Z kijkami po zdrowie na Kaszubskiej Drodze

10km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Meta 10 km
1 28 NIETUPSKI DARIUSZ M 1 GDYNIA 10km 01:10:27.00
2 25 ŁĘCKI JAN M 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:14:21.00
3 21 HINC IWONA K 1 ŻUKOWO-BORKOWO NESSI TIME ŻUKOWO 10km 01:15:11.00
4 40 RESEMAN SYLWIA K 2 ŻUKOWO ESJA TEAM 10km 01:15:11.00
5 47 SORN ŁUKASZ M 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:15:45.00
6 27 MANTHEY MARCIN M 4 GDAŃSK ESJA TEAM 10km 01:16:59.00
7 65 ŻYGENDA ROBERT M 5 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:17:11.00
8 4 DANIELEWICZ ANDRZEJ M 6 GDYNIA, DZIAŁKI LEŚNE 10km 01:21:00.00
9 6 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 7 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 10km 01:21:00.00
10 39 REJMAK MAREK M 8 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:21:58.00
11 8 DOMURAD-IDŹKOWSKA SYLWIA DOMURAD-IDŹKOWSKA K 3 GDAŃSK ESJA TEAM 10km 01:22:31.00
12 43 RZEPCZYNSKA ANNA K 4 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:22:40.00
13 22 IDŹKOWSKI ADAM M 9 GDAŃSK ESJA TEAM 10km 01:23:30.00
14 56 WASILEWSKA DARIA K 5 WARZNO 10km 01:25:23.00
15 34 NOWY KATARZYNA K 6 GDYNIA ESJA TEAM 10km 01:28:45.00
16 54 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 10 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10km 01:28:45.00
17 100 SZYMCZUK JAN M 11 GDYNIA 10km 01:30:25.00
18 99 SZYMCZUK BERNADETTA K 7 GDYNIA 10km 01:30:26.00
19 7 DEUTSCHMANN KATARZYNA K 8 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:31:39.00
20 17 HEBEL MARIA K 9 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:31:40.00
21 58 WOŹNIAK HANNA K 10 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:31:40.00
22 45 SELIB IZABELA K 11 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10km 01:31:41.00
23 90 PUSTELNIK ANDRZEJ M 12 10km 01:34:45.00
24 62 ZIENTKIEWICZ AGA K 12 BANINO ESJA TEAM 10km 01:36:49.00
25 97 HALLMAN IRENA K 13 10km 01:40:54.00
26 93 PERZ ALEKSANDRA K 14 BOJANO 10km 01:45:50.00
27 92 CHREJ-PASZKE IW K 15 10km 01:45:50.00
28 52 OGONOWSKA EMILIA K 16 10km 01:45:50.00
29 98 FELSKA-MATUŁA MAJA K 17 BANINO 10km 01:48:21.00
30 96 BELKESSAM NADIA K 18 10km 01:48:21.00
31 19 HEJMOWSKI LUIS M 13 BOŻEPOLE WIELKIE 10km 01:48:40.00
32 20 HEJMOWSKI WOJCIECH M 14 BOŻEPOLE WIELKIE 10km 01:48:40.00
33 57 WOS-HEJMOWSKA AGNIESZKA K 19 BOŻEPOLE WIELKIE 10km 01:48:40.00
34 41 RUCZYŃSKA JOANNA K 20 BOLSZEWO TRIO 10km 01:49:36.00
35 49 STEIN TOMASZ K 21 JELEŃSKA HUTA TRIO 10km 01:49:36.00
36 94 RZĘSZEWICZ BARBARA K 22 10km 01:55:25.00
37 95 PUSTELNIK TERESA DOROTA K 23 10km 01:55:25.00

5km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Meta 5 km
1 16 GROBELNIAK RAFAŁ M 1 ŻUKOWO 5km 00:35:00.00
2 35 PANKIEWICZ BARTOSZ M 2 GOWINO 5km 00:37:03.00
3 10 FILIP ARKADIUSZ M 3 GDYNIA MORSIK WETERAN 5km 00:37:29.00
4 60 WÓJCIK PIOTR M 4 GDYNIA MORSIK WETERAN 5km 00:38:30.00
5 51 SZPILMAN KATARZYNA K 1 GDYNIA ESJA TEAM 5km 00:39:50.00
6 5 DANIELEWICZ PIOTR M 5 GDYNIA 5km 00:41:04.00
7 29 NIKRANT AGNIESZKA K 2 WEJHEROWO 5km 00:48:38.00
8 61 WYKA URSZULA K 3 GDYNIA 5km 00:48:39.00
9 11 GŁOWACKA MAGDALENA K 4 LUZINO TUPTUSIE 5km 00:54:40.00
10 12 GŁOWACKA MICHALINA K 5 LUZINO TUPTUSIE 5km 00:54:40.00
11 13 GŁOWACKI BARTOSZ M 6 LUZINO TUPTUSIE 5km 00:54:40.00
12 14 GŁOWACKI SZYMON M 7 LUZINO TUPTUSIE 5km 00:54:40.00
13 23 KOPCZYŃSKA IRENA K 6 BORKOWO NESSI TIME ŻUKOWO 5km 00:55:44.00
14 24 KUTNIEWSKA MARIA K 7 ŻUKOWO NESSI TIME ŻUKOWO 5km 00:55:44.00
15 3 CEMPA WOJCIECH M 8 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 5km 01:05:42.00
16 2 CEMPA KAMILA K 8 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 5km 01:07:40.00
17 59 WÓJCIK AGATA K 9 GDYNIA MORSIK WETERAN 5km 01:23:10.00
18 36 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 10 GOWINO 5km 01:28:19.00
19 38 PŁOTEK DOROTA K 11 GOWINO 5km 01:28:19.00
20 9 FILIP ANNA M 9 GDYNIA MORSIK WETERAN 5km 01:29:00.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ