Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żmuda Paweł | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
2 | Matras Filip | Puławy | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
3 | Troc Leszek | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
4 | Troc Jakub | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
5 | Paluchowski Tomasz | Głuchołazy | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
6 | Szopiński Tomasz | Nacmierz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono | |
7 | Cieślak Arkadiusz | Opole | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
8 | Hurman Krzysztof | ŚwieBODZICE | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
9 | Hora Vladimír | Praha | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
10 | Sobolewska Natalia | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
11 | Krumplewski Sławoj | SŁUPSK | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | ||
12 | Nowacki Zbigniew | Bolesławice | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono | |
13 | Jakubowski Łukasz | Borucin | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono | |
14 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
15 | Bowszys Maciej | Dorotowo | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
16 | Chrząstowska Kamila | Bydgoszcz | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
17 | Turek Łukasz | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
18 | Zielecka Anna | Bydgoszcz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
19 | Krieger Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
20 | Wejer Przemysław | Rumia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
21 | Wejer Szymon | Rumia | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
22 | Wejer Adam | Rumia | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
23 | Hermann Joanna | Stowięcino | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
24 | Hermann Maja | Stowięcino | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
25 | Czerniawski Piotr | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
26 | Wisłocka Marta Wisłocka | Polanów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
27 | Murawska Maja | Polanów | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
28 | Dębski Bartosz | Bytów | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono | |
29 | Wachowiak Marcin | Bydgoszcz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
30 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
31 | Walczak Jędzrej | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
32 | Hreczko Piotr | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
33 | Hreczko Dominika | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
34 | Hreczko Jakub | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
35 | Szymczak Andrzej | Ciechanów | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
36 | Kiełtyka Łukasz | Świetlino | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
37 | Szewczyk Robert | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
38 | Szewczyk Arkadiusz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
39 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
40 | Zabielski Sebastian | Słupsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
41 | Bembenista Andrzej | Rybnik | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
42 | Noga Witold | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
43 | Jarominiak Rafał | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
44 | Jarominiak Antek | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
45 | Jarominiak Joanna | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
46 | Harasim Tomasz | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
47 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
48 | Hreczko Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
49 | Hreczko Miłosz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
50 | Łukowicz Rafał | POTĘGOWO | Polska | Średni Stolem TP25 | ||
51 | Mazurek Sebastian | Szczypkowice | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Rowerowy Stolem TR50 / TR100 | opłacono on-line | |
52 | MAZUREK MARCIN MAZUREK | KĘPICE | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono | |
53 | Kula Kacper | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
54 | Kula Justyna | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
55 | Kula Krzysztof | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
56 | Derezińska Małgorzata | Sopot | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono on-line | |
57 | Szurmiej Emil | Lębork | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
58 | Wycinka Piotr | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
59 | Kiersnowska-Wycinka Barbara | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
60 | Luks Krzysztof | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | ||
61 | Dylon Monika | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
62 | Dylon Marcin | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
63 | Dylon Aleksandra | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
64 | Dylon Mikołaj | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
65 | Wejer Sylwia | Rumia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
66 | Dąbrowska Romualda | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | ||
67 | Schleifer Rafal | Sopot | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono on-line | |
68 | Reder Alice | Warszawa | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono on-line | |
69 | Jarosz Wiesław | Koszalin | Polska | Duży Stolem TP50 | 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
70 | Szlachetka Piotr | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | bbl Słupsk | opłacono on-line |
71 | Leśniak Joanna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Belfer Club | opłacono on-line |
72 | Mikulska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Belfer Club | opłacono on-line |
73 | Materek Karolina | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Belfer Club | opłacono on-line |
74 | Seroka Karol | Bytów | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | BGR | opłacono on-line |
75 | Horova Magda | Praha | Czechy | Duży Stolem TP50 | Bludne balvany | opłacono |
76 | Jędroszkowiak Michał | Książ Wlkp. | Polska | Duży Stolem TP50 | Bohaterzy Ziemi | opłacono on-line |
77 | Owczarski Marcin | Chojnice | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Bory team | opłacono on-line |
78 | Cała Bartosz | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | CałaTeam | opłacono on-line |
79 | Cała Małgorzata | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | CałaTeam | opłacono on-line |
80 | Cała Lena | Bytów | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | CałaTeam | opłacono on-line | |
81 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Cobra Rajd Team | opłacono |
82 | Czyż Rafał | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Czyżyki | opłacono |
83 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Debestim | opłacono on-line |
84 | Tuliszka Jarosław Tuliszka | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Dresy na Stresy | opłacono on-line |
85 | Leśniewski Daniel | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Drużyna L | opłacono |
86 | Pudelska-Leśniewska Agnieszka | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Drużyna L | opłacono |
87 | Leśniewska Ania | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Drużyna L | opłacono |
88 | Leśniewski Piotrek | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Drużyna L | opłacono |
89 | Łuczkiewicz Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Fisio$Domi | opłacono |
90 | Łuczkiewicz Lilianna | Łosino | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Fisio$Domi | opłacono |
91 | Łuczkiewicz Dominik | Łosino | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Fisio$Domi | opłacono |
92 | Łuczkiewicz Filip | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Fisio$Domi | opłacono |
93 | Friede Daniel | Przechlewo | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Frytka Dawaj | opłacono |
94 | Friede Aleksandra | Przechlewo | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Frytka Dawaj | opłacono |
95 | Środa Nikola | Dargoleza | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Gang Myszojelenia | opłacono on-line |
96 | Mizerek Arkadiusz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Gang Myszojelenia | opłacono on-line |
97 | Karpowicz Michał | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | opłacono on-line |
98 | Karpowicz Jakub | SłuPsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | |
99 | Karpowicz Joanna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | opłacono on-line |
100 | Karpowicz Dorota | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16489