Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Treścińska Julia Bystrzanowice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
2 TREŚCIŃSKA JUSTYNA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
3 TREŚCIŃSKI LESZEK BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
4 TREŚCIŃSKA NICOLA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
5 Paludkiewicz Piotr Czarny Las Polska Nordic Walking
6 Antoński Jan Czepurka Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
7 Jasinski Jozef Czestochowa Polska Nordic Walking
8 Teresińska Jolanta Czestochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
9 Sośniak Ilona Częstochowa Polska Nordic Walking
10 Bartczak Miroslaw Częstochowa Polska Nordic Walking
11 Bartczak Katarzyna Częstochowa Polska Nordic Walking
12 Chmielewski Rajmund Częstochowa Polska Nordic Walking
13 Król Janusz Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
14 Stiller Daria Częstochowa Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
15 Trzepizur Maciej Częstochowa Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
16 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
17 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
18 Machnikowski Borys Dąbrowno Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
19 Małka Irena Gliwice Polska Nordic Walking
20 Małka Marian Gliwice Polska Nordic Walking
21 Kołek Patryk Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
22 Kołek Adam Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
23 Mendakiewicz Wojciech Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
24 Kołek Natalia Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów opłacono
25 Strzelczyk Kamil Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
26 Sztanderska Agnieszka Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
27 Sztanderski Grzegorz Janów Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów
28 Ucieklak Jakub Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
29 Dors Grzegorz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
30 Dors Łukasz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
31 Bobrowski Mariusz Koniecpol Polska Nordic Walking
32 STILLER KAROL Kusięta Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
33 Górecka Maja Lubliniec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
34 Olczak Victor Lusławice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
35 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Polska Nordic Walking
36 Walczyk Wiktor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
37 Jagusiak Grzegorz Pabianice Polska Nordic Walking
38 Miedziński Jakub Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
39 Walczyk Igor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
40 Mizgała Marta Piasek Polska Nordic Walking
41 MIZGAŁA Dawid Piasek Polska Nordic Walking
42 Karoń Kacper Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
43 Zych Lena Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
44 Zych Kinga Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
45 Mizgała Błażej Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
46 Tomzik Radosław Tomzik Skowronów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
47 Tomzik Filip Skowronów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
48 Kownacki Leszek Słowik Polska Nordic Walking
49 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
50 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
51 Kasprzak Katarzyna Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
52 Janocha Emilia Zaborce Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
53 Kita Michalin Złoty Potok Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
54 Pala-Skrzypczyk Danuta Złoty Potok Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów


Wyświetleń: 4846

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ