Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEWOSZ KRZYSZTOF | 3M | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Sztywny Klekot | opłacono on-line |
2 | Nowacki Zbigniew | Bolesławice | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono | |
3 | Drewniak Wiesław | Bolków | Polska | Średni Stolem TP25 | Wiesiek sam w lesie | opłacono on-line |
4 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
5 | Jakubowski Łukasz | Borucin | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
6 | Grabaszewski Jarosław | Borzytuchom | Polska | Średni Stolem TP25 | gRabaRz Team | opłacono on-line |
7 | Łyszczarz Błażej | Bydgoszcz | Polska | Duży Stolem TP50 | Pyza i Suchotki | opłacono on-line |
8 | Chrząstowska Kamila | Bydgoszcz | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
9 | Zielecka Anna | Bydgoszcz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
10 | Krieger Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
11 | Wachowiak Marcin | Bydgoszcz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
12 | Cała Bartosz | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | CałaTeam | opłacono on-line |
13 | Cała Małgorzata | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | CałaTeam | opłacono on-line |
14 | Cała Lena | Bytów | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | CałaTeam | opłacono on-line | |
15 | Dębski Bartosz | Bytów | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono | |
16 | Seroka Karol | Bytów | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | BGR | opłacono on-line |
17 | Wrona Angelika | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | grabarz team | opłacono |
18 | Grabaszewska Blanka | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | grabarz team | opłacono |
19 | Grabaszewska Krzysztof | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | grabarz team | opłacono |
20 | Owczarski Marcin | Chojnice | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Bory team | opłacono on-line |
21 | Szymczak Andrzej | Ciechanów | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
22 | Michalak Krzysztof | Człuchów | Polska | Duży Stolem TP50 | Łaziki i Szwędacze | opłacono |
23 | Wilkowski Wojciech | Damnica | Polska | Średni Stolem TP25 | Stowarzyszenie Sportowe FORMA | opłacono |
24 | Gajewski Andrzej | Damnica | Polska | Średni Stolem TP25 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
25 | Hreczko Piotr | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
26 | Hreczko Dominika | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
27 | Hreczko Jakub | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
28 | Środa Nikola | Dargoleza | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Gang Myszojelenia | opłacono on-line |
29 | Gorzkowski Paweł | Dębnica Kaszubska | Polska | Średni Stolem TP25 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
30 | Bowszys Maciej | Dorotowo | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
31 | Warzecha Mariola | Elbląg | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Relaks | opłacono on-line |
32 | Fabisiak Wojciech | Elbląg | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Relaks | opłacono on-line |
33 | Warzecha Ernest | Elbląg | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Relaks | opłacono on-line |
34 | Gorczyca Roman | Ełk | Polska | Duży Stolem TP50 | Running tortoise | opłacono |
35 | Dylon Monika | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
36 | Dylon Marcin | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
37 | Dylon Aleksandra | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
38 | Dylon Mikołaj | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
39 | Welz Dominika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | WATAHA / Morenka Team | opłacono on-line |
40 | Sontowski Marcin | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | Morenka Team | opłacono on-line |
41 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
42 | Bałchanowski Michał | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Morenka Team | opłacono on-line |
43 | Kot Adam | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | TomCat | opłacono on-line |
44 | Broda Maja | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Leśne dziady | opłacono on-line |
45 | Czyż Rafał | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Czyżyki | opłacono |
46 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
47 | Walczak Jędzrej | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
48 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
49 | Noga Witold | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
50 | Grochowski Michał | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | LPP TEAM | opłacono |
51 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Debestim | opłacono on-line |
52 | Czarnowski Jacek | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Real dzikie Węże | opłacono |
53 | Wojtera Piotr | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
54 | Miler Łukasz | GDAŃSK | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
55 | Luks Krzysztof | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | ||
56 | Sienkiewicz Władsław | Gdynia | Polska | Duży Stolem TP50 | Sam w lesie | opłacono |
57 | Waleńczak Tomasz | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | TomCat | opłacono on-line |
58 | Pazda Andrzej | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Hefalumpy | opłacono |
59 | Pazda Grzegorz | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Hefalumpy | opłacono |
60 | Pazda Tomasz | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Hefalumpy | opłacono |
61 | Adamek Bartłomiej | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Hefalumpy | opłacono |
62 | Ciskowski Piotr | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
63 | Chabierski Błażej | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
64 | Żmuda Paweł | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
65 | Sobolewska Natalia | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
66 | Żmuda Ewa | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Żaboskrzaty | opłacono |
67 | Żmuda Jan | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Żaboskrzaty | opłacono |
68 | Żmuda Monika | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Żaboskrzaty | opłacono |
69 | Jarominiak Rafał | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
70 | Jarominiak Antek | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
71 | Jarominiak Joanna | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
72 | Kula Kacper | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
73 | Kula Justyna | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
74 | Kula Krzysztof | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
75 | Paluchowski Tomasz | Głuchołazy | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
76 | MAZUREK MARCIN MAZUREK | KĘPICE | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono | |
77 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Cobra Rajd Team | opłacono |
78 | Jarosz Wiesław | Koszalin | Polska | Duży Stolem TP50 | 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
79 | Górska Magdalena | Kraków | Polska | Duży Stolem TP50 | Wicher | opłacono on-line |
80 | Dąbrowska Michalina | Krępa Słupska | Polska | Średni Stolem TP25 | Przebiegli | opłacono on-line |
81 | Jędroszkowiak Michał | Książ Wlkp. | Polska | Duży Stolem TP50 | Bohaterzy Ziemi | opłacono on-line |
82 | Koziak Daria | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | grabarz team | opłacono |
83 | Szurmiej Emil | Lębork | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
84 | Wójcik Grzegorz | Lublin | Polska | Duży Stolem TP50 | No to Welcome | opłacono on-line |
85 | Łuczkiewicz Lilianna | Łosino | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Fisio$Domi | opłacono |
86 | Łuczkiewicz Dominik | Łosino | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Fisio$Domi | opłacono |
87 | Lisik Przemek | Marki | Polska | Duży Stolem TP50 | No to Welcome | opłacono on-line |
88 | Pryszlak Piotr | Mosty | Polska | Duży Stolem TP50 | JMC | opłacono on-line |
89 | Szopiński Tomasz | Nacmierz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono | |
90 | Dargacz Waldemar | Niestępowo | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Żukowo | opłacono |
91 | Cieślak Arkadiusz | Opole | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
92 | Wisłocka Marta Wisłocka | Polanów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
93 | Murawska Maja | Polanów | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
94 | Szymańska Iwona | Potęgowo | Polska | Średni Stolem TP25 | Leśne dziady | opłacono on-line |
95 | Łukowicz Rafał | POTĘGOWO | Polska | Średni Stolem TP25 | ||
96 | Hora Vladimír | Praha | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
97 | Horova Magda | Praha | Czechy | Duży Stolem TP50 | Bludne balvany | opłacono |
98 | Friede Daniel | Przechlewo | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Frytka Dawaj | opłacono |
99 | Friede Aleksandra | Przechlewo | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Frytka Dawaj | opłacono |
100 | Matras Filip | Puławy | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono |
Wyświetleń: 16585