Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Bieg główny | opłacono | |
2 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny | 3City Roller Team | opłacono |
3 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
4 | borcz jacek | gdansk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
5 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Bieg główny | ||
6 | Brzeski Wiesław | Słupsk | Polska | Bieg główny | ||
7 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Bieg główny | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
8 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Bieg główny | Rolla Speed Team | opłacono |
9 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Bieg główny | plichwyścig | opłacono |
10 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
11 | Grabowska Kamila | Lidzbark | Polska | Bieg główny | opłacono | |
12 | Hypszer Amelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | UKS ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
13 | hypszer Marek | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny | ||
14 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | UKS ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
15 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
16 | Kacperek Eliza | Gościeradz | Polska | Bieg główny | Cortez sport | |
17 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono |
18 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | Bieg główny | Plichwyscig. Pl | opłacono |
19 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
20 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Bieg główny | nezrzeszony | opłacono |
21 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny | ||
22 | Kotzian Daniel | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
23 | Kowalski Damian | Gdańsk / Warszawa | Polska | Bieg główny | opłacono | |
24 | kowalski jan | Gdańsk | Polska | Bieg główny | ||
25 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 3City Roller Team | opłacono |
26 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | KS ,,ORZEŁ" Elbląg | opłacono |
27 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
28 | Kryszak Katarzyna | Władysławowo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
29 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
30 | Kubisiak Karolina | Toruń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
31 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
32 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
33 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | ||
34 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
35 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
36 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg główny | Jabra Roller Team | opłacono |
37 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | opłacono |
38 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
39 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | Bieg główny | plichwyścig | opłacono |
40 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | Polska | Bieg główny | Twister Trójmiasto | opłacono |
41 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Bieg główny | amator | |
42 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | |
43 | Pawelec Mirosław | Juszkowo | Polska | Bieg główny | Jabra Roller Team | opłacono |
44 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Polska | Bieg główny | Jabra RT Friends | opłacono |
45 | Pestka Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg główny | amator | opłacono |
46 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | |
47 | Posadowski Kazimierz Posadowski | Pasewalk | Polska | Bieg główny | OBFST | opłacono |
48 | Potrzebowski Paweł | Bojano | Polska | Bieg główny | ||
49 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Polska | Bieg główny | ||
50 | Rogalski slawomir | Stargard | Polska | Bieg główny | opłacono | |
51 | Różański Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
52 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
53 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
55 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Kołami do góry | opłacono |
56 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | Bieg główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
57 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
58 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
59 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Niestowarzyszony | opłacono |
60 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg główny | Giżycko | opłacono |
61 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Bieg główny | ||
62 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Speed Team | opłacono |
63 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | opłacono |
64 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | opłacono |
65 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Bieg główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
66 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
67 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Bieg główny | amator | opłacono |
68 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
69 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Bieg główny | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
70 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
71 | Łagownik Celina | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
72 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono |
Wyświetleń: 7679