II PKO Piekarskiego Półmaratonu, II Nocnej ZaDyszki oraz Marszu Nordic Walking
II Nocna ZaDyszka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewicka Elżbieta Knurów II Nocna ZaDyszka niezrzeszona
2 Ucieklak Waldemar Częstochowa II Nocna ZaDyszka Pszczółkowski Team opłacono
3 Mihilewicz Dawid Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
4 Kucharska Anna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś
5 Podora Monika Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Hajime opłacono on-line
6 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
7 Mazur Krzysztof Częstochowa II Nocna ZaDyszka opłacono
8 Bulak Witold Chorzów II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
9 Harwig Michał RADZIONKÓW II Nocna ZaDyszka CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
10 Aleksy Magdalena piekary śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
11 Sosnal Dawid Sosnowiec II Nocna ZaDyszka Nowak -Team opłacono on-line
12 Owczarek Tomasz BEŁCHATÓW II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
13 Czech Michał Siemianowice śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono
14 Brandt Marcin Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
15 Sowka Sebastian Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
16 Pytel Arkadiusz Pytel Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka BVB_09 opłacono on-line
17 Boroń Adrianna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
18 Morawska Julia Mysłowice II Nocna ZaDyszka UKS Chromik Mysłowice
19 Rębisz Judyta Katowice II Nocna ZaDyszka TL Pogoń Ruda Śląska opłacono on-line
20 Dziubek Grzegorz Piekary slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
21 Piątek Przemuś Zbrojewsko II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
22 Wanot Paweł Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
23 Dudek Piotr Ostrężnica II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
24 Barański Adam Radlin II Nocna ZaDyszka Radlinioki w biegu opłacono on-line
25 Borek Bogusław Strzebiń II Nocna ZaDyszka O Co Biega w Kaletach opłacono on-line
26 Ficek Hanna Jejkowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
27 Haufa Dariusz katowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
28 Kisiela Mariusz Zabrze II Nocna ZaDyszka Makoszowy opłacono on-line
29 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry II Nocna ZaDyszka Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
30 Jasiński Miłosz Rybnik II Nocna ZaDyszka Pasiu Xtream Team
31 Kręcichwost Kamil Bielsko-Biała II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
32 Urban-Misztalska Aleksandra Czeladź II Nocna ZaDyszka Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
33 Kisiela Adrian Zabrze II Nocna ZaDyszka Makoszowy opłacono on-line
34 Wręczycki Robert Kalety II Nocna ZaDyszka O co biega w Kaletach opłacono
35 Opiołka Mariusz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
36 Stalmach Damian Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono
37 Bajon Paweł Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
38 Albrecht Sebastian Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
39 Kwiatkowska Anna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
40 Sterczewski Marcin Pyskowice II Nocna ZaDyszka #ZAKWAS TEAM
41 Ciastek Benedykt Siemianowice slaskie II Nocna ZaDyszka niezrzeszony opłacono
42 Palka Zbigniew Ruda Śląska II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
43 Bialasik Iwona Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka - opłacono on-line
44 Michno Paulina Sosnowiec II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
45 Skorupa Adam Zabrze II Nocna ZaDyszka Miraz Race Team opłacono on-line
46 Wrodarczyk Tomasz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono
47 Stanik Agnieszka Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
48 Łuszcz Konrad Będzin II Nocna ZaDyszka #GrodziecRun
49 Wróbel Joanna Łany II Nocna ZaDyszka Holbox Runners opłacono on-line
50 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono on-line
51 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
52 Grzelak Danuta Wrocław II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
53 Klusek Łukasz Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
54 Kurcius Grzegorz Rybnik II Nocna ZaDyszka Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
55 Michalczyk Wojciech Racibórz II Nocna ZaDyszka TORKOL Tychy opłacono
56 Miodek Daniel Świerklaniec II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
57 Białas Bartosz Brudzowice II Nocna ZaDyszka DEAF RUNNER opłacono on-line
58 Pułkownik Maciej Częstochowa II Nocna ZaDyszka Jest Lepiej Run Team opłacono on-line
59 Płatek Paulina Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
60 Wilk Dariusz Wapiennik II Nocna ZaDyszka opłacono
61 Płatek Dawid Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
62 KAPROL-GLINKA ANETA TARNOWSKIE GÓRY II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
63 Piątek Sławomir Tychy II Nocna ZaDyszka TORKOL Tychy opłacono
64 Staszak Zygmunt Piekary Slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
65 Janas Mariusz Tarnowskie Góry II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
66 Warecki Wojciech Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono
67 Czech Grzegorz Poręba Wielka II Nocna ZaDyszka 34drop opłacono
68 Bąk Sławomir Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
69 Wojdyło Konrad Rybnik II Nocna ZaDyszka 34drop opłacono
70 Dittmann Robert Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
71 Drozd Julia Dobieszowice II Nocna ZaDyszka opłacono
72 Rak Sebastian Piekary slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
73 Szramka Przemysław Gliwice II Nocna ZaDyszka 34drop opłacono
74 Frankiewicz Marcin Narama II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
75 Kaminski Mateusz Radzionków II Nocna ZaDyszka Cidry Lotajom / KP Pyskowice opłacono on-line
76 Mazur Irek Kalety II Nocna ZaDyszka O Co Biega w Kaletach opłacono on-line
77 Staszak Dawid Piekary Slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
78 Frankiewicz Małgorzata Frankiewicz NARAMA II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
79 Szczotka Wioleta Czerwionka-Leszczyny II Nocna ZaDyszka LUXTORPEDA Czerwionka opłacono
80 Lasyk Rafał Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka HDK Julian opłacono on-line
81 Jureczko Joanna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono
82 JACEK Marek Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Silesia Marathon Club opłacono on-line
83 Andruszkiewicz Andrzej Rybnik II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
84 Gwóźdź Michał Mierzęcice II Nocna ZaDyszka Rampampol Squad opłacono on-line
85 Menżyk Marcin Czerwionka-Leszczyny II Nocna ZaDyszka LUXTORPEDA Czerwionka opłacono
86 Rosiński Sławomir Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
87 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
88 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice II Nocna ZaDyszka
89 Skoczek Sylwia Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono on-line
90 Nowak Andrzej Sosnowiec II Nocna ZaDyszka Nowak-Team opłacono on-line
91 Kocur Mateusz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Silesian Fight Gym opłacono on-line
92 Feszter Łukasz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Amator opłacono
93 Skoczylas Piotr Chorzów II Nocna ZaDyszka Endurance Team opłacono on-line
94 Redzik Dorota Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Urząd Transportu Kolejowego opłacono
95 Koziołek Sebastian Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
96 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
97 Gaweł Artur Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś
98 Łuczyńska Kinga Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
99 Falana Marcin Piekary Ślaskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono on-line
100 Krawczyk Marta Zawadzkie II Nocna ZaDyszka Zawadzkie Biegnie opłacono on-line


Wyświetleń: 29769

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ