Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
2 | Glowacka Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
3 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
4 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
5 | Bujacz Zofia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
6 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | ||
7 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
8 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
9 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
10 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | ||
11 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Start główny 21 km | ||
12 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
13 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
14 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | Start główny 21 km | ||
15 | Wojciechowska Aleksandra | pruszcz gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
16 | Wojciechowska Kamila | Pruszcz gdański | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | ||
17 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
18 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
19 | Kowalski Damian | Gdansk/Warszawa | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
20 | Wojciechowska Wiktoria | Kowale | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
21 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
22 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
23 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | ||
24 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
25 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
26 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
27 | Adamczuk Amelia | Szarów | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
28 | borcz jacek | gdansk | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
29 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
30 | Konkel NIKODEM | Łebcz | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
31 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
32 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
33 | Marcel Ćwikliński | Borzechowo | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
34 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
35 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
36 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
37 | Pęksyk Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
38 | kowalski jan | gdańsk | Polska | Start główny 21 km | ||
39 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | ||
40 | Watola Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
41 | Kacperek Eliza | Goscieradz | Polska | Start główny 21 km | ||
42 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
43 | Białas Jagoda | Pruszcz Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
44 | Białas Kornelia | Pruszcz Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | ||
45 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
46 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Start główny 21 km | ||
47 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
48 | Kazanowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | ||
49 | Milewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | opłacono on-line | |
50 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | Start główny 21 km | ||
51 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Start główny 21 km | amator | |
52 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | amator | |
53 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | Do góry kołami | opłacono on-line |
54 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Start główny 21 km | Giżycko | opłacono on-line |
55 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | Giżycko | |
56 | SYGUŁA Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | IUKS DZIEWIĄTKA | |
57 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
58 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
59 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
60 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Polska | Start główny 21 km | Jabra RT Friends | |
61 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | Start główny 21 km | KKSW Krak | opłacono on-line |
62 | Tokarz Małgorzata | Gorlice | Polska | Start główny 21 km | KKSW Krak Plichwyścig.pl | opłacono on-line |
63 | Zoladek Jerzy Zoladek | Garliczka | Polska | Start główny 21 km | Kksw krak rollerblade | opłacono on-line |
64 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
65 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Start główny 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
66 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | Polska | Start główny 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
67 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
68 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
69 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start główny 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/ Grudziądz | opłacono on-line |
70 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
71 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
72 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Start główny 21 km | KS ,,ORZEŁ" Elbląg | opłacono on-line |
73 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
74 | Wrońska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat 1800m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
75 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start główny 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
76 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start główny 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
77 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Start główny 21 km | Legia Warszawa Masters | |
78 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | Niestowarzyszony | opłacono on-line |
79 | Skrzypiec Kamil Skrzypiec | Pruszcz Gdański | Polska | Start główny 21 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
80 | Prajsnar Robert | Warszawa | Polska | Start główny 21 km | Pędzące Żółwie | opłacono on-line |
81 | Prajsnar Paweł | Warszawa | Polska | Start główny 21 km | Pędzące Żółwie | opłacono on-line |
82 | Prajsnar Agnieszka | Warszawa | Polska | Start główny 21 km | Pędzące Żółwie | opłacono on-line |
83 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Start główny 21 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
84 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | Start główny 21 km | Plichwyścig | opłacono on-line |
85 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Start główny 21 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
86 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Start główny 21 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
87 | Zioło Jarosław | Chorzów | Polska | Start główny 21 km | Silesia Skating Tempish Team | opłacono on-line |
88 | Walentynowicz Filip | Kleszczewko | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | SP Pszczółki | |
89 | Sadowska Milena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | SP1 Pruszcz Gdański | |
90 | Smus MARYSIA | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | SPnr 1 Pruszcz Gdański | |
91 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | Start główny 21 km | SSW Malta | opłacono on-line |
92 | Jamroży Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
93 | Jamroży Natasza | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
94 | Kryszewska Krystyna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
95 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
96 | Bazyluk Małgorzata | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
97 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start główny 21 km | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | opłacono |
98 | Kado Wiktor | Rotmanka | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | ||
99 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci do 6 lat 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
100 | Marnik Igor | Pasłęk | Polska | Bieg dzieci 7- 12 lat 600m | Szkoła Podstawowa nr.3 Im.mjra Henryka Pasłęk |
Wyświetleń: 8224