BIEG ORAZ MARSZ NW WAŁAMI VON PLAUENA
Nordic Walking 4km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Filip Anna Gdynia Nordic Walking 4km opłacono
2 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 4km morsik weteran opłacono
3 Skweres Adriana Pelplin Nordic Walking 4km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
4 Śledziewski Bogdan Reda Nordic Walking 4km Nordic Walking Pasłęk opłacono
5 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 4km opłacono
6 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 4km opłacono
7 Szpalerska Mirosława Sztum Nordic Walking 4km opłacono
8 Mazur Renata Wrocław Nordic Walking 4km BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
9 Rozewicz Bogumila TCZEW Nordic Walking 4km BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
10 Chabowska Grażyna Sztum Nordic Walking 4km Sztum Biega opłacono
11 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic Walking 4km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
12 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 4km opłacono
13 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 4km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
14 Stranc Jacek Stranc Toruń Nordic Walking 4km opłacono
15 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking 4km opłacono
16 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking 4km opłacono
17 Żak Kamila Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
18 Mazur Katarzyna Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
19 Misztal Anna Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
20 GIBAS ASIA ELBLĄG Nordic Walking 4km BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
21 GIBAS SŁAWOMIR ELBLĄG Nordic Walking 4km BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
22 Kuś Maria Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
23 Kuś Elżbieta Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
24 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
25 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 4km TheMostBeautifulTeam opłacono
26 Lewańczyk Sylwia STĘŻYCA Nordic Walking 4km Metrożercy opłacono
27 Kowalczyk Adam Grudziądz Nordic Walking 4km opłacono
28 Górska Katarzyna Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
29 Pękalska Monika Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
30 Gzylkowiak Sławomir Wronki Nordic Walking 4km opłacono
31 Gorczyńska Anna Malbork Nordic Walking 4km opłacono
32 Przyborkiewicz Gosia Toruń Nordic Walking 4km Pierniki Toruń opłacono
33 Przyborkiewicz Kriss Toruń Nordic Walking 4km Pierniki Toruń opłacono
34 Pancek Hanna Bydgoszcz Nordic Walking 4km TadMax opłacono
35 Perlik Ewa zielonka Nordic Walking 4km TadMax opłacono
36 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking 4km Nordic Walking Pasłęk opłacono
37 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 4km opłacono
38 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 4km FLEX opłacono
39 Dziedzic Marcin Malbork, New Nordic Walking 4km FLEX RUNNERS opłacono
40 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 4km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
41 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 4km opłacono
42 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 4km Face Nordic Walking Team opłacono
43 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 4km Face Nordic Walking Team opłacono
44 Perlik Wiesław Zielonka Nordic Walking 4km opłacono
45 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic Walking 4km opłacono
46 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking 4km opłacono
47 Typańska Monika Elbląg Nordic Walking 4km opłacono
48 Banach Janina Elbląg Nordic Walking 4km EKO GRYF opłacono
49 Dziennik Sabina Świecie Nordic Walking 4km Dziennik opłacono
50 Zalewski Przemysław Starogard Gdanski Nordic Walking 4km Baziuru Team opłacono
51 Zalewska Karolina Starogard Gdański Nordic Walking 4km Baziuru Team opłacono
52 Strzelecka Paulina Strzelecka Malbork Nordic Walking 4km opłacono
53 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz Nordic Walking 4km opłacono
54 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 4km GOSIR OSIELSKO opłacono
55 PĘK Małgorzata GRUPA Nordic Walking 4km opłacono
56 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 4km opłacono
57 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 4km GOSIR OSIELSKO opłacono
58 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Nordic Walking 4km GK MALBORK opłacono
59 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 4km opłacono
60 Krawczyk Monika Malbork Nordic Walking 4km opłacono
61 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 4km Esja Team opłacono
62 Zima Jolanta Dzierzgoń Nordic Walking 4km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
63 Zientkiewicz Aga Banino Nordic Walking 4km Esja Team opłacono
64 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 4km opłacono
65 Wasilewska Emilia Gdańsk Nordic Walking 4km opłacono
66 Kusiak Maria Gdańsk Nordic Walking 4km opłacono
67 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 4km opłacono
68 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 4km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
69 Saluk Izabela Juszkowo Nordic Walking 4km Sapiące Gazele opłacono
70 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 4km opłacono


Wyświetleń: 8019

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ