III Piwna Mila Dzierzgoń Team - Zapisy Indywidualne - 30 lecie Browaru Gościszewo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Burchart Monika Wejherowo Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
2 Szturo Marta Braniewo Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
3 Skowronski Darek Dzierzgon Start Indywidualny Dzierzgon Team opłacono on-line
4 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
5 KUCIŃSKI ZBIGNIEW DZIERZGOŃ Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
6 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
7 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
8 Węgrzynowski Grzegosz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
9 Pierzchało Jan Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
10 Caban Krzysztof Elbląg Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
11 Niewińska Dominika Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
12 sowa Sylwester Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
13 Tałuć Łukasz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
14 Sowa Renata Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
15 Antoniewicz Marcin Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
16 Jakóbiak Bartłomiej Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
17 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Start Indywidualny Wataha Łączy Nas Bieganie 40.00 PLN
18 Sobieś Alina Gardeja Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega 40.00 PLN
19 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Indywidualny Elite Team opłacono on-line
20 Towarnicka Izabela Gdynia Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
21 Męczykowski Oskar Grabówko Start Indywidualny 40.00 PLN
22 Kwiatkowska Joanna Iława Start Indywidualny Iława Biega 40.00 PLN
23 Kwiatkowski Sebastian Iława Start Indywidualny Iława Biega 40.00 PLN
24 Kotlenga Przemysław Iława Start Indywidualny S4H opłacono on-line
25 Hodyl Katarzyna Jegłownik Start Indywidualny 40.00 PLN
26 Wiecki Adam Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
27 Szulc Kacper Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
28 Wróblewski Dawid Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
29 Siuda Adam Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
30 Dziedzic Rafał Kwidzyn Start Indywidualny Traktor Team Gmina Kwidzyn 40.00 PLN
31 Rybski Cezary Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
32 Łęgowska Ania Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
33 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
34 Żemojtel Marek Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
35 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
36 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
37 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
38 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
39 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
40 Paszkowski Stanisław Malbork Start Indywidualny opłacono on-line
41 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK Start Indywidualny 40.00 PLN
42 Bieńkowski Dawid Malbork Start Indywidualny First Malbork Team opłacono on-line
43 Nadolna Alicja MALBORK Start Indywidualny kijowy folk opłacono on-line
44 Brzuszkiewicz Sebastian Mortąg Start Indywidualny Dachy Zielińscy opłacono on-line
45 Kubiak Paweł Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
46 Skwara Maciej Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
47 Wójcik Piotr PRABUTY Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
48 Toporek Rafał Przodkowo Start Indywidualny Polipack Team GWE opłacono on-line
49 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Start Indywidualny DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono on-line
50 Młodawski Rafał Susz Start Indywidualny Klub Polska Biega opłacono on-line
51 Soczewka Grzegorz Warszawa Start Indywidualny BeerTeam opłacono on-line


Wyświetleń: 2110

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ