III Piwna Mila Dzierzgoń Team - Zapisy Indywidualne - 30 lecie Browaru Gościszewo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Start Indywidualny DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono on-line
2 Paszkowski Stanisław Malbork Start Indywidualny opłacono on-line
3 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
4 Kotlenga Przemysław Iława Start Indywidualny S4H opłacono on-line
5 KUCIŃSKI ZBIGNIEW DZIERZGOŃ Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
6 Żemojtel Marek Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
7 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
8 Wiecki Adam Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
9 Soczewka Grzegorz Warszawa Start Indywidualny BeerTeam opłacono on-line
10 Burchart Monika Wejherowo Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
11 Szturo Marta Braniewo Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
12 Niewińska Dominika Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
13 sowa Sylwester Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
14 Jakóbiak Bartłomiej Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
15 Toporek Rafał Przodkowo Start Indywidualny Polipack Team GWE opłacono on-line
16 Siuda Adam Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
17 Nadolna Alicja MALBORK Start Indywidualny kijowy folk opłacono on-line
18 Skowronski Darek Dzierzgon Start Indywidualny Dzierzgon Team opłacono on-line
19 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
20 Brzuszkiewicz Sebastian Mortąg Start Indywidualny Dachy Zielińscy opłacono on-line
21 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
22 Wróblewski Dawid Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
23 Pierzchało Jan Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
24 Caban Krzysztof Elbląg Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
25 Kubiak Paweł Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
26 Skwara Maciej Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
27 Łęgowska Ania Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
28 Rybski Cezary Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
29 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
30 Szulc Kacper Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
31 Wójcik Piotr PRABUTY Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
32 Towarnicka Izabela Gdynia Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
33 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Indywidualny Elite Team opłacono on-line
34 Węgrzynowski Grzegosz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
35 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
36 Antoniewicz Marcin Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
37 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
38 Sowa Renata Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
39 Bieńkowski Dawid Malbork Start Indywidualny First Malbork Team opłacono on-line
40 Tałuć Łukasz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
41 Młodawski Rafał Susz Start Indywidualny Klub Polska Biega opłacono on-line
42 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
43 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 2438

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ