Dystans 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BIEGAJ Z BARTKIEM
1 Szarko Maciej Elbląg Dystans 5 km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono on-line
Bambi
2 Drespa Agnieszka Bojano Dystans 5 km Bambi opłacono on-line
Biegaj z Bzysiem
3 Jażdżewska Beata Rumia Dystans 5 km Biegaj z Bzysiem opłacono on-line
BigYellowFoot Adventure Team
4 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Dystans 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
5 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Dystans 5 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
Decathlon Przymorze
6 Kowalski Szymon Gdańsk Dystans 5 km Decathlon Przymorze opłacono on-line
Grupa Druha Borucha
7 Bork Łukasz Żuława Dystans 5 km Grupa Druha Borucha
Iron Team
8 Michałowska-Lewinskia Anita Pruszcz Gdański Dystans 5 km Iron Team opłacono on-line
9 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Dystans 5 km Iron Team opłacono on-line
10 Łęgowski Michal Pruszcz Gdański Dystans 5 km Iron Team
Jaguar Fit
11 Fuszara Magdalena Gdańsk Dystans 5 km Jaguar Fit opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
12 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Dystans 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
MAŁE LWY
13 KWIATKOWSKA TATIANA KOWALE Dystans 5 km MAŁE LWY opłacono on-line
14 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Dystans 5 km MAŁE LWY opłacono on-line
Małe Lwy
15 Semkło Hanna Gdańsk Dystans 5 km Małe Lwy opłacono on-line
Morsy Zblewo
16 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Dystans 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
Polbruk Run Team
17 Pieczulis Magdalena Straszyn Dystans 5 km Polbruk Run Team opłacono on-line
Pruszcz Biega, Straszyn Biega
18 Grabowski Piotr Pruszcz Gdański Dystans 5 km Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
Przodkowskie Morsy
19 Kroll Tomasz Kobysewo Dystans 5 km Przodkowskie Morsy opłacono on-line
Psychofanki
20 Frankowska Justyna Kartuzy Dystans 5 km Psychofanki opłacono on-line
Run Beach Morning
21 Leliwa Sylwia Gdańsk Dystans 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
Run Beach Morning
22 rogalska Magdalena Gdansk Dystans 5 km Run Beach Morning
SPIE Sport Team / Pruszcz biega
23 Freda Artur Pruszcz Gdański Dystans 5 km SPIE Sport Team / Pruszcz biega opłacono on-line
SUT - Straszyn Ultra Team
24 Wozbanowicz Jacek Straszyn Dystans 5 km SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
25 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Dystans 5 km SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
26 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Dystans 5 km SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
SUT Pruszcz biega
27 Rutkowski Sebastian Gronowo Górne Dystans 5 km SUT Pruszcz biega opłacono on-line
28 Manias Michał Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega opłacono on-line
29 Lewańczyk Małgorzata Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega opłacono on-line
30 Nuż Anna Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega opłacono on-line
31 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega opłacono on-line
Sprinterzy.com
32 Mikołajczyk Anna Rotmanka Dystans 5 km Sprinterzy.com opłacono on-line
Straszyn Biega, SUT
33 Wiergowski Marek Straszyn Dystans 5 km Straszyn Biega, SUT opłacono on-line
Straszyn Biega / Pruszcz Biega
34 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Dystans 5 km Straszyn Biega / Pruszcz Biega opłacono on-line
Straszyn biega, SUT
35 Cejrowski Andrzej Cejrowski Straszyn Dystans 5 km Straszyn biega, SUT opłacono on-line
36 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdanski Dystans 5 km Straszyn biega, SUT opłacono on-line
Straszyn biega Pruszcz biega
37 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Dystans 5 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
38 Zawadzki Kazimierz Błotnia Dystans 5 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
TakaRYBA
39 Ambroziak Sylwia Kowale Dystans 5 km TakaRYBA opłacono on-line
40 Ambroziak Adam Kowale Dystans 5 km TakaRYBA opłacono on-line
Taka RYBA / TUMBOteam
41 Grzegorczyk Dorota Kowale Dystans 5 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
42 Tarapata-Skwiot Edyta GDAŃSK Dystans 5 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
43 Skwiot Stanisław Gdańsk Dystans 5 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA
44 Śnieg Aleksandra Gdańsk Dystans 5 km WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA opłacono on-line
Wembley Pruszcz
45 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Dystans 5 km Wembley Pruszcz
_BRAK NAZWY_
46 Filas Justyna Filas Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
47 Niziołek Krystian Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
48 Kieszczyński Sławomir Rotmanka Dystans 5 km opłacono on-line
49 Szastak Piotr Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
50 Grzelecka Jolanta Gdańsk Dystans 5 km
51 Rumkowski Piotr Gdynia Dystans 5 km opłacono on-line
52 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Dystans 5 km opłacono on-line
53 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
54 Nibus Jacek Straszyn Dystans 5 km opłacono on-line
55 Wozbanowicz Ewa Straszyn Dystans 5 km opłacono on-line
56 Kurkowska Sobieniak Agnieszka Rotmanka Dystans 5 km opłacono on-line
57 Zając Łukasz Bydgoszcz Dystans 5 km opłacono on-line
58 Michallek Franciszek Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
59 Michallek Kalina Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
60 Moskal Maja Straszyn Dystans 5 km opłacono on-line
61 Hinc Aldona Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
62 Hinc Stanisław Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
63 Michallek Justyna Michallek Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
64 Menape - Moskal Sylwia Straszyn Dystans 5 km opłacono on-line
65 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
66 Manias Borys Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
67 Milińska Agnieszka Straszyn Dystans 5 km opłacono on-line
68 Hass Franciszek Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
69 Prawdzik Dariusz Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
70 Prawdzik Michał Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
71 Prawdzik Justyna Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
72 Gornowicz Kamil Borkowo Dystans 5 km opłacono on-line
73 Grzelecka Marta Pruszcz-Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
74 Wronka Tomasz Wronka Straszyn Dystans 5 km opłacono on-line
75 Siwczak Mariusz Sobowidz Dystans 5 km
76 Płoszaj Anna Kwidzyn Dystans 5 km opłacono on-line
77 Stasiński Adam Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
78 Sobiesiak Gabriel Juszkowo Dystans 5 km opłacono on-line
79 Sobiesiak Agnieszka Juszkowo Dystans 5 km opłacono on-line
80 Grabowska Marzena Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
81 Pachnia Michał Rotmanka Dystans 5 km opłacono on-line
82 Dudziak Ewelina Rotmanka Dystans 5 km opłacono on-line
83 Tomczuk Michał Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
84 Ponomarova Daria Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
85 Ponomarov Fiodor Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
86 Ponomarova Kateryna Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
87 Estrop Robert Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
88 Estrop Iwona Estrop Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
89 Janczy Sebastian Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
90 Janczy Agata Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
91 Janczy Nadia Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
92 Janczy Lena Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
93 Świętorecka Joanna Świętorecka Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
94 Manias Magdalena Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
95 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Dystans 5 km
96 Charkiewicz Monika Straszyn Dystans 5 km opłacono on-line
97 Szewczyk Magdalena Gdańsk Dystans 5 km
98 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
99 Łubkowska Graźyna Gdańsk Dystans 5 km
100 Leszczyńska Milana Gdańsk Dystans 5 km
101 Niechoćko Agata Gdańsk Dystans 5 km opłacono on-line
102 Kocinska Agnieszka Kocinska Pruszcz Gdański Dystans 5 km opłacono on-line
103 Klonowska Kinga Straszyn Dystans 5 km
104 Gałęzowski Marek Gdańsk Dystans 5 km
105 Kozikowska Dominika Straszyn Dystans 5 km
106 Kozikowski Dariusz Straszyn Dystans 5 km


Wyświetleń: 3597

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ