VII Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Łęczyce
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Grabowska Kamila Lidzbark Polska Bieg główny opłacono
2 Bindek Weronika Bydgoszcz Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
3 Sylwestrzak Pola Giżycko Polska Bieg dzieci Giżycko
4 Duda Marcin Toruń Polska Bieg główny Rolla Speed Team opłacono
5 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Polska Bieg dzieci
6 Kseniak Tomasz Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
7 Oleksiewicz Jurek Gdynia Polska Bieg główny Twister Trójmiasto opłacono
8 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski Polska Bieg dzieci Brak
9 Kasprowicz Daniel Wągrowiec Polska Bieg główny Plichwyscig. Pl opłacono
10 Pawelec Zbigniew Juszkowo Polska Bieg główny Jabra RT Friends opłacono
11 Zaleska Anna Gdańsk Polska Bieg dzieci
12 Sudnik Zuzanna Strzebielino Polska Bieg dzieci
13 Wanagos Alicia Rotmanka Polska Bieg dzieci
14 Gołkowska Laura Gdańsk Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
15 Gołkowska Karina Gdańsk Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
16 Żmudziński Andrzej Gdańsk Polska Bieg główny Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy opłacono
17 Kraljevic Nikola Gdańsk Polska Bieg główny 3City Roller Team opłacono
18 Łagownik Celina Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
19 Pestka Grzegorz Toruń Polska Bieg główny amator opłacono
20 Szumlas Arkadiusz Mrzezino Polska Bieg główny Prolube Speed Team opłacono
21 Szumlas Dorota Mrzezino Polska Bieg główny Prolube Masters opłacono
22 Szumlas Jacek Mrzezino Polska Bieg główny Prolube Masters opłacono
23 Walter Monika Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
24 Makowski Andrzej Jabłówko Polska Bieg główny opłacono
25 Rogalski slawomir Stargard Polska Bieg główny opłacono
26 Surma Balbina Gdańsk Polska Bieg główny Niestowarzyszony opłacono
27 Kubisiak Karolina Toruń Polska Bieg główny opłacono
28 Zabawa Andrzej Słupsk Polska Bieg główny amator opłacono
29 Sobczyński Bartosz Tczew Polska Bieg główny opłacono
30 Piwkowska Nadia Mercedes Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
31 Stefaniak Wojciech Gdynia Polska Bieg główny opłacono
32 Bazyluk Małgorzata Rokitnica Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
33 Łukasiewicz Jakub Gdańsk Polska Bieg dzieci
34 Kryszak Katarzyna Władysławowo Polska Bieg główny opłacono
35 Frołowicz Tomasz Mezowo Polska Bieg główny opłacono
36 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
37 Pawelec Mirosław Juszkowo Polska Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
38 Różański Wiktor Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
39 Wojciechowska Hanna Rozłazino Polska Bieg dzieci KS Rozłazino
40 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Polska Bieg główny nezrzeszony opłacono
41 Ciezki Pawel Krakow Polska Bieg główny PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
42 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
43 Krasuska Anna ELBLĄG Polska Bieg główny KS ,,ORZEŁ" Elbląg opłacono
44 Kotzian Sonia Warszawa Polska Bieg dzieci
45 Śliwiński Henryk Toruń Polska Bieg główny opłacono
46 Kotzian Daniel Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
47 Grzelecka Zuzia Gostynin Polska Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
48 Mazurek Wiesław Gdynia Polska Bieg główny Prolube Masters opłacono
49 Mazurek Sebastian Gdynia Polska Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
50 Olszewska NATASZA MirachowO Polska Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
51 Olszewska Nadia Mirachowo Polska Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
52 Strzałkowski Andrzej Płońsk Polska Bieg główny opłacono
53 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska Bieg dzieci Giżycko
54 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska Bieg główny Giżycko opłacono
55 Ogonowski Jacek Kórnik Polska Bieg główny plichwyścig opłacono
56 Sikora Zuzanna Łowcze Polska Bieg dzieci
57 Kryszak Dorota Władysławowo Polska Bieg dzieci
58 KONKEL NIKODEM Łebcz Bieg dzieci
59 Gonczarenko Karina Gniewowo Polska Bieg dzieci
60 Gonczarenko Milena Gniewowo Polska Bieg dzieci
61 Lademann Wiktoria Bolszewo Polska Bieg dzieci
62 Sobiecka Kaja Gostynin Polska Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
63 Konkel Mateusz Chałupy Polska Bieg główny opłacono
64 Pakulski Milosz Banino Polska Bieg dzieci
65 Pakulska Jagna Banino Polska Bieg dzieci
66 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
67 Szelak Julia Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
68 borcz jacek gdansk Polska Bieg główny opłacono
69 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
70 Jarkiewicz Marcin Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
71 Kowalski Damian Gdańsk / Warszawa Polska Bieg główny opłacono
72 Wroński Marcel Bydgoszcz Polska Bieg dzieci
73 Lademann Bartosz Strzebielino Osiedle Polska Bieg dzieci
74 Lademann Nina Strzebielino Osiedle Polska Bieg dzieci
75 Białoskórska Małgorzata Gdynia Polska Bieg główny 3City Roller Team opłacono
76 Śpica Dariusz Bydgoszcz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
77 Feliks Piotr Gorzów Śląski Polska Bieg główny plichwyścig opłacono
78 Bindek Weronika Bydgoszcz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
79 Matejek Dorota Elbląg Polska Bieg główny opłacono
80 Ziółkowski Julian Gdańsk Polska Bieg główny stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
81 Bania Zygmunt Przysiek Polska Bieg główny opłacono
82 Sarzała Natalia Gostynin Polska Bieg dzieci UKS ZWOLEŃ-TEAM
83 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
84 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Polska Bieg dzieci
85 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
86 Konkol Kaja Rybki Polska Bieg dzieci
87 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
88 Stachowski Antoni Koronowo Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
89 Stachowska Alicja Koronowo Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
90 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
91 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
92 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
93 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Polska Bieg główny RollaSpeed Team Bydgoszcz opłacono
94 Topoliński Patryk Koronowo Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
95 Maszota Rozalia Strzebielino Polska Bieg dzieci
96 Stachowska Monika Gdańsk Polska Bieg główny Kołami do góry opłacono
97 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Polska Bieg dzieci UKS ZWOLEŃ-TEAM
98 Hypszer Amelia Bydgoszcz Polska Bieg główny UKS ZWOLEŃ-TEAM opłacono
99 Hypszer Piotr Bydgoszcz Polska Bieg główny UKS ZWOLEŃ-TEAM opłacono
100 Posadowski Kazimierz Posadowski Pasewalk Polska Bieg główny OBFST opłacono


Wyświetleń: 5892

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ