Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
2 | Marzejon Rafał | Błądzikowo | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | ||
3 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
4 | Łaga Błażej | bolszewo | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
5 | Dubinski Maciej Dubinski | Brunflo | Polska | Półmaraton | Marieby GIF | opłacono on-line |
6 | Dubinska Sylwia | Brunflo | Szwecja | Półmaraton | Marieby GIF | opłacono on-line |
7 | Dubinski Franciszek | Brunflo | Szwecja | Półmaraton | Marieby GIF | opłacono on-line |
8 | Skiba Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Półmaraton | AZS KU Politechniki Opolskiej | opłacono on-line |
9 | Reglińska Joanna | Bytów | Polska | Półmaraton | KB GOCH Bytów | opłacono on-line |
10 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
11 | Jaroch-Lidzbarska Magdalena | Chwaszczyno | Polska | Półmaraton | Sobczak Team | opłacono on-line |
12 | Lidzbarski Janusz | Chwaszczyno | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
13 | Gasiński Paweł | Ciele | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
14 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
15 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
16 | Szewka Maciej | Darzlubie | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
17 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Kicaj Domatówko | opłacono on-line |
18 | Okrój Gabriela | DOMATÓWKO | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Kicaj Domatówko | opłacono on-line |
19 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
20 | Mickiewicz Ilona | Domatówko | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
21 | Dziedziewicz Sebastian | Elbląg | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
22 | Rogalska Paula | Elbląg | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
23 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
24 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
25 | Uleński Mariusz | Gdańsk | Polska | Półmaraton | TTI | opłacono on-line |
26 | Grott Tomasz | Gdańsk | Polska | Półmaraton | Ex Siedlce Gdańsk | opłacono on-line |
27 | Kujawski Jarosław Kujawski | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
28 | Grott Wojciech | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
29 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
30 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
31 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Półmaraton | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
32 | Kulińska Justyna | Gdańsk | Polska | Półmaraton | Baltic Fighters | opłacono on-line |
33 | Pawliczak Wojciech | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
34 | cejrowski piotr | gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
35 | Sowińska Olga | Gdańsk | Polska | Półmaraton | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
36 | Pustelnik Paweł | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
37 | Serkowski Marcin | Gdynia | Polska | Półmaraton | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
38 | Kaminski Tomasz | Gdynia | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |
39 | Wojtaszak Rafał | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
40 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | ULTRA WAY TEAM | opłacono on-line |
41 | Grinberg małgorzata | gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
42 | Banaczyk Sabina | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
43 | Majchrzak Józef | Gdynia | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | Biegamy Razem Gdynia | opłacono on-line |
44 | Koroluk Sławomir | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
45 | Staszkiewicz Piotr | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
46 | Laskowski Radosław | Gdynia | Polska | Półmaraton | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
47 | Piwko Grażyna | Gdynia | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | MORSY GDYŃSKIE | opłacono on-line |
48 | Cichocki Tomasz | Gdynia | Polska | Półmaraton | CETE sport | opłacono on-line |
49 | Bondarenko Dorota | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
50 | Wiwatowski Wiesław | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
51 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
52 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
53 | Buszman Krzysztof | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
54 | Schröder Adam | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
55 | Przewdziecki KAROL | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
56 | Zdzislaw Grzesiak | Gdynia | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |
57 | Jankowska Justyna | Gdynia | Polska | Półmaraton | Klub Sportowy Pidryna | opłacono on-line |
58 | Chyb Radosław | Gdynia | Polska | Półmaraton | run-passion.pl team | opłacono on-line |
59 | CHABEREK PAWEŁ | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
60 | Lachowicz Adrian | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
61 | Legiędź Krzysztof | Gdynia | Polska | Półmaraton | YMAA Trójmiasto | opłacono on-line |
62 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | Altom Gniezno | opłacono on-line |
63 | STRZYŻEWSKI PRZEMYSŁAW | GNIEZNO | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
64 | Probst Wojciech | Hażlach | Polska | Półmaraton | #wawrzynteam | opłacono on-line |
65 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | Półmaraton | ST Runners | opłacono on-line |
66 | Mikołajczyk Anna | Juszkowo | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
67 | Pieper Daniel | Kąpino | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
68 | miszczak kamil | Kielce | Polska | Półmaraton | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać!! | opłacono on-line |
69 | Iwańska Diana | Kielce | Polska | Półmaraton | RUN N FUN | opłacono on-line |
70 | Iwański Grzegorz | Kielce | Polska | Półmaraton | RUN N FUN | opłacono on-line |
71 | Długosz Jacek | kielce | Polska | Półmaraton | lkb Rudnik | |
72 | Starzyński Andrzej | klementowice | Polska | Półmaraton | ||
73 | FIGAT ANDRZEJ | KOBYŁKA | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
74 | Marszałek Marta | Koło | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
75 | Bębenista Roman | Kosakowo | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
76 | Szmidt Joanna | Kwidzyn | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
77 | Czudec Mateusz | Legionowo | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
78 | Ptashuk Katsiaryna Ptashuk | Leszno | Białoruś | Półmaraton | opłacono on-line | |
79 | Janowicz Jerzy | leszno | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | ACHILLES LESZNO | |
80 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Półmaraton | Kolarz-Pol | |
81 | Piętka Rafał Piętka | Lipówki | Polska | Półmaraton | Stopka | opłacono on-line |
82 | Chojnacka Natalia | Lisewo | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Krokowa biega/ OSP Krokowa | |
83 | Magdziarz Dariusz | Lublin | Polska | Półmaraton | Bushcraft University of Skorodne | opłacono on-line |
84 | IUKHYMCHUK MYKOLA | lutsk | Ukraina | Półmaraton | ACHILLES LESZNO | |
85 | Rutkowski Jan | Luzino | Polska | Półmaraton | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
86 | Richert Jarosław | Luzino | Polska | Półmaraton | Maja Team | opłacono on-line |
87 | Tempski Szymon | Łebcz | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
88 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
89 | Witkowski Michał | Łódź | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
90 | Lorenz Ralph | Mahlow | Niemcy | Półmaraton | Laufgruppe Wechselzone | opłacono on-line |
91 | Lorenz Nancy | Mahlow | Niemcy | Półmaraton | Laufgruppe Wechselzone | opłacono on-line |
92 | Treder Daniel | Mechelinki | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | FOX | opłacono on-line |
93 | Zamęcki Zbigniew | Mędłów | Polska | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |
94 | Hawryś Erwin | Mińsk Mazowiecki | Polska | Półmaraton | ||
95 | Kornowski Paweł | Mosty | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Cukiernictwo Formella | opłacono on-line |
96 | Zwoliński Tomasz | Mosty | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
97 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
98 | Redzimski Grzegorz | Mrzezino | Polska | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
99 | STRĄCZEK MICHAŁ | MRZEŻYNO | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
100 | Sawicki Gabor | Olsztyn | Polska | Półmaraton |
Wyświetleń: 12536