Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
1 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Wirtualny trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Dynamic | |||||||||
2 | JASOŃ Grażyna | Piła | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Dynamic | opłacono | ||||
3 | Wachowiak Sylwia | Piła | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Dynamic | opłacono | ||||
ESJATEAM | |||||||||
4 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJATEAM | opłacono | ||||
ESJA Team | |||||||||
5 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJA Team | opłacono | ||||
6 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ESJA Team | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
7 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Elite Team | opłacono | ||||
Esja Team | |||||||||
8 | Faron Monika | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | |||||
9 | Zientkiewicz Aga | Banino | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono | ||||
10 | Zientkiewicz Witold | Banino | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono | ||||
11 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | |||||
12 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Esja Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
13 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
14 | appel jurek | Bydgoszcz | Wirtualny trening | GOSIR OSIELSKO | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
15 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Wirtualny trening | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
16 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Nessi Time Żukowo | |||||||||
17 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Nessi Time Żukowo | |||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
18 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
19 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | POLIPACK TEAM GWE | |||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
20 | Toporek Rafał | Przodkowo | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
21 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | |||||
22 | Rutz Justyna | Wejherowo | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Polipack Team Gwe | |||||
SPC TORUŃ | |||||||||
23 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Wirtualny trening | SPC TORUŃ | opłacono | ||||
SP Manowo /SOSW Koszalin | |||||||||
24 | Pekała Piotr | Koszalin | Wirtualny trening | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
25 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | Team Deaf | |||||
Team Nigdy Się Nie Poddawaj | |||||||||
26 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Wirtualny trening | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
27 | Iwen Aleksandra | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono | ||||
28 | Hebel Maria | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono | ||||
29 | Bożek Magdalena | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono | ||||
30 | Żygenda Anna | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono | ||||
31 | Żygenda Robert | Gdynia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | opłacono | ||||
32 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Aktywność fizyczna z ogniskiem | WłóczyKije Gdynia | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
33 | Pawłowska Maria | Mikoszewo | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
34 | Maliszewski Marek | Elbląg | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
35 | Marak Dorota | Elbląg | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
36 | Skibińska Anna | Elbląg | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ||||||
37 | Skibiński Robert | Elblag 82-300 | Aktywność fizyczna z ogniskiem | ||||||
38 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
39 | Juszczak Magda | Piła | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
40 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
41 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
42 | Rudek Małgorzata | Rumia | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
43 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
44 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
45 | Szklarska Alicja | Elblag | Aktywność fizyczna z ogniskiem | opłacono | |||||
46 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Wirtualny trening | opłacono | |||||
47 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Wirtualny trening | opłacono | |||||
48 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Wirtualny trening |
Wyświetleń: 3969