Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Henkiel Patrycja Olsztyn Start główny 21 km Warmińsko Mazurski Klub Sportowy Olsztyn opłacono on-line
2 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Start główny 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/ Grudziądz opłacono on-line
3 Pawelec Mirosław Gdańsk Start główny 21 km Jabra Roller Team opłacono on-line
4 Mydlarski Jarosław Gdynia Start główny 21 km
5 Milewicz Magdalena Gdańsk Start główny 21 km opłacono on-line
6 Zgrzywa Marek Gdańsk Start główny 21 km Jabra Roller Team opłacono on-line
7 Hypszer Amelia Janette Bydgoszcz Start główny 21 km UKS Zwoleń Team opłacono on-line
8 Hypszer Marek Bydgoszcz Start główny 21 km UKS Zwoleń Team opłacono on-line
9 Tur Patrycja Żukowo Bieg dzieci do 6 lat 300 m Turki
10 Tur Bartosz Żukowo Bieg dzieci do 6 lat 300 m Turki
11 Pawelec Zbigniew Juszkowo Start główny 21 km Jabra RT Friends
12 Kazanowska Dagmara Juszkowo Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
13 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start główny 21 km opłacono on-line
14 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Bieg dzieci 13-15 lat 1800m KS Jastrzębie Bydgoszcz
15 Strzałkowski Andrzej Płońsk Start główny 21 km
16 Sobczyński Bartosz Tczew Start główny 21 km opłacono on-line
17 Sadowska Milena Pruszcz Gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m SP1 Pruszcz Gdański
18 Krasuska Anna ELBLĄG Start główny 21 km KS ,,ORZEŁ" Elbląg opłacono on-line
19 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Bieg dzieci 13-15 lat 1800m Giżycko
20 Tokarz Małgorzata Gorlice Start główny 21 km KKSW Krak Plichwyścig.pl opłacono on-line
21 Smus MARYSIA Pruszcz Gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m SPnr 1 Pruszcz Gdański
22 Białas Kornelia Pruszcz Gdańsk Bieg dzieci do 6 lat 300 m
23 Białas Jagoda Pruszcz Gdańsk Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
24 Chojecki Dariusz Bydgoszcz Start główny 21 km opłacono on-line
25 Kacperek Eliza Goscieradz Start główny 21 km
26 Watola Krzysztof Bydgoszcz Start główny 21 km opłacono on-line
27 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Bieg dzieci do 6 lat 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
28 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg dzieci do 6 lat 300 m
29 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Start główny 21 km Giżycko opłacono on-line
30 Ciezki Pawel Krakow Start główny 21 km PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
31 Konkol Jarosław Gdańsk Start główny 21 km Jabra RT Friends opłacono on-line
32 kowalski jan gdańsk Start główny 21 km
33 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start główny 21 km Niezrzeszony opłacono on-line
34 Pęksyk Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
35 Kryszewska Krystyna Pruszcz Gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
36 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Start główny 21 km opłacono on-line
37 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start główny 21 km opłacono on-line
38 Kseniak Tomasz Gdańsk Start główny 21 km opłacono on-line
39 Marcel Ćwikliński Borzechowo Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
40 Surma Balbina Gdańsk Start główny 21 km Niestowarzyszony opłacono on-line
41 Zoladek Jerzy Zoladek Garliczka Start główny 21 km Kksw krak rollerblade opłacono on-line
42 Jamroży Natasza Pruszcz Gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
43 Jamroży Weronika Pruszcz Gdański Bieg dzieci do 6 lat 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
44 Duda Marcin Toruń Start główny 21 km Rolla Speed Team opłacono on-line
45 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Start główny 21 km wlasny opłacono on-line
46 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
47 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
48 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Bieg dzieci 13-15 lat 1800m amator
49 Walentynowicz Filip Kleszczewko Bieg dzieci 7- 12 lat 600m SP Pszczółki
50 Konkel NIKODEM Łebcz Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
51 Konkel Mateusz Chałupy Start główny 21 km opłacono on-line
52 Charubin Sławomir Pisz Start główny 21 km Plichwyścig opłacono on-line
53 Prajsnar Agnieszka Warszawa Start główny 21 km Pędzące Żółwie opłacono on-line
54 Prajsnar Paweł Warszawa Start główny 21 km Pędzące Żółwie opłacono on-line
55 Prajsnar Robert Warszawa Start główny 21 km Pędzące Żółwie opłacono on-line
56 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Bieg dzieci 13-15 lat 1800m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
57 Kusa Oliwia Bydgoszcz Bieg dzieci 13-15 lat 1800m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
58 Kusa Piotr Bydgoszcz Start główny 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono on-line
59 borcz jacek gdansk Start główny 21 km opłacono on-line
60 Zioło Jarosław Chorzów Start główny 21 km Silesia Skating Tempish Team opłacono on-line
61 Paczuski Jarosław Warszawa Start główny 21 km Legia Warszawa Masters
62 Chojnacki Bartłomiej Kłaj Start główny 21 km KKSW Krak opłacono on-line
63 Śliwiński Henryk Toruń Start główny 21 km Rolla Speed Team opłacono on-line
64 Adamczuk Amelia Szarów Start główny 21 km opłacono on-line
65 Feliks Piotr Gorzów Śląski Start główny 21 km opłacono on-line
66 Sykut Piotr Poznań Start główny 21 km SSW Malta opłacono on-line
67 Matejek Dorota Elbląg Start główny 21 km opłacono on-line
68 Sarzała Natalia Gostynin Bieg dzieci 13-15 lat 1800m UKS ZWOLEŃ-TEAM
69 Browarczyk Wiesław Rybki Start główny 21 km opłacono on-line
70 Pakulski Milosz Banino Bieg dzieci 13-15 lat 1800m
71 Pakulska Jagna Banino Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
72 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Start główny 21 km opłacono on-line
73 Śpica Dariusz Bydgoszcz Start główny 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono on-line
74 Wojciechowska Wiktoria Kowale Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
75 Kowalski Damian Gdansk/Warszawa Start główny 21 km opłacono on-line
76 Marnik Igor Pasłęk Bieg dzieci 7- 12 lat 600m Szkoła Podstawowa nr.3 Im.mjra Henryka Pasłęk
77 Frołowicz Tomasz Mezowo Start główny 21 km opłacono on-line
78 Stachowska Monika Gdańsk Start główny 21 km Do góry kołami opłacono on-line
79 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Start główny 21 km opłacono on-line
80 Wojciechowska Kamila Pruszcz gdański Bieg dzieci 13-15 lat 1800m
81 Wojciechowska Aleksandra pruszcz gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
82 Wroński Marcel Bydgoszcz Bieg dzieci 7- 12 lat 600m KS Jastrzębie Bydgoszcz
83 Zdancewicz Paweł Warszawa Start główny 21 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
84 Krajnik Emilia Bydgoszcz Start główny 21 km Szybka Rolka Team
85 Krajnik Jacek Bydgoszcz Start główny 21 km Szybka Rolka Team
86 Hypszer PIOTR JAKUB Bydgoszcz Bieg dzieci 7- 12 lat 600m UKS ZWOLEŃ-TEAM
87 Hypszer Amelia Bydgoszcz Bieg dzieci 13-15 lat 1800m UKS ZWOLEŃ-TEAM
88 Hypszer Piotr Bydgoszcz Start główny 21 km
89 Hypszer Piotr Bydgoszcz Bieg dzieci 13-15 lat 1800m UKS ZWOLEŃ-TEAM
90 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
91 Szelak Julia Pruszcz Gdański Bieg dzieci 7- 12 lat 600m
92 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start główny 21 km
93 Topoliński Patryk Koronowo Bieg dzieci do 6 lat 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
94 Topolińska Emilia Koronowo Bieg dzieci 7- 12 lat 600m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
95 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start główny 21 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
96 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Bieg dzieci 7- 12 lat 600m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
97 oszczyk grzegorz sobole Start główny 21 km amator
98 Kado Hubert Rotmanka Bieg dzieci do 6 lat 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
99 Kado Wiktor Rotmanka Bieg dzieci do 6 lat 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
100 Ziółkowski Julian Gdańsk Start główny 21 km Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy opłacono


Wyświetleń: 2606

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ