Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
2 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
3 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
4 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |
5 | Maszota Rozalia | Strzebielino | Polska | Bieg dzieci | ||
6 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
7 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | ||
8 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | ||
9 | Stachowska Alicja | Koronowo | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
10 | Stachowski Antoni | Koronowo | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
11 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Bieg dzieci | ||
12 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
13 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
14 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
15 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Bieg dzieci | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |
16 | Lademann Nina | Strzebielino Osiedle | Polska | Bieg dzieci | ||
17 | Lademann Bartosz | Strzebielino Osiedle | Polska | Bieg dzieci | ||
18 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | ||
19 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | ||
20 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | ||
21 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Bieg dzieci | ||
22 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Bieg dzieci | ||
23 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Bieg dzieci | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
24 | Lademann Wiktoria | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci | ||
25 | Gonczarenko Milena | Gniewowo | Polska | Bieg dzieci | ||
26 | Gonczarenko Karina | Gniewowo | Polska | Bieg dzieci | ||
27 | KONKEL NIKODEM | Łebcz | Bieg dzieci | |||
28 | Kryszak Dorota | Władysławowo | Polska | Bieg dzieci | ||
29 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Bieg dzieci | ||
30 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg dzieci | Giżycko | |
31 | Olszewska Nadia | Mirachowo | Polska | Bieg dzieci | amator AMS KARTUZY | |
32 | Olszewska NATASZA | MirachowO | Polska | Bieg dzieci | amator AMS KARTUZY | |
33 | Grzelecka Zuzia | Gostynin | Polska | Bieg dzieci | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
34 | Kotzian Sonia | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | ||
35 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Bieg dzieci | KS Rozłazino | |
36 | Łukasiewicz Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
37 | Bazyluk Małgorzata | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
38 | Piwkowska Nadia Mercedes | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
39 | Gołkowska Karina | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
40 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
41 | Wanagos Alicia | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci | ||
42 | Sudnik Zuzanna | Strzebielino | Polska | Bieg dzieci | ||
43 | Zaleska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
44 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | Bieg dzieci | Brak | |
45 | Wrońska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | ||
46 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Bieg dzieci | Giżycko | |
47 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
48 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
49 | Posadowski Kazimierz Posadowski | Pasewalk | Polska | Bieg główny | OBFST | opłacono |
50 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | UKS ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
51 | Hypszer Amelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | UKS ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
52 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Kołami do góry | opłacono |
53 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono |
54 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
55 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
56 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Bieg główny | opłacono | |
57 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Bieg główny | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
58 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
59 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
60 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Bieg główny | plichwyścig | opłacono |
61 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
62 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny | 3City Roller Team | opłacono |
63 | Kowalski Damian | Gdańsk / Warszawa | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
65 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
66 | borcz jacek | gdansk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
67 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
68 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | Bieg główny | plichwyścig | opłacono |
69 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg główny | Giżycko | opłacono |
70 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
71 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg główny | Jabra Roller Team | opłacono |
72 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | opłacono |
73 | Kotzian Daniel | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
74 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
75 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | KS ,,ORZEŁ" Elbląg | opłacono |
76 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
77 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Bieg główny | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
78 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Bieg główny | nezrzeszony | opłacono |
79 | Różański Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
80 | Pawelec Mirosław | Juszkowo | Polska | Bieg główny | Jabra Roller Team | opłacono |
81 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
82 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
83 | Kryszak Katarzyna | Władysławowo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
84 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
85 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Bieg główny | opłacono | |
86 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Bieg główny | amator | opłacono |
87 | Kubisiak Karolina | Toruń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
88 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Niestowarzyszony | opłacono |
89 | Rogalski slawomir | Stargard | Polska | Bieg główny | opłacono | |
90 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
91 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
92 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | opłacono |
93 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | opłacono |
94 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Speed Team | opłacono |
95 | Pestka Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg główny | amator | opłacono |
96 | Łagownik Celina | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
97 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 3City Roller Team | opłacono |
98 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
99 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Polska | Bieg główny | Jabra RT Friends | opłacono |
100 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | Bieg główny | Plichwyscig. Pl | opłacono |
Wyświetleń: 7662