Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono |
2 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono |
3 | Szklarska Alicja | Elblag | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
4 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
5 | Skibiński Robert | Elblag 82-300 | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ||
6 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
7 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
8 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
9 | Marak Dorota | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
10 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ||
11 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJA Team | opłacono |
12 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJA Team | opłacono |
13 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Team Deaf | |
14 | Faron Monika | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | |
15 | Iwen Aleksandra | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
16 | Hebel Maria | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
17 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | POLIPACK TEAM GWE | |
18 | Bożek Magdalena | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
19 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Elite Team | opłacono |
20 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | |
21 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | |
22 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono |
23 | Żygenda Robert | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
24 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
25 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Face Nordic Walking Team | opłacono |
26 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
27 | Pawłowska Maria | Mikoszewo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
28 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
29 | JASOŃ Grażyna | Piła | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Dynamic | opłacono |
30 | Juszczak Magda | Piła | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
31 | Wachowiak Sylwia | Piła | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Dynamic | opłacono |
32 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Kwidzyn Biega | opłacono |
33 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | opłacono |
34 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
35 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJATEAM | opłacono |
36 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |
37 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | |
38 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | |
39 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Nessi Time Żukowo |
Wyświetleń: 3972