Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
JEST LEPIEJ
1 Król Janusz Częstochowa Nordic Walking JEST LEPIEJ
KABEX Podkowa Janów
2 Sztanderski Grzegorz Janów Nordic Walking KABEX Podkowa Janów
3 Stiller Daria Częstochowa Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
4 STILLER KAROL Kusięta Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
Kabex Podkowa Janów
5 Kita Michalin Złoty Potok Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
6 Ucieklak Jakub Janów Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
7 Dors Grzegorz Janów Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
8 Dors Łukasz Janów Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
Kabex Podkowa Janów
9 Pala-Skrzypczyk Danuta Złoty Potok Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
10 Sztanderska Agnieszka Janów Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
11 Strzelczyk Kamil Janów Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
12 Tomzik Filip Skowronów Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
13 Tomzik Radosław Tomzik Skowronów Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
14 TREŚCIŃSKI LESZEK BYSTRZANOWICE Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
15 TREŚCIŃSKA JUSTYNA BYSTRZANOWICE Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
16 Treścińska Julia Bystrzanowice Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
17 Kołek Natalia Janów Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów opłacono
18 Kołek Adam Janów Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
19 Kołek Patryk Janów Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
Nordic Team Częstochowa
20 Teresińska Jolanta Czestochowa Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
_BRAK NAZWY_
21 Kasprzak Katarzyna Wręczyca Wielka Nordic Walking
22 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Nordic Walking
23 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Nordic Walking
24 Sośniak Ilona Częstochowa Nordic Walking
25 Jasinski Jozef Czestochowa Nordic Walking
26 Antoński Jan Czepurka Nordic Walking - młodzież do lat 18
27 Mizgała Marta Piasek Nordic Walking
28 MIZGAŁA Dawid Piasek Nordic Walking
29 Paludkiewicz Piotr Czarny Las Nordic Walking
30 Jagusiak Grzegorz Pabianice Nordic Walking
31 TREŚCIŃSKA NICOLA BYSTRZANOWICE Nordic Walking - młodzież do lat 18
32 Bobrowski Mariusz Koniecpol Nordic Walking
33 Trzepizur Maciej Częstochowa Nordic Walking - młodzież do lat 18
34 Kownacki Leszek Słowik Nordic Walking
35 Górecka Maja Lubliniec Nordic Walking - młodzież do lat 18
36 Karoń Kacper Siedlec Nordic Walking - młodzież do lat 18
37 Janocha Emilia Zaborce Nordic Walking - młodzież do lat 18
38 Mendakiewicz Wojciech Janów Nordic Walking - młodzież do lat 18
39 Walczyk Wiktor Pabianice Nordic Walking - młodzież do lat 18
40 Walczyk Igor Pabianice Nordic Walking - młodzież do lat 18
41 Zych Lena Siedlec Nordic Walking - młodzież do lat 18
42 Zych Kinga Siedlec Nordic Walking - młodzież do lat 18
43 Mizgała Błażej Siedlec Nordic Walking - młodzież do lat 18
44 Machnikowski Borys Dąbrowno Nordic Walking - młodzież do lat 18
45 Olczak Victor Lusławice Nordic Walking - młodzież do lat 18
46 Miedziński Jakub Pabianice Nordic Walking - młodzież do lat 18
47 Małka Irena Gliwice Nordic Walking
48 Małka Marian Gliwice Nordic Walking
49 Bartczak Katarzyna Częstochowa Nordic Walking
50 Bartczak Miroslaw Częstochowa Nordic Walking
51 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
52 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
53 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking
54 Chmielewski Rajmund Częstochowa Nordic Walking


Wyświetleń: 5131

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ