III Piwna Mila Dzierzgoń Team - Zapisy Indywidualne - 30 lecie Browaru Gościszewo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzuszkiewicz Sebastian Mortąg Start Indywidualny Dachy Zielińscy opłacono on-line
2 Antoniewicz Marcin Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
3 Bieńkowski Dawid Malbork Start Indywidualny First Malbork Team opłacono on-line
4 Burchart Monika Wejherowo Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
5 Caban Krzysztof Elbląg Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
6 Dziedzic Rafał Kwidzyn Start Indywidualny Traktor Team Gmina Kwidzyn 40.00 PLN
7 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Start Indywidualny Wataha Łączy Nas Bieganie 40.00 PLN
8 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Start Indywidualny DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono on-line
9 Hodyl Katarzyna Jegłownik Start Indywidualny 40.00 PLN
10 Jakóbiak Bartłomiej Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
11 Kotlenga Przemysław Iława Start Indywidualny S4H opłacono on-line
12 Kubiak Paweł Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
13 KUCIŃSKI ZBIGNIEW DZIERZGOŃ Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
14 Kwiatkowska Joanna Iława Start Indywidualny Iława Biega 40.00 PLN
15 Kwiatkowski Sebastian Iława Start Indywidualny Iława Biega 40.00 PLN
16 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
17 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
18 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
19 Męczykowski Oskar Grabówko Start Indywidualny 40.00 PLN
20 Młodawski Rafał Susz Start Indywidualny Klub Polska Biega opłacono on-line
21 Nadolna Alicja MALBORK Start Indywidualny kijowy folk opłacono on-line
22 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK Start Indywidualny 40.00 PLN
23 Niewińska Dominika Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
24 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
25 Paszkowski Stanisław Malbork Start Indywidualny opłacono on-line
26 Pierzchało Jan Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
27 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Indywidualny Elite Team opłacono on-line
28 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
29 Rybski Cezary Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
30 Siuda Adam Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
31 Skowronski Darek Dzierzgon Start Indywidualny Dzierzgon Team opłacono on-line
32 Skwara Maciej Poznań Start Indywidualny KS Polidupa opłacono on-line
33 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start Indywidualny Dzierzgoń Team opłacono on-line
34 Sobieś Alina Gardeja Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega 40.00 PLN
35 Soczewka Grzegorz Warszawa Start Indywidualny BeerTeam opłacono on-line
36 Sowa Renata Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
37 sowa Sylwester Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
38 Szturo Marta Braniewo Start Indywidualny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
39 Szulc Kacper Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
40 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
41 Tałuć Łukasz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
42 Toporek Rafał Przodkowo Start Indywidualny Polipack Team GWE opłacono on-line
43 Towarnicka Izabela Gdynia Start Indywidualny Team Deaf opłacono on-line
44 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
45 Węgrzynowski Grzegosz Elbląg Start Indywidualny opłacono on-line
46 Wiecki Adam Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
47 Wójcik Piotr PRABUTY Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
48 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line
49 Wróblewski Dawid Kulice Start Indywidualny opłacono on-line
50 Żemojtel Marek Kwidzyn Start Indywidualny opłacono on-line
51 Łęgowska Ania Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 2105

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ