Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reder Alice | Warszawa | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono on-line | |
2 | Schleifer Rafal | Sopot | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono on-line | |
3 | Dąbrowska Romualda | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | ||
4 | Wejer Sylwia | Rumia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
5 | Dylon Mikołaj | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
6 | Dylon Aleksandra | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
7 | Dylon Marcin | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
8 | Dylon Monika | Gać | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
9 | Owczarski Marcin | Chojnice | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Bory team | opłacono on-line |
10 | Gorzkowski Paweł | Dębnica Kaszubska | Polska | Średni Stolem TP25 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
11 | Luks Krzysztof | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | ||
12 | Miler Łukasz | GDAŃSK | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
13 | Kiersnowska-Wycinka Barbara | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
14 | Wycinka Piotr | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
15 | Szurmiej Emil | Lębork | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
16 | Derezińska Małgorzata | Sopot | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono on-line | |
17 | Orlikowski Dorian | Studzienice | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Orliki | opłacono on-line |
18 | Orlikowski Jarosław | Studzienice | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Orliki | opłacono on-line |
19 | Wojtera Piotr | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
20 | Chabierski Błażej | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
21 | Rutkowska Izabela | Reda | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
22 | Ciskowski Piotr | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | Nordea Bike Team | opłacono |
23 | Czarnowski Jacek | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Real dzikie Węże | opłacono |
24 | Warzecha Ernest | Elbląg | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Relaks | opłacono on-line |
25 | Fabisiak Wojciech | Elbląg | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Relaks | opłacono on-line |
26 | Warzecha Mariola | Elbląg | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Relaks | opłacono on-line |
27 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Cobra Rajd Team | opłacono |
28 | Pryszlak Piotr | Mosty | Polska | Duży Stolem TP50 | JMC | opłacono on-line |
29 | Kula Krzysztof | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
30 | Kula Justyna | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
31 | Kula Kacper | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono | |
32 | MAZUREK MARCIN MAZUREK | KĘPICE | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono | |
33 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Debestim | opłacono on-line |
34 | Mazurek Sebastian | Szczypkowice | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Rowerowy Stolem TR50 / TR100 | opłacono on-line | |
35 | Łukowicz Rafał | POTĘGOWO | Polska | Średni Stolem TP25 | ||
36 | Ścioch Leszek | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | San Escobar Team | |
37 | Hreczko Miłosz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
38 | Hreczko Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
39 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
40 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
41 | Grochowski Michał | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | LPP TEAM | opłacono |
42 | Harasim Tomasz | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
43 | Jarominiak Joanna | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
44 | Jarominiak Antek | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
45 | Jarominiak Rafał | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | opłacono on-line | |
46 | Noga Witold | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
47 | Bembenista Andrzej | Rybnik | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
48 | Grabaszewski Jarosław | Borzytuchom | Polska | Średni Stolem TP25 | gRabaRz Team | opłacono on-line |
49 | Grabaszewska Krzysztof | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | grabarz team | opłacono |
50 | Grabaszewska Blanka | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | grabarz team | opłacono |
51 | Koziak Daria | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | grabarz team | opłacono |
52 | Wrona Angelika | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | grabarz team | opłacono |
53 | Łuczkiewicz Filip | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Fisio$Domi | opłacono |
54 | Łuczkiewicz Dominik | Łosino | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Fisio$Domi | opłacono |
55 | Łuczkiewicz Lilianna | Łosino | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Fisio$Domi | opłacono |
56 | Łuczkiewicz Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Fisio$Domi | opłacono |
57 | Zabielski Sebastian | Słupsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
58 | Wyrostkiewicz Mikołaj | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Leśne dziady | opłacono on-line |
59 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
60 | Karpowicz Lidia | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | opłacono on-line |
61 | Karpowicz Dorota | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | opłacono on-line |
62 | Karpowicz Joanna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | opłacono on-line |
63 | Karpowicz Jakub | SłuPsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | |
64 | Karpowicz Michał | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | GEOVERTEX GEODEZJA KARPOWICZ | opłacono on-line |
65 | Szewczyk Arkadiusz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
66 | Szewczyk Robert | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
67 | Kiełtyka Łukasz | Świetlino | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
68 | Kowalewski Radosław | Siemianice | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | sport-turystyka.pl | opłacono |
69 | Szymczak Andrzej | Ciechanów | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
70 | Hreczko Jakub | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
71 | Hreczko Dominika | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
72 | Hreczko Piotr | Damnica | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
73 | Walczak Jędzrej | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
74 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
75 | Adamek Bartłomiej | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Hefalumpy | opłacono |
76 | Pazda Tomasz | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | Hefalumpy | opłacono |
77 | Pazda Grzegorz | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Hefalumpy | opłacono |
78 | Pazda Andrzej | Gdynia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Hefalumpy | opłacono |
79 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
80 | Szymańska Iwona | Potęgowo | Polska | Średni Stolem TP25 | Leśne dziady | opłacono on-line |
81 | Gorczyca Roman | Ełk | Polska | Duży Stolem TP50 | Running tortoise | opłacono |
82 | Wachowiak Marcin | Bydgoszcz | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
83 | Seroka Karol | Bytów | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | BGR | opłacono on-line |
84 | Dargacz Waldemar | Niestępowo | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Żukowo | opłacono |
85 | Dębski Bartosz | Bytów | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | opłacono | |
86 | Chełpa Karol Chełpa | Stalowa Wola | Polska | Średni Stolem TP25 | Przebiegli | opłacono on-line |
87 | Dąbrowska Michalina | Krępa Słupska | Polska | Średni Stolem TP25 | Przebiegli | opłacono on-line |
88 | Mizerek Arkadiusz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Gang Myszojelenia | opłacono on-line |
89 | Środa Nikola | Dargoleza | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Gang Myszojelenia | opłacono on-line |
90 | Czyż Rafał | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Czyżyki | opłacono |
91 | Żmuda Monika | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Żaboskrzaty | opłacono |
92 | Żmuda Jan | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Żaboskrzaty | opłacono |
93 | Żmuda Ewa | Główczyce | Polska | Mieszkańcy Gminy Główczyce - Mały Stolem TP12 | Żaboskrzaty | opłacono |
94 | Murawska Maja | Polanów | Polska | Mały Stolem TP12 - do lat 14 | opłacono on-line | |
95 | Wisłocka Marta Wisłocka | Polanów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
96 | Broda Maja | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Leśne dziady | opłacono on-line |
97 | Soiński Bartosz | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Leśne dziady | opłacono on-line |
98 | Kot Adam | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR50 | TomCat | opłacono on-line |
99 | Gajewski Andrzej | Damnica | Polska | Średni Stolem TP25 | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
100 | Bałchanowski Michał | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR100 | Morenka Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16500