BIEG ORAZ MARSZ NW ŻWIROWEJ GEHENNY - BIEGAMY DLA MARTUSI
Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sokół Paweł Zduny Bieg Uniwersytet Gdański
2 Smarsly Maksymilian Hamburg Bieg opłacono
3 Grzybowski Wojciech Stanowo Bieg opłacono
4 Sawicki Radosław Stare Pole Bieg
5 Miechowska Iwona Malbork Bieg opłacono
6 Zych Dawid Elbląg Bieg Spartanie Dzieciom
7 Sawicki Szymon Olsztyn Bieg Jonkowo Sport opłacono
8 Szysler Andrzej Susz Bieg Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu
9 Suliński Darek Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
10 Pękała Wirtualny Bieg Piotr Koszalin Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
11 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg opłacono
12 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg #BKKSE opłacono
13 Kołecki Michał Iława Bieg MiSiEk Runner / #IŁAWSKIE_DZIKI opłacono
14 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie Bieg Runbasador Gronowo Elb. opłacono
15 Prochna Krzysztof Frombork Bieg Drużyna Pierścienia
16 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg opłacono
17 Jachna Dariusz Bartoszyce Bieg 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono
18 Bukowski Fabian Pelplin Bieg UKS LOTOS GDAŃSK opłacono
19 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
20 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg S...K...S... opłacono
21 Majewski Wojciech Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
22 Gąsior Wiesław Susz Bieg Rozbiegany Susz
23 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Rozbiegany Susz
24 Prokop Mariusz Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
25 Prokop Anna Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
26 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega/OSP Kwidzyn opłacono
27 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
28 Hinc Aldona Gdańsk Bieg Żarta Wataha
29 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg Żarta Wataha
30 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg opłacono
31 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg opłacono
32 Majewski Dawid Elbląg Bieg opłacono
33 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg opłacono
34 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono
35 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg
36 Chyła Mirosław Pelplin Bieg opłacono
37 Grabkowski Andrzej Iława Bieg opłacono
38 Jakóbiak Bartłomiej Elbląg Bieg opłacono
39 Burda PATRYK Malbork Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
40 Pietrzela Anita Dzierzgoń Bieg opłacono
41 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg VALDANO TEAM
42 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg opłacono
43 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg
44 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg MiłoRUN
45 Giembicki Jan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
46 Boschke Magdalena Pelplin Bieg opłacono
47 jędrzejewski marceli gostynin Bieg Płock Biega No Age Limit opłacono
48 Mokłowicz Piotr Wejherowo Bieg Znikające punkty
49 Sowa Sylwester Elbląg Bieg
50 Sowa Renata Elbląg Bieg
51 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg
52 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
53 Chabowski Tomasz sztum Bieg Sztum Biega opłacono
54 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg opłacono
55 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
56 Dziweńka Beata Malbork Bieg opłacono
57 Grzybowski Sławomir Dzierzgoń Bieg opłacono
58 Gutkowski Janusz Warszawa Bieg opłacono
59 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
60 Waśniewski Edward Pelplin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
61 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
62 Skowronski Darek Dzierzgon Bieg opłacono
63 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
64 Najda Sławomir Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum
65 Caban Krzysztof Elbląg Bieg Zaczynam Truchtać opłacono
66 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg opłacono
67 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg opłacono
68 Janecki Krzyszof Pieniezno Bieg opłacono
69 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg opłacono
70 Homa Henryk Pelplin Bieg opłacono
71 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg opłacono
72 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg opłacono
73 Szarko Maciej Elbląg Bieg BIEGAJ Z BARTKIEM
74 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg opłacono
75 Nalewajko Tomasz Rumia Bieg PracaDlaBiegacza.pl opłacono
76 Witt Grażyna Sopot Bieg MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
77 Witt Henryk Sopot Bieg S...K...S... opłacono
78 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
79 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega
80 Czuryński Piotr Gdynia Bieg opłacono
81 Czuryński Mariusz Gdynia Bieg opłacono
82 Czuryńska Wioletta Gdynia Bieg opłacono
83 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
84 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg opłacono
85 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
86 Siess Jarosław Pabianice Bieg opłacono
87 Kamińska Joanna Malbork Bieg opłacono
88 Zima Jan Minięta Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
89 Cichowska Joanna Ostróda Bieg
90 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
91 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
92 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
93 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono


Wyświetleń: 5893

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ