Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
3City Roller Team
1 Białoskórska Małgorzata Gdynia Bieg główny 3City Roller Team opłacono
2 Kraljevic Nikola Gdańsk Bieg główny 3City Roller Team opłacono
Brak
3 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski Bieg dzieci Brak
Cortez sport
4 Kacperek Eliza Gościeradz Bieg główny Cortez sport
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
5 Słowik Arkadiusz Kruklanki Bieg główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
6 Stankiewicz Anna Giżycko Bieg główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Giżycko
7 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Bieg główny Giżycko opłacono
8 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Bieg dzieci Giżycko
Giżycko
9 Sylwestrzak Pola Giżycko Bieg dzieci Giżycko
Jabra RT Friends
10 Pawelec Zbigniew Juszkowo Bieg główny Jabra RT Friends opłacono
Jabra Roller Team
11 Mazurek Sebastian Gdynia Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
12 Pawelec Mirosław Juszkowo Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
KS ,,ORZEŁ" Elbląg
13 Krasuska Anna ELBLĄG Bieg główny KS ,,ORZEŁ" Elbląg opłacono
KS Rozłazino
14 Wojciechowska Hanna Rozłazino Bieg dzieci KS Rozłazino
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
15 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
16 Kusa Oliwia Bydgoszcz Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
17 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
18 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
19 Bindek Weronika Bydgoszcz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
20 Śpica Dariusz Bydgoszcz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
21 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
22 Bindek Weronika Bydgoszcz Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
23 Topolińska Emilia Koronowo Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
24 Topoliński Patryk Koronowo Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
25 Stachowska Alicja Koronowo Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
26 Stachowski Antoni Koronowo Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
Kołami do góry
27 Stachowska Monika Gdańsk Bieg główny Kołami do góry opłacono
Legia Warszawa Masters
28 Zdancewicz Paweł Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
29 Jarkiewicz Marcin Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
30 Kotzian Daniel Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
31 Piłeczka Adam Piłeczka Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters
32 Różański Wiktor Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
33 Paczuski Jarosław Warszawa Bieg główny Legia Warszawa Masters
Niestowarzyszony
34 Surma Balbina Gdańsk Bieg główny Niestowarzyszony opłacono
OBFST
35 Posadowski Kazimierz Posadowski Pasewalk Bieg główny OBFST opłacono
PlichWyscig.pl ROLLERBLADE
36 Ciezki Pawel Krakow Bieg główny PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
Plichwyscig. Pl
37 Kasprowicz Daniel Wągrowiec Bieg główny Plichwyscig. Pl opłacono
Prolube Masters
38 Mazurek Wiesław Gdynia Bieg główny Prolube Masters opłacono
39 Szumlas Jacek Mrzezino Bieg główny Prolube Masters opłacono
40 Szumlas Dorota Mrzezino Bieg główny Prolube Masters opłacono
Prolube Speed Team
41 Szumlas Arkadiusz Mrzezino Bieg główny Prolube Speed Team opłacono
Rolla Speed Team
42 Duda Marcin Toruń Bieg główny Rolla Speed Team opłacono
RollaSpeed Team Bydgoszcz
43 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Bieg główny RollaSpeed Team Bydgoszcz opłacono
Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
44 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
45 Piwkowska Nadia Mercedes Pruszcz Gdański Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
46 Żmudziński Andrzej Gdańsk Bieg główny Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy opłacono
47 Gołkowska Karina Gdańsk Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
48 Gołkowska Laura Gdańsk Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
49 Bazyluk Małgorzata Rokitnica Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
Twister Trójmiasto
50 Oleksiewicz Jurek Gdynia Bieg główny Twister Trójmiasto opłacono
U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
51 Sobiecka Kaja Gostynin Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
52 Grzelecka Zuzia Gostynin Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
UKS ZWOLEŃ-TEAM
53 Hypszer Piotr Bydgoszcz Bieg główny UKS ZWOLEŃ-TEAM opłacono
54 Hypszer Amelia Bydgoszcz Bieg główny UKS ZWOLEŃ-TEAM opłacono
55 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Bieg dzieci UKS ZWOLEŃ-TEAM
56 Sarzała Natalia Gostynin Bieg dzieci UKS ZWOLEŃ-TEAM
_BRAK NAZWY_
57 Maszota Rozalia Strzebielino Bieg dzieci
58 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Bieg dzieci
59 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Bieg dzieci
60 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Bieg główny opłacono
61 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Bieg główny opłacono
62 Konkol Kaja Rybki Bieg dzieci
63 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Bieg dzieci
64 Brzeski Wiesław Słupsk Bieg główny
65 Bania Zygmunt Przysiek Bieg główny opłacono
66 Prondzińska Małgorzata Miastko Bieg główny
67 Matejek Dorota Elbląg Bieg główny opłacono
68 Lademann Nina Strzebielino Osiedle Bieg dzieci
69 Lademann Bartosz Strzebielino Osiedle Bieg dzieci
70 Wroński Marcel Bydgoszcz Bieg dzieci
71 Kowalski Damian Gdańsk / Warszawa Bieg główny opłacono
72 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Bieg główny opłacono
73 borcz jacek gdansk Bieg główny opłacono
74 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Bieg główny
75 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Bieg główny
76 Szelak Julia Pruszcz Gdański Bieg dzieci
77 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Bieg dzieci
78 Pakulska Jagna Banino Bieg dzieci
79 Pakulski Milosz Banino Bieg dzieci
80 Konkel Mateusz Chałupy Bieg główny opłacono
81 Lorkowski Jan Bydgoszcz Bieg główny
82 Lademann Wiktoria Bolszewo Bieg dzieci
83 Gonczarenko Milena Gniewowo Bieg dzieci
84 Gonczarenko Karina Gniewowo Bieg dzieci
85 KONKEL NIKODEM Łebcz Bieg dzieci
86 Kryszak Dorota Władysławowo Bieg dzieci
87 Sikora Zuzanna Łowcze Bieg dzieci
88 Strzałkowski Andrzej Płońsk Bieg główny opłacono
89 kowalski jan Gdańsk Bieg główny
90 Śliwiński Henryk Toruń Bieg główny opłacono
91 Kotzian Sonia Warszawa Bieg dzieci
92 Browarczyk Wiesław Rybki Bieg główny
93 Potrzebowski Paweł Bojano Bieg główny
94 Frołowicz Tomasz Mezowo Bieg główny opłacono
95 Kryszak Katarzyna Władysławowo Bieg główny opłacono
96 Łukasiewicz Jakub Gdańsk Bieg dzieci
97 hypszer Marek BYDGOSZCZ Bieg główny
98 Stefaniak Wojciech Gdynia Bieg główny opłacono
99 Sobczyński Bartosz Tczew Bieg główny opłacono
100 Kubisiak Karolina Toruń Bieg główny opłacono
101 Rogalski slawomir Stargard Bieg główny opłacono
102 Makowski Andrzej Jabłówko Bieg główny opłacono
103 Walter Monika Gdańsk Bieg główny opłacono
104 Łagownik Celina Gdańsk Bieg główny opłacono
105 Wanagos Alicia Rotmanka Bieg dzieci
106 Sudnik Zuzanna Strzebielino Bieg dzieci
107 Zaleska Anna Gdańsk Bieg dzieci
108 Kseniak Tomasz Gdańsk Bieg główny opłacono
109 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Bieg dzieci
110 Grabowska Kamila Lidzbark Bieg główny opłacono
amator
111 oszczyk grzegorz sobole Bieg główny amator
112 Zabawa Andrzej Słupsk Bieg główny amator opłacono
113 Pestka Grzegorz Toruń Bieg główny amator opłacono
amator AMS KARTUZY
114 Olszewska Nadia Mirachowo Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
115 Olszewska NATASZA MirachowO Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
nezrzeszony
116 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Bieg główny nezrzeszony opłacono
plichwyścig
117 Feliks Piotr Gorzów Śląski Bieg główny plichwyścig opłacono
118 Ogonowski Jacek Kórnik Bieg główny plichwyścig opłacono
stowarzyszenie wrotkarskie
119 Ziółkowski Julian Gdańsk Bieg główny stowarzyszenie wrotkarskie opłacono


Wyświetleń: 8401

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ