Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefańczyk Teresa | Aleksandrów Łódzki | Polska | Bieg 6km | limit osiągnięty | |
2 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
3 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
4 | Saluk Marcin | Banino | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
5 | Kraśniewski Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
6 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg 6km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
7 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | Bieg 6km | A.M.G.-BRANIEWO | limit osiągnięty |
8 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg 6km | HDK PCK "KROPELKA" | opłacono |
9 | CZAPIEWSKA MAŁGORZATA | Brodnica | Polska | Bieg 6km | BRODNICA BIEGA | opłacono |
10 | CZAPIEWSKI MACIEJ | Brodnica | Polska | Bieg 6km | BRODNICA BIEGA | opłacono |
11 | Wilma Patrycja | Bydgoszcz | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
12 | Wilma Paweł | Bydgoszcz | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
13 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg 6km | Florian Chojnice | opłacono |
14 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg 6km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
15 | Fierek Leszek | Czersk | Polska | Bieg 6km | Aktywni Borowiacy Czersk | limit osiągnięty |
16 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | Bieg 6km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
17 | Nieżurawska Robert | Czersk | Bieg 6km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | |
18 | Krawczak Anna | Czersk | Polska | Bieg 6km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
19 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg 6km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
20 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg 6km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
21 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 6km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
22 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 6km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
23 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
24 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 6km | Dzierzgoń Team | opłacono |
25 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
26 | BANACH KRZYSZTOF | Elbląg | Polska | Bieg 6km | 9BKPanc Braniewo | opłacono |
27 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
28 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
29 | Weredycka Monika | Elbląg | Bieg 6km | opłacono | ||
30 | Typański Roman | Elbląg | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
31 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg 6km | limit osiągnięty | |
32 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
33 | kłosiewicz wojciech | Elbląg | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
34 | Laskowska Edyta | Elbląg | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
35 | Dordzik Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
36 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Biegam bo lubię | opłacono |
37 | Janczuk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Bridge 4 | opłacono |
38 | Prokop Mariusz | ELBLĄG | Polska | Bieg 6km | PROKOPKI | opłacono |
39 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg 6km | PROKOPKI | opłacono |
40 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
41 | Bzdręga Malwina | Elbląg | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
42 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
43 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
44 | Krupieńska Ewa | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
45 | Książek Patrycja Maja | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
46 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg 6km | Zaczynam Truchtać | opłacono |
47 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg 6km | SP 14 Elbląg | opłacono |
48 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | Bieg 6km | #nessitimeElblag | limit osiągnięty |
49 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | Bieg 6km | Barefoot Runners Society | opłacono |
50 | Jaworska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg 6km | Flex Runners | opłacono |
51 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg 6km | OCEANIC | limit osiągnięty |
52 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
53 | Lang Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg 6km | Kujawscy Runners | opłacono |
54 | Hinc Aldona | Gdańsk | Polska | Bieg 6km | Żarta Wataha | opłacono |
55 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
56 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg 6km | Babillonia Babieniec | opłacono |
57 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg 6km | limit osiągnięty | |
58 | Wolski Kamil | Gdynia | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
59 | Motylski Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg 6km | Flex Runners | opłacono |
60 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg 6km | Runpassion.pl TEAM | opłacono |
61 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Bieg 6km | FLEX RUNNERS | opłacono |
62 | Baran Seweryn | Gołczewo | Polska | Bieg 6km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono |
63 | Nierzwicki Michał | Góra | Polska | Bieg 6km | Samrun Stg | opłacono |
64 | Nierzwicki Filip | Góra | Polska | Bieg 6km | Samrun Stg | opłacono |
65 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
66 | Ruminski Daniel | Grobelno | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
67 | Koszykowski Mirek | Gronowo Elbląskie | Polska | Bieg 6km | Runbasador | opłacono |
68 | Bociek Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
69 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg 6km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
70 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg 6km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
71 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg 6km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
72 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg 6km | Biegam bo lubię | opłacono |
73 | Wojanowska Maryla | Grudziądz | Polska | Bieg 6km | Biegam bo lubię | opłacono |
74 | Bombas Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
75 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
76 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
77 | Latawiec Anna | Kamela ul.przywidzka 21 | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
78 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg 6km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
79 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | Bieg 6km | limit osiągnięty | |
80 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg 6km | MiłoRUN | opłacono |
81 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg 6km | Atlas Running Team | opłacono |
82 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg 6km | Żarta Watacha | opłacono |
83 | Wicińska Magdalena | Kutno | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
84 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
85 | Bebecki Radosław | Kwidzyn | Polska | Bieg 6km | Flex Runners | opłacono |
86 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg 6km | drużyna szpiku | opłacono |
87 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 6km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
88 | Turowicz Krzysztof | KWIDZYN | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
89 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg 6km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono |
90 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg 6km | limit osiągnięty | |
91 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg 6km | Pracownik Muzeum Zamkowego w Malborku | opłacono |
92 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
93 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg 6km | Beztlenowi Malbork/GK Malbork | opłacono |
94 | Dymski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg 6km | limit osiągnięty | |
95 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg 6km | FLEX RUNNERS | opłacono |
96 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg 6km | Dąbrowski Team | opłacono |
97 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Bieg 6km | opłacono | |
98 | Molasy Tomasz | Malbork | Polska | Bieg 6km | Aktywnie z Molkami | opłacono |
99 | Molasy Dorota | Malbork | Polska | Bieg 6km | Aktywnie z Molkami | limit osiągnięty |
100 | Markowska Oktawia | Malbork | Polska | Bieg 6km | opłacono |
Wyświetleń: 13801