Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Antoński Jan Czepurka Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
2 Bartczak Katarzyna Częstochowa Polska Nordic Walking
3 Bartczak Miroslaw Częstochowa Polska Nordic Walking
4 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
5 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
6 Bobrowski Mariusz Koniecpol Polska Nordic Walking
7 Chmielewski Rajmund Częstochowa Polska Nordic Walking
8 Dors Grzegorz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
9 Dors Łukasz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
10 Górecka Maja Lubliniec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
11 Jagusiak Grzegorz Pabianice Polska Nordic Walking
12 Janocha Emilia Zaborce Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
13 Jasinski Jozef Czestochowa Polska Nordic Walking
14 Karoń Kacper Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
15 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
16 Kasprzak Katarzyna Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
17 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Polska Nordic Walking
18 Kita Michalin Złoty Potok Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
19 Kownacki Leszek Słowik Polska Nordic Walking
20 Kołek Adam Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
21 Kołek Natalia Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów opłacono
22 Kołek Patryk Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
23 Król Janusz Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
24 Machnikowski Borys Dąbrowno Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
25 Małka Irena Gliwice Polska Nordic Walking
26 Małka Marian Gliwice Polska Nordic Walking
27 Mendakiewicz Wojciech Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
28 Miedziński Jakub Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
29 Mizgała Błażej Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
30 MIZGAŁA Dawid Piasek Polska Nordic Walking
31 Mizgała Marta Piasek Polska Nordic Walking
32 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
33 Olczak Victor Lusławice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
34 Pala-Skrzypczyk Danuta Złoty Potok Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
35 Paludkiewicz Piotr Czarny Las Polska Nordic Walking
36 Sośniak Ilona Częstochowa Polska Nordic Walking
37 Stiller Daria Częstochowa Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
38 STILLER KAROL Kusięta Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
39 Strzelczyk Kamil Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
40 Sztanderska Agnieszka Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
41 Sztanderski Grzegorz Janów Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów
42 Teresińska Jolanta Czestochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
43 Tomzik Filip Skowronów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
44 Tomzik Radosław Tomzik Skowronów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
45 Treścińska Julia Bystrzanowice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
46 TREŚCIŃSKA JUSTYNA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
47 TREŚCIŃSKA NICOLA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
48 TREŚCIŃSKI LESZEK BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
49 Trzepizur Maciej Częstochowa Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
50 Ucieklak Jakub Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
51 Walczyk Igor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
52 Walczyk Wiktor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
53 Zych Kinga Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
54 Zych Lena Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18


Wyświetleń: 3805

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ