Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BeerTeam | |||||||||
1 | Soczewka Grzegorz | Warszawa | Start Indywidualny | BeerTeam | opłacono on-line | ||||
DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE | |||||||||
2 | Grubecki Marcin | Raczki Elbląskie | Start Indywidualny | DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE | opłacono on-line | ||||
Dachy Zielińscy | |||||||||
3 | Brzuszkiewicz Sebastian | Mortąg | Start Indywidualny | Dachy Zielińscy | opłacono on-line | ||||
Dzierzgon Team | |||||||||
4 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Start Indywidualny | Dzierzgon Team | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
5 | Smolarczyk Tomasz | Dzierzgoń | Start Indywidualny | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
6 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Start Indywidualny | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
7 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Start Indywidualny | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
8 | KUCIŃSKI ZBIGNIEW | DZIERZGOŃ | Start Indywidualny | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
9 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Start Indywidualny | Elite Team | opłacono on-line | ||||
First Malbork Team | |||||||||
10 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Start Indywidualny | First Malbork Team | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
11 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Start Indywidualny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
12 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Start Indywidualny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
13 | Sobieś Alina | Gardeja | Start Indywidualny | Gmina Gardeja Biega | |||||
Iława Biega | |||||||||
14 | Kwiatkowski Sebastian | Iława | Start Indywidualny | Iława Biega | |||||
15 | Kwiatkowska Joanna | Iława | Start Indywidualny | Iława Biega | |||||
KS Polidupa | |||||||||
16 | Kubiak Paweł | Poznań | Start Indywidualny | KS Polidupa | opłacono on-line | ||||
17 | Skwara Maciej | Poznań | Start Indywidualny | KS Polidupa | opłacono on-line | ||||
Klub Polska Biega | |||||||||
18 | Młodawski Rafał | Susz | Start Indywidualny | Klub Polska Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
19 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
20 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
21 | Rybski Cezary | Kwidzyn | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
22 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
23 | Woźniak Grzegorz | Kwidzyn | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
24 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
25 | Toporek Rafał | Przodkowo | Start Indywidualny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
S4H | |||||||||
26 | Kotlenga Przemysław | Iława | Start Indywidualny | S4H | opłacono on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
27 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Start Indywidualny | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
28 | Burchart Monika | Wejherowo | Start Indywidualny | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
29 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Start Indywidualny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||||||
30 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Start Indywidualny | Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||
Zaczynam Truchtać | |||||||||
31 | Szturo Marta | Braniewo | Start Indywidualny | Zaczynam Truchtać | opłacono on-line | ||||
32 | Caban Krzysztof | Elbląg | Start Indywidualny | Zaczynam Truchtać | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
33 | Paszkowski Stanisław | Malbork | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
34 | Pierzchało Jan | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
35 | Wróblewski Dawid | Kulice | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
36 | Siuda Adam | Kwidzyn | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
37 | Szulc Kacper | Kulice | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
38 | Jakóbiak Bartłomiej | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
39 | Męczykowski Oskar | Grabówko | Start Indywidualny | ||||||
40 | sowa Sylwester | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
41 | Niewińska Dominika | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
42 | Hodyl Katarzyna | Jegłownik | Start Indywidualny | ||||||
43 | Węgrzynowski Grzegosz | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
44 | NEUMANN SEBASTIAN | MALBORK | Start Indywidualny | ||||||
45 | Wiecki Adam | Kulice | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
46 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
47 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
48 | Sowa Renata | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
49 | Żemojtel Marek | Kwidzyn | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
50 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Start Indywidualny | opłacono on-line | |||||
kijowy folk | |||||||||
51 | Nadolna Alicja | MALBORK | Start Indywidualny | kijowy folk | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4643