Sportowe półkolonie

Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane wakacje. Biorąc pod uwagę, że w ostatnich miesiącach dostęp do obiektów sportowych był ograniczony a zajęcia sportowe odwołane, to nadchodzący okres powinien obfitować w dużą dawkę sportu i rekreacji. Gorąco do tego zachęcamy, szczególnie dzieci oraz młodzież szkolną. Dlatego też na nadchodzący wakacyjny czas, przygotowaliśmy sportowe półkolonie.

Sportowe wakacje 2021, czyli zero nudy i 100% endorfin

„Sportowe wakacje 2021” to oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 13 lat, mieszkańców Suwałk. Tak jak w poprzednim roku w programie znajdą się atrakcyjne i ciekawe zajęcia m.in. z lekkoatletyki, modelarstwa lotniczego, boksu, zumby, siatkówki i piłki nożnej, podstaw sztuk walki – Aikido, KravMaga, zajęcia rekreacyjne z elementami nauki pływania w Aquaparku oraz na ściance wspinaczkowej. Nie zabraknie również wyjścia do kina, na bowling oraz wspólną pizzę.

Wyświetleń: 2080

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ