Bieg 6km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Dworak Maja Starogard Gdański Polska Bieg 6km Samrun Stg opłacono
2 Górski Marcin Górski Tczew Polska Bieg 6km Lotos Running Team opłacono
3 Sadowska-Choeążak Aneta Unisław Polska Bieg 6km opłacono
4 Nierzwicki Kamil Starogard Gdański Polska Bieg 6km Samrun Stg opłacono
5 Nierzwicki Filip Góra Polska Bieg 6km Samrun Stg opłacono
6 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Polska Bieg 6km opłacono
7 Nierzwicki Michał Góra Polska Bieg 6km Samrun Stg opłacono
8 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Polska Bieg 6km Samrun Stg opłacono
9 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Polska Bieg 6km Samrun Stg opłacono
10 Błaszczykiewicz Łukasz Malbork Polska Bieg 6km opłacono
11 Kaszubowski Zenon Malbork Polska Bieg 6km VALDANO TEAM opłacono
12 Gdaniec Konrad Starogard Gdański Polska Bieg 6km opłacono
13 Suszyński Michał Malbork Polska Bieg 6km opłacono
14 Chabowski Tomasz sztum Polska Bieg 6km Sztum Biega opłacono
15 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Polska Bieg 6km opłacono
16 Uciechowski Sławomir Malbork Polska Bieg 6km opłacono
17 Turowicz Krzysztof KWIDZYN Polska Bieg 6km opłacono
18 Balmas Piotr Kwidzyn Polska Bieg 6km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
19 Grynis Paweł Elbląg Polska Bieg 6km SP 14 Elbląg opłacono
20 Caban Krzysztof Elbląg Polska Bieg 6km Zaczynam Truchtać opłacono
21 Rudzki Adam Sztum Polska Bieg 6km opłacono
22 Łokucijewski Patryk Gdańsk Polska Bieg 6km Babillonia Babieniec opłacono
23 Matyszewski Jarosław Gdańsk Polska Bieg 6km opłacono
24 Hinc Aldona Gdańsk Polska Bieg 6km Żarta Wataha opłacono
25 GUZ Robert Tczew Polska Bieg 6km opłacono
26 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska Bieg 6km opłacono
27 Plackowska Kamila Malbork Polska Bieg 6km opłacono
28 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska Bieg 6km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
29 Suchomski Marcin Nowy Staw Polska Bieg 6km Nowy Staw Biega opłacono
30 Wicińska Magdalena Kutno Polska Bieg 6km opłacono
31 Orzechowska Agnieszka Orzechowska Tczew Polska Bieg 6km opłacono
32 Gadacz Jacek Sadlinki Polska Bieg 6km opłacono
33 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska Bieg 6km Runpassion.pl TEAM opłacono
34 Lang Paweł GDAŃSK Polska Bieg 6km Kujawscy Runners opłacono
35 JERZYK ROBERT KANICZKI Polska Bieg 6km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
36 Bieńkowski Dawid Malbork Polska Bieg 6km First Malbork Team opłacono
37 Kozłowski Patryk Malbork Polska Bieg 6km opłacono
38 Bombas Jacek Grudziądz Polska Bieg 6km opłacono
39 Kozłowska Aleksandra Malbork Polska Bieg 6km opłacono
40 Książek Patrycja Maja Elbląg Polska Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
41 Krupieńska Ewa Elbląg Polska Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
42 Pawłowska Beata Elbląg Polska Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
43 Pawłowski Krzysztof Elbląg Polska Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
44 Skorek arkadiusz Kończewice Polska Bieg 6km MiłoRUN opłacono
45 Bzdręga Malwina Elbląg Polska Bieg 6km opłacono
46 Herzberg Przemysław Toruń Polska Bieg 6km ProAmators opłacono
47 Motylski Stanisław Gdynia Polska Bieg 6km Flex Runners opłacono
48 Kuciński Łukasz Elbląg Polska Bieg 6km opłacono
49 Hinc Stanisław Kowale Polska Bieg 6km Żarta Watacha opłacono
50 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Polska Bieg 6km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
51 Klasa Michał Mściszewice Polska Bieg 6km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
52 Lewańczyk Marcin Stężyca Polska Bieg 6km Metrożercy opłacono
53 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie Polska Bieg 6km Runbasador opłacono
54 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Polska Bieg 6km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono
55 Pokojski Andrzej Braniewo Polska Bieg 6km HDK PCK "KROPELKA" opłacono
56 Horbacz Dariusz Sosnowiec Polska Bieg 6km opłacono
57 Sidorowicz Anna Stogi Polska Bieg 6km opłacono
58 Gładysz Edyta Świecie Polska Bieg 6km Gładziorki opłacono
59 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE Polska Bieg 6km Gładziorki opłacono
60 Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska Sadlinki Polska Bieg 6km opłacono
61 Brodzik Martyna Malbork Polska Bieg 6km opłacono
62 Borkowska Justyna Sadlinki Polska Bieg 6km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
63 Prokop Anna Elbląg Polska Bieg 6km PROKOPKI opłacono
64 Prokop Mariusz ELBLĄG Polska Bieg 6km PROKOPKI opłacono
65 Heland Grzegorz Gdańsk Polska Bieg 6km opłacono
66 Janczuk Piotr Elbląg Polska Bieg 6km Bridge 4 opłacono
67 Zdanowicz Paweł Elbląg Polska Bieg 6km Biegam bo lubię opłacono
68 Dordzik Małgorzata Elbląg Polska Bieg 6km opłacono
69 Laskowska Edyta Elbląg Polska Bieg 6km opłacono
70 Pilski Andrzej Frombork Polska Bieg 6km Barefoot Runners Society opłacono
71 Karczewski Andrzej Sztutowo Polska Bieg 6km opłacono
72 kesz-karczewska magdalena sztutowo Polska Bieg 6km opłacono
73 Wolski Kamil Gdynia Polska Bieg 6km opłacono
74 Trupinda Janusz Pruszcz Gdański Polska Bieg 6km Muzeum Zamkowe w Malborku opłacono
75 Hapke Tomasz Wilkowo Polska Bieg 6km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
76 Baran Seweryn Gołczewo Polska Bieg 6km Świat Płytek u Kryspina opłacono
77 Kamińska Joanna Aniołowo Polska Bieg 6km opłacono
78 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Polska Bieg 6km opłacono
79 Maciejewski Paweł Tczew Polska Bieg 6km FLEX RUNNERS opłacono
80 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Polska Bieg 6km drużyna szpiku opłacono
81 Sulawiak Anna Tczew Polska Bieg 6km FLEX RUNNERS opłacono
82 Malek Andrzej Koscierzyna Polska Bieg 6km Atlas Running Team opłacono
83 Wojanowska Maryla Grudziądz Polska Bieg 6km Biegam bo lubię opłacono
84 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Polska Bieg 6km Biegam bo lubię opłacono
85 Krawczak Anna Czersk Polska Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
86 Nieżurawska Robert Czersk Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
87 Nieżurawska Ewa Czersk Polska Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
88 Fierek Bożena Czersk Polska Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
89 Wiejak Natalia Malbork Polska Bieg 6km Crossgym Malbork opłacono
90 Leymann Mirosław Malbork Polska Bieg 6km opłacono
91 Gradzik-Zaborowska Natalia Malbork Polska Bieg 6km CrossGym Malbork opłacono
92 Krusiński Mirosław Sztum Polska Bieg 6km opłacono
93 Hellwig Bartek Malbork Polska Bieg 6km CrossGym Malbork opłacono
94 Partyka Robert Malbork Polska Bieg 6km Muzeum Zamkowe Malbork opłacono
95 Ruminski Daniel Grobelno Polska Bieg 6km opłacono
96 Urbanowicz Agnieszka Grobelno Polska Bieg 6km opłacono
97 kłosiewicz wojciech Elbląg Polska Bieg 6km opłacono
98 Jaworska Beata Gdańsk Polska Bieg 6km Flex Runners opłacono
99 sojka zbigniew malbork Polska Bieg 6km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono
100 Jerzyk Paweł Wiśliny Polska Bieg 6km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono


Wyświetleń: 11768

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ