Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
2 | Bożek Magdalena | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
3 | Hebel Maria | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
4 | Iwen Aleksandra | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
5 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Face Nordic Walking Team | opłacono |
6 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
7 | Faron Monika | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | |
8 | Wachowiak Sylwia | Piła | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Dynamic | opłacono |
9 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Team Deaf | |
10 | Pawłowska Maria | Mikoszewo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
11 | JASOŃ Grażyna | Piła | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Dynamic | opłacono |
12 | Juszczak Magda | Piła | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
13 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
14 | Skibiński Robert | Elblag 82-300 | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ||
15 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ||
16 | Marak Dorota | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
17 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
18 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJATEAM | opłacono |
19 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | POLIPACK TEAM GWE | |
20 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
21 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
22 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | |
23 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Kwidzyn Biega | opłacono |
24 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJA Team | opłacono |
25 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJA Team | opłacono |
26 | Szklarska Alicja | Elblag | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
27 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Nessi Time Żukowo | |
28 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
29 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono |
30 | Żygenda Robert | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
31 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | |
32 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
33 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | |
34 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
35 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | |
36 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | opłacono |
37 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono |
38 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Elite Team | opłacono |
39 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono |
Wyświetleń: 3970