Bieg Belfrów Wild Teacher
Bieg 6 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dobrzeniecka Karolina Gdańsk Bieg 6 km Grupa Rewers opłacono BM
2 Leśnierowska Paulina Jarocin Bieg 6 km Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie opłacono BM
3 Ostojska Julia Witaszyce Bieg 6 km opłacono BM
4 Godlewska Anna Jasienica Bieg 6 km opłacono BM
5 Pruszak Dorota Tczew Bieg 6 km Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie opłacono BM
6 Łukawski Wojciech Toruń Bieg 6 km Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego "Kolegium Kujawskie" w Aleksandrowie Kujawskim opłacono BM
7 Piekarz Małgorzata Gliwice Bieg 6 km Drużyna Jedynki opłacono BM
8 Świątkowski Marcin Służewo Bieg 6 km opłacono BM
9 Lamparski Robert Warszawa Bieg 6 km Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 w Warszawie opłacono BM
10 Lamparska Patrycja Warszawa Bieg 6 km Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 w Warszawie opłacono BM
11 Kin Magdalena Ujście Bieg 6 km Team Ujście opłacono BM
12 Kasztelan Marta Zielona Góra Bieg 6 km opłacono BM
13 Ćwikliński Bartosz Piła Bieg 6 km opłacono BM
14 Maciąg Katarzyna Poznań Bieg 6 km Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu opłacono BM
15 Spitulska-Szulc Marta Spitulska-Szulc Poznań Bieg 6 km opłacono BM
16 Fita Katarzyna Świątniki Górne Bieg 6 km opłacono BM
17 Zagórska Marta Górki Wielkie Bieg 6 km Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogórzu opłacono BM
18 Krzak Agnieszka Jaślany Bieg 6 km Przedszkole Miejskie nr 6 w Mielcu opłacono BM
19 Baczyńska Dominika Kraków Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla opłacono BM
20 Kwacz Małgorzata Ostróda Bieg 6 km ZSZ im. S.PETOFI - OSTRÓDA opłacono BM
21 Łepska Anna Poznań Bieg 6 km P184 opłacono BM
22 Dobrzycka Emilia Poznań Bieg 6 km Przedszkole nr 184 opłacono BM
23 Gruba Grzegorz Aleksandrów Kujawski Bieg 6 km opłacono BM
24 Szkudlarek Ewa Ostrów Wielkopolski Bieg 6 km opłacono BM
25 Gajewski Rafał Gdańsk Bieg 6 km NSP Nasza Szkoła w Gdańsku opłacono BM
26 Matlak Urszula Gdańsk Bieg 6 km NSP Nasza Szkoła w Gdańsku opłacono BM
27 Kłos Monika Kłos Warszawa Bieg 6 km Zespol Szkol Specjalnych Miła 22 opłacono BM
28 Lach Ewa Gdańsk Bieg 6 km NSP Nasza Szkoła w Gdańsku opłacono BM
29 Żmijewska Monika Tanowo Bieg 6 km Przedszkole opłacono BM
30 Stacharska Anna Warszawa Bieg 6 km ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGOZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGO opłacono BM
31 Żak Dariusz Majdan Królewski Bieg 6 km PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej opłacono BM
32 Burkat Katarzyna Biały Bór Bieg 6 km opłacono BM
33 Cichowlas Marzena Leszno Bieg 6 km opłacono BM
34 Bauc Artur Siemianowice Śląskie Bieg 6 km opłacono BM
35 Swęder Krzysztof Wąbrzeźno Bieg 6 km opłacono BM
36 Trębska Marta Elżbieta Łódź Bieg 6 km Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Łodzi opłacono BM
37 Miecznik-Warda Joanna Sosnowiec Bieg 6 km opłacono BM
38 Sidor Monika Sokołów Młp. Bieg 6 km opłacono BM
39 Sokołowska Agnieszka LESZNOWOLA Bieg 6 km opłacono BM
40 Kalwajtys Anna Warszawa Bieg 6 km Szkoły Fundacji ADYS opłacono BM
41 Czarnecka Karolina Włocławek Bieg 6 km opłacono BM
42 Rajewska Joanna Włocławek Bieg 6 km opłacono BM
43 Błoch Agnieszka Huta Dłutowska Bieg 6 km Groszkolandia opłacono BM
44 Kotowicz Bernadetta Kędzierzyn Koźle Bieg 6 km opłacono BM
45 Auguścik Łukasz Lubliniec Bieg 6 km Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków opłacono BM
46 Kiczek Anna JAROSŁAW Bieg 6 km opłacono BM
47 Wójcik Mateusz Dębica Bieg 6 km Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy opłacono BM
48 Frey Katarzyna Kraków Bieg 6 km SOSW nr 3 Kraków opłacono BM
49 Furmańska Klaudia Furmańska Pułtusk Bieg 6 km Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki opłacono BM
50 Pytlik Aleksandra Pytlik Siemianowice Śląskie Bieg 6 km Zespół Szkół COGITO w Siemianowicach śląskich opłacono BM
51 Boćko Katarzyna Kraków Bieg 6 km opłacono BM
52 Kubiak Katarzyna Gniezno Bieg 6 km ZST Gniezno opłacono BM
53 Fifer Anastazja Ujście Bieg 6 km Team Ujście opłacono BM
54 Kania Anna Katowice Bieg 6 km Miejskie przedszkole nr 72 Katowice opłacono BM
55 Plichcińska Małgorzata Warszawa Bieg 6 km opłacono BM
56 Kocik Agnieszka Niemierzyce Bieg 6 km Szkoła Podstawowa w Gradowicach opłacono BM
57 Kowalczuk Agnieszka Kaczkowo Bieg 6 km opłacono BM
58 Miksa - Kondaszewska Ewelina Ozorków Bieg 6 km Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi opłacono BM
59 Ławniczak Anna Oława Bieg 6 km Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie opłacono BM
60 Ćwirko-Godycka Marta Malbork Bieg 6 km SOSW MALBORK opłacono BM
61 Kasperek Magdalena Zabrze Bieg 6 km Przedszkole nr 35 Zabrze opłacono BM
62 Gruszka Bartosz Gdańsk Bieg 6 km ZSP w Borkowie opłacono BM
63 Wiśniewska Paulina Łódź Bieg 6 km SPS nr 105 w Łodzi opłacono BM
64 Styperek Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg 6 km MKS Siemion przy SP4 Siemianowice Śląskie opłacono BM
65 Pietrow Marta Lublin Bieg 6 km opłacono BM
66 Niegolewska Bogumiła Kraków Bieg 6 km Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale opłacono BM
67 Sasaga Aleksandra Duszniki-Zdrój Bieg 6 km Miejski Zespół Szkół w Dusznikach Zdroju opłacono BM
68 Chalaburda Karina Biadoliny Radłowskie Bieg 6 km Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Borzęcinie Dolnym opłacono BM
69 Zawiła Agnieszka Katowice Bieg 6 km Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach opłacono BM
70 Grochowska Katarzyna Szczyrk Bieg 6 km BCE w Bielsku-Białej opłacono BM
71 Hanke Agnieszka Warszawa Bieg 6 km SPN 81 Warszawa opłacono BM
72 Manowska-Cepak Katarzyna Manowska-Cepak Warszawa Bieg 6 km opłacono BM
73 Zielińska SYLWIA Jarosław Bieg 6 km opłacono BM
74 Bronk Grażyna Kętrzyno Bieg 6 km SP KĘTRZYNO opłacono BM
75 Bestjan Monika Wąbrzeźno Bieg 6 km opłacono BM
76 Dumanowska Alicja Dumanowska Środa Wielkopolska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej opłacono BM
77 Błaszak Monika Września Bieg 6 km Night Runners Września opłacono BM
78 Wojciechowska Dagmara Zielonka Bieg 6 km opłacono BM
79 Sobczyk Joanna Grudziadz Bieg 6 km opłacono BM
80 Ogonowska Magdalena Gdańsk Bieg 6 km opłacono BM
81 Budzyk Agnieszka Ustrzyki Dolne Bieg 6 km Szkoła Podstawowa Ustianowa Górna opłacono BM
82 Warchoł - Snuzik Patrycja Polańczyk Bieg 6 km Solina Team opłacono BM
83 Jarecka Dominika Łężyny Bieg 6 km Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bieździedzy opłacono BM


Wyświetleń: 12436

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ