Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sapuła Wiktoria Lublin Marsz NW 5km opłacono on-line
2 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz NW 5km KS IDMAR RACING TEAM opłacono on-line
3 Słomiany Łukasz Mysłowice Bieg 10 km opłacono on-line
4 Feliks Andrzej Katowice Marsz NW 5km opłacono on-line
5 Petrykowska Amelia Brzezinka Marsz NW 5km opłacono on-line
6 Mrozik Anna Lędziny Marsz NW 5km
7 Jaworek Rafał Mysłowice Bieg 10 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono on-line
8 Misz Hubert Mysłowice Bieg 10 km Wspólna Team opłacono on-line
9 Szulc Wojciech Mysłowice Bieg 10 km Szulc Team opłacono on-line
10 Dombek Andrzej Mysłowice Bieg 10 km BiegaMYsłowice opłacono on-line
11 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 5km Kolej na marsz
12 Kamińska Krystyna Mysłowice Marsz NW 5km opłacono on-line
13 Więckowska Izabela Mysłowice Marsz NW 5km opłacono on-line
14 Czechowski Sławomir Kostkowice Bieg 10 km opłacono on-line
15 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg 10 km biegaMYsłowice opłacono on-line
16 Fik Gwóźdź Beata Mysłowice Marsz NW 5km opłacono on-line
17 Gwóźdź Roman Mysłowice Marsz NW 5km opłacono on-line
18 Mendrela Katarzyna Mysłowice Bieg 10 km opłacono on-line
19 gruszka marian Mysłowice Bieg 10 km Mors Hubertus Mysłowice opłacono on-line
20 Michalewicz Marcin Mysłowice Bieg 10 km Tridivision Triathlon Team opłacono on-line
21 Golonka Marek Mysłowice Bieg 10 km BiegaMYsłowice opłacono on-line
22 Kołodziej Mariusz Mysłowice Bieg 10 km Burza Team opłacono on-line
23 Szelest Barbara Mysłowice Bieg 10 km Burza Team opłacono on-line
24 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10 km #GrodziecRun opłacono on-line
25 Pańczyk Małgorzata Mysłowice Bieg 10 km BiegaMYsłowice opłacono on-line
26 Kurzawa Łukasz Mysłowice Bieg 10 km BiegaMYsłowice
27 Kurzawa Justyna Mysłowice Bieg 10 km BiegaMYsłowice opłacono on-line
28 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg 10 km Silesia Marathon Club opłacono on-line
29 Olszak Anna Mysłowice Bieg 10 km opłacono on-line
30 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg 10 km opłacono on-line
31 Hoeflich Tomasz Mysłowice Bieg 10 km opłacono on-line
32 Sieka Maciej Mysłowice Bieg 10 km BiegaMYsłowice opłacono on-line
33 Sieka Magdalena Mysłowice Bieg 10 km BiegaMYsłowice opłacono on-line
34 Sroga Przemysław Mysłowice Bieg 10 km opłacono on-line
35 Seweryn Jacek Mysłowice Bieg 10 km Mysłowice opłacono on-line
36 Ogórek Wioletta Chorzów Marsz NW 5km Batory Loto opłacono on-line
37 Ogórek Adam Chorzów Marsz NW 5km Batory Loto opłacono on-line
38 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 5km Katowice 49 opłacono on-line
39 Sroga Arkadiusz Mysłowice Bieg 10 km opłacono on-line
40 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km


Wyświetleń: 982

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ