21 km

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość M pł Dystans Kat M kat Klub Prędkość 1 okr 2 okr Meta
1 8 CIEZKI PAWEL KRAKOW M 1 21 km m 30-39 1 PLICHWYSCIG.PL ROLLERBLADE 31.15 00:13:57.25 00:13:02.16 00:40:27.62
2 30 PAWELEC MIROSŁAW GDAŃSK M 2 21 km m 30-39 2 JABRA ROLLER TEAM 30.3 00:13:57.50 00:13:41.01 00:41:35.27
3 7 CHOJNACKI BARTŁOMIEJ KŁAJ M 3 21 km m 16-19 1 KKSW KRAK 30.19 00:13:57.61 00:13:41.35 00:41:44.22
4 35 SKRZYPIEC KAMIL SKRZYPIEC PRUSZCZ GDAŃSKI M 4 21 km m 16-19 2 NIEZRZESZONY 30.16 00:13:57.98 00:13:36.35 00:41:47.87
5 9 DUDA MARCIN TORUŃ M 5 21 km m 40-49 1 ROLLA SPEED TEAM 30.13 00:13:57.87 00:13:41.10 00:41:49.82
6 5 CHARUBIN SŁAWOMIR PISZ M 6 21 km m 50-59 1 PLICHWYŚCIG 28.8 00:13:56.47 00:13:49.47 00:43:45.02
7 108 PLICH KRZYSZTOF M 7 21 km m 40-49 2 28.09 00:13:58.29 00:15:04.81 00:44:51.18
8 44 TOKARZ MAŁGORZATA GORLICE K 1 21 km k 20-29 1 KKSW KRAK PLICHWYŚCIG.PL 27.31 00:15:16.68 00:15:24.15 00:46:08.97
9 23 KSENIAK TOMASZ GDAŃSK M 8 21 km m 40-49 3 27.3 00:15:15.78 00:15:23.57 00:46:09.61
10 25 KWIATKOWSKI RADOSLAW GRUDZIADZ M 9 21 km m 30-39 3 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ/ GRUDZIĄDZ 27.3 00:15:17.60 00:15:23.44 00:46:09.89
11 16 JARKIEWICZ MARCIN WARSZAWA M 10 21 km m 50-59 2 LEGIA WARSZAWA MASTERS 27.29 00:15:15.28 00:15:25.18 00:46:10.01
12 49 ZIOŁO JAROSŁAW CHORZÓW M 11 21 km m 50-59 3 SILESIA SKATING TEMPISH TEAM 27.28 00:15:15.16 00:15:24.53 00:46:11.07
13 50 ZIÓŁKOWSKI JULIAN GDAŃSK M 12 21 km m 50-59 4 STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 26.96 00:15:15.54 00:15:23.52 00:46:44.77
14 47 ZDANCEWICZ PAWEŁ WARSZAWA M 13 21 km m 40-49 4 LEGIA WARSZAWA MASTERS 25.91 00:15:17.61 00:16:46.88 00:48:38.77
15 42 ŚLIWIŃSKI HENRYK TORUŃ M 14 21 km m 60-69 1 ROLLA SPEED TEAM 25.91 00:15:38.22 00:16:24.25 00:48:38.87
16 51 ZOLADEK JERZY ZOLADEK GARLICZKA M 15 21 km m 60-69 2 KKSW KRAK ROLLERBLADE 25.9 00:15:38.79 00:16:23.89 00:48:39.99
17 26 ŁUKASIEWICZ JACEK GDAŃSK M 16 21 km m 40-49 5 25.85 00:15:37.70 00:16:24.63 00:48:45.07
18 10 FELIKS PIOTR GORZÓW ŚLĄSKI M 17 21 km m 40-49 6 24.99 00:16:04.36 00:17:17.24 00:50:25.11
19 6 CHOJECKI DARIUSZ BYDGOSZCZ M 18 21 km m 50-59 5 24.88 00:16:42.74 00:17:20.95 00:50:38.32
20 41 SYLWESTRZAK MATEUSZ GIŻYCKO M 19 21 km m 16-19 3 GIŻYCKO 24.88 00:17:07.90 00:16:51.57 00:50:39.50
21 36 SOBCZYŃSKI BARTOSZ TCZEW M 20 21 km m 30-39 4 24.87 00:17:07.80 00:16:51.24 00:50:40.76
22 38 STANKIEWICZ JERZY WYSOKIE MAZOWIECKIE M 21 21 km m 50-59 6 24.86 00:16:48.39 00:17:09.21 00:50:41.03
23 46 WRÓBEL ANTONI PĘPOWO KARTUSKIE M 22 21 km m 70-100 1 24.84 00:16:41.45 00:17:19.84 00:50:44.56
24 39 SURMA BALBINA GDAŃSK K 2 21 km k 20-29 2 NIESTOWARZYSZONY 24.59 00:16:41.67 00:17:20.23 00:51:14.63
25 20 KOWALSKI DAMIAN GDANSK/WARSZAWA M 23 21 km m 40-49 7 23.7 00:17:04.46 00:17:40.43 00:53:10.91
26 45 WATOLA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ M 24 21 km m 30-39 5 23.45 00:17:10.91 00:18:19.03 00:53:44.75
27 40 SYKUT PIOTR POZNAŃ M 25 21 km m 50-59 7 SSW MALTA 23.44 00:17:09.87 00:18:20.19 00:53:45.01
28 1 ADAMCZUK AMELIA SZARÓW K 3 21 km k 16-19 1 23.31 00:17:28.69 00:18:15.59 00:54:03.12
29 17 KONKEL MATEUSZ CHAŁUPY M 26 21 km m 40-49 8 23.31 00:17:09.52 00:18:19.12 00:54:03.86
30 31 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI M 27 21 km m 50-59 8 23.29 00:17:35.66 00:18:02.86 00:54:06.97
31 33 PRAJSNAR PAWEŁ WARSZAWA M 28 21 km m 20-29 1 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 22.77 00:18:05.84 00:18:19.54 00:55:20.35
32 34 PRAJSNAR ROBERT WARSZAWA M 29 21 km m 50-59 9 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 22.43 00:18:05.34 00:18:18.96 00:56:10.79
33 24 KUSA PIOTR BYDGOSZCZ M 30 21 km m 40-49 9 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21.96 00:18:04.66 00:19:15.23 00:57:23.95
34 3 BORCZ JACEK GDANSK M 31 21 km m 60-69 3 21.23 00:18:07.26 00:20:33.64 00:59:21.99
35 43 ŚPICA DARIUSZ BYDGOSZCZ M 32 21 km m 50-59 10 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21.17 00:19:39.58 00:19:58.34 00:59:31.45
36 103 BINDEK WERONIKA BYDGOSZCZ K 4 21 km k 16-19 2 20.03 00:20:07.31 00:21:32.72 01:02:55.57
37 21 KRASUSKA ANNA ELBLĄG K 5 21 km k 60-69 1 KS ,,ORZEŁ" ELBLĄG 19.92 00:21:06.76 00:21:01.21 01:03:15.62
38 19 KOPYT JAN KONSTANCIN- JEZIORNA M 33 21 km m 70-100 2 WLASNY 19.91 00:21:04.57 00:21:01.07 01:03:18.80
39 107 MANOWSKI ANDRZEJ JABŁÓWKO M 34 21 km m 60-69 4 19.14 00:21:11.25 00:22:05.25 01:05:49.17
40 29 NIEWĘGŁOWSKI RYSZARD GDAŃSK M 35 21 km m 40-49 10 18.9 00:21:46.66 00:22:14.22 01:06:41.64
41 2 BANIA ZYGMUNT PRZYSIEK M 36 21 km m 70-100 3 18.52 00:21:36.56 00:23:14.34 01:08:02.89
42 4 BROWARCZYK WIESŁAW RYBKI M 37 21 km m 60-69 5 18.31 00:21:45.08 00:22:35.42 01:08:50.04
43 32 PRAJSNAR AGNIESZKA WARSZAWA K 6 21 km k 40-49 1 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 17.46 00:23:00.95 00:24:13.07 01:12:09.85
44 22 KRETKIEWICZ MAGDALENA GDAŃSK K 7 21 km k 20-29 3 16.85 00:24:08.81 00:25:23.98 01:14:47.64
45 37 STACHOWSKA MONIKA GDAŃSK K 8 21 km k 40-49 2 DO GÓRY KOŁAMI 15.84 00:23:25.52 00:29:25.05 01:19:33.33
46 15 HYPSZER MAREK BYDGOSZCZ M 38 21 km m 40-49 11 UKS ZWOLEŃ TEAM 15.03 00:26:38.34 00:27:52.39 01:23:50.19
DNF 13 HENKIEL PATRYCJA OLSZTYN K DNF 21 km k 20-29 DNF WARMIŃSKO MAZURSKI KLUB SPORTOWY OLSZTYN 00:16:40.89 00:17:20.05
DNF 27 MATEJEK DOROTA ELBLĄG K DNF 21 km k 30-39 DNF

Bieg dzieci 12-15 lat 1800m

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 98 SYLWESTRZAK MATEUSZ M 1 GIŻYCKO GIŻYCKO Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:04:37.00
2 92 HYPSZER PIOTR M 2 BYDGOSZCZ UKS ZWOLEŃ-TEAM Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:04:41.00
3 96 SARZAŁA NATALIA K 1 GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ-TEAM Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:05:08.27
4 72 KUSA OLIWIA K 2 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:05:47.20
5 73 KUSA WIKTORIA K 3 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:05:49.82
6 101 WROŃSKA OLIWIA K 4 BYDGOSZCZ KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:05:53.93
7 99 WNUCZKO ALAN M 3 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:06:10.00
8 105 ZALESKA ANNA K 5 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:07:04.57
9 100 WOJCIECHOWSKA KAMILA K 6 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:07:35.78
10 97 SMUS MARYSIA K 7 PRUSZCZ GDAŃSKI SPNR 1 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 12-15 lat 1800m 00:08:09.04

Bieg dzieci 7- 11 lat 600m

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 74 LEWANDOWSKA WANDA K 1 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:01:49.49
2 91 WROŃSKI MARCEL M 1 BYDGOSZCZ KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:01:52.66
3 85 TOPOLIŃSKA EMILIA K 2 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:01:57.18
4 109 KECZMER SERGIUSZ M 2 Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:11.93
5 78 PAKULSKA JAGNA K 3 BANINO Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:12.42
6 80 SADOWSKA MILENA K 4 PRUSZCZ GDAŃSKI SP1 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:24.08
7 64 GLOWACKA ANNA K 5 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:24.65
8 62 BIAŁAS JAGODA K 6 PRUSZCZ GDAŃSK Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:25.95
9 88 WNUCZKO ALEX M 3 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:27.96
10 68 KONKEL NIKODEM M 4 ŁEBCZ Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:29.05
11 77 NIEWĘGŁOWSKA MARCELINA K 7 GDAŃSK Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:32.22
12 71 KRYSZEWSKA KRYSTYNA K 8 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE "GDAŃSKIE LWY" Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:02:40.58
13 79 PĘKSYK ALEKSANDRA K 9 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:03:07.42
14 63 BUJACZ ZOFIA K 10 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:03:22.85
15 102 SYLWESTER POLA K 11 GIŹYCKO Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:03:26.23
16 86 TUR PATRYCJA K 12 ŻUKOWO TURKI Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:03:45.08
17 89 WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA K 13 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 7- 11 lat 600m 00:04:43.90

Bieg dzieci do 6 lat 300 m

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 52 BAZYLUK MAŁGORZATA K 1 ROKITNICA STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY Bieg dzieci do 6 lat 300 m 00:01:00.79
2 104 WANAGOS ALICIA K 2 ROTMANKA Bieg dzieci do 6 lat 300 m 00:01:08.40
3 106 GOŁKOWSKA LAURA K 3 GDAŃSK Bieg dzieci do 6 lat 300 m 00:01:20.56
4 59 SUPRUN WIKTORIA K 4 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE "GDAŃSKIE LWY" Bieg dzieci do 6 lat 300 m 00:01:37.18
5 60 TOPOLIŃSKI PATRYK M 1 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO Bieg dzieci do 6 lat 300 m 00:01:37.29
6 61 TUR BARTOSZ M 2 ŻUKOWO TURKI Bieg dzieci do 6 lat 300 m 00:02:09.93
7 53 BIAŁAS KORNELIA K 5 PRUSZCZ GDAŃSK Bieg dzieci do 6 lat 300 m 00:02:23.87

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ