Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | II Nocna ZaDyszka | #GrodziecRun | |||||
#OTyszanin | |||||||||
2 | Markiewicz-Piotrowska Romana | Katowice | II Nocna ZaDyszka | #OTyszanin | opłacono on-line | ||||
#ZAKWAS TEAM | |||||||||
3 | Sterczewski Marcin | Pyskowice | II Nocna ZaDyszka | #ZAKWAS TEAM | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
4 | Pobiedzińska Karolina | Sosnowiec | II PKO Piekarski Półmaraton | #czeladzbiega | opłacono on-line | ||||
5 | Bujak-Kapa Dorota | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | #czeladzbiega | opłacono on-line | ||||
6 | Kapa Tomasz | Czeladź | II Nocna ZaDyszka | #czeladzbiega | opłacono on-line | ||||
7 | Kaps Tomasz | Czeladź | II Nocna ZaDyszka | #czeladzbiega | |||||
8 | Matonia Szymon | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | #czeladzbiega | opłacono on-line | ||||
9 | Kołodziejczyk Adam | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | #czeladzbiega | opłacono on-line | ||||
10 | mól wioletta | czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | #czeladzbiega | |||||
- | |||||||||
11 | Bialasik Iwona | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | - | opłacono on-line | ||||
12 | Rzepka Tomasz | Gliwice | Marszu Nordic Walking | - | opłacono | ||||
13 | Rzepka Małgorzata Aleksandra | Gliwice | Marszu Nordic Walking | - | opłacono | ||||
14 | Marchewka Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Marszu Nordic Walking | - | opłacono on-line | ||||
15 | kawelczyk mikołaj | częstochowa | II PKO Piekarski Półmaraton | - | opłacono on-line | ||||
16 | kawelczyk robert | częstochowa | II PKO Piekarski Półmaraton | - | opłacono on-line | ||||
17 | Ziemecki Grzegorz | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | - | opłacono | ||||
18 | Mendyk Przemysław | Bobrek | II Nocna ZaDyszka | - | opłacono on-line | ||||
34drop | |||||||||
19 | Szramka Przemysław | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | 34drop | opłacono | ||||
20 | Wojdyło Konrad | Rybnik | II Nocna ZaDyszka | 34drop | opłacono | ||||
21 | Czech Grzegorz | Poręba Wielka | II Nocna ZaDyszka | 34drop | opłacono | ||||
ADS Masna | |||||||||
22 | Malejka Katarzyna | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | ADS Masna | opłacono on-line | ||||
AKMB Pędziwiatr Gliwice | |||||||||
23 | Kocielska Anna | Gliwice | II PKO Piekarski Półmaraton | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono on-line | ||||
AZS AWF Katowice | |||||||||
24 | Wojtyła Barbara | Pogórze | II Nocna ZaDyszka | AZS AWF Katowice | opłacono | ||||
Activemania Bytom | |||||||||
25 | Szczepańska Justyna | Bytom | Marszu Nordic Walking | Activemania Bytom | opłacono on-line | ||||
Akademia Sportu Olimpia | |||||||||
26 | Bujak Miłosz | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Akademia Sportu Olimpia | opłacono on-line | ||||
Aktywni Rydułtowy | |||||||||
27 | Pilny Karol | Rydułtowy | II PKO Piekarski Półmaraton | Aktywni Rydułtowy | opłacono on-line | ||||
28 | Urbasik Mariusz | Rydułtowy | II Nocna ZaDyszka | Aktywni Rydułtowy | opłacono on-line | ||||
Aktywni Sucha Góra | |||||||||
29 | Gaidas Sebastian | Bytom | Marszu Nordic Walking | Aktywni Sucha Góra | opłacono on-line | ||||
Amator | |||||||||
30 | Feszter Łukasz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Amator | opłacono | ||||
A może się uda | |||||||||
31 | Rychlik Sławomir | Cynków | II PKO Piekarski Półmaraton | A może się uda | opłacono | ||||
Ania Halska Coaching / superdog team | |||||||||
32 | Bodnar Anna | Cieszyn | II PKO Piekarski Półmaraton | Ania Halska Coaching / superdog team | opłacono on-line | ||||
Anna Halska Coaching | |||||||||
33 | Krupowicz Wiktoria Krupowicz | Mysłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Anna Halska Coaching | opłacono on-line | ||||
AugusTeam | |||||||||
34 | Kurkowska Aldona Kurkowska | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | AugusTeam | opłacono on-line | ||||
B12 | |||||||||
35 | NAPIERAJ ALEKSANDER | RADZIONKÓW | II Nocna ZaDyszka | B12 | opłacono on-line | ||||
36 | Ciemka Marcin | Piekary Slaskie | II Nocna ZaDyszka | B12 | opłacono | ||||
BRACIA G | |||||||||
37 | Graca Rafał | Będzin | II PKO Piekarski Półmaraton | BRACIA G | |||||
BVB_09 | |||||||||
38 | Pytel Arkadiusz Pytel | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | BVB_09 | opłacono on-line | ||||
Batory Loto | |||||||||
39 | Ogórek Adam | Chorzów | Marszu Nordic Walking | Batory Loto | |||||
BiegaMYslowice | |||||||||
40 | Gierok Artur | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | BiegaMYslowice | opłacono | ||||
Biegaj z KS Sośnica | |||||||||
41 | ROSADA ZDZISŁAW | Gliwice | II PKO Piekarski Półmaraton | Biegaj z KS Sośnica | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię Racibórz | |||||||||
42 | Pacak Dominika Pacak | Racibórz | II PKO Piekarski Półmaraton | Biegam Bo Lubię Racibórz | |||||
Biegamy z sercem | |||||||||
43 | Cieśla Arkadiusz | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Biegamy z sercem | opłacono on-line | ||||
Biegam zazwyczaj z Psem | |||||||||
44 | Kędziora Łukasz | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Biegam zazwyczaj z Psem | |||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
45 | Wójcikiewicz Bernadeta | Bieruń | Marszu Nordic Walking | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
46 | Pikuła Jacek | Bieruń | II PKO Piekarski Półmaraton | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
47 | Deres Julia | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | Biegowa Kuźnia | opłacono on-line | ||||
48 | Oleszek Madzia | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | Biegowa Kuźnia | opłacono on-line | ||||
Bieg z Chrystusem | |||||||||
49 | Orzoł Rafał | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | Bieg z Chrystusem | opłacono on-line | ||||
Blaza Team | |||||||||
50 | Wyschka Łukasz | Obrowiec | II PKO Piekarski Półmaraton | Blaza Team | opłacono on-line | ||||
51 | Wyschka Szymon Wyschka | Krapkowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Blaza Team | opłacono on-line | ||||
Born Tu Bi Lotac | |||||||||
52 | Holeczek Marcin | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | Born Tu Bi Lotac | opłacono on-line | ||||
Born tu bi Lotac | |||||||||
53 | Madejski Sebastian | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | Born tu bi Lotac | opłacono on-line | ||||
54 | Brzoska Jacek | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | Born tu bi Lotac | opłacono | ||||
Bracia Team Zawiercie | |||||||||
55 | Konrad Artur | Zawiercie | II PKO Piekarski Półmaraton | Bracia Team Zawiercie | opłacono on-line | ||||
Byledomety | |||||||||
56 | Woźniak Paweł | Dąbrowa Górnicza | II PKO Piekarski Półmaraton | Byledomety | opłacono on-line | ||||
CIDRY LOTAJOM | |||||||||
57 | Korus Piotr | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
58 | Harwig Michał | RADZIONKÓW | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
59 | Adamczyk Marek | Radzionków | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
60 | Adamczyk Anna | Radzionków | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
61 | Janoszka Irena | Radzionków | Marszu Nordic Walking | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
62 | Tiebler Agnieszka | Radzionków | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | |||||
63 | Tomczyk Karol | Radzionków | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
64 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
65 | Mucha Adam | Radzionków | II PKO Piekarski Półmaraton | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
66 | Taterka Michał | Radzionków | II PKO Piekarski Półmaraton | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
67 | PIONTEK Bożena | Bytom | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
68 | Piontek Andrzej | Bytom | II Nocna ZaDyszka | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
CIDRY LOTAJOM / NOWAK TEAM | |||||||||
69 | Szulc Damian | Radzionków | II PKO Piekarski Półmaraton | CIDRY LOTAJOM / NOWAK TEAM | opłacono on-line | ||||
Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój | |||||||||
70 | SKALSKA ANNA SKALSKA | BYTOM | II PKO Piekarski Półmaraton | Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój | opłacono | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
71 | WTOREK-Bugańska ILONA | DĄBROWA GÓRNICZA | II PKO Piekarski Półmaraton | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
72 | Wochnik Marek | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
Cichy Team | |||||||||
73 | CICHOCKI Łukasz | STANOWICE | II PKO Piekarski Półmaraton | Cichy Team | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
74 | Szeremeta Grzegorz | Radzionków | II Nocna ZaDyszka | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
75 | Tylka Edyta | Tarnowskie Góry | Marszu Nordic Walking | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
76 | Korus Karina | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
77 | Markusik Tomasz | Radzionków | II Nocna ZaDyszka | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom / KP Pyskowice | |||||||||
78 | Kaminski Mateusz | Radzionków | II Nocna ZaDyszka | Cidry Lotajom / KP Pyskowice | opłacono on-line | ||||
DAGMA | |||||||||
79 | Pacoń Sebastian | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | DAGMA | opłacono on-line | ||||
DEAF RUNNER | |||||||||
80 | Białas Bartosz | Brudzowice | II Nocna ZaDyszka | DEAF RUNNER | opłacono on-line | ||||
Daniel Wosik Terval Team | |||||||||
81 | Lipiński Krzysztof | Kluczewsko | II PKO Piekarski Półmaraton | Daniel Wosik Terval Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Cyborga | |||||||||
82 | Szczepanik Michał | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Drużyna Cyborga | opłacono on-line | ||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
83 | Kawecki Dariusz | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
Eko.okna runners | |||||||||
84 | Dimiccoli Roberto | Raciborz | II Nocna ZaDyszka | Eko.okna runners | opłacono on-line | ||||
Endurance Team | |||||||||
85 | Skoczylas Piotr | Chorzów | II Nocna ZaDyszka | Endurance Team | opłacono on-line | ||||
86 | Wiatr Wojciech | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | Endurance Team | opłacono on-line | ||||
87 | Walaszczyk Piotr | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Endurance Team | opłacono | ||||
88 | Stajer Tomasz | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Endurance Team | opłacono on-line | ||||
89 | Łysy Andrzej Łysy | Siemianowice Slaskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Endurance Team | opłacono on-line | ||||
EnergoKontrakt | |||||||||
90 | Skaczyński Marcin | Bytom | II Nocna ZaDyszka | EnergoKontrakt | |||||
ErykTeamWysoka | |||||||||
91 | jaworski łukasz | wysoka | Marszu Nordic Walking | ErykTeamWysoka | |||||
Exim Holding Polska | |||||||||
92 | Andreasik Jakub | Ropczyce | II PKO Piekarski Półmaraton | Exim Holding Polska | opłacono on-line | ||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
93 | Sularz Agnieszka | Siewierz | II Nocna ZaDyszka | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line | ||||
94 | Weron Magda | Siewierz | II Nocna ZaDyszka | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line | ||||
95 | Biały Kamil | Siewierz | II Nocna ZaDyszka | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line | ||||
FIZJO-MED Kostur | |||||||||
96 | Kostur Roman | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | FIZJO-MED Kostur | opłacono on-line | ||||
Fitbull Team | |||||||||
97 | Sypek Grzegorz | Sosnowiec | II Nocna ZaDyszka | Fitbull Team | opłacono on-line | ||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
98 | Bartosik Sebastian | Wodzisław Śląski | II PKO Piekarski Półmaraton | Forma Wodzisław Śląski | opłacono on-line | ||||
Future Processing Running Team | |||||||||
99 | Wrzesień Dariusz | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | Future Processing Running Team | opłacono on-line | ||||
Giszowiec Biega Razem | |||||||||
100 | Pinkawa Grzegorz | katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Giszowiec Biega Razem | |||||
101 | Labiak Krystian | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Giszowiec Biega Razem | |||||
Gitfit | |||||||||
102 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Gitfit | opłacono on-line | ||||
Gliwicka Rada Rowerowa | |||||||||
103 | Herud Sandra | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | Gliwicka Rada Rowerowa | opłacono on-line | ||||
104 | Herud Tomasz | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | Gliwicka Rada Rowerowa | opłacono on-line | ||||
Golden Rent | |||||||||
105 | Długosz Paweł | Siemianowice | II Nocna ZaDyszka | Golden Rent | opłacono on-line | ||||
HDK Julian | |||||||||
106 | Lasyk Rafał | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | HDK Julian | opłacono on-line | ||||
Hager Sport Team | |||||||||
107 | Czepczar Mariusz | Radlin | Marszu Nordic Walking | Hager Sport Team | |||||
Hajime | |||||||||
108 | Podora Monika | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Hajime | opłacono on-line | ||||
Holbox Runners | |||||||||
109 | Falejczyk Mateusz | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | Holbox Runners | opłacono on-line | ||||
110 | Wróbel Joanna | Łany | II Nocna ZaDyszka | Holbox Runners | opłacono on-line | ||||
111 | Bujnowski Artur | Knurów | II PKO Piekarski Półmaraton | Holbox Runners | opłacono on-line | ||||
112 | Nowalinski Grzegorz | Knurów | II PKO Piekarski Półmaraton | Holbox Runners | opłacono on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
113 | Horzela Adam | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
Inżynieria Biegania | |||||||||
114 | Golba Kasia | Mielec | II PKO Piekarski Półmaraton | Inżynieria Biegania | opłacono on-line | ||||
Iron Maiden | |||||||||
115 | Mocek Maciej | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | Iron Maiden | opłacono | ||||
Iron Maiden | |||||||||
116 | Cieszyński Wojciech | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | Iron Maiden | opłacono on-line | ||||
Ironsilesia | |||||||||
117 | Inglot Filip | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Ironsilesia | opłacono on-line | ||||
JA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZ | |||||||||
118 | Ciepłak Marcin | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | JA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZ | opłacono on-line | ||||
JKLA JAWOR | |||||||||
119 | Józefik Dawid | Chrzanów | II PKO Piekarski Półmaraton | JKLA JAWOR | opłacono on-line | ||||
Jedność Boronów | |||||||||
120 | Kucharczyk Benedykt | Boronów | II PKO Piekarski Półmaraton | Jedność Boronów | opłacono on-line | ||||
Jest Lepiej Run Team | |||||||||
121 | Pułkownik Maciej | Częstochowa | II Nocna ZaDyszka | Jest Lepiej Run Team | opłacono on-line | ||||
K.B. JÓZEFINKA | |||||||||
122 | WOJTOWICZ ADAM | BYTOM | II PKO Piekarski Półmaraton | K.B. JÓZEFINKA | |||||
KABEX Podkowa Janów | |||||||||
123 | STILLER KAROL | Kusięta | Marszu Nordic Walking | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line | ||||
KB Florian Zajączki Drugie | |||||||||
124 | Luto Andrzej | Opatów | II PKO Piekarski Półmaraton | KB Florian Zajączki Drugie | opłacono on-line | ||||
KB MCKiS Jaworzno | |||||||||
125 | Gębski Grzegorz | Jaworzno | II PKO Piekarski Półmaraton | KB MCKiS Jaworzno | opłacono on-line | ||||
KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | |||||||||
126 | Masnyk Iryna | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | opłacono | ||||
127 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | opłacono | ||||
KS Sprinterzy.com Kraków | |||||||||
128 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | II Nocna ZaDyszka | KS Sprinterzy.com Kraków | opłacono on-line | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
129 | Romanowski Daniel | Rybnik | Marszu Nordic Walking | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
130 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Marszu Nordic Walking | Katowicki Nordic Walking | |||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
131 | Tołaj Andrzej | Sosnowiec | Marszu Nordic Walking | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
Kobiety WATAHY | |||||||||
132 | Binienda Agnieszka | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | Kobiety WATAHY | opłacono on-line | ||||
Kobiety Watahy | |||||||||
133 | Jędrzejewska Beata | BYTOM | II PKO Piekarski Półmaraton | Kobiety Watahy | opłacono on-line | ||||
Koks Team | |||||||||
134 | Bil Grzegorz | Świerklaniec | II PKO Piekarski Półmaraton | Koks Team | opłacono on-line | ||||
Koszęcin | |||||||||
135 | Gryboś Piotr | Koszęcin | II PKO Piekarski Półmaraton | Koszęcin | opłacono on-line | ||||
Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle | |||||||||
136 | Frank Aleksander | Reńska Wieś | II PKO Piekarski Półmaraton | Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle | opłacono on-line | ||||
Ks M.E.T.A. | |||||||||
137 | Święcka Ewa | Wodzisław Śląski | II PKO Piekarski Półmaraton | Ks M.E.T.A. | opłacono on-line | ||||
Kwk Marcel/Radlinioki w biegu | |||||||||
138 | Mrówka Mateusz | Radlin | II PKO Piekarski Półmaraton | Kwk Marcel/Radlinioki w biegu | opłacono on-line | ||||
LABBAU Badania zagęszczenia gruntu | |||||||||
139 | Labus Paweł Labus | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | LABBAU Badania zagęszczenia gruntu | opłacono on-line | ||||
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | |||||||||
140 | Kinscher Mateusz | Sieraków Śląski | II PKO Piekarski Półmaraton | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | opłacono on-line | ||||
141 | Koziarski Michał | Sieraków Śląski | II PKO Piekarski Półmaraton | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | opłacono on-line | ||||
LOGTECH Team Radzionków | |||||||||
142 | Kargól Rafał | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | LOGTECH Team Radzionków | opłacono on-line | ||||
LUXTORPEDA Czerwionka | |||||||||
143 | Szczotka Wioleta | Czerwionka-Leszczyny | II Nocna ZaDyszka | LUXTORPEDA Czerwionka | opłacono | ||||
144 | Menżyk Marcin | Czerwionka-Leszczyny | II Nocna ZaDyszka | LUXTORPEDA Czerwionka | opłacono | ||||
Lake Runners | |||||||||
145 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | Lake Runners | opłacono on-line | ||||
146 | Zioła Sebastian | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | Lake Runners | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
147 | Wegner Agnieszka | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
148 | Ozdoba Marcin | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
149 | Solawa Sławomir | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono | ||||
150 | Regulska Michalina | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
151 | Kałka Krzysztof | Brynek | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
152 | Ciemka Elżbieta | Piekary śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
153 | Kołodziejczyk Henryka | Piekary śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
154 | Koźlik Adam | Piekary śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono | ||||
155 | Gawliczek Kamila | Bytom | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
156 | Grzelak Maja | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
157 | Bereska Joanna | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
158 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono | ||||
159 | Kłak-Bajór Karolina | Piekary śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono | ||||
160 | Kobylanska Magdalena | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
161 | Falana Agata | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono | ||||
162 | Safader Damian | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
163 | Marks Adrian | Bytom | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
164 | Marks Dorota | Bytom | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
165 | Lar Bartosz | Piekary Śląśkie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
166 | Ratajczak Aleksander | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
167 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono | ||||
168 | Jajszczok Aleksandra | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
169 | Kiszka-Maziarczuk Berenika | Chorzów | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
170 | Opiołka Krzysztof | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
171 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | |||||
172 | Jureczko Joanna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono | ||||
173 | Wrodarczyk Magdalena | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono | ||||
174 | Kubicki Sebastian | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | |||||
175 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
176 | Aleksandrowicz Iwona | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
177 | Szewczyk Leszek | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | |||||
178 | Siwek Karina | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
179 | Siwek MARCIN | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
180 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
181 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono | ||||
182 | Różańska Joanna | Orzesze | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
183 | Musialik Sabina | Piekary sl | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | |||||
184 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
185 | Trefon Iwona | Rogoźnik | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono | ||||
186 | Szołtysik Bartosz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | |||||
187 | Widurska Magda | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
188 | Paluszek Brygida | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
189 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
190 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
191 | NIESPOREK MARIAN | PIEKARY ŚL. | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono | ||||
192 | Sieja Zbyszek | Piekary Śl | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
193 | Gross Katarzyna | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
194 | Jendrossek Adamina | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | |||||
195 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | |||||
196 | Falana Marcin | Piekary Ślaskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
197 | Włochowicz Olga | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | Lecymy Durś | opłacono | ||||
198 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Lecymy Durś | |||||
199 | Czempiel Mateusz | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
200 | Gumułka Joanna | Piekary Ślaskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś / Nowak - Team | |||||||||
201 | Respondek Marcin | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś / Nowak - Team | opłacono | ||||
Lecymy Durś / Nowak - Team /OPP K-ce | |||||||||
202 | Wylężek Paweł | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Lecymy Durś / Nowak - Team /OPP K-ce | |||||
Leiber Poland Team | |||||||||
203 | Stiller Ireneusz | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | Leiber Poland Team | opłacono on-line | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
204 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marszu Nordic Walking | MALINOWE GWIAZDY | opłacono on-line | ||||
MAXIMUS | |||||||||
205 | Partyka Boguslaw | Ruda Śląska | II Nocna ZaDyszka | MAXIMUS | opłacono on-line | ||||
MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ | |||||||||
206 | Mrowiec Bernard | Tworków | II Nocna ZaDyszka | MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ | |||||
MOJŻYSZ TEAM /ERIGO | |||||||||
207 | Griman Joanna | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | MOJŻYSZ TEAM /ERIGO | opłacono on-line | ||||
MOSIR TKKF SATURNA CZELADŹ | |||||||||
208 | Mrowiec Damian | Wojkowice | II Nocna ZaDyszka | MOSIR TKKF SATURNA CZELADŹ | opłacono on-line | ||||
MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | |||||||||
209 | Ufel Marcelina | Czeladź | Marszu Nordic Walking | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | opłacono on-line | ||||
MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | |||||||||
210 | SZATON BOGUSŁAW | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | opłacono on-line | ||||
MOSIR TKKF Saturn Czeladź | |||||||||
211 | Ufel Marcin | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | MOSIR TKKF Saturn Czeladź | opłacono on-line | ||||
MRPiT | |||||||||
212 | Marciniak Łukasz | Włoszakowice | II PKO Piekarski Półmaraton | MRPiT | opłacono on-line | ||||
MSPORT Team | |||||||||
213 | Zaczyńska-Skiba Anna | Legnica | Marszu Nordic Walking | MSPORT Team | |||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
214 | Szafarczyk Nicola | Pawonków | II PKO Piekarski Półmaraton | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
215 | SWOBODA LESZEK | Solarnia | II PKO Piekarski Półmaraton | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
216 | Walkowiak Artur | Lubliniec | II PKO Piekarski Półmaraton | Mafia Team Lubliniec | opłacono | ||||
217 | Olszewski Jakub | Poczesna | II Nocna ZaDyszka | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
218 | Bonk Antoni | Kochcice | II PKO Piekarski Półmaraton | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
219 | KORDZIŃSKI KAZIMIERZ | LUBLINIEC | II PKO Piekarski Półmaraton | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
220 | Gawenda Krzysztof | Lubliniec | II PKO Piekarski Półmaraton | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
221 | Zajdel Dariusz | Zawadzkie | II PKO Piekarski Półmaraton | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
Makoszowy | |||||||||
222 | Kisiela Adrian | Zabrze | II Nocna ZaDyszka | Makoszowy | opłacono on-line | ||||
223 | Kisiela Mariusz | Zabrze | II Nocna ZaDyszka | Makoszowy | opłacono on-line | ||||
Matner Running Team, Miechowicka grupa biegowa | |||||||||
224 | Płaszczymąka Justyna | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | Matner Running Team, Miechowicka grupa biegowa | opłacono on-line | ||||
Maximus | |||||||||
225 | Herman Jacek | Ruda Slaska | II Nocna ZaDyszka | Maximus | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
226 | Hańczur Jan | Bytom | Marszu Nordic Walking | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
227 | Grochowski Michał | Bytom | II Nocna ZaDyszka | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
228 | Halczok Janusz | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
229 | Gorczycki Arkadiusz | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
230 | Skorupa Adam | Zabrze | II Nocna ZaDyszka | Miraz Race Team | opłacono on-line | ||||
NAKIJEZAPRASZAMY | |||||||||
231 | Skawińska Ewa | Wilkszyn | Marszu Nordic Walking | NAKIJEZAPRASZAMY | opłacono on-line | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
232 | Wawrzyńczok Krzysztof | Tarnowskie Góry | Marszu Nordic Walking | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
Niezniszczalni | |||||||||
233 | Kukowka Adam | Kalety | II Nocna ZaDyszka | Niezniszczalni | opłacono on-line | ||||
Night Runners Pyskowice | |||||||||
234 | Biela Grzegorz | Zawada | II PKO Piekarski Półmaraton | Night Runners Pyskowice | opłacono on-line | ||||
235 | Cichocka Natalia | Pyskowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Night Runners Pyskowice | |||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
236 | Domagała Kamil | Wąsosz | II PKO Piekarski Półmaraton | Night Runners Zabrze | opłacono on-line | ||||
Nikodemos. Pl | |||||||||
237 | Stelmaszczyk Bartłomiej | Częstochowa | II PKO Piekarski Półmaraton | Nikodemos. Pl | opłacono on-line | ||||
No i? Team | |||||||||
238 | Kula Krzysztof | Radzionkow | II Nocna ZaDyszka | No i? Team | opłacono on-line | ||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
239 | Cieśluk Marcin | Częstochowa | Marszu Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono | ||||
240 | SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW | 42-200 Częstochowa | Marszu Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | ||||
Nowak-Team | |||||||||
241 | Nowak Andrzej | Sosnowiec | II Nocna ZaDyszka | Nowak-Team | opłacono on-line | ||||
Nowak-Team | |||||||||
242 | Kaczor Arkadiusz | Sosnowiec | II Nocna ZaDyszka | Nowak-Team | opłacono on-line | ||||
Nowak -Team | |||||||||
243 | Sosnal Dawid | Sosnowiec | II Nocna ZaDyszka | Nowak -Team | opłacono on-line | ||||
244 | Nabiałek Aleksandra | Dąbrowa Górnicza | II PKO Piekarski Półmaraton | Nowak -Team | opłacono on-line | ||||
Nowak -Team/Cidry Lotajom | |||||||||
245 | Bożek Artur | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | Nowak -Team/Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
O Co Biega w Kaletach | |||||||||
246 | Mazur Irek | Kalety | II Nocna ZaDyszka | O Co Biega w Kaletach | opłacono on-line | ||||
247 | Borek Bogusław | Strzebiń | II Nocna ZaDyszka | O Co Biega w Kaletach | opłacono on-line | ||||
Ochotnicza Straż Pożarna w Kotuszowie | |||||||||
248 | Niedźwiecki Paweł | Kotuszów | II PKO Piekarski Półmaraton | Ochotnicza Straż Pożarna w Kotuszowie | opłacono on-line | ||||
O co biega w Kaletach | |||||||||
249 | Wręczycki Robert | Kalety | II Nocna ZaDyszka | O co biega w Kaletach | opłacono | ||||
Oldboy czarni bytom judo | |||||||||
250 | Drzozga Rafał | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Oldboy czarni bytom judo | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
251 | Ozdarski Krzysztof | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | Opel Active Team | opłacono on-line | ||||
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE | |||||||||
252 | Wiercioch Tomasz | Kędzierzyn-Koźle | II PKO Piekarski Półmaraton | PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE | opłacono on-line | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
253 | Mazur Kamil | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | PKO Bank Polski | opłacono | ||||
254 | Kaczor Rafał | Sosnowiec | II PKO Piekarski Półmaraton | PKO Bank Polski | opłacono | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
255 | Heine Andrzej | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | PKO Bank Polski | opłacono | ||||
256 | Bielak Michał | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | PKO Bank Polski | opłacono | ||||
PKO Bank Polski Biegajmy Razem | |||||||||
257 | Starostka Jacek | Kędzierzyn-Koźle | II PKO Piekarski Półmaraton | PKO Bank Polski Biegajmy Razem | opłacono | ||||
PL@10 | |||||||||
258 | PlATEN JERRY | BYTOM | II Nocna ZaDyszka | PL@10 | opłacono on-line | ||||
PWR TEAM | |||||||||
259 | Maroszek Szymon | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | PWR TEAM | opłacono on-line | ||||
PZPN | |||||||||
260 | Wiatr Sylwia | Łęg Tarnowski | II PKO Piekarski Półmaraton | PZPN | |||||
PZU Sport Team | |||||||||
261 | kimak paweł | podzamcze | II PKO Piekarski Półmaraton | PZU Sport Team | opłacono on-line | ||||
Parkrun Katowice | |||||||||
262 | Pawlikowski Marcin | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Parkrun Katowice | opłacono on-line | ||||
Pasiu Xtream Team | |||||||||
263 | Jasiński Miłosz | Rybnik | II Nocna ZaDyszka | Pasiu Xtream Team | |||||
Phenomena-light.pl Kevins Media Run Team | |||||||||
264 | Zawadzki Kevin | Zabrze | II Nocna ZaDyszka | Phenomena-light.pl Kevins Media Run Team | opłacono on-line | ||||
Polska Grupa Górnicza S.A. | |||||||||
265 | Kuś Dawid | Katowice | II Nocna ZaDyszka | Polska Grupa Górnicza S.A. | |||||
Pszczółkowski Team | |||||||||
266 | Stępień Waldek | Wrocław | II Nocna ZaDyszka | Pszczółkowski Team | opłacono on-line | ||||
267 | Ucieklak Waldemar | Częstochowa | II Nocna ZaDyszka | Pszczółkowski Team | opłacono | ||||
RAAN | |||||||||
268 | Laubach Anna Laubach | Knurów | II PKO Piekarski Półmaraton | RAAN | opłacono on-line | ||||
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA "PĘDZIMY RAZEM" | |||||||||
269 | Parzych Katarzyna | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA "PĘDZIMY RAZEM" | opłacono on-line | ||||
270 | Widziak Piotr Widziak | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA "PĘDZIMY RAZEM" | opłacono on-line | ||||
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | |||||||||
271 | Podeszwa Marek | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | opłacono | ||||
RaaN | |||||||||
272 | Laubach Radosław | Knurów | II PKO Piekarski Półmaraton | RaaN | opłacono on-line | ||||
Rada Miasta | |||||||||
273 | Wymysło Andrzej | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Rada Miasta | opłacono on-line | ||||
Radlinioki w biegu | |||||||||
274 | Barański Adam | Radlin | II Nocna ZaDyszka | Radlinioki w biegu | opłacono on-line | ||||
Radlinioki w biegu/PWR TEAM | |||||||||
275 | Osetek Paweł | Pszów | II PKO Piekarski Półmaraton | Radlinioki w biegu/PWR TEAM | opłacono | ||||
RamboGirlIsStillAlive | |||||||||
276 | Rudlicka-Najuch Karolina | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | RamboGirlIsStillAlive | |||||
Rampampol Squad | |||||||||
277 | Gwóźdź Michał | Mierzęcice | II Nocna ZaDyszka | Rampampol Squad | opłacono on-line | ||||
Remondis | |||||||||
278 | Skrodzki Michał | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | Remondis | opłacono on-line | ||||
Robert Alkoholik | |||||||||
279 | Ziaja Robert | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Robert Alkoholik | opłacono | ||||
Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice | |||||||||
280 | Szwed Renata | Czechowice-Dziedzice | II PKO Piekarski Półmaraton | Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice | opłacono on-line | ||||
Rozbiegani Pasjonaci | |||||||||
281 | ŁUKOWICZ PIOTR | DANKOWICE | II PKO Piekarski Półmaraton | Rozbiegani Pasjonaci | opłacono on-line | ||||
Run2BFree | |||||||||
282 | Ryszczyk Adam | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | Run2BFree | opłacono on-line | ||||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
283 | Szumliński Kazimierz | Dąbrowa Górnicza | II PKO Piekarski Półmaraton | Ruszamy Dąbrowę | opłacono on-line | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||||||
284 | Kurcius Grzegorz | Rybnik | II Nocna ZaDyszka | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||
285 | PARZYCH Wojtek Kubus | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono on-line | ||||
SPLA Tychy | |||||||||
286 | Długosz Agata | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | SPLA Tychy | opłacono on-line | ||||
SU 07 | |||||||||
287 | Zychla Łukasz | Bytom | II Nocna ZaDyszka | SU 07 | opłacono on-line | ||||
288 | Zychla Grzegorz | Bytom | II Nocna ZaDyszka | SU 07 | opłacono on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegaja | |||||||||
289 | Szmigiel Mariusz | Siemianowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegaja | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
290 | Płatek Piotr | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
291 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
292 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
293 | Kulisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
294 | Jarosz Sebastian | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
295 | Płatek Dawid | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
296 | Płatek Paulina | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
297 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
298 | Bruch Konrad | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
299 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | II Nocna ZaDyszka | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
300 | Dworniczak Iwona | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
301 | Kinel Agnieszka | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
302 | Szedzielorz Sebastian | Siemainowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
303 | Bubała Łukasz Bubała | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
304 | Solik Marcin | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siewierz | |||||||||
305 | Niedbał Adam | Siewierz | II PKO Piekarski Półmaraton | Siewierz | opłacono on-line | ||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
306 | Golly Arkadiusz | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | Silesia Marathon Club | opłacono on-line | ||||
307 | Marmura Marek | CHORZÓW | II PKO Piekarski Półmaraton | Silesia Marathon Club | opłacono on-line | ||||
308 | JACEK Marek | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Silesia Marathon Club | opłacono on-line | ||||
309 | Sitko Adam | Bojszowy | II PKO Piekarski Półmaraton | Silesia Marathon Club | opłacono on-line | ||||
310 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Silesia Marathon Club | opłacono on-line | ||||
311 | Starosta Anna | Mysłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Silesia Marathon Club | opłacono | ||||
Silesian Fight Gym | |||||||||
312 | Kocur Mateusz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Silesian Fight Gym | opłacono on-line | ||||
313 | Habrajski Adam | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | Silesian Fight Gym | opłacono on-line | ||||
Spyrowka | |||||||||
314 | Spyra Kamil | Szymocice | II PKO Piekarski Półmaraton | Spyrowka | opłacono on-line | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
315 | Kalinowski Krzysztof | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
316 | Puła Adrian Puła | TARNOWSKIE GÓRY | II PKO Piekarski Półmaraton | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
317 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
318 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Szlabanowcy Running Team | |||||||||
319 | WEISS Dominik | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Szlabanowcy Running Team | opłacono on-line | ||||
Szlabanowcy Running Team / Happy Runners | |||||||||
320 | Markowski Przemysław | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | Szlabanowcy Running Team / Happy Runners | |||||
TJ Jakal Karvina | |||||||||
321 | Gawlas Dominik | Cieszyn | II PKO Piekarski Półmaraton | TJ Jakal Karvina | |||||
TKKF Czeladz | |||||||||
322 | MIKOŁAJCZYK PIOTR | BĘDZIN | II PKO Piekarski Półmaraton | TKKF Czeladz | opłacono on-line | ||||
TL Pogoń Ruda Śląska | |||||||||
323 | Rębisz Judyta | Katowice | II Nocna ZaDyszka | TL Pogoń Ruda Śląska | opłacono on-line | ||||
TORKOL Tychy | |||||||||
324 | Piątek Sławomir | Tychy | II Nocna ZaDyszka | TORKOL Tychy | opłacono | ||||
325 | Michalczyk Wojciech | Racibórz | II Nocna ZaDyszka | TORKOL Tychy | opłacono | ||||
Team/Wisior | |||||||||
326 | Wiszyński Damian | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | Team/Wisior | opłacono on-line | ||||
Team Dziadek i Wnuczka | |||||||||
327 | Mańka Mirosław | Wojkowice | II Nocna ZaDyszka | Team Dziadek i Wnuczka | opłacono on-line | ||||
328 | Mańka Oliwia | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Team Dziadek i Wnuczka | opłacono on-line | ||||
Team Erdinger | |||||||||
329 | Strenziok Dariusz | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | Team Erdinger | |||||
Team Ozimek | |||||||||
330 | Wilczek Krzysztof | Zębowice | Marszu Nordic Walking | Team Ozimek | opłacono on-line | ||||
Telmart Run Club | |||||||||
331 | Czyżykowski Marcin | Świętochłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | Telmart Run Club | opłacono on-line | ||||
Termoklina | |||||||||
332 | Halek Katarzyna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Termoklina | opłacono on-line | ||||
Tkkf saturn czeladz | |||||||||
333 | Ścibisz Marta | Czeladz | II PKO Piekarski Półmaraton | Tkkf saturn czeladz | opłacono | ||||
Tl Pogoń | |||||||||
334 | Skupień Anna | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | Tl Pogoń | opłacono on-line | ||||
ToPo Czeladź | |||||||||
335 | Sobolewski Piotr | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | ToPo Czeladź | opłacono on-line | ||||
TriDivision Triathlon Team | |||||||||
336 | Kwaśniewski Tomasz | Zabrze | II Nocna ZaDyszka | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
Truchtacze Gzichów | |||||||||
337 | PUC Paweł | Będzin | II PKO Piekarski Półmaraton | Truchtacze Gzichów | opłacono on-line | ||||
UKS Chromik Mysłowice | |||||||||
338 | Morawska Julia | Mysłowice | II Nocna ZaDyszka | UKS Chromik Mysłowice | |||||
UM Piekary Śląskie | |||||||||
339 | Umińska-Duraj Sława | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | UM Piekary Śląskie | opłacono | ||||
340 | Piekarz Krzysztof | Zabrze | Marszu Nordic Walking | UM Piekary Śląskie | opłacono on-line | ||||
Urząd Transportu Kolejowego | |||||||||
341 | Redzik Dorota | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | Urząd Transportu Kolejowego | opłacono | ||||
Wartkie Pierony | |||||||||
342 | Socha Marlena | Ruda Śląska | II Nocna ZaDyszka | Wartkie Pierony | opłacono on-line | ||||
343 | Krawczyk Dariusz | Ruda Śląska | II Nocna ZaDyszka | Wartkie Pierony | opłacono on-line | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
344 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | II PKO Piekarski Półmaraton | W pogoni za duchem | opłacono on-line | ||||
345 | Struk Agnieszka | Będzin | II PKO Piekarski Półmaraton | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
346 | Iwan Pawel | Dąbrowa Górnicza | II PKO Piekarski Półmaraton | W pogoni za duchem | opłacono on-line | ||||
347 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | II PKO Piekarski Półmaraton | W pogoni za duchem | opłacono on-line | ||||
X-team | |||||||||
348 | Młyńczak Arkadiusz | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | X-team | opłacono on-line | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
349 | Welm Grzegorz | Częstochowa | II PKO Piekarski Półmaraton | Zabiegani Częstochowa | |||||
Zakochaj się w bieganiu | |||||||||
350 | Fielek Piotr | Wroclaw | II PKO Piekarski Półmaraton | Zakochaj się w bieganiu | opłacono on-line | ||||
Zawadzkie Biegnie | |||||||||
351 | Krawczyk Marta | Zawadzkie | II Nocna ZaDyszka | Zawadzkie Biegnie | opłacono on-line | ||||
352 | Zajdel Mirosława | Zawadzkie | II Nocna ZaDyszka | Zawadzkie Biegnie | opłacono on-line | ||||
Zawisza Stara Kuźnia | |||||||||
353 | Reichert Andrzej | Ujazd | Marszu Nordic Walking | Zawisza Stara Kuźnia | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
354 | Bajon Paweł | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
355 | Szendzielorz Adrian | Tarnowskie góry | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
356 | Dziubek Grzegorz | Piekary slaskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
357 | Leonhard Gosia | Dąbrowa Górnicza | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
358 | Brandt Marcin | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
359 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
360 | Madej Marek | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
361 | Łopatka Grzegorz | Rybnik | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
362 | Działach Justyna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
363 | Gałkiewicz Monika | Katowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
364 | Gałkiewicz Michał | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
365 | Piecyk Joanna Piecyk | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
366 | Pytel Magdalena | Piekary Slaskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
367 | Firla Arkadiusz | Cieszyn | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
368 | Rupik Michał | Kalety | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
369 | Religa Kinga | Tychy | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
370 | Bazan Damian | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
371 | Gładysz Leszek | Paniówki | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
372 | Brodowska Katarzyna | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
373 | Czajkowski Paweł | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
374 | Łuczyńska Kinga | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
375 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
376 | Michalak Tobiasz | Chrzan | II PKO Piekarski Półmaraton | ||||||
377 | Elasri Abderrahim | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
378 | Miodek Daniel | Świerklaniec | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
379 | Szylewska Ewa | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
380 | Winkler Marcin | Katowice | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
381 | Lech Barbara | Katowice | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
382 | Rudnicki Rafał | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
383 | Fundament Artur | krasieniec stary | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
384 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
385 | Kurasz Angelika | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
386 | Urbańska Joanna | Czarków | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
387 | Mencel Adrian | Katowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
388 | Michalak Sandra | SOSNOWIEC | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
389 | Hryniszyn Mariusz | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
390 | Urbański Adam | Czarków | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
391 | Haufa Dariusz | katowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
392 | Cebula Dawid | Brożec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
393 | Popek Radosław | Walce | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
394 | Bujak Marcin | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
395 | Bukowiec Andrzej | Lubliniec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
396 | Łuszcz Andrzej | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
397 | Kimak Igor | Podzamcze | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
398 | Chrzanowski Arkadiusz | Piława Górna | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
399 | Hirnyk Zygmunt | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
400 | Stasikowski Łukasz | Gołkowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
401 | Bąk Sławomir | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
402 | Janas Mariusz | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
403 | Wojewódka Grzesiek | Łaziska Górne | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
404 | Kowalska Celina | Wrocław | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
405 | Szeja Paweł | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
406 | Opiołka Mariusz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
407 | Kręcichwost Kamil | Bielsko-Biała | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
408 | Owczarek Tomasz | BEŁCHATÓW | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
409 | Klimowicz Grzegorz | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
410 | Michlik Katarzyna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
411 | Barański Rafał | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
412 | Łukowiak Michał | Wrocław | II PKO Piekarski Półmaraton | ||||||
413 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
414 | Sobolewska Daria | Bytom | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
415 | Michlik Paulina | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
416 | Kocyba Henryk | Lubliniec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
417 | Ludwig Patrycja | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
418 | Andruszkiewicz Andrzej | Rybnik | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
419 | Palka Zbigniew | Ruda Śląska | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
420 | Kwiatkowska Anna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
421 | Chrzanowski Michał | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
422 | Pałka Tomasz | Podlesice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
423 | Gorzelany Rafał | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
424 | Tuszyński Mateusz | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
425 | Musil Aleksandra | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
426 | Bulanda Andrzej | Bieruń | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
427 | Prandzioch Tomasz | Lubliniec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
428 | Gatner Michał | Lubliniec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
429 | Zygmański Piotr | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
430 | Ząbczyk Jakub | Przybysławice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
431 | Kita Iwona | Bielsko-Biała | II Nocna ZaDyszka | ||||||
432 | kutek dawid | zabrze | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
433 | Machura Akadiusz | Wola Jedlińska | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
434 | SKORUPA Mariusz | Bielsko-Biała | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
435 | Ptasik Mirosław | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
436 | Stapor Sławomir Stąpor | Dąbrowa Górnicza | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
437 | Małka Marian | Gliwice | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
438 | PNG Suseł Aleksander | Mikołów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
439 | Czech Michał | Siemianowice śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
440 | Kalaga Karol | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | ||||||
441 | Błaszczuk Dawid | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
442 | Zysk Dariusz | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
443 | Pogrzeba Anna | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
444 | Jabłoński Tomasz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
445 | Barański Adrian | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
446 | Wlach Anna Wlach | Gliwice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
447 | Michno Paulina | Sosnowiec | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
448 | Kwaskowski Marcin | Częstochowa | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
449 | Dudek Piotr | Ostrężnica | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
450 | Sitek Krzysztof | Huta Stara A | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
451 | Gajda Agnieszka | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
452 | Gajda Anna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
453 | KISIEL TOMASZ | WRZOSOWA | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
454 | Oleś-Zdechlik Beata Oleś-Zdechlik | Świętochłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
455 | Grzelak Danuta | Wrocław | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
456 | Ficek Hanna | Jejkowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
457 | Krawczyński Sławomir | Pszczyna | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
458 | Kochel Wojciech | Mikołeska | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
459 | Kochel Jan | Mikołeska | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
460 | Kochel Jacek | Zabrze | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
461 | Baron Zuzanna | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
462 | Poniatowski Krzysztof | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
463 | Kokot Sylwia | Chorzów | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
464 | Szudej Krzysztof | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
465 | Kapica Mateusz | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
466 | Smuda Krzysztof | Tychy | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
467 | Wojtysiak Łukasz | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
468 | Cieślar Marta | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
469 | Bulak Witold | Chorzów | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
470 | Franielczyk Michał | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
471 | Nowak Paweł | Wrocław | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
472 | Bachanek Adam | Warszawa | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
473 | Hilgner Mariusz | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
474 | Hilgner Klaudia | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
475 | Pogocki Piotr | Knurów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
476 | Kowalski Tomasz | Kraków | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
477 | Chmura Tomasz | Bukowno | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
478 | Sulej Grzegorz | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
479 | Zietek Zygmunt | Wuppetal | Marszu Nordic Walking | ||||||
480 | Odoj Mateusz | Świerklaniec | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
481 | PSZCZOŁA MARCIN | BĘDZIN | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
482 | Rycman Krzysztof | Myszkowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
483 | Maksimowicz Jakub | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
484 | Frankiewicz Małgorzata Frankiewicz | NARAMA | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
485 | Frankiewicz Marcin | Narama | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
486 | Bogatzki Marek | Chorzów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
487 | Królikowski Robert | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
488 | Koziarz Katarzyna | Ruda śląska | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
489 | Zakrzowski Krzysztof | Ruda Śląska | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
490 | Czapla Seweryn | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
491 | Bednarczyk Marcin | Katowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
492 | Purczyński Jan | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
493 | Milik Marcin | Sosnowiec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
494 | Kwaśniok Mariusz | Pniów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
495 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | ||||||
496 | Bąk Tomasz | Radzi | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
497 | Wysmoliński Mariusz Wysmoliński | Jastrzębie-Zdrój | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
498 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
499 | Kalino Paulina | Tarnowskie Góry | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
500 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
501 | uhorczak Jakub | Będzin | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
502 | Cyrus Bogdan | Strzebiń | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
503 | Gaweł Bożena | Bytom | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
504 | kuder marek | Wodzisław Śląski | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
505 | Sebastian Łukasz | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
506 | Mańka Adam | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
507 | rębisz józef | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
508 | ploch Adam | Pyskowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
509 | ploch karolina | pyskowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
510 | Broja Rafal | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
511 | Sowka Sebastian | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
512 | Rogowski Wojciech | Kamieniec | Marszu Nordic Walking | ||||||
513 | Cegiełko Krzysztof | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
514 | Brol Dominika Gil | Katowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
515 | Bylica Wioletta | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
516 | Musil Mike | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
517 | Malinowski Adam | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
518 | Stefanów Mirosław | Czechowice-Dziedzice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
519 | Barwicka Marzena | Boronów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
520 | Maćkowski Wojciech | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
521 | Iwanca Leszek | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
522 | Górka Grzegorz | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
523 | Bachonko Marta | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
524 | Czajka Paweł | Siemianowice Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
525 | Nawrocki Paweł | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
526 | Żuber Leszek | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | ||||||
527 | Palka Dominik | Chrzanów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
528 | Kapicki Jan | Mysłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
529 | Kiełbasa Artur | Leszczyny | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
530 | Sitko Dagmara | Gliwice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
531 | CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
532 | Szuba Czesław | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
533 | Kardyś Aleksy | Chorzów-Miasto | II PKO Piekarski Półmaraton | ||||||
534 | Aleksy Magdalena | piekary śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
535 | Macyszyn Waldemar | Gliwice/Pilchowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
536 | Garnowski Maciej | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
537 | Banaszak Marcin | Gliwice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
538 | Lepiarczyk Sławomir | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
539 | Lupa Piotr | Mszana Dolna | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
540 | Jasnowska Edyta | Kobior | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
541 | Dzida Anna | Pszczyna | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
542 | Tomala robert | Lędziny | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
543 | Dzida Jakub | Pszczyna | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
544 | Wawrzyniak Mariusz | Czerwionka-leszczyny | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
545 | Jaruga Damian | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
546 | Wagstyl Mirela | Piasek | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
547 | Rekosz Łukasz | Mysłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
548 | Rak Sebastian | Piekary slaskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
549 | Swoboda Jacek | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
550 | Góra Marek | Tarnowskie Góry | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
551 | Szymski Tomasz | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
552 | Wróbel Tomasz | Dębieńsko | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
553 | Bogacki Tomasz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
554 | Musiał Bozena | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
555 | Sprutta Robert | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
556 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
557 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
558 | Palt Tomasz | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
559 | Paluchiewicz Szymon | Pawłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
560 | Hałakuc Damian | Gliwice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
561 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | II Nocna ZaDyszka | ||||||
562 | Trojanowski Wojciech | Lipnica Górna | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
563 | Musioł Helena | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
564 | Drozd Julia | Dobieszowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
565 | Żaak Michał | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
566 | Owczarek Paweł | Bielsko-Biała | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
567 | Izydorczyk Konrad | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
568 | Izydorczyk Robert | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
569 | Kowalczyk jordan | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
570 | Padło Janusz | WIERZCHOSŁAWICE | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
571 | Kania Luiza | Węgierska Górka | II Nocna ZaDyszka | ||||||
572 | Foks Damian | Warszowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
573 | Klepczyńska Sabina | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
574 | Wanot Paweł | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
575 | Boroń Adrianna | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
576 | Grzelec Jacek | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
577 | Mrzygłód Robert | katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
578 | Zarzycki Andrzej | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
579 | Kopeć Tomasz | Gliwice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
580 | Niedziela Kamil | Sosnowiec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
581 | Raczek Wojciech | Chełmek | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
582 | Mihilewicz Dawid | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
583 | Bohn Mariusz | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
584 | Wysmoliński Mariusz | Jastrzębie-Zdrój | II PKO Piekarski Półmaraton | ||||||
585 | Maryjosz Adrian | Żory | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
586 | Ujma Paulina | Wrocław | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
587 | Jamróz Alex | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
588 | Wieczorek Ireneusz | Piekary Śl | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
589 | Nieroba Tomasz | Mikołów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
590 | Gorzałka Mateusz Gorzałka | Częstochowa | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
591 | Ledwoń Daniel | Orzech | II PKO Piekarski Półmaraton | ||||||
592 | Stachowiak Marcin | Radzionków | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
593 | Kluszczyk Piotr | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
594 | Nowakowski Przemysław | Czeladź | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
595 | Bazan Łukasz | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
596 | JACEK Janina | Piekary Śląskie | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
597 | Małecki Tomasz | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
598 | KAPROL-GLINKA ANETA | TARNOWSKIE GÓRY | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
599 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
600 | Stanirowski Jarosław | Srocko | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
601 | Dittmann Robert | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
602 | JÓZEF Marek | KATOWICE | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
603 | Figiel Mariusz | Katowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
604 | Krupa Michal | Katowice | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
605 | Klusek Łukasz | Siemianowice Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
606 | Stanik Agnieszka | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
607 | Albrecht Sebastian | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
608 | Stencel Tomasz | Piekary Ślaskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
609 | Skop Karol | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
610 | Żydek Paweł | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
611 | Mazgaj Rafał | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
612 | Janus Adam | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
613 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
614 | Staszak Dawid | Piekary Slaskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
615 | Staszak Zygmunt | Piekary Slaskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
616 | Wilk Dariusz | Wapiennik | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
617 | Sędzik Aleksander | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono | |||||
618 | Polok Andrzej | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
619 | Marczak Paweł | Gliwice | II Nocna ZaDyszka | ||||||
620 | Warecki Wojciech | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
621 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
622 | Kałuża Mirosław Kałuża | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
623 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
624 | Mierzwa Adam | Zabrze | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
625 | Gołofit Aneta | Lublin | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
626 | Piecuch Agnieszka | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
627 | Stradomski Sebastian | Wymysłów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
628 | Świderski Łukasz | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
629 | Ludyga Krystian | Bytom | Marszu Nordic Walking | opłacono | |||||
630 | Rosiński Sławomir | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
631 | Wrodarczyk Tomasz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
632 | Machoń Marcin | Kalety | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
633 | Prusko Tomasz | Pyskowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
634 | Szczygieł-Sommer Aleksandra | Tarnowskie Góry | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
635 | Piątek Przemuś | Zbrojewsko | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
636 | Ogrodnik Jakub | Piekary śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
637 | Zamora Marek | Piekary Sl. | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
638 | Konsek Jacek | Rybnik | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
639 | Lata Monika | Tłustoręby | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
640 | Lata Piotr | Tłustoręby | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
641 | Bazan Mariusz | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
642 | Redziak Robert | Sosnowiec | II Nocna ZaDyszka | ||||||
643 | Redziak Iza | Sosnowiec | II Nocna ZaDyszka | ||||||
644 | Nowak Roman | Świętochłowice | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
645 | Koziołek Sebastian | Bytom | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
646 | Kutrzyk Przemysław | Sosnowiec | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
647 | Stroiński Kamil | Tychy | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
648 | Musialik Marek | Piekary sl | II Nocna ZaDyszka | ||||||
649 | Czerwień Zbigniew | Laryszów | II PKO Piekarski Półmaraton | opłacono on-line | |||||
650 | Czerwień Katarzyna | Laryszów | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
651 | Rodak Robert | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
652 | Strunk Adam | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
653 | Lech Krzysztof | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono | |||||
654 | Palacz Agnieszka | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | opłacono on-line | |||||
biegam z endo | |||||||||
655 | Salasowicz Jerzy Salasowicz | Hanusek | II PKO Piekarski Półmaraton | biegam z endo | opłacono on-line | ||||
littleUltraRUNster | |||||||||
656 | Hołyńska-Urbasik Karolina | Rydułtowy | II PKO Piekarski Półmaraton | littleUltraRUNster | opłacono | ||||
mSport Team | |||||||||
657 | Skiba Krzysztof | Legnica | Marszu Nordic Walking | mSport Team | |||||
małe cycki | |||||||||
658 | Malecka Anna | bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | małe cycki | opłacono on-line | ||||
niezrzeszona | |||||||||
659 | Lewicka Elżbieta | Knurów | II Nocna ZaDyszka | niezrzeszona | |||||
niezrzeszony | |||||||||
660 | Sowa Jarosław | Będzin | II Nocna ZaDyszka | niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
661 | Ciastek Benedykt | Siemianowice slaskie | II Nocna ZaDyszka | niezrzeszony | opłacono | ||||
662 | Wyleciał Jacek | Osiek | II PKO Piekarski Półmaraton | niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
parkrun Chrzanów | |||||||||
663 | Łoziński Jerzy | Libiąż | II PKO Piekarski Półmaraton | parkrun Chrzanów | opłacono on-line | ||||
664 | Łoziński Wojciech | Libiąż | II PKO Piekarski Półmaraton | parkrun Chrzanów | opłacono on-line | ||||
parkrun Kędzierzyn-Koźle | |||||||||
665 | Starostka Andrzej | Kędzierzyn-Koźle | Marszu Nordic Walking | parkrun Kędzierzyn-Koźle | opłacono on-line | ||||
pieRUNy | |||||||||
666 | Kott Mirosław | Piekary Śląskie | II PKO Piekarski Półmaraton | pieRUNy | opłacono on-line | ||||
rozBiegana Ligota | |||||||||
667 | Toczydłowski Łukasz | Mikołów | II PKO Piekarski Półmaraton | rozBiegana Ligota | opłacono on-line | ||||
www.hamexpert.pl | |||||||||
668 | Rzeźniczek Krzysztof | Piekary Śląskie | II Nocna ZaDyszka | www.hamexpert.pl | opłacono on-line | ||||
zaMARCHWIście | |||||||||
669 | Marchewka Klaudia | Kraków | II PKO Piekarski Półmaraton | zaMARCHWIście | opłacono on-line | ||||
Ślunskie ElwRUNery | |||||||||
670 | Małecki Jacek | Świętochłowice | II Nocna ZaDyszka | Ślunskie ElwRUNery | opłacono on-line | ||||
Żbiki Amatory | |||||||||
671 | Michlowicz Barbara | Bytom | II Nocna ZaDyszka | Żbiki Amatory | opłacono on-line | ||||
672 | Michlowicz Damian | Bytom | II PKO Piekarski Półmaraton | Żbiki Amatory | opłacono on-line |
Wyświetleń: 36467