Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gruba Grzegorz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
2 | Gulcz Katarzyna | Banino | Polska | Bieg 6 km | SP BANINO | |
3 | Chalaburda Karina | Biadoliny Radłowskie | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Borzęcinie Dolnym | opłacono BM |
4 | Burkat Katarzyna | Biały Bór | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
5 | Kołodziejczyk Danuta | Biesowice | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa w Biesowicach | |
6 | Wójcik Mateusz | Dębica | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy | opłacono BM |
7 | Sasaga Aleksandra | Duszniki-Zdrój | Polska | Bieg 6 km | Miejski Zespół Szkół w Dusznikach Zdroju | opłacono BM |
8 | Gajewski Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | NSP Nasza Szkoła w Gdańsku | opłacono BM |
9 | Gruszka Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | ZSP w Borkowie | opłacono BM |
10 | Dobrzeniecka Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | Grupa Rewers | opłacono BM |
11 | Matlak Urszula | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | NSP Nasza Szkoła w Gdańsku | opłacono BM |
12 | Ogonowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
13 | Lach Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | NSP Nasza Szkoła w Gdańsku | opłacono BM |
14 | Piekarz Małgorzata | Gliwice | Polska | Bieg 6 km | Drużyna Jedynki | opłacono BM |
15 | Kubiak Katarzyna | Gniezno | Polska | Bieg 6 km | ZST Gniezno | opłacono BM |
16 | Zagórska Marta | Górki Wielkie | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogórzu | opłacono BM |
17 | Królikowska Monika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 6 km | SP5 Grodzisk Mazowiecki | |
18 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
19 | Androsiuk Barbara | Hajnówka | Polska | Bieg 6 km | Hajnówka Biega | |
20 | Błoch Agnieszka | Huta Dłutowska | Polska | Bieg 6 km | Groszkolandia | opłacono BM |
21 | Leśnierowska Paulina | Jarocin | Polska | Bieg 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie | opłacono BM |
22 | Zielińska SYLWIA | Jarosław | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
23 | Kiczek Anna | JAROSŁAW | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
24 | Godlewska Anna | Jasienica | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
25 | Krzak Agnieszka | Jaślany | Polska | Bieg 6 km | Przedszkole Miejskie nr 6 w Mielcu | opłacono BM |
26 | Kowalczuk Agnieszka | Kaczkowo | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
27 | Kania Anna | Katowice | Polska | Bieg 6 km | Miejskie przedszkole nr 72 Katowice | opłacono BM |
28 | Zawiła Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach | opłacono BM |
29 | Kotowicz Bernadetta | Kędzierzyn Koźle | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
30 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | Bieg 6 km | Drużyna ML | |
31 | Bronk Grażyna | Kętrzyno | Polska | Bieg 6 km | SP KĘTRZYNO | opłacono BM |
32 | Boćko Katarzyna | Kraków | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
33 | Frey Katarzyna | Kraków | Polska | Bieg 6 km | SOSW nr 3 Kraków | opłacono BM |
34 | Niegolewska Bogumiła | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale | opłacono BM |
35 | Baczyńska Dominika | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla | opłacono BM |
36 | Cichowlas Marzena | Leszno | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
37 | Sokołowska Agnieszka | LESZNOWOLA | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
38 | Pietrow Marta | Lublin | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
39 | Auguścik Łukasz | Lubliniec | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków | opłacono BM |
40 | Jarecka Dominika | Łężyny | Polska | Bieg 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bieździedzy | opłacono BM |
41 | Wiśniewska Paulina | Łódź | Polska | Bieg 6 km | SPS nr 105 w Łodzi | opłacono BM |
42 | Trębska Marta Elżbieta | Łódź | Polska | Bieg 6 km | Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Łodzi | opłacono BM |
43 | Żak Dariusz | Majdan Królewski | Polska | Bieg 6 km | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM |
44 | Ćwirko-Godycka Marta | Malbork | Polska | Bieg 6 km | SOSW MALBORK | opłacono BM |
45 | Kocik Agnieszka | Niemierzyce | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa w Gradowicach | opłacono BM |
46 | Ławniczak Anna | Oława | Polska | Bieg 6 km | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie | opłacono BM |
47 | Kwacz Małgorzata | Ostróda | Polska | Bieg 6 km | ZSZ im. S.PETOFI - OSTRÓDA | opłacono BM |
48 | Szkudlarek Ewa | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
49 | Miksa - Kondaszewska Ewelina | Ozorków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi | opłacono BM |
50 | Ćwikliński Bartosz | Piła | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
51 | Warchoł - Snuzik Patrycja | Polańczyk | Polska | Bieg 6 km | Solina Team | opłacono BM |
52 | Maciąg Katarzyna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM |
53 | Spitulska-Szulc Marta Spitulska-Szulc | Poznań | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
54 | Łepska Anna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | P184 | opłacono BM |
55 | Dobrzycka Emilia | Poznań | Polska | Bieg 6 km | Przedszkole nr 184 | opłacono BM |
56 | Furmańska Klaudia Furmańska | Pułtusk | Polska | Bieg 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki | opłacono BM |
57 | Kurzyńska Katarzyna | Rogoźnik | Polska | Bieg 6 km | Atomówki | |
58 | Bauc Artur | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
59 | Styperek Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6 km | MKS Siemion przy SP4 Siemianowice Śląskie | opłacono BM |
60 | Pytlik Aleksandra Pytlik | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół COGITO w Siemianowicach śląskich | opłacono BM |
61 | Świątkowski Marcin | Służewo | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
62 | Sidor Monika | Sokołów Młp. | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
63 | Miecznik-Warda Joanna | Sosnowiec | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
64 | Grochowska Katarzyna | Szczyrk | Polska | Bieg 6 km | BCE w Bielsku-Białej | opłacono BM |
65 | Dumanowska Alicja Dumanowska | Środa Wielkopolska | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej | opłacono BM |
66 | Fita Katarzyna | Świątniki Górne | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
67 | Żmijewska Monika | Tanowo | Polska | Bieg 6 km | Przedszkole | opłacono BM |
68 | Pruszak Dorota | Tczew | Polska | Bieg 6 km | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie | opłacono BM |
69 | Jaworska Anna | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa | |
70 | Łukawski Wojciech | Toruń | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego "Kolegium Kujawskie" w Aleksandrowie Kujawskim | opłacono BM |
71 | Fifer Anastazja | Ujście | Polska | Bieg 6 km | Team Ujście | opłacono BM |
72 | Kin Magdalena | Ujście | Polska | Bieg 6 km | Team Ujście | opłacono BM |
73 | Budzyk Agnieszka | Ustrzyki Dolne | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa Ustianowa Górna | opłacono BM |
74 | Lamparski Robert | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 w Warszawie | opłacono BM |
75 | Kłos Monika Kłos | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | Zespol Szkol Specjalnych Miła 22 | opłacono BM |
76 | Plichcińska Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
77 | Stacharska Anna | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGOZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGO | opłacono BM |
78 | Kalwajtys Anna | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | Szkoły Fundacji ADYS | opłacono BM |
79 | Manowska-Cepak Katarzyna Manowska-Cepak | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
80 | Lamparska Patrycja | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 w Warszawie | opłacono BM |
81 | Hanke Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | SPN 81 Warszawa | opłacono BM |
82 | Bestjan Monika | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
83 | Swęder Krzysztof | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
84 | Ostojska Julia | Witaszyce | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
85 | Rajewska Joanna | Włocławek | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
86 | Czarnecka Karolina | Włocławek | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
87 | Błaszak Monika | Września | Polska | Bieg 6 km | Night Runners Września | opłacono BM |
88 | Kasperek Magdalena | Zabrze | Polska | Bieg 6 km | Przedszkole nr 35 Zabrze | opłacono BM |
89 | Kasztelan Marta | Zielona Góra | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
90 | Wojciechowska Dagmara | Zielonka | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 17042