III Piwna Mila Dzierzgoń Team - Zapisy Indywidualne - 30 lecie Browaru Gościszewo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Węgrzynowski Grzegosz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
2 Siuda Adam Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
3 Wiecki Adam Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
4 Męczykowski Oskar Grabówko Start Indywidualny
5 Pierzchało Jan Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
6 Paszkowski Stanisław Malbork Start Indywidualny opłacono on-line
7 Szulc Kacper Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
8 Niewińska Dominika Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
9 Hodyl Katarzyna Jegłownik Start Indywidualny
10 sowa Sylwester Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
11 Żemojtel Marek Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
12 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK Start Indywidualny
13 Tałuć Łukasz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
14 Wróblewski Dawid Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
15 Sowa Renata Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
16 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
17 Antoniewicz Marcin Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
18 Jakóbiak Bartłomiej Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
19 Skowronski Darek Dzierzgon Start Indywidualny Dzierzgon Team opłacono on-line
20 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
21 Soczewka Grzegorz Warszawa Start Indywidualny BeerTeam opłacono on-line
22 Brzuszkiewicz Sebastian Mortąg Start Indywidualny Dachy Zielińscy opłacono on-line
23 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Start Indywidualny DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono on-line
24 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
25 KUCIŃSKI ZBIGNIEW DZIERZGOŃ Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
26 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
27 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Indywidualny Elite Team opłacono on-line
28 Bieńkowski Dawid Malbork Start Indywidualny First Malbork Team opłacono on-line
29 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
30 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
31 Sobieś Alina Gardeja Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega
32 Kwiatkowska Joanna Iława Start Indywidualny Iława Biega
33 Kwiatkowski Sebastian Iława Start Indywidualny Iława Biega
34 Nadolna Alicja MALBORK Start Indywidualny kijowy folk opłacono on-line
35 Młodawski Rafał Susz Start Indywidualny Klub Polska Biega opłacono on-line
36 Kubiak Paweł Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
37 Skwara Maciej Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
38 Rybski Cezary Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
39 Wójcik Piotr PRABUTY Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
40 Łęgowska Ania Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
41 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
42 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
43 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
44 Toporek Rafał Przodkowo Start Indywidualny Polipack Team GWE opłacono on-line
45 Kotlenga Przemysław Iława Start Indywidualny S4H opłacono on-line
46 Towarnicka Izabela Gdynia Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
47 Burchart Monika Wejherowo Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
48 Dziedzic Rafał Kwidzyn Start Indywidualny Traktor Team Gmina Kwidzyn
49 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Start Indywidualny Wataha Łączy Nas Bieganie
50 Caban Krzysztof Elbląg Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
51 Szturo Marta Braniewo Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line


Wyświetleń: 2232

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ