Bieg Twardego to ekstremalny bieg z naturalnymi przeszkodami, a jego trasa to piaszczyste podbiegi, błotniste rowy, chaszcze zagradzające drogę, żel-betowe bloki do przeskakiwania i jezioro do przebycia. Impreza, uwielbiana przez miłośników mocnych wrażeń, powraca po 3 latach!

 
Czekać na was będzie 9 kilometrowa trasa (3 pętle po 3km), która ekstremalnie przetestuje waszą psychikę i kondycję. Trudno o płaskie odcinki, a każdy kolejne okrążenie to prawdziwe wyzwanie. Wszystko po to, żeby na mecie móc z pełnym przekonanie uznać się za prawdziwego twardziela.

Na mecie czekać na was będzie oczywiście pamiątkowy medal, a dla najlepszych w poszczególnych kategoriach puchary i nagrody rzeczowe.

                  

Od 2015 roku Bieg Twardego w pewnych kręgach stał się imprezą kultową i obowiązkową pozycją w kalendarzach licznych drużyn biegowch z całej Polski. To tutaj swoje pierwsze sukcesy odnosiła drużyna xRunners, tutaj także swoje korzenie ma ekipa BigYellowFoot Adventure Team.

Podejmujesz najcięższe wyzwanie biegowe tego lata? Zapraszamy na Bieg Twardego

Wyświetleń: 11895

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ