CYKLO Gravel Gdańsk
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skiba Roman Nakło nad Notecią 10:05 Dystans 100 km Jare Team opłacono on-line
2 pietrawski tomasz koleczkowo 10:05 Dystans 100 km
3 sobiło marcin gdańsk 10:05 Dystans 100 km
4 Lewandowska Natalia Kartuzy 6:00 Dystans 190 km Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
5 Głuch Kamil Warszawa 6:00 Dystans 190 km opłacono
6 Słowik Michał Gdynia 6:00 Dystans 190 km Yellow Cargo Express opłacono
7 Jaśko Jarosław Gdańsk 6:05 Dystans 190 km opłacono on-line
8 Bielawski Mateusz Gdynia 6:05 Dystans 190 km HHK opłacono on-line
9 Walentynowicz Adam Sopot 6:05 Dystans 190 km opłacono on-line
10 Pietrasiński Kacper Gdynia 6:05 Dystans 190 km Illuminati Gdynia opłacono on-line
11 Banach Robert Gdańsk 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
12 Galiński Patryk Gdańsk 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
13 Sykuła Marcin Gdynia 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
14 Wojtas Karol Gdansk 6:10 Dystans 190 km opłacono on-line
15 Jarosiewicz Michal Gdansk 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
16 Morawski Piotr Gdynia 6:10 Dystans 190 km BST - Banach Sport Team opłacono on-line
17 Przestrzelski Piotr Gdańsk 6:10 Dystans 190 km BST - Banach Sport Team
18 Hermaszewski Radosław Gdańsk 6:10 Dystans 190 km opłacono
19 Stupieńko Grzegorz Gdańsk 6:10 Dystans 190 km BST Banach Sport Team opłacono
20 BIELOWICZ MAREK gdynia 6:10 Dystans 190 km BST - Banach Sport Team opłacono
21 Potyrała Jarosław Gdansk 6:30 Dystans 190 km opłacono on-line
22 Dejneka Przemysław Gdańsk 6:30 Dystans 190 km opłacono
23 Połom Adam Gdańsk 6:30 Dystans 190 km opłacono on-line
24 Długozima Marcin Gdańsk 6:30 Dystans 190 km
25 Rzepka Marek Gdańsk 6:30 Dystans 190 km SPIE Sport Team
26 Zapolski Piotr Gdynia 6:30 Dystans 190 km Pseudokolarz opłacono on-line
27 Zubiel Kacper Gdańsk 6:30 Dystans 190 km Bike U Up opłacono on-line
28 Wyka Andrzej Gdynia 6:45 Dystans 190 km Gravel on the Run opłacono on-line
29 Glaas Bartek Gdańsk 7:00 Dystans 190 km NEXUS Team opłacono
30 Skawiński Tomasz Gdynia 7:00 Dystans 190 km COLDTEAM MTB opłacono
31 Kamiński Paweł Gdańsk 7:00 Dystans 190 km MTB Start Kartuzy opłacono on-line
32 Różalski Rafał Gdańsk 7:00 Dystans 190 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
33 Sawicz Michał Pępowo 7:00 Dystans 190 km Bogdziewicz Team
34 Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk 7:00 Dystans 190 km LOTOS Running Team opłacono on-line
35 Goerick Marek Elbląg 7:00 Dystans 190 km Regent College International Schools opłacono on-line
36 Hryniewski Wojciech Gdańsk 7:10 Dystans 190 km Niedobrze opłacono on-line
37 zamkowski artur gdańsk 7:15 Dystans 190 km opłacono on-line
38 Urban Mateusz Gdansk 7:15 Dystans 190 km opłacono on-line
39 Urban Izabela Gdańsk 7:15 Dystans 190 km opłacono on-line
40 Wyborski Mateusz Gdynia 7:15 Dystans 190 km GSZ opłacono on-line
41 Sobota Agata Gdańsk 7:30 Dystans 190 km Sobota na kole
42 Guż Andrzej Gdańsk 7:30 Dystans 190 km Unbounded
43 Zastawny Krzysztof Gdańsk 7:30 Dystans 190 km DiverseExtremeTeam opłacono
44 Wydrowska Elżbieta Gdańsk 7:30 Dystans 190 km DiverseExtremeTeam opłacono
45 Sarapuk Piotr Koszalin 7:55 Dystans 190 km opłacono on-line
46 BACHTIAK MARCIN BACHTIAK BIALOGARD 7:55 Dystans 190 km Velo Baltic Team opłacono on-line
47 Skolimowski Waldemar Gdańsk 7:55 Dystans 190 km MH Automatyka opłacono
48 Jaś Piotr Gdańsk 7:55 Dystans 190 km opłacono on-line
49 Ludwiniak Konrad Gdańsk 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka MHAutomatyka opłacono
50 Bońkowski Jarosław Gdańsk 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka MH Automatyka opłacono
51 Tymiński Tomasz Kowale 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka MH Automatyka opłacono
52 Kalinowski Andrzej Gdańsk 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka MH Automatyka opłacono
53 Szczygielski Pawel gdansk 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka the Barbers Gdansk opłacono on-line
54 WOJCIECHOWSKI JACEK Świnoujście 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka MH AUTOMATYKA opłacono
55 Szczęsny Tomasz Gdańsk 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka opłacono
56 Dzienisz Janusz Gdynia 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka Adva Optical Networking opłacono on-line
57 Szauksztel Krzysztof Gdańsk 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka opłacono on-line
58 Szlas Radosław tuchom 8:10 Dystans 100 km opłacono on-line
59 Lasek Marcin Gdansk 8:10 Dystans 100 km Deaf Pomorze opłacono on-line
60 Weber Bartłomiej Gdańsk 8:10 Dystans 100 km
61 Kunac Konrad Kunac Gdańsk 8:10 Dystans 100 km
62 Wieczorek Stanisław Gdynia 8:10 Dystans 100 km opłacono on-line
63 Krzyżykowski Tomasz SOPOT 8:10 Dystans 100 km
64 Niklas Tomasz Kartuzy 8:10 Dystans 100 km GOOD RIDE opłacono on-line
65 Przytarski Mariusz Lubań 8:10 Dystans 100 km opłacono on-line
66 Pozanski Tomasz Gdynia 8:10 Dystans 100 km
67 Szymanek Marcin Żarnowiec 8:10 Dystans 100 km opłacono on-line
68 Semmerling Adam Gdańsk 8:15 Dystans 100 km
69 Fiałkowski Łukasz gdańsk 8:15 Dystans 100 km opłacono on-line
70 Zielaskiewicz Robert Gdańsk 8:15 Dystans 100 km opłacono on-line
71 Makowiecki Marek Gdańsk 8:15 Dystans 100 km opłacono on-line
72 Wasielewski Paweł Nowe 8:20 Dystans 100 km opłacono on-line
73 Kępara Marcin Gdańsk 8:25 Dystans 100 km ADVA opłacono on-line
74 Bautembach Łukasz Lipno 8:30 Dystans 100 km Rowerowe Lipno
75 Brzemiński Marcin Lipno 8:30 Dystans 100 km Rowerowe Lipno
76 Wąsewicz Radosław Lipno 8:30 Dystans 100 km Rowerowe Lipno opłacono on-line
77 Stramek Łukasz Gdansk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
78 Miechowiecka Maja Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
79 plaszczyk tomasz gdańsk 8:30 Dystans 100 km sztafeta nadziei opłacono on-line
80 Zaremski Jan Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
81 Leszczewicz Paweł Leszczewicz Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
82 Rogowski Leszek Gdańsk 8:30 Dystans 100 km Oprychy Team opłacono on-line
83 pisarek Piotr Gdańsk 8:30 Dystans 100 km opłacono on-line
84 Kościelny Paweł Warszawa 8:35 Dystans 100 km opłacono on-line
85 Paliwoda Maciej Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
86 Prusinowski Kamil Gdańsk 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
87 Marszewski Rafal Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
88 Paliwoda Tymon Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
89 Jerz JAKUB Gdynia 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
90 Grzelak Jacek Grodzisk Mazowiecki 8:40 Dystans 100 km opłacono on-line
91 Nasierowska Marta Gdańsk 8:45 Dystans 100 km opłacono
92 Nasierowska Marcin Gdańsk 8:45 Dystans 100 km opłacono
93 Łysek Katarzyna Gdańsk 8:45 Dystans 100 km opłacono
94 Czernialis Rimas Rumia 8:50 Dystans 100 km HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
95 Czernialis Daria Rumia 8:50 Dystans 100 km opłacono on-line
96 Kolida Yurii Gdynia 8:50 Dystans 100 km opłacono on-line
97 Jarmakowska Iwona Gdynia 8:50 Dystans 100 km HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
98 Jarmakowski Jan Gdynia 8:50 Dystans 100 km HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
99 Roeske Mariusz KROKOWA 8:55 Dystans 100 km PSP Puck opłacono on-line
100 Dutkowski Lech GDAŃSK 8:55 Dystans 100 km NEXUS Team


Wyświetleń: 46798

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ