Waleczne Dzieciaki - Przygoda na Wyspie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Janeczko Oliwia Bydgoszcz 500m SP 32 Bydgoszcz
302 Mazurkiewicz Michał Bydgoszcz 500m Juventus Academy Bydgoszcz
303 Jurkowski Igor Bydgoszcz 500m SP 65
304 Jurkowska Nadia Bydgoszcz 500m Przedszkole 100 Pociech
305 Olszewska Helenka Bydgoszcz 500m
306 Starczewski Filip Zławieś Mała 500m
307 Okoniewski Adrian Bydgoszcz 500m
308 Okoniewski Kacper Bydgoszcz 500m
309 Niemczewski Alan Bydgoszcz 500m Przedszkole STEP
310 Niemczewska Nikola Bydgoszcz 500m SP28 Bydgoszcz
311 Gryczka Lenka Kcynia 500m Aktywna Kcynia
312 Gryczka Michał Kcynia 500m Aktywna Kcynia
313 Adamczewska Krzysztof Kcynia 500m Aktywna Kcynia
314 Adamczewska Julia Kcynia 500m Aktywna Kcynia
315 Patzer Liliana Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przedszkole Ensino
316 Metzler Maximilian Bydgoszcz 500m
317 Marciniak Antoni Łochowice 500m
318 Służewski Milan Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przedszkole Oliludki
319 Charczuk Aleksandra Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
320 Sieńko Zosia Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy
321 Matuszewski Leon Tryszczyn 500m
322 Dominiak Anastazja Łochowo 500m SP Łochowo
323 Skrzydlewska Martyna Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy
324 Dominiak Zuzanna Łochowo 500m SP Łochowo
325 Skrzydlewska Aneta Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy
326 Badowski Konrad Bydgoszcz 500m ZESPOLAKI
327 Han kacper białe błota 500m
328 Dzikowska Natalia Bydgoszcz 500m SP 47 Bydgoszcz
329 Dzikowska Kinga Bydgoszcz 500m SP 47 Bydgoszcz
330 Zabiełło Michał Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
331 Pipowski Ksawery Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
332 Piętko Szymon Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
333 Piętko Anna Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
334 Rzepka Fabian Stronno 500m
335 Rzepka Tymon Stronno 500m
336 Zachorski Tymon Bydgoszcz 500m Ekolaki
337 Jarzębowska Blanka Bydgoszcz 500m Przedszkole Muchomorek
338 Malczewski Jan Bydgoszcz 500m Przedszkole Akademia Rozwoju Motylek
339 Demska Pola Bydgoszcz 500m
340 Demski Tymon Bydgoszcz 500m
341 Cudak Lena Zławieś Wielka 500m
342 Cudak Nicola Zławieś Wielka 500m
343 Jaroszewska Julia Bydgoszcz 500m
344 Pacholska Nina Białe Błota 500m Przedszkole Korona
345 Pacholski Filip Białe Błota 500m SP BIAŁE BŁOTA
346 Ziemkiewicz Jakub Murowaniec 500m SP BIAŁE BŁOTA
347 Ziemkiewicz Tymon Murowaniec 500m Przedszkole Korona
348 Sochalski Antoni Bydgoszcz 500m
349 Skonieczna Paulina Bydgoszcz 500m Przedszkole akademickie wsg
350 Sochalska Martyna Bydgoszcz 500m przedszkole nr 22 w Bydgoszczy
351 Mądraszewska Alicia Zławieś Mała 500m
352 Mądraszewska Julia zławieś mała 500m
353 Mądraszewska Amelia zławieś mała 500m
354 Lewandowska Tola Drzewce 500m
355 Lewandowska Iga Drzewce 500m
356 Syrociak Nikodem Bydgoszcz 500m
357 Syrociak Leon Bydgoszcz 500m
358 Kubiak NADIA Bydgoszcz 500m Sp 46 Bydgoszcz
359 Konwiński-Kawski Filip Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
360 Różyczka Aleksander Bydgoszcz 500m Sp 64 Bydgoszcz
361 Rudnikowski Jakub Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
362 Rudnikowska Zuzanna Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
363 Wdowiak Hanna Bydgoszcz 500m
364 Maziarczyk Igor Osielsko 500m Przedszkole nr 1 Osielsko
365 Maziarczyk Kornelia Osielsko 500m Przedszkole nr 1 Osielsko
366 Maciejewski Olek Bydgoszcz 500m
367 Maciejewski Wojtek Bydgoszcz 500m
368 Wiśniewska Aleksandra Bydgoszcz 500m Festiwal Biegów Puszczy Bydgoskiej
369 Wiśniewski Adam Bydgoszcz 500m Festiwal Biegów Puszczy Bydgoskiej
370 Piasecka Jagna Bydgoszcz 500m
371 Ginter Antek Lipniki 500m Przedszkole Korona
372 Ginter Wiktor Lipniki 500m Przedszkole Korona
373 Rolla Artur Osielsko 500m
374 Konieczny Kacper Osielsko 500m
375 Bartczak Bartłomiej Bydgoszcz 500m
376 Bartczak Szymon Bydgoszcz 500m
377 Łukaszczyk Jagoda Bydgoszcz 500m
378 Świątek Aleksandra Kruszyn Krajeński 500m Przedszkole Wróżka Białe Błota
379 Mioduszewska Franciszka Bydgoszcz 500m
380 Mioduszewski Władysław Bydgoszcz 500m
381 Piasecki Ryszard Bydgoszcz 500m
382 Kamiński Karol Bydgoszcz 500m
383 Wojewoda Sara Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
384 Wojewoda Eryk Bydgoszcz 500m SP 67 Bydgoszcz
385 Gagacki Szymon Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Skrzat
386 Gagacka Izabela Bydgoszcz 500m SP 63 Bydgoszcz
387 Marchlewicz Dominik Bydgoska 500m Sp. 62 Bydgoszcz
388 Marchlewicz Kamil Bydgoska 500m Sp. 62 Bydgoszcz
389 Przysło Adaś Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
390 Moroszczak Lea Bydgoszcz 500m UKS Błękitny Delfin
391 Przysło Wojtek Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
392 Jabłońska Zosia Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
393 Lewandowski Szymon Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
394 Ciesińska Adrianna Bydgoszcz 500m
395 Kaniewska Sofia Kcynia 500m Aktywna Kcynia
396 Migasiewicz Pola Bydgoszcz 500m Sp60
397 Kaniewski Kacper Kcynia 500m Aktywna Kcynia
398 Janik Konrad Zamość 500m Football Academy Szubin
399 Berg Maja Bydgoszcz 500m
400 Tuszyński Aleksander Bydgoszcz 500m SP 62 w Bydgoszczy


Wyświetleń: 7371

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ