Bieg Twardego 2021

9 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Prędkość Czas/km 3/9 km 6/9 km Meta 1 kółko 2 kółko 3 kółko
1 9 BRZESKI ROBERT M 1 TCZEW CROSSELITE m 31+ 1 9 km 8.43 00:07:06 00:21:40.04 00:43:03.76 01:04:02.91 00:21:40.04 00:21:23.72 00:20:59.15
2 105 ZABOROWSKI MATEUSZ M 2 GOŁUBIE m 31+ 2 9 km 8.32 00:07:12 00:21:56.60 00:43:36.63 01:04:56.25 00:21:56.60 00:21:40.03 00:21:19.62
3 31 JAREMKO MARCIN M 3 GOŁUBIE LUBAŃ KNAPY m 31+ 3 9 km 8.28 00:07:14 00:21:49.37 00:43:55.25 01:05:12.78 00:21:49.37 00:22:05.88 00:21:17.53
4 48 KUDRELEK SŁAWOMIR M 4 GDAŃSK MAJKA TEAM m 31+ 4 9 km 7.94 00:07:33 00:21:45.55 00:45:11.66 01:08:02.65 00:21:45.55 00:23:26.11 00:22:50.99
5 108 ZIELIŃSKI KAMIL M 5 SKORZEWO JYSKO m 18-30 1 9 km 7.9 00:07:35 00:22:28.90 00:45:46.03 01:08:23.46 00:22:28.90 00:23:17.13 00:22:37.43
6 69 PLICHT TOMASZ M 6 OSTRZYCE ROWEROWCE m 18-30 2 9 km 7.74 00:07:44 00:24:40.72 00:47:36.73 01:09:44.03 00:24:40.72 00:22:56.01 00:22:07.30
7 33 KAWECKI PIOTR M 7 CYGANY m 31+ 5 9 km 7.73 00:07:45 00:23:57.23 00:47:24.39 01:09:49.57 00:23:57.23 00:23:27.16 00:22:25.18
8 119 ROK-CZAPIEWSKA IWONA K 1 GDAŃSK SPORTEVO/WILD TEAM k 31+ 1 9 km 7.67 00:07:49 00:23:54.52 00:47:34.75 01:10:25.73 00:23:54.52 00:23:40.23 00:22:50.98
9 121 DAMPS KATARZYNA K 2 SKRZESZEWO BIEGUN OCR TEAM k 31+ 2 9 km 7.33 00:08:11 00:24:33.02 00:49:08.07 01:13:42.78 00:24:33.02 00:24:35.05 00:24:34.71
10 44 KORDECKI ROBERT M 8 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ m 18-30 3 9 km 7.29 00:08:14 00:23:27.53 00:48:12.48 01:14:07.72 00:23:27.53 00:24:44.95 00:25:55.24
11 18 FORMELLA ŁUKASZ M 9 LUBAŃ LUBAŃ KNAPY m 31+ 6 9 km 7.2 00:08:20 00:25:15.81 00:50:38.18 01:15:00.17 00:25:15.81 00:25:22.37 00:24:21.99
12 66 OLEJNIK ADRIANA K 3 GOWIDLINO k 18-30 1 9 km 7.19 00:08:20 00:25:44.57 00:50:41.84 01:15:04.10 00:25:44.57 00:24:57.27 00:24:22.26
13 51 KULGAJUK MICHAL M 10 PRUSZCZ GDANSKI SUT - STRASZYN ULTRA TEAM m 31+ 7 9 km 7.14 00:08:24 00:28:15.92 00:52:53.45 01:15:36.70 00:28:15.92 00:24:37.53 00:22:43.25
14 58 LUBECKI JANUSZ M 11 BĘDOMIN m 31+ 8 9 km 7.12 00:08:25 00:25:59.03 00:51:04.32 01:15:53.43 00:25:59.03 00:25:05.29 00:24:49.11
15 13 DOBKOWSKI TOMASZ M 12 GORĘCZYNO OSIEM Z HAKIEM m 31+ 9 9 km 7.09 00:08:27 00:29:50.87 00:53:51.74 01:16:11.53 00:29:50.87 00:24:00.87 00:22:19.79
16 14 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 13 RUMIA m 31+ 10 9 km 7.05 00:08:30 00:26:10.39 00:51:55.80 01:16:37.39 00:26:10.39 00:25:45.41 00:24:41.59
17 102 WIĘCŁAWSKA MAGDALENA K 4 GDAŃSK OCR PARK TEAM k 31+ 3 9 km 7 00:08:34 00:25:17.37 00:50:53.57 01:17:10.28 00:25:17.37 00:25:36.20 00:26:16.71
18 55 LIPIŃSKI TOMASZ M 14 RYBAKI m 31+ 11 9 km 6.94 00:08:38 00:25:36.86 00:52:04.73 01:17:49.21 00:25:36.86 00:26:27.87 00:25:44.48
19 39 KLEIN KAMIL M 15 EGIERTOWO m 18-30 4 9 km 6.93 00:08:39 00:25:38.32 00:52:05.86 01:17:54.07 00:25:38.32 00:26:27.54 00:25:48.21
20 46 KROPIDŁOWSKI SŁAWOMIR M 16 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA m 31+ 12 9 km 6.93 00:08:39 00:26:01.89 00:52:24.06 01:17:55.54 00:26:01.89 00:26:22.17 00:25:31.48
21 118 STALKA PRZEMYSŁAW M 17 m 31+ 13 9 km 6.88 00:08:43 00:27:22.53 00:54:16.48 01:18:29.63 00:27:22.53 00:26:53.95 00:24:13.15
22 98 TOCHA ZBIGNIEW M 18 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 31+ 14 9 km 6.86 00:08:45 00:27:05.68 00:53:09.09 01:18:45.56 00:27:05.68 00:26:03.41 00:25:36.47
23 42 KOLASSA RYSZARD M 19 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 31+ 15 9 km 6.85 00:08:45 00:27:38.33 00:53:14.58 01:18:47.05 00:27:38.33 00:25:36.25 00:25:32.47
24 52 KULGOWSKI ARKADIUSZ M 20 PARSZEWO m 31+ 16 9 km 6.79 00:08:50 00:25:43.25 00:52:01.24 01:19:30.45 00:25:43.25 00:26:17.99 00:27:29.21
25 34 KESLINKA PIOTR M 21 GDAŃSK m 31+ 17 9 km 6.78 00:08:51 00:30:12.39 00:55:25.42 01:19:41.70 00:30:12.39 00:25:13.03 00:24:16.28
26 35 KLASA JAN M 22 NOWY KLINCZ AKADEMIA BIEGOWA KOSCIERZYNA m 18-30 5 9 km 6.75 00:08:53 00:27:10.97 00:53:12.53 01:19:59.70 00:27:10.97 00:26:01.56 00:26:47.17
27 100 TURZYŃSKI KAROL M 23 GDAŃSK OSIEM Z HAKIEM m 31+ 18 9 km 6.7 00:08:57 00:26:49.43 00:53:01.61 01:20:33.37 00:26:49.43 00:26:12.18 00:27:31.76
28 80 SKOWROŃSKI ANDRZEJ M 24 MALBORK BYLEDOBIEC TEAM m 31+ 19 9 km 6.61 00:09:04 00:25:52.37 00:53:23.96 01:21:38.02 00:25:52.37 00:27:31.59 00:28:14.06
29 110 ZIEMANN TOMASZ M 25 TCZEW CROSSELITE m 31+ 20 9 km 6.48 00:09:15 00:26:47.64 00:54:08.61 01:23:22.46 00:26:47.64 00:27:20.97 00:29:13.85
30 103 ŻÓŁĆ SEBASTIAN M 26 ZBYCHOWO m 31+ 21 9 km 6.44 00:09:19 00:30:55.26 00:57:49.12 01:23:51.26 00:30:55.26 00:26:53.86 00:26:02.14
31 89 SZCZYGLAK MARIUSZ M 27 TCZEW CROSSELITE m 31+ 22 9 km 6.42 00:09:21 00:28:14.43 00:57:06.72 01:24:09.82 00:28:14.43 00:28:52.29 00:27:03.10
32 50 KUJAWA MARCIN M 28 GDAŃSK OCR PARK TEAM m 31+ 23 9 km 6.41 00:09:21 00:27:27.18 00:55:41.81 01:24:15.27 00:27:27.18 00:28:14.63 00:28:33.46
33 88 SUSZEK PAWEŁ M 29 GAŃSK m 31+ 24 9 km 6.4 00:09:22 00:27:36.62 00:55:52.00 01:24:25.76 00:27:36.62 00:28:15.38 00:28:33.76
34 41 KOBUS JAN M 30 CHOJNICE m 31+ 25 9 km 6.32 00:09:29 00:27:52.87 00:56:39.12 01:25:28.23 00:27:52.87 00:28:46.25 00:28:49.11
35 120 RAHOZA SZYMON M 31 m 31+ 26 9 km 6.29 00:09:32 00:28:33.48 00:57:45.43 01:25:48.50 00:28:33.48 00:29:11.95 00:28:03.07
36 65 OKRÓJ-SITTERLEE MARIOLA K 5 ZGORZAŁE k 31+ 4 9 km 6.28 00:09:32 00:27:48.67 00:56:54.48 01:25:56.92 00:27:48.67 00:29:05.81 00:29:02.44
37 21 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K 6 LINIEWO k 31+ 5 9 km 6.27 00:09:34 00:29:45.84 00:58:34.39 01:26:09.13 00:29:45.84 00:28:48.55 00:27:34.74
38 26 GRZELECKI SEBASTIAN M 32 JUSZKOWO ST RUNNERS m 31+ 27 9 km 6.25 00:09:36 00:29:08.18 00:58:03.47 01:26:26.40 00:29:08.18 00:28:55.29 00:28:22.93
39 71 POTULSKI PIOTR M 33 BORKOWO m 31+ 28 9 km 6.23 00:09:37 00:30:59.79 00:59:04.52 01:26:37.14 00:30:59.79 00:28:04.73 00:27:32.62
40 81 SKRZYŃSKI SYLWESTER M 34 TUCHOM SKS VIGO TUCHOM m 31+ 29 9 km 6.2 00:09:41 00:31:08.54 00:59:55.66 01:27:09.80 00:31:08.54 00:28:47.12 00:27:14.14
41 29 JAN MIKOŁAJ M 35 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA m 18-30 6 9 km 6.17 00:09:43 00:30:12.96 00:59:06.80 01:27:32.09 00:30:12.96 00:28:53.84 00:28:25.29
42 28 JAN JAROSLAW M 36 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA m 31+ 30 9 km 6.17 00:09:43 00:30:09.94 00:59:04.10 01:27:34.47 00:30:09.94 00:28:54.16 00:28:30.37
43 79 SCHUMERTL TOMASZ M 37 GDAŃSK OSIEM Z HAKIEM m 31+ 31 9 km 6.08 00:09:51 00:29:52.89 00:59:30.07 01:28:46.30 00:29:52.89 00:29:37.18 00:29:16.23
44 70 PŁOTKA KAROL M 38 OSTROWO m 18-30 7 9 km 6.07 00:09:52 00:29:15.57 00:58:40.64 01:28:54.46 00:29:15.57 00:29:25.07 00:30:13.82
45 59 LUBECKI TOMASZ M 39 SARNOWY m 31+ 32 9 km 6.06 00:09:53 00:29:08.91 00:59:38.50 01:29:03.28 00:29:08.91 00:30:29.59 00:29:24.78
46 96 ŚWIĘTOSŁAWSKI ŁUKASZ M 40 GARDEJA m 31+ 33 9 km 6.06 00:09:54 00:30:18.65 00:59:48.69 01:29:07.22 00:30:18.65 00:29:30.04 00:29:18.53
47 82 SOBOCIŃSKA OLGA K 7 GDYNIA k 31+ 6 9 km 6.05 00:09:55 00:29:33.48 00:59:49.31 01:29:16.97 00:29:33.48 00:30:15.83 00:29:27.66
48 15 FALKOWSKI JACEK M 41 SŁUPSK m 31+ 34 9 km 5.85 00:10:15 00:32:12.84 01:01:53.16 01:32:15.29 00:32:12.84 00:29:40.32 00:30:22.13
49 43 KONKOL KAZIMIERZ M 42 SŁUPSK m 31+ 35 9 km 5.85 00:10:15 00:32:14.24 01:01:52.93 01:32:15.66 00:32:14.24 00:29:38.69 00:30:22.73
50 30 JANIKOWSKI DOMINIK M 43 POPIA GÓRA m 18-30 8 9 km 5.82 00:10:18 00:29:20.08 00:59:18.97 01:32:45.97 00:29:20.08 00:29:58.89 00:33:27.00
51 99 TURZYŃSKI GRZEGORZ M 44 KOBYSEWO OSIEM Z HAKIEM m 31+ 36 9 km 5.81 00:10:19 00:30:52.87 01:02:10.03 01:32:54.30 00:30:52.87 00:31:17.16 00:30:44.27
52 60 MEDERSKI BARTOSZ M 45 GDAŃSK m 31+ 37 9 km 5.81 00:10:19 00:31:50.06 01:02:28.27 01:32:56.62 00:31:50.06 00:30:38.21 00:30:28.35
53 94 SZYNWELSKA BEATA K 8 CHOJNICE k 31+ 7 9 km 5.8 00:10:20 00:34:56.32 01:04:36.28 01:33:08.14 00:34:56.32 00:29:39.96 00:28:31.86
54 112 ŻMIJA DARIUSZ M 46 CHARZYKOWY m 31+ 38 9 km 5.8 00:10:20 00:35:01.51 01:04:36.01 01:33:08.73 00:35:01.51 00:29:34.50 00:28:32.72
55 53 LASKA TOMASZ M 47 KOŚCIERZYNA QUARANTINE TRENEIRO m 18-30 9 9 km 5.73 00:10:27 00:32:05.10 01:03:48.26 01:34:10.17 00:32:05.10 00:31:43.16 00:30:21.91
56 47 KRUMPAL DOMINIK M 48 BORKOWO m 31+ 39 9 km 5.69 00:10:32 00:30:41.67 01:02:06.63 01:34:53.62 00:30:41.67 00:31:24.96 00:32:46.99
57 6 BOBROWSKI DAWID M 49 GDAŃSK OCR PARK TEAM m 31+ 40 9 km 5.62 00:10:41 00:31:20.64 01:04:00.82 01:36:10.09 00:31:20.64 00:32:40.18 00:32:09.27
58 97 TAŃSKI MICHAŁ M 50 GDAŃSK m 31+ 41 9 km 5.58 00:10:44 00:34:07.44 01:07:17.60 01:36:42.56 00:34:07.44 00:33:10.16 00:29:24.96
59 24 GRODECKA AGNIESZKA K 9 PRUSZCZ GDAŃSKI ŚLIMAK BIEGA k 31+ 8 9 km 5.51 00:10:53 00:31:33.94 01:03:37.72 01:38:05.92 00:31:33.94 00:32:03.78 00:34:28.20
60 37 KLAWIKOWSKI ARKADIUSZ M 51 BRODNICA GÓRNA SAMSON m 31+ 42 9 km 5.5 00:10:54 00:30:09.50 01:03:37.91 01:38:06.10 00:30:09.50 00:33:28.41 00:34:28.19
61 12 DOBKOWSKI PATRYK M 52 GDAŃSK m 18-30 10 9 km 5.5 00:10:54 00:30:54.37 01:03:25.92 01:38:07.12 00:30:54.37 00:32:31.55 00:34:41.20
62 27 IRZYŁOWSKI JACEK M 53 KOBYSEWO m 31+ 43 9 km 5.46 00:10:59 00:31:46.44 01:06:02.46 01:38:59.55 00:31:46.44 00:34:16.02 00:32:57.09
63 19 GĄSIOROWSKI RAFAŁ GĄSIOROWSKI M 54 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM m 31+ 44 9 km 5.45 00:11:01 00:33:19.09 01:08:22.52 01:39:09.30 00:33:19.09 00:35:03.43 00:30:46.78
64 106 ZABROCKI DARIUSZ M 55 KOŚCIERZYNA m 31+ 45 9 km 5.37 00:11:11 00:33:59.20 01:06:06.96 01:40:39.38 00:33:59.20 00:32:07.76 00:34:32.42
65 7 BORUSEWICZ ARKADIUSZ M 56 MIELNO m 31+ 46 9 km 5.24 00:11:27 00:33:18.09 01:08:20.73 01:43:06.16 00:33:18.09 00:35:02.64 00:34:45.43
66 83 SOBOCIŃSKI KAMIL M 57 GDYNIA m 31+ 47 9 km 5.2 00:11:32 00:34:43.05 01:09:07.94 01:43:51.18 00:34:43.05 00:34:24.89 00:34:43.24
67 8 BORUSEWICZ JAGODA K 10 MIELNO k 31+ 9 9 km 5.17 00:11:36 00:33:17.54 01:08:23.79 01:44:32.95 00:33:17.54 00:35:06.25 00:36:09.16
68 56 LIS - WRÓBLEWSKA IWONA LIS - WRÓBLEWSKA K 11 SŁUPSK k 31+ 10 9 km 5.16 00:11:37 00:33:31.98 01:08:23.00 01:44:34.60 00:33:31.98 00:34:51.02 00:36:11.60
69 84 STANKIEWICZ DOMINIK M 58 GDAŃSK m 31+ 48 9 km 5.14 00:11:40 00:33:20.01 01:08:25.46 01:45:02.41 00:33:20.01 00:35:05.45 00:36:36.95
70 2 ATOUN MOHAMED M 59 GDAŃSK m 31+ 49 9 km 5.07 00:11:50 00:29:28.82 01:03:18.01 01:46:31.22 00:29:28.82 00:33:49.19 00:43:13.21
71 3 BŁASZKOWSKA SYLWIA K 12 ŁUBIANA KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW FORREST GUMP k 31+ 11 9 km 5.07 00:11:50 00:33:45.09 01:11:33.20 01:46:32.02 00:33:45.09 00:37:48.11 00:34:58.82
72 4 BŁASZKOWSKI PIOTR M 60 ŁUBIANA KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW FORREST GUMP m 31+ 50 9 km 5.07 00:11:50 00:34:44.56 01:10:37.56 01:46:35.94 00:34:44.56 00:35:53.00 00:35:58.38
73 68 PIANKOWSKA JOANNA K 13 NIEDAMOWO KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW k 31+ 12 9 km 5.07 00:11:50 00:34:51.82 01:10:45.35 01:46:36.14 00:34:51.82 00:35:53.53 00:35:50.79
74 40 KMERA RAFAŁ M 61 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM m 31+ 51 9 km 5.02 00:11:56 00:33:42.68 01:10:49.97 01:47:32.37 00:33:42.68 00:37:07.29 00:36:42.40
75 63 MODZELEWSKA MILENA K 14 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM k 31+ 13 9 km 5 00:12:00 00:40:06.03 01:15:26.41 01:48:00.92 00:40:06.03 00:35:20.38 00:32:34.51
76 75 ROLIŃSKA BARBARA K 15 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM k 31+ 14 9 km 4.95 00:12:08 00:35:39.34 01:12:35.89 01:49:12.02 00:35:39.34 00:36:56.55 00:36:36.13
77 54 LEMPKOWSKA JOANNA K 16 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM k 31+ 15 9 km 4.95 00:12:08 00:35:39.66 01:12:33.61 01:49:12.09 00:35:39.66 00:36:53.95 00:36:38.48
78 76 ROLIŃSKI CEZARY M 62 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM m 31+ 52 9 km 4.94 00:12:08 00:35:35.51 01:12:30.22 01:49:13.20 00:35:35.51 00:36:54.71 00:36:42.98
79 17 FOJUT MARCIN M 63 BYTONIA MORSY ZBLEWO RUN TEAM m 31+ 53 9 km 4.94 00:12:08 00:35:35.85 01:12:34.62 01:49:13.60 00:35:35.85 00:36:58.77 00:36:38.98
80 117 ŻURAWSKI ROBERT M 64 KOŚCIERZYNA m 31+ 54 9 km 4.9 00:12:14 00:33:14.02 01:08:54.77 01:50:09.37 00:33:14.02 00:35:40.75 00:41:14.60
81 116 ŻURAWSKA EWA K 17 KOŚCIERZYNA #PATRYKTRENUJETEAM k 31+ 16 9 km 4.9 00:12:14 00:33:12.43 01:08:56.90 01:50:10.65 00:33:12.43 00:35:44.47 00:41:13.75
82 95 SZYNWELSKA OLGA K 18 CHOJNICE k 18-30 2 9 km 4.87 00:12:19 00:35:30.06 01:13:08.78 01:50:56.21 00:35:30.06 00:37:38.72 00:37:47.43
83 113 ŻMIJA JULIA K 19 CHARZYKOWY k 18-30 3 9 km 4.87 00:12:19 00:35:27.25 01:13:09.34 01:50:57.79 00:35:27.25 00:37:42.09 00:37:48.45
84 87 SUSZEK KRZYSZTOF M 65 GDAŃSK GAIT NIE MARNUJ TLENU m 31+ 55 9 km 4.79 00:12:32 00:35:22.34 01:12:50.23 01:52:50.72 00:35:22.34 00:37:27.89 00:40:00.49
85 101 WASILEWSKI MARCIN M 66 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM m 31+ 56 9 km 4.67 00:12:51 00:36:41.07 01:16:34.38 01:55:39.00 00:36:41.07 00:39:53.31 00:39:04.62
86 64 NIECHOĆKO AGATA K 20 GDAŃSK k 31+ 17 9 km 4.64 00:12:56 00:38:08.53 01:16:35.61 01:56:28.46 00:38:08.53 00:38:27.08 00:39:52.85
87 16 FIBICH DOROTA K 21 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOSCIERZYNA k 31+ 18 9 km 4.63 00:12:56 00:38:13.94 01:16:55.44 01:56:32.18 00:38:13.94 00:38:41.50 00:39:36.74
88 85 STASIŃSKI ADAM M 67 GDAŃSK m 31+ 57 9 km 4.63 00:12:56 00:38:11.84 01:16:36.17 01:56:32.59 00:38:11.84 00:38:24.33 00:39:56.42
89 72 RADZIEŃSKA KAMILA K 22 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM k 31+ 19 9 km 4.59 00:13:03 00:37:23.76 01:16:26.60 01:57:33.24 00:37:23.76 00:39:02.84 00:41:06.64
90 45 KOZAK MICHALINA K 23 GDAŃSK k 31+ 20 9 km 4.59 00:13:03 00:37:24.42 01:16:34.93 01:57:34.58 00:37:24.42 00:39:10.51 00:40:59.65
91 73 RADZIEŃSKI MACIEJ M 68 GDYNIA m 31+ 58 9 km 4.59 00:13:03 00:37:24.84 01:16:29.93 01:57:35.79 00:37:24.84 00:39:05.09 00:41:05.86
92 93 SZWABA MARTA K 24 GDAŃSK k 31+ 21 9 km 4.56 00:13:09 00:39:36.94 01:19:22.47 01:58:26.40 00:39:36.94 00:39:45.53 00:39:03.93
93 32 JAŻDŻEWSKA MONIKA K 25 WIŚLINKA k 31+ 22 9 km 4.56 00:13:09 00:39:38.91 01:19:20.72 01:58:26.95 00:39:38.91 00:39:41.81 00:39:06.23
94 104 ZABOROWSKA KATARZYNA K 26 NAKLA k 18-30 4 9 km 4.55 00:13:10 00:40:07.14 01:19:28.93 01:58:35.29 00:40:07.14 00:39:21.79 00:39:06.36
95 115 ŻÓŁĆ BEATA K 27 ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA k 31+ 23 9 km 4.39 00:13:39 00:39:19.22 01:22:37.86 02:02:57.25 00:39:19.22 00:43:18.64 00:40:19.39
96 111 ZWATYKANICZ MARTYNA K 28 GDYNIA k 31+ 24 9 km 4.39 00:13:39 00:39:14.68 01:22:37.32 02:02:57.34 00:39:14.68 00:43:22.64 00:40:20.02
97 5 BOBKO JOANNA K 29 GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA k 31+ 25 9 km 4.39 00:13:39 00:39:14.85 01:22:37.54 02:02:59.22 00:39:14.85 00:43:22.69 00:40:21.68
98 1 ANDRES KATARZYNA K 30 PRUSZCZ GDANSKI k 31+ 26 9 km 4.39 00:13:39 00:39:15.93 01:22:38.22 02:02:59.35 00:39:15.93 00:43:22.29 00:40:21.13
99 38 KLAWIKOWSKI KACPER M 69 BRODNICA GÓRNA m 18-30 11 9 km 4.28 00:14:01 00:35:45.00 01:17:58.92 02:06:11.67 00:35:45.00 00:42:13.92 00:48:12.75
100 74 RAMCZYK OLIWIA K 31 MAKS k 18-30 5 9 km 4.28 00:14:01 00:35:44.14 01:17:57.53 02:06:13.14 00:35:44.14 00:42:13.39 00:48:15.61
101 22 GÓRSKA AGNIESZKA K 32 GDYNIA BRAK k 31+ 27 9 km 4.16 00:14:24 00:42:30.15 01:24:17.43 02:09:42.27 00:42:30.15 00:41:47.28 00:45:24.84
102 57 LISEK JADWIGA K 33 GDYNIA k 31+ 28 9 km 4.16 00:14:25 00:42:27.61 01:24:18.34 02:09:45.07 00:42:27.61 00:41:50.73 00:45:26.73
103 91 SZULIMOWICZ MACIEJ M 70 GDAŃSK m 31+ 59 9 km 00:34:05.23 01:06:30.07 00:34:05.23 00:32:24.84
104 11 DĘBOWSKI MIKOŁAJ M 71 GDAŃSK m 18-30 12 9 km 00:46:43.51 01:27:08.14 00:46:43.51 00:40:24.63
DNF 25 GRUSZKA BEATA K DNF SWARZEWO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM WOJOWNICZKI TEAM k 31+ DNF 9 km 00:34:01.52 00:34:01.52
DNF 36 KLAWIKOWSKA BEATA K DNF BRODNICA GÓRNA k 31+ DNF 9 km 00:45:11.99 01:40:54.45 00:45:11.99 00:55:42.46
DNF 67 OTREMBA BEATA K DNF ŁĘGOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA DRUŻYNA k 31+ DNF 9 km 00:44:03.11 00:44:03.11
DNF 78 SAJEWICZ MAGDA K DNF GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA k 31+ DNF 9 km 00:40:33.75 00:40:33.75
DNF 92 SZUMIELEWICZ KINGA K DNF BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM k 18-30 DNF 9 km 00:41:39.06 00:41:39.06
DNF 114 ŻOCHOWSKI MARCIN M DNF SOPOT BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM m 31+ DNF 9 km 00:40:27.53 00:40:27.53
DNF 107 ZAGALSKI PIOTR M DNF GDAŃSK m 31+ DNF 9 km 00:47:00.38 00:47:00.38
DNF 122 PIOTROWSKI MAREK M DNF m 31+ DNF 9 km 00:46:07.01 00:46:07.01

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ