III Piwna Mila Dzierzgoń Team - Zapisy Indywidualne - 30 lecie Browaru Gościszewo

Piwna Mila Dzierzgoń lipiec 2021

Piwna Mila Dzierzgoń lipiec 2021

MSC IMIĘ NAZWISKO NR Start PŁEĆ MIASTO KLUB Czas
1 DAREK SKOWRONSKI 52 M Dzierzgon Dzierzgon Team 0:06:43
2 PRZEMYSŁAW KOTLENGA 47 M Iława S4H 0:07:20
3 MARCIN GRUBECKI 50 M Raczki Elbląskie DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE 0:07:36
4 MARCIN PŁAWSKI 27 M Dzierzgoń Dzierzgoń Team 0:07:37
5 DAWID BIEŃKOWSKI 51 M Malbork First Malbork Team 0:07:55
6 RADOSŁAW MAJEWSKI 29 M Dzierzgoń Dzierzgoń Team 0:07:59
7 KRZYSZTOF CABAN 24 M Elbląg Zaczynam Truchtać 0:08:03
8 ANIA ŁĘGOWSKA 20 K Kwidzyn Kwidzyn Biega 0:08:21
9 KRZYSZTOF TRACZYK 44 M Kwidzyn Kwidzyn Biega 0:08:37
10 BARTŁOMIEJ JAKÓBIAK 34 M Elbląg 0:08:38
11 MACIEJ SKWARA 21 M Poznań KS Polidupa 0:08:46
12 ADAM SIUDA 32 M Kwidzyn 0:08:52
13 SEBASTIAN BRZUSZKIEWICZ 28 M Mortąg Dachy Zielińscy 0:09:03
14 ŁUKASZ TAŁUĆ 4 M Elbląg 0:09:13
15 RAFAŁ MŁODAWSKI 3 M Susz Klub Polska Biega 0:09:14
16 RAFAŁ TOPOREK 33 M Przodkowo Polipack Team GWE 0:09:18
17 TOMASZ SMOLARCZYK 48 M Dzierzgoń Dzierzgoń Team 0:09:21
18 PIOTR WÓJCIK 16 M PRABUTY Kwidzyn Biega 0:09:23
19 Marcin Tałuć 10 M Elbląg 0:09:28
20 SYLWESTER SOWA 36 M Elbląg 0:09:37
21 CEZARY RYBSKI 19 M Kwidzyn Kwidzyn Biega 0:09:39
22 MARTA SZTURO 39 K Braniewo Zaczynam Truchtać 0:09:42
23 MATEUSZ MAŁKOWSKI 1 M Kwidzyn Gmina Gardeja Biega 0:10:21
24 MAREK ŻEMOJTEL 45 M Kwidzyn 0:10:30
25 GABRIELA SŁAWSKA 8 K KWIDZYN Gmina Gardeja Biega 0:10:45
26 PAWEŁ KUBIAK 23 M Poznań KS Polidupa 0:10:56
27 STANISŁAW PASZKOWSKI 49 M Malbork 0:12:16
28 JAN PIERZCHAŁO 25 M Elbląg 0:13:10
29 MONIKA BURCHART 40 K Wejherowo Team Deaf 0:13:44
30 IZABELA TOWARNICKA 13 K Gdynia Team Deaf 0:14:14
31 MARCIN ANTONIEWICZ 7 M Elbląg 0:14:16
32 RENATA SOWA 5 K Elbląg 0:14:19
33 ALEKSANDRA PRZYBYLSKA 11 K Gdynia Elite Team 0:19:45

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ