II PKO Piekarskiego Półmaratonu, II Nocnej ZaDyszki oraz Marszu Nordic Walking
II Nocna ZaDyszka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Mańka Oliwia Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Team Dziadek i Wnuczka opłacono on-line
102 Jasiński Miłosz Rybnik II Nocna ZaDyszka Pasiu Xtream Team
103 Hilgner Mariusz Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
104 Kwaśniewski Tomasz Zabrze II Nocna ZaDyszka TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
105 Hilgner Klaudia Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
106 Stępień Waldek Wrocław II Nocna ZaDyszka Pszczółkowski Team opłacono on-line
107 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono
108 Odoj Mateusz Świerklaniec II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
109 Krawczyk Marta Zawadzkie II Nocna ZaDyszka Zawadzkie Biegnie opłacono on-line
110 Piątek Sławomir Tychy II Nocna ZaDyszka TORKOL Tychy opłacono
111 Michalczyk Wojciech Racibórz II Nocna ZaDyszka TORKOL Tychy opłacono
112 Ucieklak Waldemar Częstochowa II Nocna ZaDyszka Pszczółkowski Team opłacono
113 Weron Magda Siewierz II Nocna ZaDyszka FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
114 Skaczyński Marcin Bytom II Nocna ZaDyszka EnergoKontrakt
115 Gwóźdź Michał Mierzęcice II Nocna ZaDyszka Rampampol Squad opłacono on-line
116 Frankiewicz Małgorzata Frankiewicz NARAMA II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
117 Frankiewicz Marcin Narama II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
118 Falejczyk Mateusz Gliwice II Nocna ZaDyszka Holbox Runners opłacono on-line
119 Kapa Tomasz Czeladź II Nocna ZaDyszka #czeladzbiega opłacono on-line
120 Kaps Tomasz Czeladź II Nocna ZaDyszka #czeladzbiega
121 Koziarz Katarzyna Ruda śląska II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
122 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
123 Grochowski Michał Bytom II Nocna ZaDyszka Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
124 Mendyk Przemysław Bobrek II Nocna ZaDyszka - opłacono on-line
125 Bednarczyk Marcin Katowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
126 Urbasik Mariusz Rydułtowy II Nocna ZaDyszka Aktywni Rydułtowy opłacono on-line
127 Skrodzki Michał Tarnowskie Góry II Nocna ZaDyszka Remondis opłacono on-line
128 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
129 Mańka Adam Gliwice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
130 Wróbel Joanna Łany II Nocna ZaDyszka Holbox Runners opłacono on-line
131 Sowka Sebastian Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
132 Sosnal Dawid Sosnowiec II Nocna ZaDyszka Nowak -Team opłacono on-line
133 Biały Kamil Siewierz II Nocna ZaDyszka FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
134 Herud Sandra Gliwice II Nocna ZaDyszka Gliwicka Rada Rowerowa opłacono on-line
135 Herud Tomasz Gliwice II Nocna ZaDyszka Gliwicka Rada Rowerowa opłacono on-line
136 Wrzesień Dariusz Gliwice II Nocna ZaDyszka Future Processing Running Team opłacono on-line
137 Brol Dominika Gil Katowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
138 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
139 Kaczor Arkadiusz Sosnowiec II Nocna ZaDyszka Nowak-Team opłacono on-line
140 Halek Katarzyna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Termoklina opłacono on-line
141 Bachonko Marta Tarnowskie Góry II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
142 Mazur Irek Kalety II Nocna ZaDyszka O Co Biega w Kaletach opłacono on-line
143 Nowak Andrzej Sosnowiec II Nocna ZaDyszka Nowak-Team opłacono on-line
144 Aleksy Magdalena piekary śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
145 Kargól Rafał Tarnowskie Góry II Nocna ZaDyszka LOGTECH Team Radzionków opłacono on-line
146 Garnowski Maciej Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
147 Kobylanska Magdalena Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono on-line
148 Wagstyl Mirela Piasek II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
149 Redzik Dorota Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Urząd Transportu Kolejowego opłacono
150 Rak Sebastian Piekary slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
151 Drzozga Rafał Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Oldboy czarni bytom judo opłacono
152 Swoboda Jacek Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
153 Szymski Tomasz Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono
154 Wróbel Tomasz Dębieńsko II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
155 Bogacki Tomasz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
156 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice II Nocna ZaDyszka
157 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
158 Drozd Julia Dobieszowice II Nocna ZaDyszka opłacono
159 Kania Luiza Węgierska Górka II Nocna ZaDyszka
160 Wanot Paweł Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
161 Boroń Adrianna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
162 Mihilewicz Dawid Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
163 Partyka Boguslaw Ruda Śląska II Nocna ZaDyszka MAXIMUS opłacono on-line
164 Herman Jacek Ruda Slaska II Nocna ZaDyszka Maximus opłacono
165 Kaminski Mateusz Radzionków II Nocna ZaDyszka Cidry Lotajom / KP Pyskowice opłacono on-line
166 Korus Karina Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Cidry Lotajom opłacono on-line
167 Białas Bartosz Brudzowice II Nocna ZaDyszka DEAF RUNNER opłacono on-line
168 Ciastek Benedykt Siemianowice slaskie II Nocna ZaDyszka niezrzeszony opłacono
169 Szczotka Wioleta Czerwionka-Leszczyny II Nocna ZaDyszka LUXTORPEDA Czerwionka opłacono
170 Łuszcz Konrad Będzin II Nocna ZaDyszka #GrodziecRun
171 Małecki Jacek Świętochłowice II Nocna ZaDyszka Ślunskie ElwRUNery opłacono on-line
172 Kluszczyk Piotr Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
173 Menżyk Marcin Czerwionka-Leszczyny II Nocna ZaDyszka LUXTORPEDA Czerwionka opłacono
174 Stalmach Damian Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono
175 WEISS Dominik Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Szlabanowcy Running Team opłacono on-line
176 Zajdel Mirosława Zawadzkie II Nocna ZaDyszka Zawadzkie Biegnie opłacono on-line
177 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono on-line
178 JACEK Marek Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Silesia Marathon Club opłacono on-line
179 Wręczycki Robert Kalety II Nocna ZaDyszka O co biega w Kaletach opłacono
180 Borek Bogusław Strzebiń II Nocna ZaDyszka O Co Biega w Kaletach opłacono on-line
181 KAPROL-GLINKA ANETA TARNOWSKIE GÓRY II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
182 Dittmann Robert Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
183 Krupa Michal Katowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
184 Klusek Łukasz Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
185 Stanik Agnieszka Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
186 Albrecht Sebastian Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
187 Stencel Tomasz Piekary Ślaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
188 Skop Karol Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
189 Żydek Paweł Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
190 Kukowka Adam Kalety II Nocna ZaDyszka Niezniszczalni opłacono on-line
191 Mazgaj Rafał Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
192 Janus Adam Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
193 Kucharska Anna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś
194 Mrowiec Bernard Tworków II Nocna ZaDyszka MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ
195 Feszter Łukasz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Amator opłacono
196 Jureczko Joanna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono
197 Staszak Dawid Piekary Slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
198 Staszak Zygmunt Piekary Slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
199 Wilk Dariusz Wapiennik II Nocna ZaDyszka opłacono
200 Urban-Misztalska Aleksandra Czeladź II Nocna ZaDyszka Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono


Wyświetleń: 29001

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ