Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 10km | #GrodziecRun | opłacono | ||||
#OnkologiaNaCeglanej | |||||||||
2 | Florek Monika | Katowice | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | opłacono | ||||
3 | Bryłka Radosław | Katowice | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | opłacono | ||||
4 | Ptoszek Daria | Katowice | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | |||||
5 | Gorgoń Ewa | Sosnowiec | Bieg 10km | #OnkologiaNaCeglanej | opłacono | ||||
#byledomety | |||||||||
6 | Równicki Marcin | Będzin | Bieg 5 km | #byledomety | opłacono | ||||
7 | Dziąbor Andrzej | Będzin | Bieg 10km | #byledomety | |||||
4 LO "Maczek Katowice | |||||||||
8 | Kapica Rafał | Katowice | Bieg 5 km | 4 LO "Maczek Katowice | opłacono | ||||
AMCSS Team | |||||||||
9 | Góźdź Ewa | Łaziska Górne | Bieg 5 km | AMCSS Team | |||||
BDB Team | |||||||||
10 | Bizuga Magda | Katowice | Bieg 10km | BDB Team | opłacono | ||||
Davids CamStudio | |||||||||
11 | Sobczyk Dawid | Brynek | Bieg 10km | Davids CamStudio | opłacono | ||||
FatKillerArmy | |||||||||
12 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg 10km | FatKillerArmy | opłacono | ||||
Fundacja Rakiety | |||||||||
13 | Sekuła Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | Fundacja Rakiety | opłacono | ||||
14 | Błaszczyk - Pyć Weronika | Warszawa | Bieg 5 km | Fundacja Rakiety | opłacono | ||||
15 | Nitka Agnieszka | Warszawa | Bieg 5 km | Fundacja Rakiety | opłacono | ||||
Furelle | |||||||||
16 | Jałowiecka Izabela | Katowice | Bieg 5 km | Furelle | opłacono | ||||
Green Belt Runner Team | |||||||||
17 | Kasprzak Martyna | Chorzów | Bieg 10km | Green Belt Runner Team | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
18 | Przybyłko Nikodem | Katowice | Bieg 10km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
19 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg 5 km | Huragan Ligota | |||||
IRONSILESIA | |||||||||
20 | Tarska Magdalena | Katowice | Bieg 10km | IRONSILESIA | opłacono | ||||
KS Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
21 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Bieg 10km | KS Forma Wodzisław Śląski | |||||
Katowice 49 | |||||||||
22 | Górnik Jerzy | katowice | Marsz NW 5 km | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
23 | Plewinski Dariusz | Myslowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | |||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
24 | Madera Dawid | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
25 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Lecymy Durś | |||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
26 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW 5 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
27 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | |||||
Mama w Centrum UCK SUM | |||||||||
28 | Zięba Barbara | Katowice | Marsz NW 5 km | Mama w Centrum UCK SUM | opłacono | ||||
29 | Chatys-Kosowska Beata | Katowice | Marsz NW 5 km | Mama w Centrum UCK SUM | opłacono | ||||
30 | Zębalski Marcin | Katowice | Bieg 5 km | Mama w Centrum UCK SUM | opłacono | ||||
31 | Dąbrowski Filip | Katowice | Bieg 5 km | Mama w Centrum UCK SUM | opłacono | ||||
32 | Witkowska Renata | Katowice | Bieg 5 km | Mama w Centrum UCK SUM | opłacono | ||||
33 | Stachulska Anna | Katowice | Marsz NW 5 km | Mama w Centrum UCK SUM | opłacono | ||||
34 | Nowosielski Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | Mama w Centrum UCK SUM | opłacono | ||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
35 | gruszka marian | Mysłowice | Bieg 10km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
Nasza Szkoła Zabrze | |||||||||
36 | Wrońska Beata | Chorzów | Bieg 10km | Nasza Szkoła Zabrze | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
37 | Gazda Dorota | Katowice | Marsz NW 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
38 | Bąk Jerzy | Katowice | Marsz NW 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
39 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
40 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek | |||||||||
41 | Szymała Bogusława | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek | opłacono | ||||
42 | Jałowiecka Krystyna | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek | |||||
43 | Hoła Emilia | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek | |||||
44 | Kapuścińska Maria | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek | opłacono | ||||
45 | Warmuz Lidia | Międzyrzecze | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek | opłacono | ||||
46 | Krupa Jadwiga | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek | opłacono | ||||
Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie" | |||||||||
47 | Migdał Małgorzata | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie" | |||||
48 | Cizio Danuta | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie" | |||||
Spyrowka | |||||||||
49 | Spyra Kamil | Szymocice | Bieg 5 km | Spyrowka | opłacono | ||||
Szopołazy | |||||||||
50 | Wocław Barbara | Katowice | Marsz NW 5 km | Szopołazy | opłacono | ||||
51 | Paszyńska Ewa | Katowice | Marsz NW 5 km | Szopołazy | opłacono | ||||
TEAM DKMS | |||||||||
52 | Antończyk Adam | Jastrzebie Zdroj | Bieg 5 km | TEAM DKMS | opłacono | ||||
Team Ozimek | |||||||||
53 | Marciniak Mirosław | Ozimek | Bieg 10km | Team Ozimek | opłacono | ||||
54 | Łuczko GRZEGORZ | Ozimek | Bieg 10km | Team Ozimek | opłacono | ||||
55 | Frąk Sławomir | Ozimek | Bieg 10km | Team Ozimek | opłacono | ||||
56 | Sobania Mirosław | Ozimek | Bieg 10km | Team Ozimek | opłacono | ||||
57 | Frąk Adam Frąk | Schodnia | Bieg 10km | Team Ozimek | |||||
58 | Adamietz Marek | Krasiejow | Bieg 10km | Team Ozimek | opłacono | ||||
The Proseccos | |||||||||
59 | Krzyżanowski Stanisław | Jastrzębie-Zdrój | Marsz NW 5 km | The Proseccos | |||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
60 | Cieśla Urszula | Katowice | Marsz NW 5 km | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
UCK KATOWICE | |||||||||
61 | Czechowska Dorota | Dąbrowa Górnicza | Marsz NW 5 km | UCK KATOWICE | opłacono | ||||
62 | Żyła Kamila | Katowice | Bieg 5 km | UCK KATOWICE | |||||
63 | Siedlaczek Maja | Katowice | Bieg 5 km | UCK KATOWICE | opłacono | ||||
64 | Gosiewski Oskar | Katowice | Bieg 10km | UCK KATOWICE | opłacono | ||||
65 | Gosiewska Iwona | Katowice | Marsz NW 5 km | UCK KATOWICE | opłacono | ||||
Uniwersytet Ekonomiczny | |||||||||
66 | Ślusarczyk Natalia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Uniwersytet Ekonomiczny | opłacono | ||||
Urbańczyk Dziadu Team | |||||||||
67 | Jaworska Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Urbańczyk Dziadu Team | opłacono | ||||
WDB SA | |||||||||
68 | Patla Michal Patla | Miękinia, średzki, Dolnośląskie | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
69 | Sienkiewicz Aleksander | Oława | Marsz NW 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
70 | Patla Beata | Miękinia | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
71 | Sikorska Aneta | Wrocław | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
72 | Szatkowska Renata | Wrocław | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
73 | Gromadzka Paulina | Wrocław | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
74 | Jarosińska Aneta | Wysoka | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
75 | Muszyński Mariusz | Wysoka | Bieg 10km | WDB SA | opłacono | ||||
76 | Pilarski Piotr | Wrocław | Bieg 10km | WDB SA | opłacono | ||||
77 | Kowalik Marcin | Warszawa | Bieg 10km | WDB SA | opłacono | ||||
78 | Mróz Aleksandra | Wysoka | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
79 | Świętek Ewelina | Wrocław | Bieg 10km | WDB SA | opłacono | ||||
80 | JACKOWIAK NATALIA | WYSOKA | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
81 | Fedorowska-Gawryś Magdalena | Wysoka | Bieg 5 km | WDB SA | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
82 | Struk Agnieszka | Będzin | Bieg 5 km | W pogoni za duchem | |||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
83 | Kucharski Damian | Częstochowa | Bieg 10km | Zabiegani Częstochowa | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
84 | Kurcoń Przemek | Lędziny | Bieg 10km | ||||||
85 | mróz marcin | sosnowiec | Marsz NW 5 km | ||||||
86 | KROCHMAL DAMIAN | SOSNOWIEC | Bieg 5 km | opłacono | |||||
87 | Daszczyński Piotr Daszczyński | Katowice | Bieg 10km | ||||||
88 | Głąb Justyna | Katowice | Bieg 10km | ||||||
89 | Marciniszyn Magdalena | Jaworzno | Bieg 5 km | ||||||
90 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Marsz NW 5 km | ||||||
91 | Schab Anna | Cieszyn | Bieg 10km | opłacono | |||||
92 | Schab Paweł | Cieszyn | Bieg 10km | opłacono | |||||
93 | Zietek Andrzej | Slawków | Bieg 10km | opłacono | |||||
94 | Lada Diana Lada | Myszków | Bieg 5 km | opłacono | |||||
95 | Šilo Galia | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
96 | Wydrzyński Marek | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
97 | Skrzypek Anna | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
98 | Michalecki Łukasz | Katowice | Bieg 10km | ||||||
99 | Lipka Marcin | Giebło | Bieg 5 km | opłacono | |||||
100 | Mikuła Kinga | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
101 | Kuczaj Agnieszka | Gliwice | Bieg 10km | opłacono | |||||
102 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Bieg 10km | ||||||
103 | Poniatowski Krzysztof | Piekary Śląskie | Bieg 10km | opłacono | |||||
104 | Baron Zuzanna | Piekary Śląskie | Bieg 10km | opłacono | |||||
105 | Krawiec Agnieszka | Zabrze | Bieg 10km | opłacono | |||||
106 | Melich Roksana | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
107 | Grabara Adam | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
108 | Sobczak Pawel | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
109 | Piechula Bobla Katarzyna | TYCHY | Bieg 10km | opłacono | |||||
110 | Żyła Marcin | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
111 | Kucharski Krystian | Siemianowice Sląskie | Bieg 10km | opłacono | |||||
112 | Bożek Sebastian | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
113 | Ślusarczyk Zuzanna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | opłacono | |||||
114 | Dąbrowska Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
115 | Staroń Malgorzata | Mikołów | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
116 | Ałaszewska Agnieszka | Katowice | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
117 | Boczar Dominika | Katowice | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
118 | Chłap Elżbieta | Katowice | Bieg 10km | ||||||
119 | Limanówka Łukasz | Czeladź | Bieg 10km | opłacono | |||||
120 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
121 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
122 | Adamski Sebastian | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
123 | Klepek Aleksander | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono | |||||
124 | Kądziela Jan | Knurów | Bieg 10km | opłacono | |||||
125 | Górka Grzegorz | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
126 | Guzy Justyna | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
127 | Siemiątkowska Anna | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
128 | Kasjaniuk Izabela | Mikołów | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
129 | Kunka Magdalena | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
130 | Kunka Sonia | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
131 | Nycz Aleksandra | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
132 | Jachimowska Marta | Chorzów | Bieg 10km | opłacono | |||||
133 | Żyłka Wojciech Żyłka | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
134 | Mitek Anna | Mikołów | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
135 | Piórek Małgorzata | Lędziny | Bieg 10km | opłacono | |||||
136 | Bojanowski Błażej | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
137 | Derus Jakub | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
138 | Cała Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
139 | JÓZEF Edward | KATOWICE | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
140 | Ślusarczyk Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
141 | TURAK Rafał | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
142 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
143 | Jarczewska Renata | Goleniów | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
144 | Wiesner Stanisława | Katowice | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
145 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | ||||||
146 | Baluch Daniel | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
147 | Łukaszczyk Sylwia Łukaszczyk | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
148 | Dziembała Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
149 | Krukowska Monika | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
150 | Kopeć-Brudek Magdalena | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
151 | Majcher Marcin Majcher | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
152 | Kudyniuk Marcin | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
153 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
154 | Pęczak Tomasz Pęczak | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
155 | Owczarek Ewa | Chorzów | Bieg 10km | ||||||
156 | Wojciechowaki Maciej | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
157 | Pietrzyński Łukasz | Będzin | Bieg 10km | opłacono | |||||
158 | Heba Agnieszka | Katowice | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
159 | Rytwinska Paulina | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
160 | Pyzik Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
161 | Sobaczyńska Ewa | Zawiercie | Bieg 10km | opłacono | |||||
162 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
163 | Bujoczek Piotr | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
164 | Duda Anna | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono | |||||
165 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
166 | Kamiński Dawid | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
167 | Słomian Leszek | Katowice | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
168 | Świdergoł Piotr | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
169 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
170 | Kliber Michał | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
171 | Nenko Barbara | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono | |||||
172 | Plebańczyk Justyna | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
173 | Sobczak Jadwiga | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
174 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
175 | Wiącek Mirka | Bytom | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
176 | Tyrała Małgorzata | Bytom | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
177 | Natonik Joanna Natonik | Jawiszowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
178 | Motyczyński Grzegorz | Dabrowa Gornicza | Bieg 10km | ||||||
179 | TROJSZCZAK JOANNA | Rybnik | Marsz NW 5 km | ||||||
180 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Bieg 10km | ||||||
181 | Paczkowski Paweł Paczkowski | Łódź | Bieg 10km | opłacono | |||||
182 | Żak Katarzyna | Imielin | Bieg 5 km | ||||||
183 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
184 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | ||||||
185 | Bober Wojciech | Rogów | Bieg 5 km | ||||||
186 | Feliks Andrzej | Katowice | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
187 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | Bieg 5 km | ||||||
188 | Wodarz Bernadeta | Bytom | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
189 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
190 | Białas Anna | Bytom | Marsz NW 5 km | opłacono | |||||
nierzeszony | |||||||||
191 | Mielcarek Leszek | Bytom | Marsz NW 5 km | nierzeszony | |||||
wkurw_team | |||||||||
192 | Wata Marta | Tychy | Bieg 5 km | wkurw_team | opłacono | ||||
Środy na stadionie | |||||||||
193 | Wieczorek Celina Wieczorek | Mikołów | Marsz NW 5 km | Środy na stadionie | opłacono |
Wyświetleń: 11809