Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADVA | |||||||||
1 | Kępara Marcin | Gdańsk | 8:25 Dystans 100 km | ADVA | opłacono on-line | ||||
Adva Optical Networking | |||||||||
2 | Dzienisz Janusz | Gdynia | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | Adva Optical Networking | opłacono on-line | ||||
BST - Banach Sport Team | |||||||||
3 | BIELOWICZ MAREK | gdynia | 6:10 Dystans 190 km | BST - Banach Sport Team | opłacono | ||||
4 | Przestrzelski Piotr | Gdańsk | 6:10 Dystans 190 km | BST - Banach Sport Team | |||||
5 | Morawski Piotr | Gdynia | 6:10 Dystans 190 km | BST - Banach Sport Team | opłacono on-line | ||||
BST Banach Sport Team | |||||||||
6 | Stupieńko Grzegorz | Gdańsk | 6:10 Dystans 190 km | BST Banach Sport Team | opłacono | ||||
7 | Jarosiewicz Michal | Gdansk | 6:10 Dystans 190 km | BST Banach Sport Team | opłacono | ||||
8 | Sykuła Marcin | Gdynia | 6:10 Dystans 190 km | BST Banach Sport Team | opłacono | ||||
9 | Galiński Patryk | Gdańsk | 6:10 Dystans 190 km | BST Banach Sport Team | opłacono | ||||
10 | Banach Robert | Gdańsk | 6:10 Dystans 190 km | BST Banach Sport Team | opłacono | ||||
Bike U Up | |||||||||
11 | Zubiel Kacper | Gdańsk | 6:30 Dystans 190 km | Bike U Up | opłacono on-line | ||||
Bogdziewicz Team | |||||||||
12 | Sawicz Michał | Pępowo | 7:00 Dystans 190 km | Bogdziewicz Team | |||||
13 | Różalski Rafał | Gdańsk | 7:00 Dystans 190 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line | ||||
COLDTEAM MTB | |||||||||
14 | Skawiński Tomasz | Gdynia | 7:00 Dystans 190 km | COLDTEAM MTB | opłacono | ||||
DRG | |||||||||
15 | Lisek Marcin | Gdańsk | 9:30 Dystans 100 km | DRG | opłacono on-line | ||||
16 | Marcinkowski Adam | Gdańsk | 9:30 Dystans 100 km | DRG | opłacono on-line | ||||
Deaf Pomorze | |||||||||
17 | Lasek Marcin | Gdansk | 8:10 Dystans 100 km | Deaf Pomorze | opłacono on-line | ||||
DiverseExtremeTeam | |||||||||
18 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | 7:30 Dystans 190 km | DiverseExtremeTeam | opłacono | ||||
19 | Zastawny Krzysztof | Gdańsk | 7:30 Dystans 190 km | DiverseExtremeTeam | opłacono | ||||
GOOD RIDE | |||||||||
20 | Niklas Tomasz | Kartuzy | 8:10 Dystans 100 km | GOOD RIDE | opłacono on-line | ||||
GSZ | |||||||||
21 | Wyborski Mateusz | Gdynia | 7:15 Dystans 190 km | GSZ | opłacono on-line | ||||
Gravel on the Run | |||||||||
22 | Wyka Andrzej | Gdynia | 6:45 Dystans 190 km | Gravel on the Run | opłacono on-line | ||||
HHK | |||||||||
23 | Bielawski Mateusz | Gdynia | 6:05 Dystans 190 km | HHK | opłacono on-line | ||||
HutchisonPorts Gdynia Team | |||||||||
24 | Jarmakowski Jan | Gdynia | 8:50 Dystans 100 km | HutchisonPorts Gdynia Team | opłacono on-line | ||||
25 | Jarmakowska Iwona | Gdynia | 8:50 Dystans 100 km | HutchisonPorts Gdynia Team | opłacono on-line | ||||
26 | Czernialis Rimas | Rumia | 8:50 Dystans 100 km | HutchisonPorts Gdynia Team | opłacono on-line | ||||
Illuminati Gdynia | |||||||||
27 | Pietrasiński Kacper | Gdynia | 6:05 Dystans 190 km | Illuminati Gdynia | opłacono on-line | ||||
Jare Team | |||||||||
28 | Skiba Roman | Nakło nad Notecią | 10:05 Dystans 100 km | Jare Team | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
29 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | 7:00 Dystans 190 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
MH AUTOMATYKA | |||||||||
30 | WOJCIECHOWSKI JACEK | Świnoujście | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | MH AUTOMATYKA | opłacono | ||||
MHAutomatyka | |||||||||
31 | Ludwiniak Konrad | Gdańsk | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | MHAutomatyka | opłacono | ||||
MH Automatyka | |||||||||
32 | Skolimowski Waldemar | Gdańsk | 7:55 Dystans 190 km | MH Automatyka | opłacono | ||||
33 | Kalinowski Andrzej | Gdańsk | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | MH Automatyka | opłacono | ||||
34 | Bońkowski Jarosław | Gdańsk | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | MH Automatyka | opłacono | ||||
MH Automatyka | |||||||||
35 | Tymiński Tomasz | Kowale | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | MH Automatyka | opłacono | ||||
MTB Decathlon Rumia | |||||||||
36 | Smeja Lidia | Gdynia | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
37 | Przybylak Jakub | Rumia | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
38 | Kulas Jakub | Gdynia | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
39 | PŁAZA Jacek | Pogórze | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
40 | Łużyński Bartek | Gdynia | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
41 | Pacuk Dominik | Wejherowo | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
42 | Hoge Krystian | Puck | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
43 | Bartosiewicz Jakub | Gdynia | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
44 | Łabędzki Radosław | Gdynia | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | MTB Decathlon Rumia | opłacono | ||||
MTB Start Kartuzy | |||||||||
45 | Kamiński Paweł | Gdańsk | 7:00 Dystans 190 km | MTB Start Kartuzy | opłacono on-line | ||||
MajBike Team | |||||||||
46 | Modlińska Beata | Rumia | 9:30 Dystans 100 km | MajBike Team | opłacono on-line | ||||
Mariuszozgniatacz | |||||||||
47 | Prętkowski Michał | Gdynia | 9:55 Dystans 100 km | Mariuszozgniatacz | opłacono on-line | ||||
NEXUS Team | |||||||||
48 | Dutkowski Lech | GDAŃSK | 8:55 Dystans 100 km | NEXUS Team | |||||
49 | Glaas Bartek | Gdańsk | 7:00 Dystans 190 km | NEXUS Team | opłacono | ||||
Niedobrze | |||||||||
50 | Hryniewski Wojciech | Gdańsk | 7:10 Dystans 190 km | Niedobrze | opłacono on-line | ||||
Nordea Bicycle Team | |||||||||
51 | Wojtera Piotr | Gdańsk | 9:00 Dystans 100 km | Nordea Bicycle Team | opłacono | ||||
52 | Inglot Michal | Gdansk | 9:00 Dystans 100 km | Nordea Bicycle Team | opłacono | ||||
53 | Ciskowski Piotr | Gdynia | 9:00 Dystans 100 km | Nordea Bicycle Team | opłacono | ||||
Oprychy Team | |||||||||
54 | Rogowski Leszek | Gdańsk | 8:30 Dystans 100 km | Oprychy Team | opłacono on-line | ||||
PSP Puck | |||||||||
55 | Roeske Mariusz | KROKOWA | 8:55 Dystans 100 km | PSP Puck | opłacono on-line | ||||
Prętkopała | |||||||||
56 | Pawlik Mariusz | Gdynia | 9:55 Dystans 100 km | Prętkopała | opłacono on-line | ||||
Pseudokolarz | |||||||||
57 | Zapolski Piotr | Gdynia | 6:30 Dystans 190 km | Pseudokolarz | opłacono on-line | ||||
Regent College International Schools | |||||||||
58 | Goerick Marek | Elbląg | 7:00 Dystans 190 km | Regent College International Schools | opłacono on-line | ||||
Rowerowe Kaszuby | |||||||||
59 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | 6:00 Dystans 190 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | ||||
Rowerowe Lipno | |||||||||
60 | Wąsewicz Radosław | Lipno | 8:30 Dystans 100 km | Rowerowe Lipno | opłacono on-line | ||||
61 | Brzemiński Marcin | Lipno | 8:30 Dystans 100 km | Rowerowe Lipno | |||||
62 | Bautembach Łukasz | Lipno | 8:30 Dystans 100 km | Rowerowe Lipno | |||||
SPIE Sport Team | |||||||||
63 | Zielonka Maciej | Gdynia | 9:00 Dystans 100 km | SPIE Sport Team | opłacono on-line | ||||
64 | Rzepka Marek | Gdańsk | 6:30 Dystans 190 km | SPIE Sport Team | |||||
Sobota na kole | |||||||||
65 | Sobota Agata | Gdańsk | 7:30 Dystans 190 km | Sobota na kole | |||||
Unbounded | |||||||||
66 | Guż Andrzej | Gdańsk | 7:30 Dystans 190 km | Unbounded | |||||
Velo Baltic Team | |||||||||
67 | BACHTIAK MARCIN BACHTIAK | BIALOGARD | 7:55 Dystans 190 km | Velo Baltic Team | opłacono on-line | ||||
Yellow Cargo Express | |||||||||
68 | Słowik Michał | Gdynia | 6:00 Dystans 190 km | Yellow Cargo Express | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
69 | Kościelny Paweł | Warszawa | 8:35 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
70 | sobiło marcin | gdańsk | 10:05 Dystans 100 km | ||||||
71 | Fizhuk Rostyslav | Gdansk | 9:05 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
72 | Makowiecki Marek | Gdańsk | 8:15 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
73 | Grzelak Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 8:40 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
74 | Jerz JAKUB | Gdynia | 8:40 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
75 | Jaś Piotr | Gdańsk | 7:55 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
76 | Walentynowicz Adam | Sopot | 6:05 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
77 | Zielaskiewicz Robert | Gdańsk | 8:15 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
78 | Fiałkowski Łukasz | gdańsk | 8:15 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
79 | Drozdowski Marcin | Gdansk | 9:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
80 | Paliwoda Tymon | Gdynia | 8:40 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
81 | Kolida Yurii | Gdynia | 8:50 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
82 | Wasielewski Paweł | Nowe | 8:20 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
83 | Semmerling Adam | Gdańsk | 8:15 Dystans 100 km | ||||||
84 | Marszewski Rafal | Gdynia | 8:40 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
85 | Czernialis Daria | Rumia | 8:50 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
86 | RYDECKI KAROL | ELBLĄG | 9:05 Dystans 100 km | ||||||
87 | Łysek Katarzyna | Gdańsk | 8:45 Dystans 100 km | opłacono | |||||
88 | Potalej Mateusz | Gdynia | 9:30 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
89 | Hermaszewski Radosław | Gdańsk | 6:10 Dystans 190 km | opłacono | |||||
90 | Szymanek Marcin | Żarnowiec | 8:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
91 | Bury Marcin | Gdańsk | 9:05 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
92 | Krzyżykowski Tomasz Krzyżykowski | SOPOT | 9:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
93 | Pozanski Tomasz | Gdynia | 8:10 Dystans 100 km | ||||||
94 | pisarek Piotr | Gdańsk | 8:30 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
95 | Przytarski Mariusz | Lubań | 8:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
96 | Wojtas Karol | Gdansk | 6:10 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
97 | Mrozewski Marcin | Gdańsk | 9:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
98 | Zasada Aleksandra | Gdańsk | 9:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
99 | Nasierowska Marcin | Gdańsk | 8:45 Dystans 100 km | opłacono | |||||
100 | Nasierowska Marta | Gdańsk | 8:45 Dystans 100 km | opłacono | |||||
101 | Prusinowski Kamil | Gdańsk | 8:40 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
102 | Paliwoda Maciej | Gdynia | 8:40 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
103 | pietrawski tomasz | koleczkowo | 10:05 Dystans 100 km | ||||||
104 | Leszczewicz Paweł Leszczewicz | Gdańsk | 8:30 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
105 | Zaremski Jan | Gdańsk | 8:30 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
106 | Krzyżykowski Tomasz | SOPOT | 8:10 Dystans 100 km | ||||||
107 | Wieczorek Stanisław | Gdynia | 8:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
108 | Kamyno Grzegorz | Rotmanka | 9:30 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
109 | Kunac Konrad Kunac | Gdańsk | 8:10 Dystans 100 km | ||||||
110 | Jaśko Jarosław | Gdańsk | 6:05 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
111 | Damps Krzysztof | Reda | 9:00 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
112 | Głuch Kamil | Warszawa | 6:00 Dystans 190 km | opłacono | |||||
113 | Miechowiecka Maja | Gdańsk | 8:30 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
114 | Stramek Łukasz | Gdansk | 8:30 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
115 | Urban Izabela | Gdańsk | 7:15 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
116 | Urban Mateusz | Gdansk | 7:15 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
117 | Lipski Adam | Łódź | 9:00 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
118 | Majewski Sebastian | Gdańsk | 9:00 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
119 | Celmer Bartosz | Gdynia | 9:00 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
120 | Weber Bartłomiej | Gdańsk | 8:10 Dystans 100 km | ||||||
121 | Szauksztel Krzysztof | Gdańsk | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | opłacono on-line | |||||
122 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | 9:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
123 | Długozima Marcin | Gdańsk | 6:30 Dystans 190 km | ||||||
124 | Połom Adam | Gdańsk | 6:30 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
125 | Dejneka Przemysław | Gdańsk | 6:30 Dystans 190 km | opłacono | |||||
126 | Siwa Paweł | Gdańsk | 9:15 Dystans 100 km DECATHLON Gdańsk | opłacono | |||||
127 | zamkowski artur | gdańsk | 7:15 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
128 | Potyrała Jarosław | Gdansk | 6:30 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
129 | Szlas Radosław | tuchom | 8:10 Dystans 100 km | opłacono on-line | |||||
130 | Sarapuk Piotr | Koszalin | 7:55 Dystans 190 km | opłacono on-line | |||||
131 | Szczęsny Tomasz | Gdańsk | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | opłacono | |||||
132 | Szałankiewicz Magdalena | Słupsk | 9:00 Dystans 100 km | ||||||
133 | Szałankiewicz Lech | Słupsk | 9:00 Dystans 100 km | ||||||
sztafeta nadziei | |||||||||
134 | plaszczyk tomasz | gdańsk | 8:30 Dystans 100 km | sztafeta nadziei | opłacono on-line | ||||
the Barbers Gdansk | |||||||||
135 | Szczygielski Pawel | gdansk | 8:00 Dystans 190 km MH Automatyka | the Barbers Gdansk | opłacono on-line |
Wyświetleń: 62039