Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEGAJ Z BARTKIEM | |||||||||
1 | Szarko Maciej | Elbląg | Dystans 5 km | BIEGAJ Z BARTKIEM | opłacono on-line | ||||
Bambi | |||||||||
2 | Drespa Agnieszka | Bojano | Dystans 5 km | Bambi | opłacono on-line | ||||
Biegaj z Bzysiem | |||||||||
3 | Jażdżewska Beata | Rumia | Dystans 5 km | Biegaj z Bzysiem | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
4 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
5 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | ||||
Decathlon Przymorze | |||||||||
6 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Dystans 5 km | Decathlon Przymorze | opłacono on-line | ||||
Grupa Druha Borucha | |||||||||
7 | Bork Łukasz | Żuława | Dystans 5 km | Grupa Druha Borucha | |||||
Iron Team | |||||||||
8 | Michałowska-Lewinskia Anita | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | Iron Team | opłacono on-line | ||||
9 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | Iron Team | opłacono on-line | ||||
10 | Łęgowski Michal | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | Iron Team | |||||
Jaguar Fit | |||||||||
11 | Fuszara Magdalena | Gdańsk | Dystans 5 km | Jaguar Fit | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
12 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Dystans 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
MAŁE LWY | |||||||||
13 | KWIATKOWSKA TATIANA | KOWALE | Dystans 5 km | MAŁE LWY | opłacono on-line | ||||
14 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Dystans 5 km | MAŁE LWY | opłacono on-line | ||||
Małe Lwy | |||||||||
15 | Semkło Hanna | Gdańsk | Dystans 5 km | Małe Lwy | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
16 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Dystans 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Polbruk Run Team | |||||||||
17 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Dystans 5 km | Polbruk Run Team | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||||||
18 | Grabowski Piotr | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Przodkowskie Morsy | |||||||||
19 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Dystans 5 km | Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Psychofanki | |||||||||
20 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Dystans 5 km | Psychofanki | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
21 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Dystans 5 km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
22 | rogalska Magdalena | Gdansk | Dystans 5 km | Run Beach Morning | |||||
SPIE Sport Team / Pruszcz biega | |||||||||
23 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | SPIE Sport Team / Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
24 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Dystans 5 km | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | ||||
25 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Dystans 5 km | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | ||||
26 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Dystans 5 km | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | ||||
SUT Pruszcz biega | |||||||||
27 | Rutkowski Sebastian | Gronowo Górne | Dystans 5 km | SUT Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
28 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | SUT Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
29 | Lewańczyk Małgorzata | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | SUT Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
30 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | SUT Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
31 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | SUT Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
Sprinterzy.com | |||||||||
32 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Dystans 5 km | Sprinterzy.com | opłacono on-line | ||||
Straszyn Biega, SUT | |||||||||
33 | Wiergowski Marek | Straszyn | Dystans 5 km | Straszyn Biega, SUT | opłacono on-line | ||||
Straszyn Biega / Pruszcz Biega | |||||||||
34 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | Straszyn Biega / Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Straszyn biega, SUT | |||||||||
35 | Cejrowski Andrzej Cejrowski | Straszyn | Dystans 5 km | Straszyn biega, SUT | opłacono on-line | ||||
36 | Kulgajuk Mateusz | Pruszcz Gdanski | Dystans 5 km | Straszyn biega, SUT | opłacono on-line | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
37 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
38 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Dystans 5 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
TakaRYBA | |||||||||
39 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Dystans 5 km | TakaRYBA | opłacono on-line | ||||
40 | Ambroziak Adam | Kowale | Dystans 5 km | TakaRYBA | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA / TUMBOteam | |||||||||
41 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Dystans 5 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line | ||||
42 | Tarapata-Skwiot Edyta | GDAŃSK | Dystans 5 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line | ||||
43 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Dystans 5 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line | ||||
WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA | |||||||||
44 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Dystans 5 km | WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Wembley Pruszcz | |||||||||
45 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | Wembley Pruszcz | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
46 | Filas Justyna Filas | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
47 | Niziołek Krystian | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
48 | Kieszczyński Sławomir | Rotmanka | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
49 | Szastak Piotr | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
50 | Grzelecka Jolanta | Gdańsk | Dystans 5 km | ||||||
51 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
52 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
53 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
54 | Nibus Jacek | Straszyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
55 | Wozbanowicz Ewa | Straszyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
56 | Kurkowska Sobieniak Agnieszka | Rotmanka | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
57 | Zając Łukasz | Bydgoszcz | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
58 | Michallek Franciszek | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
59 | Michallek Kalina | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
60 | Moskal Maja | Straszyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
61 | Hinc Aldona | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
62 | Hinc Stanisław | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
63 | Michallek Justyna Michallek | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
64 | Menape - Moskal Sylwia | Straszyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
65 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
66 | Manias Borys | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
67 | Milińska Agnieszka | Straszyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
68 | Hass Franciszek | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
69 | Prawdzik Dariusz | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
70 | Prawdzik Michał | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
71 | Prawdzik Justyna | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
72 | Gornowicz Kamil | Borkowo | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
73 | Grzelecka Marta | Pruszcz-Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
74 | Wronka Tomasz Wronka | Straszyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
75 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Dystans 5 km | ||||||
76 | Płoszaj Anna | Kwidzyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
77 | Stasiński Adam | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
78 | Sobiesiak Gabriel | Juszkowo | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
79 | Sobiesiak Agnieszka | Juszkowo | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
80 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
81 | Pachnia Michał | Rotmanka | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
82 | Dudziak Ewelina | Rotmanka | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
83 | Tomczuk Michał | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
84 | Ponomarova Daria | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
85 | Ponomarov Fiodor | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
86 | Ponomarova Kateryna | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
87 | Estrop Robert | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
88 | Estrop Iwona Estrop | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
89 | Janczy Sebastian | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
90 | Janczy Agata | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
91 | Janczy Nadia | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
92 | Janczy Lena | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
93 | Świętorecka Joanna Świętorecka | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
94 | Manias Magdalena | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
95 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | ||||||
96 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
97 | Szewczyk Magdalena | Gdańsk | Dystans 5 km | ||||||
98 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
99 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Dystans 5 km | ||||||
100 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Dystans 5 km | ||||||
101 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
102 | Kocinska Agnieszka Kocinska | Pruszcz Gdański | Dystans 5 km | opłacono on-line | |||||
103 | Klonowska Kinga | Straszyn | Dystans 5 km | ||||||
104 | Gałęzowski Marek | Gdańsk | Dystans 5 km | ||||||
105 | Kozikowska Dominika | Straszyn | Dystans 5 km | ||||||
106 | Kozikowski Dariusz | Straszyn | Dystans 5 km |
Wyświetleń: 5419