Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywna Kcynia
1 Jędryczka Janek Kcynia 500m Aktywna Kcynia
2 Gryczka Lenka Kcynia 500m Aktywna Kcynia
3 Gryczka Michał Kcynia 500m Aktywna Kcynia
4 Adamczewska Krzysztof Kcynia 500m Aktywna Kcynia
5 Adamczewska Julia Kcynia 500m Aktywna Kcynia
6 Kaniewska Sofia Kcynia 500m Aktywna Kcynia
7 Kaniewski Kacper Kcynia 500m Aktywna Kcynia
Anglojęzyczne przedszkole niepubliczne Smyki
8 Kanclerz Gabriel Bydgoszcz 500m Anglojęzyczne przedszkole niepubliczne Smyki
Athleticomed.pl Bydgoszcz
9 Bukowski Patryk Bydgoszcz 500m Athleticomed.pl Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
10 Tupikowska Jagna Bydgoszcz 500m BKS Bydgoszcz
Brygada ŚŚ
11 Świeciak Borys Przyłęki 500m Brygada ŚŚ
12 Świeciak Pola Przyłęki 500m Brygada ŚŚ
13 Świeciak Iga Przyłęki 500m Brygada ŚŚ
Budziak Team
14 Budziak Mikołaj Bydgoszcz 500m Budziak Team
Buziaczek
15 Ziomek Ignacy Bydgoszcz 500m Buziaczek
Chemik Bydgoszcz
16 Gill Wiktor Bydgoszcz 500m Chemik Bydgoszcz
Ekolaki
17 Jakubczyk Olga Bydgoszcz 500m Ekolaki
18 Skoczylas Krystian Bydgoszcz 500m Ekolaki
19 Skoczylas Jakub Bydgoszcz 500m Ekolaki
20 Zachorski Tymon Bydgoszcz 500m Ekolaki
21 Pachut Zuzanna Bydgoszcz 500m Ekolaki
Festiwal Biegów Puszczy Bydgoskiej
22 Wiśniewska Aleksandra Bydgoszcz 500m Festiwal Biegów Puszczy Bydgoskiej
23 Wiśniewski Adam Bydgoszcz 500m Festiwal Biegów Puszczy Bydgoskiej
Football Academy Szubin
24 Janik Konrad Zamość 500m Football Academy Szubin
Fundacja Onkologiczna AntyRak
25 Horabik Lena Murowaniec 500m Fundacja Onkologiczna AntyRak
26 Horabik Mateusz Murowaniec 500m Fundacja Onkologiczna AntyRak
27 Teske Weronika Drzewce 500m Fundacja Onkologiczna AntyRak
28 Teske Mikołaj Drzewce 500m Fundacja Onkologiczna AntyRak
Fundacja Sportolubni
29 Olszewski Tomasz Bydgoszcz 500m Fundacja Sportolubni
Gang Kocura
30 Kotecka Lilianna Bydgoszcz 500m Gang Kocura
Gwiazda Bydgoszcz
31 Olechnowicz Maciej Bydgoszcz 500m Gwiazda Bydgoszcz
Harpagan Runners
32 Górski Zofia Bydgoszcz 500m Harpagan Runners
33 Górski Antek Bydgoszcz 500m Harpagan Runners
Juventus Academy Bydgoszcz
34 Mazurkiewicz Michał Bydgoszcz 500m Juventus Academy Bydgoszcz
Kacperkowy Światek
35 Kobierecka Alicja Bydgoszcz 500m Kacperkowy Światek
Kaczy Gang
36 Kasiorek Stanisław Bydgoszcz 500m Kaczy Gang
37 Kasiorek Kacper Bydgoszcz 500m Kaczy Gang
38 FALKIEWICZ Jakub BYDGOSZCZ 500m Kaczy Gang
Katolicka w Bydgoszczy
39 Kłódkowski Wiktor Bydgoszcz 500m Katolicka w Bydgoszczy
Klub sportowy Gwiazda Bydgoszcz
40 Wolski Natan Bydgoszcz 500m Klub sportowy Gwiazda Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska
41 Schmidt-Kozłowski Artur Dąbrowa Chełmińska 500m LKS Dąbrowa Chełmińska
Lutek TEAM
42 Lutowska Pola Bydgoszcz 500m Lutek TEAM
43 Lutowski Filip Bydgoszcz 500m Lutek TEAM
Montessori
44 Cieślak Ewa Bydgoszcz 500m Montessori
Motylki
45 Dzięcielski Bruno Bydgoszcz 500m Motylki
Muks Rekin
46 Kudła Anastazja Bydgoszcz 500m Muks Rekin
Niepubliczne Przdszkole Kacperek
47 Trendewicz Antonina Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przdszkole Kacperek
48 Drociak Zuzia Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przdszkole Kacperek
49 Batka Marcelina Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przdszkole Kacperek
Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia
50 Woźniak Wojciech Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia
51 Pilarska Sara Niewiescin 500m Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia
Niepubliczne Przedszkole Ensino
52 Patzer Liliana Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przedszkole Ensino
Niepubliczne Przedszkole Oliludki
53 Służewski Milan Bydgoszcz 500m Niepubliczne Przedszkole Oliludki
Niepubliczne przedszkole BAJKA
54 Matelska Lena Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole BAJKA
55 Fornalewicz Adam Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole BAJKA
56 Tuszyńska Zuzanna Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole BAJKA
57 Woźniczak Stanisław Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole BAJKA
58 Gołębiewski Witold Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole BAJKA
Niepubliczne przedszkole Smerfuś
59 Grzempa Alicja Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Smerfuś
Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
60 Kutowiński Jakub Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
61 Kutowiński Tomek Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
62 Klamrowski Marcel Klamrowski Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
63 Postawa Jan Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
64 Walas Jakub Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
65 Słowińska Blanka Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
66 Chwyć Lena Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
67 Chwyć Błażej Chwyć Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
68 Budroni Aaron Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
69 Rymarkiewicz Pola Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
70 Nawrocka NATALIA Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
71 Trokowska Klara Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
72 Repczyński Adam Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
73 Lizik Oliwier Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
74 Lizik Zuzanna Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
75 Konwiński Bruno Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
76 Plata Wiktor Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
77 Kawka Kacper Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
Niepubliczne przedszkole radość
78 Donajski Cyprian BYDGOSZCZ 500m Niepubliczne przedszkole radość
79 Donajski Konrad BYDGOSZCZ 500m Niepubliczne przedszkole radość
80 Sikora Leon Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole radość
Niepubliczne przedszkole Źródełko
81 Kania Marianna Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Źródełko
82 Walaszek Cezary Bydgoszcz 500m Niepubliczne przedszkole Źródełko
P 43 U Krecika Szybownika
83 GÓRA Amelia Bydgoszcz 500m P 43 U Krecika Szybownika
84 Pankowska Basia Bydgoszcz 500m P 43 U Krecika Szybownika
85 Małecka Amelia Bydgoszcz 500m P 43 U Krecika Szybownika
P43 U Krecika Szybownika
86 Lemke Hania Bydgoszcz 500m P43 U Krecika Szybownika
Państwowy Zespół Szkół Muzycznych
87 Demus Michał Bydgoszcz 500m Państwowy Zespół Szkół Muzycznych
Przedszkole
88 Berndt Julia Bydgoszcz 500m Przedszkole
Przedszkole "Źródełko"
89 Milner Tadzik Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
90 Milner Staś Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
Przedszkole "Źródełko"
91 Kłonowski Mikołaj Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
92 Charczuk Aleksandra Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
93 Przysło Adaś Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
94 Przysło Wojtek Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
95 Jabłońska Zosia Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
96 Piaszczyk Szymon Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
97 Piaszczyk Natalia Bydgoszcz 500m Przedszkole "Źródełko"
Przedszkole 80 Królestwo Maciusia
98 Chmielewska Julia Bydgoszcz 500m Przedszkole 80 Królestwo Maciusia
99 Chmielewski Mateusz Bydgoszcz 500m Przedszkole 80 Królestwo Maciusia
Przedszkole 100 Pociech
100 Galiński Heniu Bydgoszcz 500m Przedszkole 100 Pociech
101 Jurkowska Nadia Bydgoszcz 500m Przedszkole 100 Pociech
Przedszkole Akademia Rozwoju Motylek
102 Malczewski Jan Bydgoszcz 500m Przedszkole Akademia Rozwoju Motylek
Przedszkole Aniołowo
103 Świderska Laura Świecie 500m Przedszkole Aniołowo
Przedszkole Antoniego
104 Żurczak Kuba Żurczak Bydgoszcz 500m Przedszkole Antoniego
105 Zaremba Tomasz Zaremba Bydgoszcz 500m Przedszkole Antoniego
Przedszkole Białe Błota
106 Betlejewska Martyna Białe Błota 500m Przedszkole Białe Błota
Przedszkole Ekolaki
107 Ciesielski Franciszek Bydgoszcz 500m Przedszkole Ekolaki
Przedszkole Iguś w Zamościu
108 Sobczak Alicja Zamosc 500m Przedszkole Iguś w Zamościu
109 Sobczak Adam Zamosc 500m Przedszkole Iguś w Zamościu
Przedszkole Korona
110 Pacholska Nina Białe Błota 500m Przedszkole Korona
111 Ziemkiewicz Tymon Murowaniec 500m Przedszkole Korona
112 Ginter Antek Lipniki 500m Przedszkole Korona
113 Ginter Wiktor Lipniki 500m Przedszkole Korona
Przedszkole Ludzikowo
114 Biesiada Tymon Bydgoszcz 500m Przedszkole Ludzikowo
Przedszkole Muchomorek
115 Jarzębowska Blanka Bydgoszcz 500m Przedszkole Muchomorek
Przedszkole Niepubliczne Borowiki
116 Wiśniewski Natan Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Borowiki
117 Lemke Oliwia Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Borowiki
Przedszkole Niepubliczne Buziaczek
118 Simon Filip Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Buziaczek
Przedszkole Niepubliczne Skrzat
119 Oczkowski Tymoteusz Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Skrzat
120 Oczkowski Nikodem Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Skrzat
121 Gagacki Szymon Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Skrzat
Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
122 Zieliński Ksawery Bydgoszcz 500m Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
123 Oparka Amelia Świekatowo 500m Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
124 Oparka Kornelia Świekatowo 500m Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
Przedszkole Pinokio
125 Świgoński Aleksander Bydgoszcz 500m Przedszkole Pinokio
126 Twaróg Mikołaj Bydgoszcz 500m Przedszkole Pinokio
127 Okońska Wanda Bydgoszcz 500m Przedszkole Pinokio
128 Okoński Stefan Bydgoszcz 500m Przedszkole Pinokio
Przedszkole Pod Akacjami
129 Sieg Marek Bydgoszcz 500m Przedszkole Pod Akacjami
Przedszkole Pod Tęczowym Parasolem
130 Filarski Kornel Bydgoszcz 500m Przedszkole Pod Tęczowym Parasolem
Przedszkole Promyczek
131 Stachowicz Kacper Bydgoszcz 500m Przedszkole Promyczek
132 Stachowicz Kaja Bydgoszcz 500m Przedszkole Promyczek
133 Fabrowska Kaja Bydgoszcz 500m Przedszkole Promyczek
134 Drożdżowski Marcel Bydgoszcz 500m Przedszkole Promyczek
135 Bogunia Tosia Bydgoszcz 500m Przedszkole Promyczek
Przedszkole STEP
136 Tarlecka Marcelina Bydgoszcz 500m Przedszkole STEP
137 Niemczewski Alan Bydgoszcz 500m Przedszkole STEP
Przedszkole Sicienko
138 Drojma Maja Sicienko 500m Przedszkole Sicienko
139 Drojma Hubert Sicienko 500m Przedszkole Sicienko
140 Demyda Tosia Sicienko 500m Przedszkole Sicienko
141 Demyda Franek Sicienko 500m Przedszkole Sicienko
Przedszkole Sióstr Elżbietanek
142 Kapeliński Aleksander Ciele 500m Przedszkole Sióstr Elżbietanek
Przedszkole Sówka
143 Zimmermann Eliza Bydgoszcz 500m Przedszkole Sówka
Przedszkole Wróżka Białe Błota
144 Świątek Aleksandra Kruszyn Krajeński 500m Przedszkole Wróżka Białe Błota
145 Puziak Jan Białe Błota 500m Przedszkole Wróżka Białe Błota
Przedszkole akademickie wsg
146 Skonieczna Paulina Bydgoszcz 500m Przedszkole akademickie wsg
Przedszkole nr.59
147 Ograbek Wojciech Bydgoszcz 500m Przedszkole nr.59
148 Lijewski Aleksander Bydgoszcz 500m Przedszkole nr.59
Przedszkole nr 1 Osielsko
149 Dylewicz Lena Niwy 500m Przedszkole nr 1 Osielsko
150 Maziarczyk Igor Osielsko 500m Przedszkole nr 1 Osielsko
151 Maziarczyk Kornelia Osielsko 500m Przedszkole nr 1 Osielsko
Przedszkole nr 2 w Bydgoszczy
152 Oleszczuk Szymon Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 2 w Bydgoszczy
Przedszkole nr 7 BydgoszczBydgoszczp
153 BOROWICZ Bartosz Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 7 BydgoszczBydgoszczp
Przedszkole nr 12 Sówka
154 Pocztarek Aleksander Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 12 Sówka
155 Błaszczyk Stanisław Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 12 Sówka
156 Błaszczyk Urszula Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 12 Sówka
157 Błaszczyk Grzegorz Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 12 Sówka
Przedszkole nr 26 w Bydgoszczy
158 Kania Zuzanna Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 26 w Bydgoszczy
159 Bytner Kacper Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 26 w Bydgoszczy
Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy
160 Kukawka Helena Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy
Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy
161 Kukawka Piotr Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy
Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
162 DOMBROWSKA Natalia Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
163 Rudnikowski Jakub Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
164 Rudnikowska Zuzanna Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
Przedszkole nr 49
165 Lewandowska Natalia Bydgoszcz 500m Przedszkole nr 49
Przedszkole „Serduszko”
166 Kubiak Jan Bydgoszcz 500m Przedszkole „Serduszko”
Run4fun
167 Stępniak Filip Bydgoszcz 500m Run4fun
SP2 Bydgoszcz
168 Balcerak Jakub Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
169 Balcerak Alicja Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
170 Balcerak Marta Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
171 Pipowski Ksawery Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
172 Piętko Szymon Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
173 Piętko Anna Bydgoszcz 500m SP2 Bydgoszcz
SP 8 Inowrocław
174 Miklas Lena Bydgoszcz 500m SP 8 Inowrocław
SP 10 Bydgoszcz
175 Monsiorska Dorota Monsiorska Bydgoszcz 500m SP 10 Bydgoszcz
SP16 Bydoszcz
176 Ciesielski Antoni Bydgoszcz 500m SP16 Bydoszcz
SP 27 Bydgoszcz
177 Galińska Gabrysia Bydgoszcz 500m SP 27 Bydgoszcz
178 Trokowska Zofia Bydgoszcz 500m SP 27 Bydgoszcz
SP28 Bydgoszcz
179 Niemczewska Nikola Bydgoszcz 500m SP28 Bydgoszcz
SP 30 BYDGOSZCZ
180 Talarek Szymon Bydgoszcz 500m SP 30 BYDGOSZCZ
SP 32 Bydgoszcz
181 Lewandowska Liwia Bydgoszcz 500m SP 32 Bydgoszcz
182 Janeczko Oliwia Bydgoszcz 500m SP 32 Bydgoszcz
183 Piechocki Igor Bydgoszcz 500m SP 32 Bydgoszcz
184 Berndt Dominik Bydgoszcz 500m SP 32 Bydgoszcz
SP 46 Bydgoszcz
185 Osińska Zuzanna Bydgoszcz 500m SP 46 Bydgoszcz
SP 47 Bydgoszcz
186 Dzikowska Natalia Bydgoszcz 500m SP 47 Bydgoszcz
187 Dzikowska Kinga Bydgoszcz 500m SP 47 Bydgoszcz
188 Gędek Nikodem Bydgoszcz 500m SP 47 Bydgoszcz
189 Gędek Zuzanna Bydgoszcz 500m SP 47 Bydgoszcz
190 Chmiel Natalia Bydgoszcz 500m SP 47 Bydgoszcz
SP 58 Bydgoszcz
191 Filarska Marika Bydgoszcz 500m SP 58 Bydgoszcz
192 Kmita Hubert BYDGOSZCZ 500m SP 58 Bydgoszcz
SP 58 Bydgoszcz/KS GWIAZDA
193 Reimus OLIWIER Bydgoszcz 500m SP 58 Bydgoszcz/KS GWIAZDA
SP 60 Bydgoszcz
194 Grochowska Katarzyna Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
195 Twaróg Julia Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
196 Konwiński-Kawski Filip Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
197 Milcer Zuzanna Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
198 Okuniewski Rafał Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
199 Szulczyk Dominik Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
200 Bogunia Pola Bydgoszcz 500m SP 60 Bydgoszcz
SP 62 w Bydgoszczy
201 Cholewczynska-Wiśniewska Milena Bydgoszcz 500m SP 62 w Bydgoszczy
202 Tuszyński Aleksander Bydgoszcz 500m SP 62 w Bydgoszczy
SP 63 Bydgoszcz
203 Gagacka Izabela Bydgoszcz 500m SP 63 Bydgoszcz
SP 65
204 Jurkowski Igor Bydgoszcz 500m SP 65
205 Sieg Alicja Bydgoszcz 500m SP 65
SP 67 Bydgoszcz
206 Wojewoda Eryk Bydgoszcz 500m SP 67 Bydgoszcz
207 Lemke Kaja Bydgoszcz 500m SP 67 Bydgoszcz
208 Strzyżewski Witold Bydgoszcz 500m SP 67 Bydgoszcz
209 Lemke Magda Bydgoszcz 500m SP 67 Bydgoszcz
SP BIAŁE BŁOTA
210 Świątek Małgorzata Kruszyn Krajeński 500m SP BIAŁE BŁOTA
211 Pacholski Filip Białe Błota 500m SP BIAŁE BŁOTA
212 Ziemkiewicz Jakub Murowaniec 500m SP BIAŁE BŁOTA
213 Puziak Julian Białe Błota 500m SP BIAŁE BŁOTA
SP Przyłęki
214 Ostapkowicz Piotr Przyłęki 500m SP Przyłęki
SP nr 27 w Bydgoszczy
215 Leśniewska Kaja Bydgoszcz 500m SP nr 27 w Bydgoszczy
SP Łochowo
216 Dominiak Anastazja Łochowo 500m SP Łochowo
217 Dominiak Zuzanna Łochowo 500m SP Łochowo
Skowronek Biega
218 Sołdyga Urszula Bydgoszcz 500m Skowronek Biega
Sp.46 Bydgoszcz
219 Łukaszewski Wiktor Bydgoszcz 500m Sp.46 Bydgoszcz
220 Łukaszewski Oskar Bydgoszcz 500m Sp.46 Bydgoszcz
Sp. 62 Bydgoszcz
221 Marchlewicz Dominik Bydgoska 500m Sp. 62 Bydgoszcz
222 Marchlewicz Kamil Bydgoska 500m Sp. 62 Bydgoszcz
Sp 15
223 Gałązka Pola Bydgoszcz 500m Sp 15
224 Brucki Kacper Bydgoszcz 500m Sp 15
Sp 16
225 Zaremba Szymon Zaremba Bydgoszcz 500m Sp 16
Sp 16 Bydgoszcz
226 Gawronek Ewa Bydgoszcz 500m Sp 16 Bydgoszcz
227 Gawronek Robert Bydgoszcz 500m Sp 16 Bydgoszcz
Sp17 Bydgoszcz
228 Burchard Weronika Bydgoszcz 500m Sp17 Bydgoszcz
229 Burchard Natalia Bydgoszcz 500m Sp17 Bydgoszcz
Sp 17 Bydgoszcz
230 Klamrowska Kornelia Klamrowska Bydgoszcz 500m Sp 17 Bydgoszcz
Sp 18
231 KOWALSKI Bartłomiej Bydgoszcz 500m Sp 18
232 KOWALSKI Jakub Bydgoszcz 500m Sp 18
Sp 20
233 Opara Michelle Bydgoszcz 500m Sp 20
Sp 25 Bydgoszcz
234 Lewandowski Aleksander Bydgoszcz 500m Sp 25 Bydgoszcz
Sp 31 Bydgoszcz
235 Szaraniec Emilia Bydgoszcz 500m Sp 31 Bydgoszcz
236 Franczak Jan Bydgoszcz 500m Sp 31 Bydgoszcz
237 Wiśniewska Julia Bydgoszcz 500m Sp 31 Bydgoszcz
238 Gapski Antoni Bydgoszcz 500m Sp 31 Bydgoszcz
239 Sarnecki Filip Bydgoszcz 500m Sp 31 Bydgoszcz
240 Zaborowski Marek Bydgoszcz 500m Sp 31 Bydgoszcz
Sp 35 Bydgoszcz
241 Kalinowski Igor Bydgoszcz 500m Sp 35 Bydgoszcz
Sp 38 Bydgoszcz
242 Gapski Szymon Bydgoszcz 500m Sp 38 Bydgoszcz
Sp 41 w Bydgoszczy
243 Komisarek Paweł Bydgoszcz 500m Sp 41 w Bydgoszczy
Sp 44
244 Strzyżewska Alisa Bydgoszcz 500m Sp 44
Sp 46 Bydgoszcz
245 Kasprowicz LAURA BYDGOSZCZ 500m Sp 46 Bydgoszcz
246 Osiński Stanisław Bydgoszcz 500m Sp 46 Bydgoszcz
247 Kubiak NADIA Bydgoszcz 500m Sp 46 Bydgoszcz
Sp 56 Bydgoszcz
248 Florczykiewicz Jacek Bydgoszcz 500m Sp 56 Bydgoszcz
Sp60
249 Bernaciak Agata Bydgoszcz 500m Sp60
250 Bernaciak Lena Bydgoszcz 500m Sp60
Sp60
251 Migasiewicz Pola Bydgoszcz 500m Sp60
Sp63
252 Janczewska Hanna Bydgoszcz 500m Sp63
Sp 64 Bydgoszcz
253 Chęciński Wojtek Bydgoszcz 500m Sp 64 Bydgoszcz
254 Checinski Oskar Bydgoszcz 500m Sp 64 Bydgoszcz
255 Różyczka Aleksander Bydgoszcz 500m Sp 64 Bydgoszcz
256 Kobierecki Sebastisn Bydgoszcz 500m Sp 64 Bydgoszcz
Sp 65 Bydgoszcz
257 Kielbratowska Aleksandra Bydgoszcz 500m Sp 65 Bydgoszcz
Sp 66
258 Wilczynska Aleksandra Bydgoszcz 500m Sp 66
Sp w Maksymilianowie
259 Partyka Wojciech Maksymilianowo 500m Sp w Maksymilianowie
260 Partyka Dorota Maksymilianowo 500m Sp w Maksymilianowie
261 Partyka Maciej Maksymilianowo 500m Sp w Maksymilianowie
Sp Łochowo
262 Bartoszewski Dominik ŁOCHOWO 500m Sp Łochowo
263 PIETRZYKOWSKi Marcin ŁOCHOWO 500m Sp Łochowo
Szkoła Nr 20
264 ANDRZEJEWSKA Vanessa Bydgoszcz 500m Szkoła Nr 20
Szkoła Podstawowa Białe Błota
265 Dzwoniarek Wiktor Białe Błota 500m Szkoła Podstawowa Białe Błota
266 Mocarski Kacper Murowaniec 500m Szkoła Podstawowa Białe Błota
267 Betlejewska Lena Białe Błota 500m Szkoła Podstawowa Białe Błota
268 Betlejewska Michalina Białe Błota 500m Szkoła Podstawowa Białe Błota
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie
269 Wudniak Szymon Łochowice 500m Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie
270 Wudniak Ola Łochowice 500m Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie
271 Gorzycki Jakub Radziejów 500m Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy
272 Michałek Maciej Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy
273 Poterek Wiktor Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
274 Kowalik Mikołaj Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
275 Kowalik Patryk Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
276 Wróblewski Maksymilian Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
277 Wróblewski Oliwier Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
278 Wojewoda Sara Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
279 Podleśny Aleks Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 10 w bydgoszczy
280 Goza Oliwia Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 10 w bydgoszczy
281 Pupel Dawid Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 10 w bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy
282 Matkowska Julia Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
283 Fabrowska Oliwia Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
284 Zabiełło Michał Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
285 Lewandowski Szymon Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy
286 MAKOWSKA Julia Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy
287 Lijewski Wojciech Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy
288 Sengebusch Maksymilian Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy
289 Skrzydlewska Martyna Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy
290 Skrzydlewska Aneta Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy
291 Sieńko Zosia Bydgoszcz 500m Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa w Świekatowie
292 Walczak Adrian Świekatowo 500m Szkoła Podstawowa w Świekatowie
Szkoła Podstowa nr 20
293 Rybicki Hubert Bydgoszcz 500m Szkoła Podstowa nr 20
Szkoła nr 16
294 Zhypa Myroslaw Bydgoszcz 500m Szkoła nr 16
295 Zhypa Dariy Bydgoszcz 500m Szkoła nr 16
Szkoła nr 67
296 Lewandowski Bartosz Bydgoszcz 500m Szkoła nr 67
Szkoła podstawowa nr 16
297 Wiśniewska Zofia Bydgoszcz 500m Szkoła podstawowa nr 16
Szkoła podstawowa łochowo
298 Raszewska Wiktoria Murowaniec 500m Szkoła podstawowa łochowo
299 Raszewski Jakub Murowaniec 500m Szkoła podstawowa łochowo
Szkoła w Łochowie
300 Pietrzykowski Jacek Łochowo 500m Szkoła w Łochowie
Tęczowe Przedszkole Łochowo
301 Smoczyński Tymoteusz Łochowo 500m Tęczowe Przedszkole Łochowo
302 Smoczyński Jeremiasz Łochowo 500m Tęczowe Przedszkole Łochowo
UKS Błękitny Delfin
303 Moroszczak Lea Bydgoszcz 500m UKS Błękitny Delfin
Wisła Fordon
304 Konwiński Borys Bydgoszcz 500m Wisła Fordon
ZESPOLAKI
305 Otlewski Franek Bydgoszcz 500m ZESPOLAKI
306 Aleksiewicz Mikołaj Bydgoszcz 500m ZESPOLAKI
307 Badowski Konrad Bydgoszcz 500m ZESPOLAKI
Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
308 Iciek Dominik Bydgoszcz 500m Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
309 Iciek Emilia Bydgoszcz 500m Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
310 Grochowski Kamil Potulice 500m Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
_BRAK NAZWY_
311 Kwieciszewski Mateusz Bydgoszcz 500m
312 Kwieciszewski Tymoteusz Bydgoszcz 500m
313 Kwieciszewska Lena Bydgoszcz 500m
314 Najdowska Lena Lipniki 500m
315 Najdowska Julia Lipniki 500m
316 Hallmann Tomek Gdańsk 500m
317 Hallmann Krzyś Gdańsk 500m
318 Hallmann Marcin Gdańsk 500m
319 Kujawa Kaja Bydgoszcz 500m
320 Kujawa Julian Bydgoszcz 500m
321 Warcaba Dominik Bydgoszcz 500m
322 Kusz Mikołaj Myślęcinek 500m
323 Kusz Bartłomiej Myślęcinek 500m
324 Szlija Natalia Bydgoszcz 500m
325 Czyżnikiewicz Bettina Bydgoszcz 500m
326 Błażejewska Maja Bydgoszcz 500m
327 Lemke Alicja Bydgoszcz 500m
328 Pacuk Jagoda Bydgoszcz 500m
329 Pacuk Dariusz Bydgoszcz 500m
330 SMOLIŃSKA Natalia Bydgoszcz 500m
331 Gozdur Zofia Bydgoszcz 500m
332 Białecki Ksawery Gumnowice 500m
333 Sobek Ziemowit Bydgoszcz 500m
334 Sobek Zofia Bydgoszcz 500m
335 Szymańska Iga Bydgoszcz 500m
336 Smerliński Grzegorz Bydgoszcz 500m
337 Sobczak Wojtek Bydgoszcz 500m
338 Sobczak Maciej Bydgoszcz 500m
339 Kunicki Jan Maciej Bydgoszcz 500m
340 Głowicka Roksana Bydgoszcz 500m
341 Czaj Jan Bydgoszcz 500m
342 Zuchwalski Laura Zuchwalska 500m
343 Świgoński Stanisław Bydgoszcz 500m
344 Lipiński Oliwier Bydgoszcz 500m
345 Marchwant Lilianna Bydgoszcz 500m
346 Łoboda Szymon Bydgoszcz 500m
347 Reich KLARA Bydgoszcz 500m
348 Jaskulska Anna Bydgoszcz 500m
349 Szczepanski PIOTR Bydgoszcz 500m
350 Polek Olivier Bydgoszcz 500m
351 Pawlak Patryk Osielsko 500m
352 Pawlak Olaf Osielsko 500m
353 Mrozińska Maja Maksymilianowo 500m
354 Mrozińska Julia Maksymilianowo 500m
355 Bodzenta Sara Bydgoszcz 500m
356 Kozubowska Izabela Bydgoszcz 500m
357 Marut Maciej Zielonka 500m
358 Marut Mikołaj Zielonka 500m
359 Tymosiak Liliana Ciele 500m
360 Włodarski Alex Bydgoszcz 500m
361 Lum Jagna BYDGOSZCZ 500m
362 Czaplicka Gaja Bydgoszcz 500m
363 Czaplicki Hubert Bydgoszcz 500m
364 Świderski Maksymilian Bydgoszcz 500m
365 Ciemior Leon Brzoza 500m
366 Balcerak Kacper Bydgoszcz 500m
367 Balcerak Anna Bydgoszcz 500m
368 Skowronek Patryk Kruszyn Krajeński 500m
369 Skowronek Nicole Kruszyn Krajeński 500m
370 Kostrzak IGOR Bydgoszcz 500m
371 Zalski Bruno Bydgoszcz 500m
372 Dreslerski Marian Białe Błota 500m
373 Drożdżyński Horacy Ciele 500m
374 Drożdżyńska Anielka Ciele 500m
375 Sputai Viktoriia Kremenchuk 500m
376 Kalchenko Denys Bydgoszcz 500m
377 Alski Tymoteusz Bydgoszcz 500m
378 Sieńko Zosia Bydgoszcz 500m
379 Mordaka Mateusz Bydgoszcz 500m
380 Zakaszewski Karol Bydgoszcz 500m
381 Zakaszewska Laura Bydgoszcz 500m
382 Koszowski Bartosz Bydgoszcz 500m
383 Fik Agata Bydgoszcz 500m
384 Wołoch Tymon Bydgoszcz 500m
385 Wincek Lena Bydgoszcz 500m
386 Lewandowska Zuzanna Bydgoszcz 500m
387 Kuras Dominika Bydgoszcz 500m
388 Kwiatkowska Oliwia Bydgoszcz 500m
389 Michalska Julia Bydgoszcz 500m
390 Postójski Juliusz Bydgoszcz 500m
391 Piechocki Aleksander Szubin 500m
392 Okulicz Jaś Bydgoszcz 500m
393 Andrzejewska Samanta Bydgoszcz 500m
394 Czaplewska Helena Niwy 500m
395 Lewandowska Klara Bydgoszcz 500m
396 Ratkowska Zuzanna Murowaniec 500m
397 Opara Allan Bydgoszcz 500m
398 Majda Zosia Bydgoszcz 500m
399 Majda Gabrysia Bydgoszcz 500m
400 Paluszkiewicz Antoni Bydgoszcz 500m
401 Paluszkiewicz Mania Bydgoszcz 500m
402 Góralski Aleksander Bydgoszcz 500m
403 Bytner Wojciech Bydgoszcz 500m
404 Kielbratowska Nina Bydgoszcz 500m
405 Olesiak Kacper Bydgoszcz 500m
406 Olesiak Szymon Bydgoszcz 500m
407 Rak Daniel Bydgoszcz 500m
408 Rak Sebastian Bydgoszcz 500m
409 Rak Adrian Bydgoszcz 500m
410 Ruge Jakub Bydgoszcz 500m
411 Lewandowska Kornelia Bydgoszcz 500m
412 Przybylak Hanna Bydgoszcz 500m
413 Przybylak Alicja Bydgoszcz 500m
414 Szymanowska Wiktoria Warszawa 500m
415 Zachwieja Adam Bydgoszcz 500m
416 Pruss da Cruz Galia Maria Bydgoszcz 500m
417 Pruss da Cruz Gustav Bydgoszcz 500m
418 Pruss da Cruz Gloria Żołędowo 500m
419 Pruss da Cruz Gabriel Żołędowo 500m
420 Wiśniewski Wiktor Chełmce 500m
421 Wiśniewska Martyna Chełmce 500m
422 Wosman Mateusz Bydgoszcz 500m
423 Lum Leon BYDGOSZCZ 500m
424 Bańczyk Daniel Mława 500m
425 Murawska Zuzanna Mława 500m
426 Pankowski Aleksander Bydgoszcz 500m
427 Potrzebowska Dagmara Bydgoszcz 500m
428 Bielecki Dawid Bydgoszcz 500m
429 Chudziński Mateusz Bydgoszcz 500m
430 Wencka Oliwia Bydgoszcz 500m
431 Jurczak Franciszek Gdańsk 500m
432 Olszewska Helenka Bydgoszcz 500m
433 Starczewski Filip Zławieś Mała 500m
434 Okoniewski Adrian Bydgoszcz 500m
435 Okoniewski Kacper Bydgoszcz 500m
436 Metzler Maximilian Bydgoszcz 500m
437 Marciniak Antoni Łochowice 500m
438 Matuszewski Leon Tryszczyn 500m
439 Han kacper białe błota 500m
440 Rzepka Fabian Stronno 500m
441 Rzepka Tymon Stronno 500m
442 Demska Pola Bydgoszcz 500m
443 Demski Tymon Bydgoszcz 500m
444 Cudak Lena Zławieś Wielka 500m
445 Cudak Nicola Zławieś Wielka 500m
446 Jaroszewska Julia Bydgoszcz 500m
447 Sochalski Antoni Bydgoszcz 500m
448 Mądraszewska Alicia Zławieś Mała 500m
449 Mądraszewska Julia zławieś mała 500m
450 Mądraszewska Amelia zławieś mała 500m
451 Lewandowska Tola Drzewce 500m
452 Lewandowska Iga Drzewce 500m
453 Syrociak Nikodem Bydgoszcz 500m
454 Syrociak Leon Bydgoszcz 500m
455 Wdowiak Hanna Bydgoszcz 500m
456 Maciejewski Olek Bydgoszcz 500m
457 Maciejewski Wojtek Bydgoszcz 500m
458 Piasecka Jagna Bydgoszcz 500m
459 Rolla Artur Osielsko 500m
460 Konieczny Kacper Osielsko 500m
461 Bartczak Bartłomiej Bydgoszcz 500m
462 Bartczak Szymon Bydgoszcz 500m
463 Łukaszczyk Jagoda Bydgoszcz 500m
464 Mioduszewska Franciszka Bydgoszcz 500m
465 Mioduszewski Władysław Bydgoszcz 500m
466 Piasecki Ryszard Bydgoszcz 500m
467 Kamiński Karol Bydgoszcz 500m
468 Ciesińska Adrianna Bydgoszcz 500m
469 Berg Maja Bydgoszcz 500m
470 Tomaszewski Alan Bydgoszcz 500m
471 Aleksandrowicz Mia Bydgoszcz 500m
472 Aleksandrowicz Ryszard Bydgoszcz 500m
473 Światowa Zuzanna Bydgoszcz 500m
474 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz 500m
475 Chylicka Klara Bydgoszcz 500m
476 Chylicki Gabriel Bydgoszcz 500m
477 KOWALEWSKi Sebastian BYDGOSZCZ 500m
478 KOWALEWSKi Filip BYDGOSZCZ 500m
479 Rybicki Przemysław Bydgoszcz 500m
480 Wolschlaeger Weronika Bydgoszcz 500m
481 Kiełczyński Hubert Bydgoszcz 500m
482 Kubiak Zofia Bydgoszcz 500m
483 Kłosowska Maja Szubin 500m
484 KRYSKE Filip Trzciniec 500m
485 Inoch-Kudła Julia Bydgoszcz 500m
486 Inoch-Kudła Nikodem Bydgoszcz 500m
487 Mańczak Lidusia Bydgoszcz 500m
488 Mańczak Wojtek Bydgoszcz 500m
489 Manikowski Leon Bydgoszcz 500m
490 Manikowska Zuzia Bydgoszcz 500m
491 Lach Adrianna Bydgoszcz 500m
492 Wdowiak Wojciech Bydgoszcz 500m
493 Lach Emilia Bydgoszcz 500m
494 Marczynski Hubert Bydgoszcz 500m
495 Busse Paulina BYDGOSZCZ 500m
496 Marczynska Kornelia Bydgoszcz 500m
497 Adamowicz Lena Bydgoszcz 500m
498 Kokoszewski Aleksander Bydgoszcz 500m
499 Kemnitz Emilia Bydgoszcz 500m
500 Kemnitz Michał Bydgoszcz 500m
501 Czyżykowski Miłosz Bydgoszcz 500m
502 Biła Kamil Bydgoszcz 500m
503 Czyżykowski Michał Bydgoszcz 500m
504 Biła Jakub Bydgoszcz 500m
505 Biła Julia Bydgoszcz 500m
506 Lota Tamara Bydgoszcz 500m
507 Grabowski Kuba Bydgoszcz 500m
508 Cichowski Aleksander Bydgoszcz 500m
509 Maciejewska Maja Bydgoszcz 500m
510 Badzińska Janina Bydgoszcz 500m
511 Karska Martyna Bydgoszcz 500m
512 Adamowicz Fabian Bydgoszcz 500m
513 Karski Mateusz Bydgoszcz 500m
514 Wedel Piotr Wedeł Bydgoszcz 500m
515 Janas Krzysztof Zielonka 500m
516 Nowakowski Wojciech Bydgoszcz 500m
517 Wedel Weronika Wedeł Bydgoszcz 500m
518 Bączkowski Karol Bydgoszcz 500m
519 Janas Alicja Zielonka 500m
520 Pukownik Dawid Bydgoszcz 500m
521 Sporny Tymoteusz BYDGOSZCZ 500m
522 Janas Adam Zielonka 500m
523 Pukownik Łukasz Bydgoszcz 500m
524 Simon Jakub Bydgoszcz 500m
525 Jendrczak Olgierd Bydgoszcz 500m
526 Wyszomirski Przemysław Bydgoszcz 500m
przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy ZESPOLAKI
527 Osiński Jakub Bydgoszcz 500m przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy ZESPOLAKI
przedszkole nr 22 w Bydgoszczy
528 Szaraniec Oliwia Bydgoszcz 500m przedszkole nr 22 w Bydgoszczy
529 Sochalska Martyna Bydgoszcz 500m przedszkole nr 22 w Bydgoszczy
sp nr 63
530 KOWALSKI KAMIL BYDGOSZCZ 500m sp nr 63
531 KOWALSKA IZABELA BYDGOSZCZ 500m sp nr 63
Żłobek
532 Mykhailyk Matvey Bydgoszcz 500m Żłobek
533 Kosecki Miłosz Bydgoszcz 500m Żłobek


Wyświetleń: 8225

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ