Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Andres Katarzyna | Pruszcz Gdanski | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
2 | 2 | Atoun Mohamed | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
3 | 5 | Bobko Joanna | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |
4 | 6 | Bobrowski Dawid | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | OCR Park Team | opłacono on-line | |
5 | 7 | Borusewicz Arkadiusz | Mielno | 3 x 3km | opłacono on-line | |||
6 | 8 | Borusewicz Jagoda | Mielno | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
7 | 9 | Brzeski Robert | Tczew | Polska | 3 x 3km | CrossElite | opłacono on-line | |
8 | 3 | BŁASZKOWSKA SYLWIA | ŁUBIANA | Polska | 3 x 3km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono on-line | |
9 | 4 | BŁASZKOWSKI PIOTR | Łubiana | Polska | 3 x 3km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono on-line | |
10 | 10 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
11 | Czapiewska Aldona | Niedamowo | Polska | 3 x 3km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | |||
12 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | 3 x 3km | Biegun OCR Team | opłacono on-line | ||
13 | 11 | Dębowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
14 | 12 | Dobkowski Patryk | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
15 | 13 | Dobkowski Tomasz | Goręczyno | Polska | 3 x 3km | Osiem z hakiem | opłacono on-line | |
16 | Domzała Paweł | Gdynia | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | |||
17 | 14 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
18 | 15 | Falkowski Jacek | Słupsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
19 | 16 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | 3 x 3km | Akademia Biegowa Koscierzyna | opłacono on-line | |
20 | 17 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | 3 x 3km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |
21 | 18 | Formella Łukasz | Lubań | Polska | 3 x 3km | Lubań Knapy | opłacono on-line | |
22 | 19 | Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski | Banino | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
23 | 22 | Górska Agnieszka | Gdynia | Polska | 3 x 3km | Brak | opłacono on-line | |
24 | 21 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
25 | 23 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | 3 x 3km | Straszyn Biega | opłacono on-line | |
26 | 24 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | 3 x 3km | Ślimak Biega | opłacono on-line | |
27 | 25 | Gruszka Beata | Swarzewo | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team Wojowniczki Team | opłacono | |
28 | 26 | Grzelecki Sebastian | Juszkowo | Polska | 3 x 3km | ST RUNNERS | opłacono on-line | |
29 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | |||
30 | 20 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
31 | 27 | Irzyłowski Jacek | Kobysewo | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
32 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | |||
33 | 28 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | 3 x 3km | Pruszcz biega | opłacono on-line | |
34 | 29 | Jan Mikołaj | Pruszcz Gdański | Polska | 3 x 3km | Pruszcz biega | opłacono on-line | |
35 | 30 | Janikowski Dominik | Popia Góra | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
36 | 31 | Jaremko Marcin | Gołubie | Polska | 3 x 3km | Lubań Knapy | opłacono on-line | |
37 | 32 | Jażdżewska Monika | Wiślinka | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
38 | 33 | Kawecki Piotr | Cygany | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
39 | 34 | Keslinka Piotr | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
40 | 35 | Klasa Jan | Nowy klincz | Polska | 3 x 3km | Akademia Biegowa Koscierzyna | opłacono on-line | |
41 | 36 | Klawikowska Beata | Brodnica Górna | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
42 | 37 | Klawikowski Arkadiusz | Brodnica Górna | Polska | 3 x 3km | SAMSON | opłacono on-line | |
43 | 38 | Klawikowski Kacper | Brodnica Górna | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
44 | 39 | Klein Kamil | Egiertowo | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
45 | 40 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
46 | 41 | Kobus Jan | Chojnice | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
47 | 42 | Kolassa Ryszard | Skórcz | Polska | 3 x 3km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |
48 | 43 | Konkol Kazimierz | Słupsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
49 | 44 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 3 x 3km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
50 | 45 | Kozak Michalina | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
51 | 46 | Kropidłowski Sławomir | Kościerzyna | Polska | 3 x 3km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | |
52 | 47 | Krumpal Dominik | Borkowo | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
53 | 48 | Kudrelek Sławomir | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | Majka Team | opłacono on-line | |
54 | 49 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | 3 x 3km | Kurczak Team Crow | opłacono on-line | |
55 | 50 | Kujawa Marcin | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | OCR Park Team | opłacono on-line | |
56 | 51 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | 3 x 3km | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | |
57 | 52 | Kulgowski Arkadiusz | Parszewo | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
58 | Kuśka Adam | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | Invictus 3City/ YnoTrener | |||
59 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | SUT Straszyn Ultra Team | |||
60 | 53 | Laska Tomasz | Kościerzyna | Polska | 3 x 3km | Quarantine Treneiro | opłacono on-line | |
61 | 54 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Polska | 3 x 3km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |
62 | 55 | Lipiński Tomasz | Rybaki | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
63 | 56 | Lis - Wróblewska Iwona Lis - Wróblewska | Słupsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
64 | 57 | Lisek Jadwiga | Gdynia | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
65 | 58 | Lubecki Janusz | Będomin | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
66 | 59 | Lubecki Tomasz | Sarnowy | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
67 | 60 | Mederski Bartosz | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
68 | Michlewicz Artur | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | |||
69 | Mielewczyk Krystian | Klonowo górne | Polska | 3 x 3km | ||||
70 | 61 | Moczulak-Ginter Karolina | Gdynia | Polska | 3 x 3km | Wojowniczki team | opłacono on-line | |
71 | 62 | Moczulak-Ginter Rafał | GDYNIA | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
72 | 63 | Modzelewska Milena | Gdynia | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
73 | 64 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
74 | 65 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
75 | 66 | Olejnik Adriana | Gowidlino | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
76 | 67 | Otremba Beata | Łęgowo | Polska | 3 x 3km | Dziki z Trójmiasta drużyna | opłacono on-line | |
77 | 68 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Polska | 3 x 3km | Kościerski Klub Morsów | opłacono on-line | |
78 | 69 | Plicht Tomasz | Ostrzyce | Polska | 3 x 3km | RowerOWCE | opłacono on-line | |
79 | 71 | Potulski Piotr | Borkowo | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
80 | 70 | Płotka Karol | Ostrowo | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
81 | 72 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Polska | 3 x 3km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
82 | 73 | Radzieński Maciej | Gdynia | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
83 | 74 | Ramczyk Oliwia | Maks | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
84 | Reszke Szymon | Nowy Klincz | Polska | 3 x 3km | Brak | |||
85 | Rok-Czapiewska Iwona | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | Sportevo/Wild Team | |||
86 | 75 | Rolińska Barbara | Zblewo | Polska | 3 x 3km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |
87 | 76 | Roliński Cezary | Zblewo | Polska | 3 x 3km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |
88 | 77 | Rybakowski Patryk | Kamela | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
89 | 78 | Sajewicz Magda | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |
90 | 79 | Schumertl Tomasz | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | Osiem z hakiem | opłacono on-line | |
91 | 80 | Skowroński Andrzej | Malbork | Polska | 3 x 3km | ByleDobiec Team | opłacono on-line | |
92 | 81 | Skrzyński Sylwester | TUCHOM | Polska | 3 x 3km | SKS VIGO TUCHOM | opłacono on-line | |
93 | 82 | Sobocińska Olga | Gdynia | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
94 | 83 | Sobociński Kamil | Gdynia | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
95 | 84 | Stankiewicz Dominik | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
96 | 85 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
97 | 86 | Stasiszyn Adam | Starogard Gdański | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
98 | 87 | Suszek Krzysztof | Gdańsk | Polska | 3 x 3km | GAIT Nie marnuj tlenu | opłacono on-line | |
99 | 88 | Suszek Paweł | Gańsk | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line | ||
100 | 96 | Świętosławski Łukasz | Gardeja | Polska | 3 x 3km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7810