Maczuga Stolema Pieszy Rajd na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Reder Alice Warszawa Rowerowy Stolem TR50 opłacono on-line
2 Schleifer Rafal Sopot Rowerowy Stolem TR50 opłacono on-line
3 Dąbrowska Romualda Słupsk Średni Stolem TP25
4 Wejer Sylwia Rumia Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli opłacono on-line
5 Dylon Mikołaj Gać Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono on-line
6 Dylon Aleksandra Gać Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono on-line
7 Dylon Marcin Gać Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono on-line
8 Dylon Monika Gać Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono on-line
9 Owczarski Marcin Chojnice Rowerowy Stolem TR100 Bory team opłacono on-line
10 Gorzkowski Paweł Dębnica Kaszubska Średni Stolem TP25 STOPA Słupsk opłacono on-line
11 Luks Krzysztof Gdańsk Rowerowy Stolem TR100
12 Miler Łukasz GDAŃSK Rowerowy Stolem TR50 Nordea Bike Team opłacono
13 Kiersnowska-Wycinka Barbara Słupsk Średni Stolem TP25 opłacono on-line
14 Wycinka Piotr Słupsk Średni Stolem TP25 opłacono on-line
15 Szurmiej Emil Lębork Średni Stolem TP25 opłacono on-line
16 Derezińska Małgorzata Sopot Rowerowy Stolem TR50 opłacono on-line
17 Orlikowski Dorian Studzienice Mały Stolem TP12 - do lat 14 Orliki opłacono on-line
18 Orlikowski Jarosław Studzienice Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Orliki opłacono on-line
19 Wojtera Piotr Gdańsk Rowerowy Stolem TR50 Nordea Bike Team opłacono
20 Chabierski Błażej Gdynia Rowerowy Stolem TR50 Nordea Bike Team opłacono
21 Rutkowska Izabela Reda Rowerowy Stolem TR50 Nordea Bike Team opłacono
22 Ciskowski Piotr Gdynia Rowerowy Stolem TR50 Nordea Bike Team opłacono
23 Czarnowski Jacek Gdańsk Średni Stolem TP25 Real dzikie Węże opłacono
24 Warzecha Ernest Elbląg Mały Stolem TP12 - do lat 14 Relaks opłacono on-line
25 Fabisiak Wojciech Elbląg Mały Stolem TP12 - do lat 14 Relaks opłacono on-line
26 Warzecha Mariola Elbląg Mały Stolem TP12 - do lat 14 Relaks opłacono on-line
27 Wesolowski Stefan Kolobrzeg Rowerowy Stolem TR100 Cobra Rajd Team opłacono
28 Pryszlak Piotr Mosty Duży Stolem TP50 JMC opłacono on-line
29 Kula Krzysztof Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono
30 Kula Justyna Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono
31 Kula Kacper Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono
32 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE Rowerowy Stolem TR50 opłacono
33 Romanowski Łukasz Gdańsk Średni Stolem TP25 Debestim opłacono on-line
34 Mazurek Sebastian Szczypkowice Mieszkańcy Gminy Główczyce - Rowerowy Stolem TR50 / TR100 opłacono on-line
35 Łukowicz Rafał POTĘGOWO Średni Stolem TP25
36 Ścioch Leszek Warszawa Duży Stolem TP50 San Escobar Team
37 Hreczko Miłosz Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli opłacono on-line
38 Hreczko Anna Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli opłacono on-line
39 Kożyczkowski Edward Bolszewo Średni Stolem TP25 opłacono on-line
40 Skorupski Robert Słupsk Średni Stolem TP25 STOPA Słupsk opłacono on-line
41 Grochowski Michał Gdańsk Duży Stolem TP50 LPP TEAM opłacono
42 Harasim Tomasz Słupsk Średni Stolem TP25 opłacono on-line
43 Jarominiak Joanna Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono on-line
44 Jarominiak Antek Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono on-line
45 Jarominiak Rafał Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 opłacono on-line
46 Noga Witold Gdańsk Duży Stolem TP50 opłacono on-line
47 Bembenista Andrzej Rybnik Średni Stolem TP25 opłacono on-line
48 Grabaszewski Jarosław Borzytuchom Średni Stolem TP25 gRabaRz Team opłacono on-line
49 Grabaszewska Krzysztof Bytów Mały Stolem TP12 - do lat 14 grabarz team opłacono
50 Grabaszewska Blanka Bytów Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli grabarz team opłacono
51 Koziak Daria Lębork Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli grabarz team opłacono
52 Wrona Angelika Bytów Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli grabarz team opłacono
53 Łuczkiewicz Filip Słupsk Mały Stolem TP12 - do lat 14 Fisio$Domi opłacono
54 Łuczkiewicz Dominik Łosino Mały Stolem TP12 - do lat 14 Fisio$Domi opłacono
55 Łuczkiewicz Lilianna Łosino Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Fisio$Domi opłacono
56 Łuczkiewicz Tomasz Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Fisio$Domi opłacono
57 Zabielski Sebastian Słupsk Duży Stolem TP50 opłacono on-line
58 Wyrostkiewicz Mikołaj Słupsk Średni Stolem TP25 Leśne dziady opłacono on-line
59 Kinowska Katarzyna Gdańsk Duży Stolem TP50 opłacono on-line
60 Karpowicz Lidia Słupsk Mały Stolem TP12 - do lat 14 GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ opłacono on-line
61 Karpowicz Dorota Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ opłacono on-line
62 Karpowicz Joanna Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ opłacono on-line
63 Karpowicz Jakub SłuPsk Mały Stolem TP12 - do lat 14 GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ
64 Karpowicz Michał Słupsk Mały Stolem TP12 - do lat 14 GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ opłacono on-line
65 Szewczyk Arkadiusz Słupsk Mały Stolem TP12 - do lat 14 opłacono on-line
66 Szewczyk Robert Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli opłacono on-line
67 Kiełtyka Łukasz Świetlino Duży Stolem TP50 opłacono on-line
68 Kowalewski Radosław Siemianice Rowerowy Stolem TR50 sport-turystyka.pl opłacono
69 Szymczak Andrzej Ciechanów Duży Stolem TP50 opłacono on-line
70 Hreczko Jakub Damnica Mały Stolem TP12 - do lat 14 opłacono on-line
71 Hreczko Dominika Damnica Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli opłacono on-line
72 Hreczko Piotr Damnica Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli opłacono on-line
73 Walczak Jędzrej Gdańsk Duży Stolem TP50 opłacono on-line
74 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem TP50 opłacono on-line
75 Adamek Bartłomiej Gdynia Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Hefalumpy opłacono
76 Pazda Tomasz Gdynia Mały Stolem TP12 - do lat 14 Hefalumpy opłacono
77 Pazda Grzegorz Gdynia Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Hefalumpy opłacono
78 Pazda Andrzej Gdynia Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Hefalumpy opłacono
79 Kowal Zbigniew Słupsk Rowerowy Stolem TR100 STOPA Słupsk opłacono on-line
80 Szymańska Iwona Potęgowo Średni Stolem TP25 Leśne dziady opłacono on-line
81 Gorczyca Roman Ełk Duży Stolem TP50 Running tortoise opłacono
82 Wachowiak Marcin Bydgoszcz Średni Stolem TP25 opłacono on-line
83 Seroka Karol Bytów Rowerowy Stolem TR50 BGR opłacono on-line
84 Dargacz Waldemar Niestępowo Rowerowy Stolem TR100 Żukowo opłacono
85 Dębski Bartosz Bytów Rowerowy Stolem TR50 opłacono
86 Chełpa Karol Chełpa Stalowa Wola Średni Stolem TP25 Przebiegli opłacono on-line
87 Dąbrowska Michalina Krępa Słupska Średni Stolem TP25 Przebiegli opłacono on-line
88 Mizerek Arkadiusz Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Gang Myszojelenia opłacono on-line
89 Środa Nikola Dargoleza Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 Gang Myszojelenia opłacono on-line
90 Czyż Rafał Gdańsk Średni Stolem TP25 Czyżyki opłacono
91 Żmuda Monika Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 Żaboskrzaty opłacono
92 Żmuda Jan Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 Żaboskrzaty opłacono
93 Żmuda Ewa Główczyce Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 Żaboskrzaty opłacono
94 Murawska Maja Polanów Mały Stolem TP12 - do lat 14 opłacono on-line
95 Wisłocka Marta Wisłocka Polanów Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli opłacono on-line
96 Broda Maja Gdańsk Średni Stolem TP25 Leśne dziady opłacono on-line
97 Soiński Bartosz Słupsk Średni Stolem TP25 Leśne dziady opłacono on-line
98 Kot Adam Gdańsk Rowerowy Stolem TR50 TomCat opłacono on-line
99 Gajewski Andrzej Damnica Średni Stolem TP25 STOPA Słupsk opłacono on-line
100 Bałchanowski Michał Gdańsk Rowerowy Stolem TR100 Morenka Team opłacono on-line


Wyświetleń: 5283

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ