CYKLO Gravel Gdańsk
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kościelny Paweł Warszawa 8:35 Dystans 100 km opłacono on-line
2 Hryniewski Wojciech Gdańsk 7:10 Dystans 190 km Niedobrze opłacono on-line
3 sobiło marcin gdańsk 10:05 Dystans 100 km
4 Modlińska Beata Rumia 9:30 Dystans 100 km MajBike Team opłacono on-line
5 Pietrasiński Kacper Gdynia 6:05 Dystans 190 km Illuminati Gdynia opłacono on-line
6 Dutkowski Lech GDAŃSK 8:55 Dystans 100 km NEXUS Team
7 Fizhuk Rostyslav Gdansk 9:05 Dystans 100 km opłacono on-line
8 Makowiecki Marek Gdańsk 8:15 Dystans 100 km opłacono on-line
9 Grzelak Jacek Grodzisk Mazowiecki 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
10 Jerz JAKUB Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
11 Jaś Piotr Gdańsk 7:55 Dystans 190 km opłacono on-line
12 Walentynowicz Adam Sopot 6:05 Dystans 190 km opłacono on-line
13 Zielaskiewicz Robert Gdańsk 8:15 Dystans 100 km opłacono on-line
14 Fiałkowski Łukasz gdańsk 8:15 Dystans 100 km opłacono on-line
15 Jarmakowski Jan Gdynia 8:50 Dystans 100 km HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
16 Jarmakowska Iwona Gdynia 8:50 Dystans 100 km HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
17 Drozdowski Marcin Gdansk 9:10 Dystans 100 km opłacono on-line
18 Paliwoda Tymon Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
19 Wyborski Mateusz Gdynia 7:15 Dystans 190 km GSZ opłacono on-line
20 Kolida Yurii Gdynia 8:50 Dystans 100 km opłacono on-line
21 Zubiel Kacper Gdańsk 6:30 Dystans 190 km Bike U Up opłacono on-line
22 Kępara Marcin Gdańsk 8:25 Dystans 100 km ADVA opłacono on-line
23 Wasielewski Paweł Nowe 8:20 Dystans 100 km opłacono on-line
24 Semmerling Adam Gdańsk 8:15 Dystans 100 km
25 Marszewski Rafal Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
26 Czernialis Daria Rumia 8:50 Dystans 100 km opłacono on-line
27 Czernialis Rimas Rumia 8:50 Dystans 100 km HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
28 Skolimowski Waldemar Gdańsk 7:55 Dystans 190 km MH Automatyka opłacono
29 RYDECKI KAROL ELBLĄG 9:05 Dystans 100 km
30 Łysek Katarzyna Gdańsk 8:45 Dystans 100 km opłacono
31 BIELOWICZ MAREK gdynia 6:10 Dystans 190 km BST - Banach Sport Team opłacono
32 Potalej Mateusz Gdynia 9:30 Dystans 100 km opłacono on-line
33 Stupieńko Grzegorz Gdańsk 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
34 Bielawski Mateusz Gdynia 6:05 Dystans 190 km HHK opłacono on-line
35 Hermaszewski Radosław Gdańsk 6:10 Dystans 190 km opłacono
36 Przestrzelski Piotr Gdańsk 6:10 Dystans 190 km BST - Banach Sport Team
37 Szymanek Marcin Żarnowiec 8:10 Dystans 100 km opłacono on-line
38 Morawski Piotr Gdynia 6:10 Dystans 190 km BST - Banach Sport Team opłacono on-line
39 Bury Marcin Gdańsk 9:05 Dystans 100 km opłacono on-line
40 Krzyżykowski Tomasz Krzyżykowski SOPOT 9:10 Dystans 100 km opłacono on-line
41 Pozanski Tomasz Gdynia 8:10 Dystans 100 km
42 pisarek Piotr Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
43 Jarosiewicz Michal Gdansk 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
44 BACHTIAK MARCIN BACHTIAK BIALOGARD 7:55 Dystans 190 km Velo Baltic Team opłacono on-line
45 Przytarski Mariusz Lubań 8:10 Dystans 100 km opłacono on-line
46 Wojtas Karol Gdansk 6:10 Dystans 190 km opłacono on-line
47 Mrozewski Marcin Gdańsk 9:10 Dystans 100 km opłacono on-line
48 Zasada Aleksandra Gdańsk 9:10 Dystans 100 km opłacono on-line
49 Sykuła Marcin Gdynia 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
50 Rogowski Leszek Gdańsk 8:30 Dystans 100 km Oprychy Team opłacono on-line
51 Nasierowska Marcin Gdańsk 8:45 Dystans 100 km opłacono
52 Nasierowska Marta Gdańsk 8:45 Dystans 100 km opłacono
53 Prusinowski Kamil Gdańsk 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
54 Paliwoda Maciej Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
55 Goerick Marek Elbląg 7:00 Dystans 190 km Regent College International Schools opłacono on-line
56 Niklas Tomasz Kartuzy 8:10 Dystans 100 km GOOD RIDE opłacono on-line
57 Galiński Patryk Gdańsk 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
58 pietrawski tomasz koleczkowo 10:05 Dystans 100 km
59 Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk 7:00 Dystans 190 km LOTOS Running Team opłacono on-line
60 Zapolski Piotr Gdynia 6:30 Dystans 190 km Pseudokolarz opłacono on-line
61 Roeske Mariusz KROKOWA 8:55 Dystans 100 km PSP Puck opłacono on-line
62 Leszczewicz Paweł Leszczewicz Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
63 Zaremski Jan Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
64 Krzyżykowski Tomasz SOPOT 8:10 Dystans 100 km
65 Wojtera Piotr Gdańsk 9:00 Dystans 100 km Nordea Bicycle Team opłacono
66 Inglot Michal Gdansk 9:00 Dystans 100 km Nordea Bicycle Team opłacono
67 Ciskowski Piotr Gdynia 9:00 Dystans 100 km Nordea Bicycle Team opłacono
68 Wieczorek Stanisław Gdynia 8:10 Dystans 100 km opłacono on-line
69 plaszczyk tomasz gdańsk 8:30 Dystans 100 km sztafeta nadziei opłacono on-line
70 Kamyno Grzegorz Rotmanka 9:30 Dystans 100 km opłacono on-line
71 Kunac Konrad Kunac Gdańsk 8:10 Dystans 100 km
72 Jaśko Jarosław Gdańsk 6:05 Dystans 190 km opłacono on-line
73 Damps Krzysztof Reda 9:00 Dystans 100 km opłacono on-line
74 Pawlik Mariusz Gdynia 9:55 Dystans 100 km Prętkopała opłacono on-line
75 Prętkowski Michał Gdynia 9:55 Dystans 100 km Mariuszozgniatacz opłacono on-line
76 Lisek Marcin Gdańsk 9:30 Dystans 100 km DRG opłacono on-line
77 Marcinkowski Adam Gdańsk 9:30 Dystans 100 km DRG opłacono on-line
78 Wydrowska Elżbieta Gdańsk 7:30 Dystans 190 km DiverseExtremeTeam opłacono
79 Zastawny Krzysztof Gdańsk 7:30 Dystans 190 km DiverseExtremeTeam opłacono
80 Słowik Michał Gdynia 6:00 Dystans 190 km Yellow Cargo Express opłacono
81 Guż Andrzej Gdańsk 7:30 Dystans 190 km Unbounded
82 Zielonka Maciej Gdynia 9:00 Dystans 100 km SPIE Sport Team opłacono on-line
83 Skiba Roman Nakło nad Notecią 10:05 Dystans 100 km Jare Team opłacono on-line
84 Głuch Kamil Warszawa 6:00 Dystans 190 km opłacono
85 Miechowiecka Maja Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
86 Stramek Łukasz Gdansk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
87 Urban Izabela Gdańsk 7:15 Dystans 190 km opłacono on-line
88 Urban Mateusz Gdansk 7:15 Dystans 190 km opłacono on-line
89 Lewandowska Natalia Kartuzy 6:00 Dystans 190 km Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
90 Lipski Adam Łódź 9:00 Dystans 100 km opłacono on-line
91 Majewski Sebastian Gdańsk 9:00 Dystans 100 km opłacono on-line
92 Celmer Bartosz Gdynia 9:00 Dystans 100 km opłacono on-line
93 Wyka Andrzej Gdynia 6:45 Dystans 190 km Gravel on the Run opłacono on-line
94 Weber Bartłomiej Gdańsk 8:10 Dystans 100 km
95 Szauksztel Krzysztof Gdańsk 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka opłacono on-line
96 Sawicz Michał Pępowo 7:00 Dystans 190 km Bogdziewicz Team
97 Różalski Rafał Gdańsk 7:00 Dystans 190 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
98 Kamiński Paweł Gdańsk 7:00 Dystans 190 km MTB Start Kartuzy opłacono on-line
99 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 9:10 Dystans 100 km opłacono on-line
100 Rzepka Marek Gdańsk 6:30 Dystans 190 km SPIE Sport Team


Wyświetleń: 22846

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ