Impreza została odwołana

"Dzień dobry,

Niestety z różnych powodów jesteśmy zmuszeni odwołać Podróżniczy Festiwal Biegowy w dniu 04.09.2021r.
Jestesmy jednak przekonani, że uda nam się go zorganizować wiosną przyszłego roku. Pański pakiet startowy nie straci ważności i mamy nadzieję że uda nam się spotkać na wydarzeniu za kilka miesięcy. Prośbę o ewentualny zwrot kosztu pakietu prosimy kierować na adres mailowy: podrozniczyfestiwalbiegowy@gmail.com
Bieżące informacje dotyczące postępów organizacji wydarzenia w przyszłym roku będą zamieszczane na Facebooku na profilu Podróżniczy Festiwal Biegowy.

Przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

Pozdrawiamy serdecznie"

Podróżniczy Festiwal Biegowy – 04.09.2021 r.
Edycja 1 - Włochy

W sobotę 4 września w Katowicach będzie można poczuć prawdziwy włoski klimat, a to za sprawą Podróżniczego Festiwalu Biegowego, na który składają się:

  1. Bieg oraz marsz NW, który odbędzie się na terenie Katowickiego Parku Leśnego w Katowicach. Uczestnicy będą mieli za zadanie wspólnie pokonać dystans dzielący Katowice z Rzymem – stolicą Włoch, a więc kraju, który jest głównym tematem tegorocznego wydarzenia. Trasa biegu wynosi 3km. Każdy zawodnik może pokonać ten dystans dowolną ilość razy w przeciągu 2 godzin (10:00 – 12:00), przybliżając tym samym wszystkich do celu. Im więcej okrążeń, tym lepiej! Do pokonania jest aż 1375km. Na uczestników czekają dodatkowe, „włoskie” atrakcje.
  2. Popołudniowe prezentacje, podczas których podróżnicy podzielą się swoimi pasjonującymi doświadczeniami z Włoch. Miejsce spotkania zostanie wkrótce ustalone przez Organizatorów.

Cele Festiwalu:

- rozwijanie pasji sportowych i podróżniczych

- integracja osób, posiadających te same zainteresowania

- poznawanie różnych kultur, tradycji, obyczajów

- promowanie działalności podróżników oraz ich ciekawych blogów i projektów

- promowanie aktywnego spędzania czasu

- promocja Katowic jako miasta popularyzującego aktywność fizyczną oraz ciekawe wydarzenia podróżniczo -kulturowe.

 

UCZESTNICTWO

 

  1. Zgłoszenia przyjmowane są w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie ElektroniczneZapisy.pl.

 

  1. Zapisy są przyjmowane do dnia 31 sierpnia 2021r. lub do wyczerpania limitu. O udziale zawodników w biegu oraz spotkaniu podróżniczym decyduje kolejność zgłoszeń oraz data wniesienia opłaty startowej. Za termin wniesienia opłaty przyjmuje się datę i godzinę uznania rachunku bankowego Organizatora.
  2. Wysokość opłaty startowej wynosi:

PAKIET (CZĘŚĆ SPORTOWA I CZĘŚĆ PODRÓZNICZA) – 60 zł

Bieg / Marsz Nordic Walking – 50 zł

Spotkanie podróżnicze – 20 zł

 

  1. Opłatę uczestnictwa w wydarzeniu należy uiścić przelewem na konto bankowe:

Santander Bank Polska S.A. IV O/Katowice:  47 1090 2008 0000 0001 4808 8760

W tytule: imię i nazwisko  UCZESTNIKA WYDARZENIA oraz treść: „PODRÓŻNICZY FESTIWAL BIEGOWY” (w przypadku wykupienia pakietu prosimy o dopisek „PAKIET”)

 

Wszelkie pozostałe informacje i szczegóły dostępne są w regulaminie. Zachęcamy też do śledzenia informacji na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/522639432224366?active_tab=about

Prosimy pamiętać, żeby zapisać się na spotkanie podróżnicze należy tego dokonać w wydarzeniu "PODRÓŻNICZY FESTIWAL BIEGOWY - Spotkanie podróżnicze"

Wyświetleń: 1147

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ