Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jałowiecka Izabela Katowice Bieg 5 km Furelle opłacono
2 Kurcoń Przemek Lędziny Bieg 10km
3 Szymała Bogusława Sosnowiec Marsz NW 5 km Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek opłacono
4 mróz marcin sosnowiec Marsz NW 5 km
5 KROCHMAL DAMIAN SOSNOWIEC Bieg 5 km opłacono
6 Daszczyński Piotr Daszczyński Katowice Bieg 10km
7 Czechowska Dorota Dąbrowa Górnicza Marsz NW 5 km UCK KATOWICE opłacono
8 Głąb Justyna Katowice Bieg 10km
9 Góźdź Ewa Łaziska Górne Bieg 5 km AMCSS Team
10 Marciniszyn Magdalena Jaworzno Bieg 5 km
11 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz NW 5 km
12 Schab Anna Cieszyn Bieg 10km opłacono
13 Schab Paweł Cieszyn Bieg 10km opłacono
14 Zietek Andrzej Slawków Bieg 10km opłacono
15 Lada Diana Lada Myszków Bieg 5 km opłacono
16 Šilo Galia Katowice Bieg 5 km opłacono
17 Wydrzyński Marek Katowice Bieg 10km opłacono
18 Ślusarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km Uniwersytet Ekonomiczny opłacono
19 Bizuga Magda Katowice Bieg 10km BDB Team opłacono
20 Skrzypek Anna Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
21 Michalecki Łukasz Katowice Bieg 10km
22 Sobczyk Dawid Brynek Bieg 10km Davids CamStudio opłacono
23 Lipka Marcin Giebło Bieg 5 km opłacono
24 Mikuła Kinga Mysłowice Bieg 5 km opłacono
25 Sekuła Magdalena Katowice Bieg 5 km Fundacja Rakiety opłacono
26 Błaszczyk - Pyć Weronika Warszawa Bieg 5 km Fundacja Rakiety opłacono
27 Nitka Agnieszka Warszawa Bieg 5 km Fundacja Rakiety opłacono
28 Zięba Barbara Katowice Marsz NW 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
29 Chatys-Kosowska Beata Katowice Marsz NW 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
30 Antończyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg 5 km TEAM DKMS opłacono
31 Kuczaj Agnieszka Gliwice Bieg 10km opłacono
32 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg 10km
33 Poniatowski Krzysztof Piekary Śląskie Bieg 10km opłacono
34 Baron Zuzanna Piekary Śląskie Bieg 10km opłacono
35 Krawiec Agnieszka Zabrze Bieg 10km opłacono
36 Melich Roksana Chorzów Bieg 5 km opłacono
37 Grabara Adam Katowice Bieg 10km opłacono
38 Sobczak Pawel Katowice Bieg 10km opłacono
39 Piechula Bobla Katarzyna TYCHY Bieg 10km opłacono
40 Żyła Marcin Katowice Bieg 5 km
41 Żyła Kamila Katowice Bieg 5 km UCK KATOWICE
42 Siedlaczek Maja Katowice Bieg 5 km UCK KATOWICE opłacono
43 Kucharski Krystian Siemianowice Sląskie Bieg 10km opłacono
44 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Bieg 10km KS Forma Wodzisław Śląski
45 Kucharski Damian Częstochowa Bieg 10km Zabiegani Częstochowa opłacono
46 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
47 Ślusarczyk Zuzanna Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
48 Florek Monika Katowice Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej opłacono
49 Równicki Marcin Będzin Bieg 5 km #byledomety opłacono
50 Dąbrowska Magdalena Katowice Bieg 5 km opłacono
51 Staroń Malgorzata Mikołów Marsz NW 5 km opłacono
52 Ałaszewska Agnieszka Katowice Marsz NW 5 km opłacono
53 Boczar Dominika Katowice Marsz NW 5 km opłacono
54 Chłap Elżbieta Katowice Bieg 10km
55 Limanówka Łukasz Czeladź Bieg 10km opłacono
56 Gabor Robert Chorzów Bieg 5 km opłacono
57 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 5 km opłacono
58 Marciniak Mirosław Ozimek Bieg 10km Team Ozimek opłacono
59 Łuczko GRZEGORZ Ozimek Bieg 10km Team Ozimek opłacono
60 Frąk Sławomir Ozimek Bieg 10km Team Ozimek opłacono
61 Sobania Mirosław Ozimek Bieg 10km Team Ozimek opłacono
62 Frąk Adam Frąk Schodnia Bieg 10km Team Ozimek
63 Adamski Sebastian Katowice Bieg 5 km opłacono
64 Adamietz Marek Krasiejow Bieg 10km Team Ozimek opłacono
65 gruszka marian Mysłowice Bieg 10km Mors Hubertus Mysłowice opłacono
66 Zębalski Marcin Katowice Bieg 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
67 Klepek Aleksander Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
68 Kądziela Jan Knurów Bieg 10km opłacono
69 Gazda Dorota Katowice Marsz NW 5 km STADION ŚLĄSKI opłacono
70 Bąk Jerzy Katowice Marsz NW 5 km STADION ŚLĄSKI opłacono
71 Dąbrowski Filip Katowice Bieg 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
72 Spyra Kamil Szymocice Bieg 5 km Spyrowka opłacono
73 Witkowska Renata Katowice Bieg 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
74 Stachulska Anna Katowice Marsz NW 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
75 Górka Grzegorz Bytom Bieg 5 km opłacono
76 Guzy Justyna Katowice Bieg 10km opłacono
77 Siemiątkowska Anna Katowice Bieg 10km opłacono
78 Wieczorek Celina Wieczorek Mikołów Marsz NW 5 km Środy na stadionie opłacono
79 Kasjaniuk Izabela Mikołów Marsz NW 5 km opłacono
80 Nowosielski Krzysztof Katowice Bieg 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
81 Kunka Magdalena Chorzów Bieg 5 km opłacono
82 Kunka Sonia Chorzów Bieg 5 km opłacono
83 Nycz Aleksandra Katowice Bieg 10km opłacono
84 Jachimowska Marta Chorzów Bieg 10km opłacono
85 Żyłka Wojciech Żyłka Katowice Bieg 5 km
86 Mitek Anna Mikołów Marsz NW 5 km opłacono
87 Piórek Małgorzata Lędziny Bieg 10km opłacono
88 Bojanowski Błażej Katowice Bieg 10km opłacono
89 Derus Jakub Katowice Bieg 10km opłacono
90 Cała Katarzyna Katowice Bieg 5 km opłacono
91 Patla Michal Patla Miękinia, średzki, Dolnośląskie Bieg 5 km WDB SA opłacono
92 Sienkiewicz Aleksander Oława Marsz NW 5 km WDB SA opłacono
93 Patla Beata Miękinia Bieg 5 km WDB SA opłacono
94 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking
95 Wocław Barbara Katowice Marsz NW 5 km Szopołazy opłacono
96 Paszyńska Ewa Katowice Marsz NW 5 km Szopołazy opłacono
97 Cieśla Urszula Katowice Marsz NW 5 km Truchtacz Mysłowice opłacono
98 JÓZEF Edward KATOWICE Marsz NW 5 km opłacono
99 Kasprzak Martyna Chorzów Bieg 10km Green Belt Runner Team opłacono
100 Ślusarczyk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono


Wyświetleń: 7405

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ