21 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Powiat Pucki Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km Półmaraton META Czas netto Półmaraton START
1 72 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 PUCK Tak LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 21 km m 30-44 1 17.4 00:03:26 01:12:44.03 01:12:43.16 00:00:00.87
2 119 PROBST WOJCIECH M 2 HAŻLACH #WAWRZYNTEAM 21 km m 30-44 2 16.07 00:03:43 01:18:45.95 01:18:44.41 00:00:01.54
3 127 RICHERT JAROSŁAW M 3 LUZINO MAJA TEAM 21 km m 30-44 3 15.82 00:03:47 01:20:00.41 01:19:59.09 00:00:01.32
4 139 SKIBA ŁUKASZ M 4 BYDGOSZCZ AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ 21 km m 30-44 4 15.75 00:03:48 01:20:22.57 01:20:21.41 00:00:01.16
5 54 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 5 PUCK Tak LKS PUCK 21 km m 30-44 5 15.74 00:03:48 01:20:25.80 01:20:24.72 00:00:01.08
6 87 LIDZBARSKI JANUSZ M 6 CHWASZCZYNO 21 km m 30-44 6 15.71 00:03:49 01:20:36.42 01:20:34.64 00:00:01.78
7 179 ELWART ROMAN M 7 PUCK Tak KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK 21 km m 45-60 1 15.45 00:03:53 01:21:56.08 01:21:54.42 00:00:01.66
8 17 CHYB RADOSŁAW M 8 GDYNIA RUN-PASSION.PL TEAM 21 km m 30-44 7 15.43 00:03:53 01:22:01.79 01:21:59.67 00:00:02.12
9 37 GAWEŁ IRENEUSZ M 9 RUMIA PROJEKT1000UP 21 km m 45-60 2 15.32 00:03:54 01:22:37.84 01:22:35.24 00:00:02.60
10 182 DŁUGOSZ JACEK M 10 KIELCE LKB RUDNIK 21 km m 30-44 8 15.24 00:03:56 01:23:05.24 01:23:02.49 00:00:02.75
11 163 WITKOWSKI MICHAŁ M 11 ŁÓDŹ 21 km m 30-44 9 15.13 00:03:58 01:23:41.87 01:23:40.36 00:00:01.51
12 1 BAGROWSKI TOMASZ M 12 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 21 km m 30-44 10 15.08 00:03:58 01:23:58.68 01:23:57.42 00:00:01.26
13 122 PTASHUK KATSIARYNA PTASHUK K 1 LESZNO 21 km k 30-44 1 14.85 00:04:02 01:25:13.07 01:25:11.28 00:00:01.79
14 105 MOLLIN BARTLOMIEJ M 13 STRZELNO Tak KP PSP PUCK 21 km m 30-44 11 14.58 00:04:07 01:26:51.63 01:26:49.48 00:00:02.15
15 67 KOŻYCZKOWSKI EDWARD M 14 BOLSZEWO 21 km m 30-44 12 14.5 00:04:08 01:27:18.37 01:27:16.41 00:00:01.96
16 76 KULCZYK MARCIN M 15 POGÓRZE Tak ULTRA WAY TEAM 21 km m 30-44 13 14.47 00:04:08 01:27:28.56 01:27:24.71 00:00:03.85
17 157 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 16 GDAŃSK 21 km m 30-44 14 14.42 00:04:09 01:27:46.70 01:27:42.14 00:00:04.56
18 151 TAŃSKI MARCIN M 17 PUCK Tak TEAM ELWART/LKS PUCK 21 km m 45-60 3 14.23 00:04:12 01:28:56.27 01:28:54.50 00:00:01.77
19 171 ZAKRZEWSKI MACIEJ M 18 RUMIA ULTRA WAY TEAM 21 km m 45-60 4 13.97 00:04:17 01:30:37.69 01:30:33.72 00:00:03.97
20 191 LIPOWSKI KAROL M 19 TUCHOM ZOELLER TECH 21 km m 30-44 15 13.83 00:04:20 01:31:33.93 01:31:28.26 00:00:05.67
21 130 RUTKOWSKI JAN M 20 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 21 km m 45-60 5 13.8 00:04:20 01:31:43.56 01:31:39.81 00:00:03.75
22 174 ZAWALUK MARCIN M 21 JANKOWO GDAŃSKIE ST RUNNERS 21 km m 45-60 6 13.75 00:04:21 01:32:05.56 01:32:01.76 00:00:03.80
23 149 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 22 DOMATÓWKO Tak 21 km m 30-44 16 13.68 00:04:23 01:32:34.20 01:32:28.94 00:00:05.26
24 10 BORSKI ADAM M 23 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO 21 km m 45-60 7 13.63 00:04:24 01:32:53.12 01:32:48.89 00:00:04.23
25 129 RUDNICKI DARIUSZ M 24 POGÓRZE Tak 21 km m 30-44 17 13.62 00:04:24 01:32:56.11 01:32:53.71 00:00:02.40
26 80 LACHOWICZ ADRIAN M 25 GDYNIA 21 km m 30-44 18 13.53 00:04:26 01:33:35.38 01:33:32.01 00:00:03.37
27 65 KOWALEWSKI DOMINIK M 26 RUMIA BRAK 21 km m 30-44 19 13.47 00:04:27 01:34:00.17 01:33:58.22 00:00:01.95
28 101 MILER DAWID M 27 ŻELISTRZEWO Tak ELWART TEAM 21 km m 0-29 1 13.43 00:04:28 01:34:17.66 01:34:13.98 00:00:03.68
29 60 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 2 WEJHEROWO MAJA TEAM 21 km k 45-60 1 13.4 00:04:28 01:34:29.98 01:34:26.27 00:00:03.71
30 4 BANIEL PAWEŁ M 28 RUMIA 21 km m 45-60 8 13.39 00:04:28 01:34:32.47 01:34:28.59 00:00:03.88
31 33 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 29 ELBLĄG 21 km m 0-29 2 13.35 00:04:29 01:34:48.88 01:34:43.90 00:00:04.98
32 142 STASZKIEWICZ PIOTR M 30 GDYNIA 21 km m 45-60 9 13.31 00:04:30 01:35:07.86 01:34:59.30 00:00:08.56
33 79 LABUN ZENON M 31 MRZEZINO Tak 21 km m 45-60 10 13.28 00:04:31 01:35:20.27 01:35:12.70 00:00:07.57
34 77 KULIŃSKA JUSTYNA K 3 GDAŃSK BALTIC FIGHTERS 21 km k 0-29 1 13.13 00:04:34 01:36:24.94 01:36:19.00 00:00:05.94
35 46 HENDRICH RAFAŁ M 32 SIERAKOWICE 21 km m 30-44 20 13.06 00:04:35 01:36:57.78 01:36:53.15 00:00:04.63
36 106 MROZOWSKI DARIUSZ M 33 RUMIA PROJEKT 1000UP 21 km m 45-60 11 13.03 00:04:36 01:37:07.19 01:37:02.87 00:00:04.32
37 28 DREWNICKA-OGRODNIK JOANNA K 4 WROCŁAW/PRZEMIŁÓW DEVINITI KB SOBÓTKA 21 km k 45-60 2 12.91 00:04:38 01:38:03.35 01:38:02.17 00:00:01.18
38 32 DUBINSKI MACIEJ DUBINSKI M 34 BRUNFLO MARIEBY GIF 21 km m 45-60 12 12.84 00:04:40 01:38:36.83 01:38:23.18 00:00:13.65
39 14 CEJROWSKI PIOTR M 35 GDAŃSK 21 km m 30-44 21 12.83 00:04:40 01:38:38.87 01:38:31.51 00:00:07.36
40 45 HALMAN LESZEK M 36 BIELKÓWKO 21 km m 45-60 13 12.81 00:04:41 01:38:50.31 01:38:47.09 00:00:03.22
41 20 CZARNECKI KRZYSZTOF M 37 PUCK Tak 21 km m 30-44 22 12.77 00:04:41 01:39:08.64 01:39:05.74 00:00:02.90
42 144 STRĄCZEK MICHAŁ M 38 MRZEŻYNO 21 km m 45-60 14 12.77 00:04:41 01:39:09.28 01:39:06.26 00:00:03.02
43 145 STRZYŻEWSKI PRZEMYSŁAW M 39 GNIEZNO 21 km m 30-44 23 12.74 00:04:42 01:39:22.72 01:39:06.88 00:00:15.84
44 176 ZWOLIŃSKI TOMASZ M 40 MOSTY Tak 21 km m 45-60 15 12.71 00:04:43 01:39:37.64 01:39:24.64 00:00:13.00
45 13 BUTOWSKA KATARZYNA K 5 STAROGARD GDAŃSKI 21 km k 30-44 2 12.64 00:04:44 01:40:10.90 01:40:02.73 00:00:08.17
46 126 REGLIŃSKA JOANNA K 6 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 21 km k 30-44 3 12.63 00:04:45 01:40:14.74 01:40:09.39 00:00:05.35
47 184 CZAJA ANDRZEJ M 41 ŁĘCZYCE 21 km m 45-60 16 12.62 00:04:45 01:40:17.71 01:40:12.80 00:00:04.91
48 16 CHUDY HENRYK M 42 SŁAWSKO K S OLSZEWSKI I SYNOWIE 21 km m 60+ 1 12.58 00:04:46 01:40:37.69 01:40:32.69 00:00:05.00
49 71 KUCZYŃSKI PIOTR M 43 POZNAŃ NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 21 km m 60+ 2 12.51 00:04:47 01:41:10.13 01:40:59.82 00:00:10.31
50 88 LIPIŃSKI KRZYSZTOF LIPIŃSKI M 44 PŁOCK 21 km m 30-44 24 12.49 00:04:48 01:41:23.12 01:41:15.83 00:00:07.29
51 170 ZAKRZEWSKI JAKUB M 45 STAROGARD GDAŃSKI 21 km m 30-44 25 12.48 00:04:48 01:41:28.83 01:41:20.42 00:00:08.41
52 172 ZALEWSKI DANIEL M 46 SUSZ 21 km m 0-29 3 12.43 00:04:49 01:41:51.34 01:41:48.00 00:00:03.34
53 133 SANTAREK WOJCIECH M 47 WARSZAWA 21 km m 30-44 26 12.42 00:04:49 01:41:54.63 01:41:51.33 00:00:03.30
54 109 ODZIEMCZYK TOMASZ M 48 ELBLĄG 21 km m 30-44 27 12.38 00:04:50 01:42:17.01 01:42:04.69 00:00:12.32
55 164 WIWATOWSKI WIESŁAW M 49 GDYNIA 21 km m 45-60 17 12.35 00:04:51 01:42:28.97 01:42:18.95 00:00:10.02
56 103 MISLISZ PIOTR M 50 OSŁONINO Tak 21 km m 45-60 18 12.34 00:04:51 01:42:33.94 01:42:27.82 00:00:06.12
57 52 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA K 7 CHWASZCZYNO SOBCZAK TEAM 21 km k 30-44 4 12.32 00:04:52 01:42:46.03 01:42:41.93 00:00:04.10
58 186 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 51 LĘBORK KOLARZ-POL 21 km m 45-60 19 12.3 00:04:52 01:42:55.19 01:42:53.03 00:00:02.16
59 44 GUZ ARTUR M 52 RUMIA LIVE LOVE RUN 21 km m 45-60 20 12.29 00:04:52 01:42:58.80 01:42:42.44 00:00:16.36
60 117 PIĘTKA RAFAŁ PIĘTKA M 53 LIPÓWKI STOPKA 21 km m 30-44 28 12.26 00:04:53 01:43:14.47 01:43:06.36 00:00:08.11
61 169 ZAJĄC PIOTR M 54 RUMIA PROJEKT 1000UP 21 km m 30-44 29 12.22 00:04:54 01:43:35.04 01:43:30.51 00:00:04.53
62 78 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 8 RUMIA WIEWIÓR TEAM 21 km k 30-44 5 12.22 00:04:54 01:43:35.76 01:43:32.17 00:00:03.59
63 162 WILLNER WALDEMAR M 55 DOMATÓWKO Tak KICAJ DOMATÓWKO 21 km m 45-60 21 12.1 00:04:57 01:44:37.51 01:44:31.12 00:00:06.39
64 19 CIEŚLAK BARTOSZ M 56 ŻELISTRZEWO Tak 21 km m 30-44 30 12.05 00:04:58 01:45:02.64 01:44:57.45 00:00:05.19
65 75 KULCZYK EWA K 9 GDYNIA ULTRA WAY TEAM 21 km k 30-44 6 12 00:05:00 01:45:32.89 01:45:24.82 00:00:08.07
66 154 TOMCZAK ZBIGNIEW M 57 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 21 km m 60+ 3 11.97 00:05:00 01:45:43.79 01:45:33.38 00:00:10.41
67 111 PANKOWSKI GRZEGORZ M 58 WARSZAWA KOSI MAZAKI TEAM 21 km m 30-44 31 11.92 00:05:02 01:46:12.17 01:46:01.79 00:00:10.38
68 61 KORNOWSKI PAWEŁ M 59 MOSTY Tak CUKIERNICTWO FORMELLA 21 km m 45-60 22 11.89 00:05:02 01:46:26.67 01:46:12.69 00:00:13.98
69 83 LASKOWSKI RADOSŁAW M 60 GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA 21 km m 45-60 23 11.87 00:05:03 01:46:39.23 01:46:29.61 00:00:09.62
70 25 DĄBROWSKI BARTOSZ M 61 WAŁCZ 21 km m 30-44 32 11.86 00:05:03 01:46:44.93 01:46:37.87 00:00:07.06
71 177 HUMANOWSKI MACIEJ M 62 WŁADYSŁAWOWO Tak KPPSP PUCK 21 km m 0-29 4 11.84 00:05:03 01:46:53.60 01:46:40.29 00:00:13.31
72 24 DAWIDOWSKI ROMAN M 63 PUCK Tak 21 km m 45-60 24 11.77 00:05:05 01:47:34.63 01:47:23.61 00:00:11.02
73 107 NECEL MAREK M 64 WŁADYSŁAWOWO Tak BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 21 km m 45-60 25 11.73 00:05:06 01:47:55.09 01:47:45.49 00:00:09.60
74 147 SZEWKA MACIEJ M 65 DARZLUBIE Tak 21 km m 30-44 33 11.63 00:05:09 01:48:53.27 01:48:44.95 00:00:08.32
75 26 DERC ARKADIUSZ M 66 PUCK Tak 33 DROP 21 km m 30-44 34 11.57 00:05:11 01:49:22.63 01:49:15.64 00:00:06.99
76 12 BUSZMAN KRZYSZTOF M 67 GDYNIA 21 km m 45-60 26 11.55 00:05:11 01:49:35.79 01:49:15.57 00:00:20.22
77 192 MICHNO ANNA K 10 GDAŃSK 21 km k 30-44 7 11.54 00:05:12 01:49:44.83 01:49:30.07 00:00:14.76
78 66 KOZŁÓW WOJCIECH M 68 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 21 km m 60+ 4 11.5 00:05:13 01:50:07.14 01:50:05.30 00:00:01.84
79 53 JASIŃSKI DAWID M 69 WEJHEROWO ATLETIC APOLLO 21 km m 30-44 35 11.46 00:05:14 01:50:27.83 01:50:15.66 00:00:12.17
80 98 MICKIEWICZ ILONA K 11 DOMATÓWKO Tak 21 km k 30-44 8 11.45 00:05:14 01:50:34.45 01:50:28.97 00:00:05.48
81 141 STANKIEWICZ IWONA K 12 REKOWO GÓRNE Tak 21 km k 45-60 3 11.44 00:05:14 01:50:37.47 01:50:28.68 00:00:08.79
82 96 MARSZAŁEK MARTA K 13 KOŁO 21 km k 30-44 9 11.41 00:05:15 01:50:58.01 01:50:52.80 00:00:05.21
83 185 STROMIDŁO JAN M 70 SWARZEWO Tak 21 km m 30-44 36 11.4 00:05:15 01:51:00.22 01:50:45.00 00:00:15.22
84 47 HRYDCZUK WIESŁAW M 71 WIĄZÓW 21 km m 45-60 27 11.38 00:05:16 01:51:16.90 01:49:25.53 00:01:51.37
85 55 KACZYKOWSKI KAROL M 72 ŻELISTRZEWO Tak KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 21 km m 45-60 28 11.36 00:05:16 01:51:24.16 01:51:14.98 00:00:09.18
86 92 ŁAGA BŁAŻEJ M 73 BOLSZEWO 21 km m 30-44 37 11.3 00:05:18 01:52:01.06 01:51:48.65 00:00:12.41
87 81 LADEMANN ALICJA K 14 DARZLUBIE Tak 21 km k 45-60 4 11.28 00:05:19 01:52:15.94 01:52:07.13 00:00:08.81
88 121 PRZEWDZIECKI KAROL M 74 GDYNIA 21 km m 30-44 38 11.27 00:05:19 01:52:20.01 01:52:05.13 00:00:14.88
89 68 KRUK MACIEJ M 75 RUMIA 21 km m 45-60 29 11.26 00:05:19 01:52:23.84 01:52:16.37 00:00:07.47
90 116 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 76 CELBOWO Tak 21 km m 30-44 39 11.24 00:05:20 01:52:36.34 01:52:19.30 00:00:17.04
91 97 MARZEION GRZEGORZ M 77 WEJHEROWO ATLETIC APOLLO 21 km m 45-60 30 11.2 00:05:21 01:53:04.70 01:52:52.31 00:00:12.39
92 128 ROGALSKA PAULA K 15 ELBLĄG 21 km k 30-44 10 11.18 00:05:21 01:53:13.49 01:52:59.79 00:00:13.70
93 35 FIGAT ANDRZEJ M 78 KOBYŁKA 21 km m 30-44 40 11.15 00:05:22 01:53:31.04 01:53:25.77 00:00:05.27
94 82 LADEMANN MACIEJ M 79 DARZLUBIE Tak 21 km m 45-60 31 10.99 00:05:27 01:55:08.06 01:54:58.95 00:00:09.11
95 11 BROWARCZYK TOMASZ M 80 ŁEBIEŃSKA HUTA 21 km m 30-44 41 10.97 00:05:28 01:55:23.84 01:55:13.04 00:00:10.80
96 123 PULCZYŃSKA ANNA K 16 STARZYNO Tak 21 km k 30-44 11 10.91 00:05:30 01:56:04.66 01:55:56.29 00:00:08.37
97 73 KUJAWSKI JAROSŁAW KUJAWSKI M 81 GDAŃSK 21 km m 45-60 32 10.89 00:05:30 01:56:13.93 01:55:54.21 00:00:19.72
98 108 NOWAK SEBASTIAN M 82 GDYNIA 21 km m 30-44 42 10.88 00:05:30 01:56:19.96 01:56:13.64 00:00:06.32
99 159 ULEŃSKI MARIUSZ M 83 GDAŃSK TTI 21 km m 30-44 43 10.78 00:05:33 01:57:24.54 01:57:08.75 00:00:15.79
100 30 DUBINSKA SYLWIA K 17 BRUNFLO MARIEBY GIF 21 km k 45-60 5 10.7 00:05:36 01:58:20.77 01:58:08.28 00:00:12.49
101 9 BONDARENKO DOROTA K 18 GDYNIA 21 km k 30-44 12 10.66 00:05:37 01:58:45.58 01:58:24.57 00:00:21.01
102 42 GROTT WOJCIECH M 84 GDAŃSK 21 km m 0-29 5 10.66 00:05:37 01:58:48.70 01:58:29.94 00:00:18.76
103 69 KUBIAK ANDRZEJ M 85 RUMIA 21 km m 60+ 5 10.64 00:05:38 01:59:01.91 01:58:55.87 00:00:06.04
104 34 DZIENISZ ROMAN M 86 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO 21 km m 45-60 33 10.63 00:05:38 01:59:05.96 01:58:53.06 00:00:12.90
105 91 LUNK KRZYSZTOF M 87 PUCK Tak LIVESTRONG 21 km m 45-60 34 10.62 00:05:38 01:59:10.28 01:58:51.68 00:00:18.60
106 120 PRUSZCZYNSKI GRZEGORZ M 88 WARSZAWA 21 km m 30-44 44 10.62 00:05:39 01:59:14.72 01:58:51.12 00:00:23.60
107 161 WESOŁOWSKI MACIEJ M 89 WROCŁAW 21 km m 45-60 35 10.61 00:05:39 01:59:16.13 01:59:06.64 00:00:09.49
108 74 KULAS JAKUB M 90 PUCK/GDYNIA Tak MASAKRA CHAMPIONS 21 km m 30-44 45 10.61 00:05:39 01:59:18.02 01:59:02.10 00:00:15.92
109 152 TEMPSKI SZYMON M 91 ŁEBCZ Tak 21 km m 30-44 46 10.6 00:05:39 01:59:25.51 01:59:15.29 00:00:10.22
110 99 MIKOŁAJCZYK ALICJA K 19 ROTMANKA 21 km k 30-44 13 10.6 00:05:39 01:59:26.11 01:59:15.08 00:00:11.03
111 51 JANOWICZ ANNA K 20 WŁADYSŁAWOWO Tak BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 21 km k 30-44 14 10.6 00:05:39 01:59:27.46 01:59:13.73 00:00:13.73
112 36 GASIŃSKI PAWEŁ M 92 CIELE 21 km m 0-29 6 10.54 00:05:41 02:00:09.87 02:00:02.14 00:00:07.73
113 153 TOCHA ZBIGNIEW M 93 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 21 km m 60+ 6 10.49 00:05:43 02:00:38.20 02:00:14.38 00:00:23.82
114 115 PIEPER DANIEL M 94 KĄPINO 21 km m 30-44 47 10.49 00:05:43 02:00:38.97 02:00:34.48 00:00:04.49
115 125 REDZIMSKI GRZEGORZ M 95 MRZEZINO Tak 21 km m 30-44 48 10.44 00:05:44 02:01:15.56 02:00:54.48 00:00:21.08
116 31 DUBINSKI FRANCISZEK M 96 BRUNFLO MARIEBY GIF 21 km m 45-60 36 10.43 00:05:45 02:01:20.70 02:01:07.73 00:00:12.97
117 110 OKRÓJ GABRIELA K 21 DOMATÓWKO Tak KICAJ DOMATÓWKO 21 km k 45-60 6 10.43 00:05:45 02:01:24.04 02:01:17.53 00:00:06.51
118 7 BĘBENISTA ROMAN M 97 KOSAKOWO Tak 21 km m 30-44 49 10.38 00:05:46 02:01:55.02 02:01:37.96 00:00:17.06
119 40 GRINBERG MAŁGORZATA K 22 GDYNIA 21 km k 30-44 15 10.37 00:05:47 02:02:04.29 02:01:50.54 00:00:13.75
120 50 JANKOWSKA JUSTYNA K 23 GDYNIA KLUB SPORTOWY PIDRYNA 21 km k 45-60 7 10.35 00:05:47 02:02:18.09 02:02:08.99 00:00:09.10
121 15 CHABEREK PAWEŁ M 98 GDYNIA 21 km m 30-44 50 10.28 00:05:50 02:03:09.11 02:02:47.63 00:00:21.48
122 148 SZMIDT JOANNA K 24 KWIDZYN 21 km k 45-60 8 10.27 00:05:50 02:03:16.36 02:02:54.20 00:00:22.16
123 85 LEGIĘDŹ KRZYSZTOF M 99 GDYNIA YMAA TRÓJMIASTO 21 km m 30-44 51 10.19 00:05:53 02:04:16.59 02:04:00.20 00:00:16.39
124 146 SZCZYPIOR ARTUR M 100 WYSZECINO KASZUBI LUZINO 21 km m 30-44 52 10.13 00:05:55 02:04:58.50 02:04:45.43 00:00:13.07
125 102 MIODUSZEWSKI ADRIAN M 101 WARSZAWA 21 km m 30-44 53 10.13 00:05:55 02:05:00.54 02:04:36.32 00:00:24.22
126 135 SCHMIDT MATEUSZ M 102 WEJHEROWO 21 km m 30-44 54 10.11 00:05:56 02:05:10.94 02:05:01.11 00:00:09.83
127 160 WESOŁOWSKA URSZULA K 25 WROCŁAW 21 km k 45-60 9 10.1 00:05:56 02:05:17.83 02:05:08.62 00:00:09.21
128 41 GROTT TOMASZ M 103 GDAŃSK EX SIEDLCE GDAŃSK 21 km m 45-60 37 10.09 00:05:56 02:05:28.55 02:05:09.38 00:00:19.17
129 132 RYCIO NATALIA RYCIO K 26 PUCK Tak 21 km k 30-44 16 10.07 00:05:57 02:05:40.85 02:05:25.03 00:00:15.82
130 173 ZAMĘCKI ZBIGNIEW M 104 MĘDŁÓW 21 km m 60+ 7 10.07 00:05:57 02:05:43.34 02:02:24.31 00:03:19.03
131 178 ZARĘCKI RADOSŁAW M 105 MĘDŁÓW 21 km m 60+ 8 10.07 00:05:57 02:05:43.85 02:00:48.19 00:04:55.66
132 23 CZUDEC MATEUSZ M 106 LEGIONOWO 21 km m 30-44 55 9.98 00:06:00 02:06:51.66 02:06:38.62 00:00:13.04
133 58 KIEŁBASA MICHAŁ M 107 PUCK Tak PUCK BIEGA 21 km m 30-44 56 9.96 00:06:01 02:07:07.30 02:06:55.20 00:00:12.10
134 43 GRZANKOWSKI DAREK M 108 PUCK Tak 33 DROP 21 km m 45-60 38 9.93 00:06:02 02:07:26.02 02:07:17.14 00:00:08.88
135 181 MARZEJON RAFAŁ M 109 BŁĄDZIKOWO Tak 21 km m 0-29 7 9.88 00:06:04 02:08:07.95 02:08:05.69 00:00:02.26
136 70 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 110 ELBLĄG 21 km m 0-29 8 9.86 00:06:05 02:08:24.39 02:08:09.21 00:00:15.18
137 18 CICHOCKI TOMASZ M 111 GDYNIA CETE SPORT 21 km m 45-60 39 9.83 00:06:06 02:08:45.47 02:08:35.08 00:00:10.39
138 140 SOWIŃSKA OLGA K 27 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 21 km k 30-44 17 9.82 00:06:06 02:08:55.81 02:08:49.04 00:00:06.77
139 59 KLEBBA KRZYSZTOF M 112 PUCK / ŁEBCZ Tak KASZËBË ŁEBCZ 21 km m 30-44 57 9.79 00:06:07 02:09:20.02 02:08:56.22 00:00:23.80
140 131 RYBARCZYK ROBERT RYBARCZYK M 113 WARSZAWA ORANGE POLSKA 21 km m 45-60 40 9.7 00:06:11 02:10:31.59 02:10:20.17 00:00:11.42
141 183 GÓRSKA ILONA K 28 GDYNIA 21 km k 45-60 10 9.62 00:06:14 02:11:32.99 02:11:17.85 00:00:15.14
142 114 PIEPER ANITA K 29 SWARZEWO Tak 21 km k 30-44 18 9.62 00:06:14 02:11:33.43 02:11:13.30 00:00:20.13
143 39 GODZIUK ROMAN M 114 TORUŃ 21 km m 60+ 9 9.59 00:06:15 02:11:57.46 02:11:45.60 00:00:11.86
144 48 IWAŃSKA DIANA K 30 KIELCE RUN N FUN 21 km k 45-60 11 9.53 00:06:17 02:12:49.98 02:12:36.47 00:00:13.51
145 49 IWAŃSKI GRZEGORZ M 115 KIELCE RUN N FUN 21 km m 45-60 41 9.53 00:06:17 02:12:50.36 02:12:36.80 00:00:13.56
146 112 PAWLICZAK WOJCIECH M 116 GDAŃSK 21 km m 30-44 58 9.51 00:06:18 02:13:05.35 02:12:51.07 00:00:14.28
147 84 LEGIĘDŹ GRZEGORZ M 117 PUCK Tak EUROCASH 21 km m 30-44 59 9.49 00:06:19 02:13:26.49 02:13:09.93 00:00:16.56
148 5 BERNAT ANTONI M 118 PUCK Tak 21 km m 60+ 10 9.48 00:06:19 02:13:32.97 02:13:09.48 00:00:23.49
149 57 KAPAŁA DANIEL M 119 WEJHEROWO 21 km m 30-44 60 9.45 00:06:21 02:14:01.16 02:13:39.70 00:00:21.46
150 29 DRZEWIŃSKI BOGUSŁAW M 120 WROCŁAW 21 km m 60+ 11 9.39 00:06:23 02:14:51.00 02:14:51.00
151 134 SCHMIDT JANUSZ M 121 POŁCZYNO Tak BIEGAM Z ŻONĄ 21 km m 45-60 42 9.34 00:06:25 02:15:33.23 02:15:23.43 00:00:09.80
152 63 KORTAS KAROL M 122 PUCK Tak 21 km m 30-44 61 9.2 00:06:31 02:17:33.51 02:17:13.87 00:00:19.64
153 190 LIPIŃSKI SŁAWOMIR M 123 RUMIA 21 km m 45-60 43 9.18 00:06:32 02:17:54.43 02:17:49.08 00:00:05.35
154 2 BAJDA PIOTR M 124 POŁCZYNO Tak UM WŁADYSŁAWOWO 21 km m 45-60 44 9.12 00:06:34 02:18:49.75 02:18:43.50 00:00:06.25
155 167 WOLSZON SŁAWOMIR M 125 POŁCZYNO Tak 21 km m 30-44 62 9.11 00:06:35 02:19:01.90 02:18:47.70 00:00:14.20
156 156 TRELLA WIESLAW M 126 PUCK Tak 21 km m 30-44 63 9.04 00:06:38 02:20:04.16 02:20:01.22 00:00:02.94
157 187 ZDZISLAW GRZESIAK M 127 GDYNIA 21 km m 60+ 12 9.02 00:06:39 02:20:18.32 02:19:56.19 00:00:22.13
158 100 MIKOŁAJCZYK ANNA K 31 JUSZKOWO 21 km k 30-44 19 8.96 00:06:41 02:21:20.16 02:21:08.71 00:00:11.45
159 21 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 128 GDYNIA 21 km m 30-44 64 8.96 00:06:41 02:21:20.34 02:21:08.44 00:00:11.90
160 137 SCHWANN MIROSŁAW M 129 WEJHEROWO WEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE 21 km m 45-60 45 8.91 00:06:43 02:22:00.90 02:21:42.95 00:00:17.95
161 188 SKUPIEŃ AGNIESZKA K 32 RYBNIK SKUPIONY ŁABĘDŹ 21 km k 30-44 20 8.91 00:06:44 02:22:06.66 02:21:51.66 00:00:15.00
162 189 ŁABĘDZKI BOGUSŁAW M 130 RYBNIK SKOPIONY ŁABĄDŹ 21 km m 45-60 46 8.91 00:06:44 02:22:06.87 02:21:51.43 00:00:15.44
163 136 SCHRÖDER ADAM M 131 GDYNIA 21 km m 30-44 65 8.75 00:06:51 02:24:40.79 02:24:18.29 00:00:22.50
164 118 PIWKO GRAŻYNA K 33 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 21 km k 60+ 1 8.71 00:06:53 02:25:18.16 02:24:56.30 00:00:21.86
165 158 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 132 REDA FOX 21 km m 30-44 66 8.66 00:06:55 02:26:07.32 02:25:43.99 00:00:23.33
166 86 LESNER DARIUSZ M 133 PUCK Tak BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 21 km m 45-60 47 8.6 00:06:58 02:27:08.06 02:26:55.57 00:00:12.49
167 150 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 134 POGÓRZE Tak MIŚ BIEGA 21 km m 60+ 13 8.01 00:07:29 02:38:02.64 02:37:48.22 00:00:14.42
168 6 BEZDEL ANNA K 34 PUCK Tak 21 km k 45-60 12 7.72 00:07:46 02:43:54.51 02:43:44.06 00:00:10.45
169 94 MAJ ADAM M 135 PUCK Tak MAYO JUDO FITNESS CENTER 21 km m 45-60 48 7.7 00:07:47 02:44:24.74 02:44:13.72 00:00:11.02
170 56 KAMINSKI TOMASZ M 136 GDYNIA 21 km m 0-29 9 7.63 00:07:51 02:45:52.05 02:45:40.06 00:00:11.99
171 193 ZAJKO KAROLINA K 35 PUCK Tak 21 km k 30-44 21 7.45 00:08:03 02:49:52.58 02:49:37.21 00:00:15.37
172 95 MAJCHRZAK JÓZEF M 137 GDYNIA BIEGAMY RAZEM GDYNIA 21 km m 60+ 14 7.44 00:08:03 02:50:10.06 02:49:51.04 00:00:19.02
173 168 WROŃSKI SEBASTIAN M 138 PUCK Tak 21 km m 30-44 67 6.7 00:08:56 03:08:48.31 03:08:45.49 00:00:02.82
174 93 MAGDZIARZ DARIUSZ M 139 LUBLIN BUSHCRAFT UNIVERSITY OF SKORODNE 21 km m 45-60 49 6.47 00:09:16 03:15:35.72 03:11:59.57 00:03:36.15
175 180 HAHN TADEUSZ M 140 TORUŃ 21 km m 60+ 15 6.47 00:09:16 03:15:47.68 03:15:46.37 00:00:01.31
DNF 38 GIZINSKI STEFAN M DNF WOŁÓW WOLOW BIEGA 21 km m 60+ DNF 00:00:10.78

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ