VII Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Łęczyce
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grabowska Kamila Lidzbark Bieg główny opłacono
2 Bindek Weronika Bydgoszcz Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
3 Sylwestrzak Pola Giżycko Bieg dzieci Giżycko
4 Duda Marcin Toruń Bieg główny Rolla Speed Team opłacono
5 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Bieg dzieci
6 Kseniak Tomasz Gdańsk Bieg główny opłacono
7 Oleksiewicz Jurek Gdynia Bieg główny Twister Trójmiasto opłacono
8 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski Bieg dzieci Brak
9 Kasprowicz Daniel Wągrowiec Bieg główny Plichwyscig. Pl opłacono
10 Pawelec Zbigniew Juszkowo Bieg główny Jabra RT Friends opłacono
11 Zaleska Anna Gdańsk Bieg dzieci
12 Sudnik Zuzanna Strzebielino Bieg dzieci
13 Wanagos Alicia Rotmanka Bieg dzieci
14 Gołkowska Laura Gdańsk Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
15 Gołkowska Karina Gdańsk Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
16 Żmudziński Andrzej Gdańsk Bieg główny Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy opłacono
17 Kraljevic Nikola Gdańsk Bieg główny 3City Roller Team opłacono
18 Łagownik Celina Gdańsk Bieg główny opłacono
19 Pestka Grzegorz Toruń Bieg główny amator opłacono
20 Szumlas Arkadiusz Mrzezino Bieg główny Prolube Speed Team opłacono
21 Szumlas Dorota Mrzezino Bieg główny Prolube Masters opłacono
22 Szumlas Jacek Mrzezino Bieg główny Prolube Masters opłacono
23 Walter Monika Gdańsk Bieg główny opłacono
24 Makowski Andrzej Jabłówko Bieg główny opłacono
25 Rogalski slawomir Stargard Bieg główny opłacono
26 Surma Balbina Gdańsk Bieg główny Niestowarzyszony opłacono
27 Kubisiak Karolina Toruń Bieg główny opłacono
28 Zabawa Andrzej Słupsk Bieg główny amator opłacono
29 Sobczyński Bartosz Tczew Bieg główny opłacono
30 Paczuski Jarosław Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters
31 Piwkowska Nadia Mercedes Pruszcz Gdański Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
32 Stefaniak Wojciech Gdynia Bieg główny opłacono
33 Bazyluk Małgorzata Rokitnica Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
34 hypszer Marek BYDGOSZCZ Bieg główny
35 Łukasiewicz Jakub Gdańsk Bieg dzieci
36 Kryszak Katarzyna Władysławowo Bieg główny opłacono
37 Frołowicz Tomasz Mezowo Bieg główny opłacono
38 Potrzebowski Paweł Bojano Bieg główny
39 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
40 Pawelec Mirosław Juszkowo Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
41 Różański Wiktor Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
42 Wojciechowska Hanna Rozłazino Bieg dzieci KS Rozłazino
43 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Bieg główny nezrzeszony opłacono
44 Ciezki Pawel Krakow Bieg główny PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
45 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
46 Piłeczka Adam Piłeczka Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters
47 Browarczyk Wiesław Rybki Bieg główny
48 Krasuska Anna ELBLĄG Bieg główny KS ,,ORZEŁ" Elbląg opłacono
49 Kotzian Sonia Warszawa Bieg dzieci
50 Śliwiński Henryk Toruń Bieg główny opłacono
51 Kotzian Daniel Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
52 Grzelecka Zuzia Gostynin Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
53 kowalski jan Gdańsk Bieg główny
54 Mazurek Wiesław Gdynia Bieg główny Prolube Masters opłacono
55 Mazurek Sebastian Gdynia Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
56 Olszewska NATASZA MirachowO Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
57 Olszewska Nadia Mirachowo Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
58 Strzałkowski Andrzej Płońsk Bieg główny opłacono
59 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Bieg dzieci Giżycko
60 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Bieg główny Giżycko opłacono
61 Ogonowski Jacek Kórnik Bieg główny plichwyścig opłacono
62 Sikora Zuzanna Łowcze Bieg dzieci
63 Kryszak Dorota Władysławowo Bieg dzieci
64 KONKEL NIKODEM Łebcz Bieg dzieci
65 Gonczarenko Karina Gniewowo Bieg dzieci
66 Gonczarenko Milena Gniewowo Bieg dzieci
67 Lademann Wiktoria Bolszewo Bieg dzieci
68 Sobiecka Kaja Gostynin Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
69 Lorkowski Jan Bydgoszcz Bieg główny
70 Konkel Mateusz Chałupy Bieg główny opłacono
71 Pakulski Milosz Banino Bieg dzieci
72 Pakulska Jagna Banino Bieg dzieci
73 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Bieg dzieci
74 Szelak Julia Pruszcz Gdański Bieg dzieci
75 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Bieg główny
76 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Bieg główny
77 borcz jacek gdansk Bieg główny opłacono
78 oszczyk grzegorz sobole Bieg główny amator
79 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Bieg główny opłacono
80 Jarkiewicz Marcin Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
81 Kowalski Damian Gdańsk / Warszawa Bieg główny opłacono
82 Wroński Marcel Bydgoszcz Bieg dzieci
83 Lademann Bartosz Strzebielino Osiedle Bieg dzieci
84 Lademann Nina Strzebielino Osiedle Bieg dzieci
85 Białoskórska Małgorzata Gdynia Bieg główny 3City Roller Team opłacono
86 Śpica Dariusz Bydgoszcz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
87 Feliks Piotr Gorzów Śląski Bieg główny plichwyścig opłacono
88 Bindek Weronika Bydgoszcz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
89 Matejek Dorota Elbląg Bieg główny opłacono
90 Ziółkowski Julian Gdańsk Bieg główny stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
91 Prondzińska Małgorzata Miastko Bieg główny
92 Bania Zygmunt Przysiek Bieg główny opłacono
93 Sarzała Natalia Gostynin Bieg dzieci UKS ZWOLEŃ-TEAM
94 Brzeski Wiesław Słupsk Bieg główny
95 Kacperek Eliza Gościeradz Bieg główny Cortez sport
96 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
97 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Bieg dzieci
98 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
99 Konkol Kaja Rybki Bieg dzieci
100 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Bieg główny opłacono


Wyświetleń: 3013

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ